Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (2 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
105.796
Cevap
135
Favori
3.660.065
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    83 Mesaj
    4 gün ara ile 2. hakem faciası yaşadık
    karşılıklı kırmızı kart verilmesi gerekilen bir pozisyonda sadece Q7 ye kırmızı kart verildi
    son dakika da penaltımız atlandı

adamın gözünün önünde penaltı yapılıyor ve fırat penaltıyı VEREMİYOR

yeter artık Türk hakemlerinden iğreniyorum
    |
    |

kelebek salladığı adam da yine Fırat aydınus idi.

o maçı tv den canlı izliyordum farkedip çok şaşırmıştım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Kunt1903 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

hakem maçı katletti ama

Jeremain Lens'e kızgınlığım hala geçmedi

senede milyon eurolar alan bir futbolcu o pozisyonu harcayamaz..

Trabzonspora kaçırdı , ısınamadı dedik
    Yetmedi Bursaya kaçırdı, kaleci dedik
    Yetmedi Konyaya kaçırdı, acaba dedik

ama bugün tarihi farka gidecek bir derbiyi onun sayesinde 2-2 ve bir kırmızı kartla tamamladık

Sinirden uyuyamıyorum
    |
    |

Negrado çöp.
    Oğuzhan çöp.
    Lens çöp.

Gökhan çok hata yaptı.
    Fenerin atığı golde tosic hatalı.
    Fabri bir kerede bi maçı kurtar gözünü seveyim.
    ugurr10

quote:

Orijinalden alıntı: sioux

valla ben size birşey söyliyim bu turu geçen takım 3 tane gs maçı yapacak. bu köftehorlarla 1-1 berabere kalalım turu bunlar geçsin süt kupaları da hayırlı olsun biz işimize bakalım şampiyonluk daha önemli

Final tek maç hocam:) oda taaa ligin sonunun sonunda, 26 mayısta..

Orijinalden alıntı: Dark Saga

Halen lense sövuyorum Quareama yada sebep oldu .

aklıma geçen sene antalya maçı geldi,

aynı q7 BOMBOŞ abu ya pas vermeyip atılmasına sebep olmuştu,

şimdi ise lens ts maçından sonra aynı hatayı burada da yaptı,
    5 olacak maç ne hale geldi :(

sonuç yine travma

BEN BU GERGİNLİK ORTAMINDAN VALLAHİ BIKTIM
    NE YAZSAK TROLL DİYORLAR

sonumuz hayr ola
    |
    |

• Yüzbaşı
    776 Mesaj
    benim için önemsiz bir maçtı ama gayet güzel keyif aldım.

q7nin kırmızı görmesi de iyi oldu zira ts deplasmanında oynamamasını istiyordum. deplasmanlarda takımın havasını bozuyor disiplinsiz hareketleriyle

lens neden pas vermiyor anlamış değilim. ligimizin asist tanrısıydı geçen sene. yani aynı şeyleri q7 yapsa artık şaşırmıyoruz. lens'i bunları yapmadığı için destekliyorum ama o da hayal kırıklığına uğratıyor.
    |
    |
    Yönetim de höt demiyor sahadakiler “ 3-5 adam dışında “de höt demiyor ! Ben anlamıyorum arkadaş.İşte bu yonden ezildiğimiz için kaybediyoruz . Yarın yönetim cıksa konussa ne olacak ? Yaptırım olmadıktan sonra..

Büyük gergin maçlar hep böyle hep...

