Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
105.794
Cevap
135
Favori
3.660.356
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    2326 Mesaj
    Bizim elemanlar biraz kafalarini kullansalar lig macindan bile daha kolay macti aslinda, bir iki oyuncunun amatorlugu ve bencilligi yuzunden boyle oldu. Tolgay nasil Alper'i attirdiysa Q7 de Josef'i attirabilirdi. Ama ne oldu? Q7'nin cingeneligi tuttu.

Fener'in attigi ilk golu Tolga cikarabilirdi bence..yine FB'nin ikinci golu de tam bir sans-komedi golu. Sener bile inanamistir o topun gol olmasina Mac boyunca girdikleri 2 pozisyonun 2'si de gol oldu. Ancak Championship Manager'da olurdu boylesi.

Besiktas istatistikleri yine alt ust etti, feneri ezdi ama amatorluk ve bencillik yaparak istedigimiz skoru alamadik. Futbol oynayarak Vodafone Park'ta mac kazanilamayacagini pazar gunku macta aci bir sekilde tecrube eden FB, daha macin ilk dakikasindan itibaren kaos ve cirkeflik yaparak Besiktas'i durdurmaya calisti. Basarili da oldular bence..

Gokhan'in Aatif'a hareketi net penaltiydi hakem vermedi, Babel'e son dakikada yapilan hareket de penaltiydi ama aatif'a vermedigi icin babel'in penaltisini da es gecti. Tam bir Eyyamcilik yapti. Eee, Turk hakemi sonucta, yapmasa sasirirdim.

Rovans maci bizim icin cok daha kolay bence.
    Shall I tell you about my life, they say I'm a man of the world. I've flown across every tide, and I've seen lots of pretty girls. I guess I've got everything I need, i would't ask for more. And there's no one I'd rather be, but I just wish that I'd never been born.

• Binbaşı
    1351 Mesaj

sen istemezsin valla ben isterim
    |
    |
    pyp kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

öyle bir şey imkansız. taş çatlasa 3 maç verirler o da tahkimle 2'ye iner.
    |
    |
    K E N kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Soldado Alper in 2.sarı gördüğü pozisyonda yine hakemin kolundan çekiyor Fırat ikisinide pas geçti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    astery99 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
    4118 Mesaj
    Alperin 2. sarıdan atıldı pozisyonda bile amaçlarının ne olduğu belliydi zaten. Aykut Kocaman derbilerinde klasik olan şeyler bunlar hiç şaşırtıcı değil. Benim anlamadığım bizim futbolcular neden kendini yere atmıyor darbe yiyince. Geçen sene VOlkan Şen Sosaya yumruk attı 2side sarı kart gördü. Emenike Sivoka kafa attı sarı gördü. Kardeşim emeğinizi yedirmeyin birisi size dokunuyorsa bırakın yere kendinizi kimsenin kimseye dokunma hakkı yok.

Dün Souza ve Quaresma 2side aynı hareketi yapıyor hatta Souzanın ki daha sert ama kendini yere atan kazanıyor böyle şey mi olur? Hiç mi ders çıkartılmaz? Atın kardeşim kendinizi yere 40 takla atın yerde. Şu derbiler de senelerdir enayilikten puanlar ve maçlar kaybediyoruz.
    |
    |

Orijinalden alıntı: selates

Derbi bükücü.
    |
    |

İnsan kalbinde ne taşıyorsa, dünyaya bakınca onu görür. / Goethe

• Çavuş
    90 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: husamsdu

Ya ZTK beyler ZTK! Bunun için yorulmaya değmez hatta kırmızıya hiç değmez. Gündüz de dedim yedeklerle çıkalım diye. Neymiş? Derbi. Yerim derbisini. Maçı izlemedim bile. O derece.

İlk turda Paf ile çıkıp eleneceksin. Bitecek.
    A.Ş. Başakşehir kadar basmıyo kafalar.
  • Yüzbaşı
    548 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: whitebaby

quote:

Orijinalden alıntı: husamsdu

Ya ZTK beyler ZTK! Bunun için yorulmaya değmez hatta kırmızıya hiç değmez. Gündüz de dedim yedeklerle çıkalım diye. Neymiş? Derbi. Yerim derbisini. Maçı izlemedim bile. O derece.