Lens ‘in pozsıyonu foroğraflara bakınca daha da dellendım Volkan öylece duruyormus sanki..Yetenek falan olmasa alakası yok cunku vurmadı bıle adam.He vurur dağlara taşlara gider falan..Ama vurmadı..
    Kafa olarak yok bu sene takımda Lens.Sözleşme oldu açılır kendını verır dedık daha ilk maçtan batırdı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Aranizda 1 adet objektif besiktasli yokmu harbiden ya. Herkes o penaltı bu atilmaliydi hakem doğradı diyor. Babelinki penaltiysa atifinki 100 kere penalti. Soldado atilmaliydi diyosunuz adamin sert faulu yok olanlarinda yarisi faul degil. Medelin pasina alper bombos karsi karşıya kaliyor hakem ofsayt veriyor yuzde yuzluk pozisyona hanginiz konustu?? Souza tahrik ediyor yere atiyor alperin pozisyonunda tolgayin yaptigi neydi? Gercekten el insaf bu kadar at gozluklu bir taraftar grubu görmedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Hırs, azim ve istekle yürüyoruz ama bazı futbolcularımız cidden çok kötü bunu dün akşam gördük sahada boşa gezenler var resmen. Atamadığımız golle gereksiz yediğimiz kartla maç nereye döndü ezmemiz lazımdı
    |
    |
    İşlemci : İntel Core i7 4790 \\ Anakart : Msi Z97 Pc Mate \\ Ekran Kartı : Sapphire Nitro+ Amd RX 580 \\ Ram : Corsair Vengeance 16 Gb \\ Hdd : 2.5 TB Sata 3.0 \\ Ssd : Sandisk ssd plus 120gb \\ Monitör : Lg Flatron 19" \\ Ses Sistemi : Creative x-fi xtreme gamer sound card -- Creative T6160 5+1 \\ İşlemci soğutucu : Xigmatek Red Scorpion
  • Binbaşı
    1030 Mesaj

O topu oraya kadar götürebilecek tek oyuncumuzun da Lens olması baya can sıkıcı açıkçası. Başkası olsa hemen yetişirlerdi. Lens'in elini kolunu sallaya sallaya atma ve attırma şansı vardı. Ama nasıl bir kafayı yaşadıysa ne atabildi ne attırdı.

3 e 1 koşuyorduk, madem güvenemedin son anda pas çıkar be adam kopsun gitsin maç, ne hallere geldi sonradan...

|
    |
    eyoruk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

iPhone 8 - Bang&Olufsen H3 - Sony WF1000XM3
  • Çavuş
    83 Mesaj

-medelin topunu yanlış yorumladı yan hakem. Bildiğin hakem atası , bulunduğu bölgeden topun medelden geldiğini anlama ihtimali sıfır

-soldado nun pepe ye yaptıklarından en az biri sarı kart
    -soldado , q7 nin kırmızı kart pozisyonunda hakemim pepe yi düşürene sarı kart çıkartacağını düşündüğü için gidip Fıratı engelledi. Sırtından çekip engelliyor . Direk sarı kart
    -soldadonun kart görmemesi büyük bir mucize

-fenerin sayamadığım kadar sert faulu var.
    - gary medelin ayağına sallanan tekme , tolgaya yapılan sert fauller. ayrıca Q7 nin kırmızı yediği pozisyonda da Pepe kontraya çıkarken çok sert bir şekilde durduruldu . %100 sarı kart , Fırat onu da atladı.

*Canerin Valbuena ya yaptığı da sarı kart olmalıydı

Fenerbahçe ye en az 5 sarı kart çıkartmadı, bunun karşılığında Caner in sarı kartını es geçti. Pepenin sarı kartı kesinlikle yanlış

Souza tahrik etmiyor, souza Q7 nin suratını ittirdi eliyle. Salak Q7 kendini yere atacağına karşılık verdi..
    https://youtu.be/LiJIsm1srgY?t=1h26m18s

Gökhanın yaptığı penaltı verilebilirdi ama son anda topa değdiği için hakem devam dedi.

Babelin pozisyonu çok net ayağa müdehale %100 tartışmasız penaltı..

Objektif olacaksan tüm faulleri tek tek izle, normal bir hakem fenere en az 5 sarı kart daha çıkartması lazım . Beşiktaşında Canerin sarı kartı olmalı ama Pepe nin ki yanlış sarı kart

TEk haklı olduğun pozisyon ofsayt pozisyonu, ama topun geliş şekli ve geldiği açı , pasın fenerbahçeliden geldiğini düşündürttü hakeme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi astery99 -- 2 Mart 2018; 9:10:19 >
    |
    |
    The BlackMamba 24 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    10064 Mesaj
    O değilde dün keşke Tolga oynasa idi.Fabri 3 maçtır kafaca hazır değil belli yani vücut dilinden.Normal bir durum çünkü eşi hastaneden daha çıkmamış.Hele bir rahatlasın,,düzelsin sonra Fabri de düzelir.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Apones1903

quote:

Orijinalden alıntı: Ciganito

quote:

Orijinalden alıntı: Apones1903

quote:

quote:

Maçın berabere biteceğini düşünüyorum.