İlk turda Paf ile çıkıp eleneceksin. Bitecek.
    A.Ş. Başakşehir kadar basmıyo kafalar.

Ne yorgunluğa değdi ne de kırmızı karta. Q7 PEK sevmem ama as oyuncunuz. Altı üstü bi ZTK maçı için kaybettik. Alt sıralardasındır Avrupa için oynasın anlarım.

|
    |
    Fener takım makım değil. İki maçta da bir varlık gösteremediler. Pazar gün futbol oynayarak yenemeyeceğini anlayınca yine çamura yattılar.

Çok rahat alacağımız maç Quresma malı yüzünden gitti. Adam seni kurtarıcı olarak alıyor, sen 5 dakika sonra atılıyorsun. Ulan kaç yaşına geldin, benzer durumlar kaç kere başına geldi, yakında futbolu bırakacaksın hala rakibin tahrikine kapılıp attırıyorsun kendini. Hiç mi ders almadın şimdiye kadar. İnsanda biraz beyin olsa bunu kendi avantajına çevirir Josef hareketi yaptığında at kendini yere 9 kişi kalsınlar.

Lens desen bir mal, Quaresma desen ayrı bir mal.
    |
    |

Orijinalden alıntı: hawk1903

İşte ağladıkları için böyle oluyor ya.Biz ise aman bir şey olmasın ama şöyle böyle..Yeterin ya

Konya maçından sonra başkan toplantı yaptı.Stat kapanırsa ortalık ayağa kalkar dedi, kapandı sonra olan biten şey yok ! Yanlış 1.
    Bayern maçından sonra konuşacağım dedi.2 hafta geçti konuşan Şenol Güneş oldu ..Yanlış 2..
    |
    |
    Benim Gözümde Lens Çöp bedava almam o adamı, Gökhan gönül ve caner de çok kötüler eski formunda değil fenerbahçedeki gibi hiç oynamadılar zaten , Atiba eski formunda değil , Quaresme 2 maç oynuyo 3 maç takımı yakıyor, Talisca zaten seneye olmayacak, Forvetlerimizde eski golcülük yok Tosic desen günü gününe uymuyor, Babeli Tüm takımlar çözdü ne yapacağını önceden anlıyorlar Oğuzhan deseniz ne olduğunu bende anlamadım şu takımda Tolgay, Pepe, Fabri, Adriano iyi oynuyor şu anda gerisinde iş yok ,
    |
    |
    Ben böyle rezil maç izlemedim. Akşam kafayı yedireceklerdi bana skrm futboluna dedim başka derdimiz yok bu salaklarla uğraşıyoruz. Biri aptalın önde gideni 4 e 1 gelip topa vuramıyor tam bir aptal bunun başka açıklaması yok biri de karaktersizin önde gideni takımı kurtarsın diye sahaya sürülüyor adama dirsek atıyor. Lense deli olurken q7 denen karaktersiz daha kötüsünü yapıp takımı satıyor ben bu adamın ne trivelasını ne başka hareketini istiyorum yeter artık gönderin kurtulun şu adamdan bundan başka sorun çıkartan adam yok takım 11/10 her türlü yenerdik. Bizim takım bu değil. Satın artık, futboldan soğudum bu maçtan sonra açtım arsenal-man city maçını izledim futbol ingiltere de bizde futbol diye bir şey yok.

2 Not
    Tolgay >>>>>>>> Oğuzhan

|
    |
    1738 Mesaj
    Bu arada quaresma karaktersizi 10 maç alsın sene sonu da defolup gitsin bu takım ona kalmadı. Lens ne kadar çöp olsa da bunun gibi takımı satmıyor en azından. Sene sonuna kadar Lensle idare edilip sene sonu çinlilere 5 e okutur geçersin.

Orijinalden alıntı: Heinz Guderian

Şenol Güneş Oğuzhan'ın nasıl bir çöp olduğunu anladı artık büyük maçlara Tolgay'la başlıyor.

Oğuzhan çöp değil adamın fizik gücü yok 20 dk iş yapar gerisi yok.
    Çalışıp fizik olarak gelişirse büyük oyuncu olur. Adamın alt yapısı Arsenal çöp olması imkansız.

|
    |
Media Sözlük
bankalar.org
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,922
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.