Biliyordum oranın düşmesinden belliydi ki maçlar ayarlanıyor gerçekten ayrıca arkadaşlar 90+ ve derbi penaltı verebileceğini düşünüyor musunuz? GS olsa neyse onlar alır ama bize verse skandal diye geçeceklerdi. Abi kirli oyunlar var içerden ve dışardan, Alper tam çirkef hiç sevmem zaten Volkan zaten saymaya gerek yok. Q7’de takımı yalnız bıraktı kart görerek. Ne gerek var amatör müsün arkadaşım? Üstüne gelecek ceza ligide etkileyecek. Bu futbol gerçekten izlenebilir bir şey olmaktan çıktı, seyir zevki değil dizi gibi entrikalarla dolu maçlar izliyoruz arkadaş. Beni takımın oyunu tatmin etti birkaç kişi hariç, Talisca artık yedek soyunmalı bence takım oyunu baltalıyor yedekten hem güçlü bir koz olarak girer daha iyi hamle oyuncusu zaten tam. Medel-Tolgay oturdu bence Negredo gerçekten skor olarak pek olmasa bile oyun olarak iyi katkı veriyor. Şenol hoca kendine geldi sonunda. Bakacağız yani umudum var ama bitiricilik sorununu halletmek gerek. Love ve Negredo aynı anda oynayabilir mesela bir şeyler denemek lazım. Fabri kendine gelmeli sarhoş çıkıyor herhalde maça 2 maçtır kurtarıyorlar hatasını ama 3’te patlar. Son olarak düşündüğüm kadro:

Fabri

Gökhan-Pepe-Vida-Adriano

Tolgay-Medel

Negredo

Lens-Love-Babel

İkinci yarı Talisca Ozi ile baskı altına alırız zaten. En mantıklı bu şu sıkıntılı haftalarda. Ah Töre olsaydı da Lens’i yazmasaydım.

Bırakın şu tolgayı görüyoz kaç haftadır hiç bir işe yapmıyor. Bu maçında ilk yarısı nerdeyse hiç yoktu. Hafta sonu biraz iyi oynadı onun haricinde yaklaşık 1 aydır yok ortada

Pardon elinde kim var orta saha? Gören Zidane falan var onun yerine yazıyoruz sanacak. Arkadaş Atiba bitti artık, ayrıca biz defans futbolu oynayamıyoruz, yıllardır böyle Gomez sezonunda defans çok mu sağlamdı? 1 yersek 2 atar öyle alırdık maçları. Şuan en makul orta saha kurgusu Medel-Tolgay gözüküyor. Medel-Oğuzhan çok sönük kalıyor ama Tolgay Oğuzhan'dan dirençli. Aksi olarak Tolgay-Oğuzhan-Talisca'da çıkabiliriz geçen sene şampiyon yapan kurgu buydu. Defansa Medel'i çekeriz böylece uzun oynamak yerine yerden oynarız.

Atiba bitti bende biliyorum ama Tolgay'la da bu iş gitmiyor. En mantıklı yöntem bence Medel stoper Oğuzhan-Atiba-Talisca. Hiç olmazsa uzun top oynamaktan kurtuluruz ve top ayağımızda kalır.

Tolgay-Oğuzhan-Talisca daha iyi her halükarda. Lig için hücum gerek zaten.

|
    |

• Binbaşı
    1407 Mesaj
    Kim ne derse desin hakem her iki tarafı da doğradı. Maçın kontrolünü kaybetti, katletti..

Maç için her şey söylenebilir ama önemli olan bu takımın hırpalanması. Zaten zor bir fikstür var ayrıca daha da zorlaşıyor böyle maçlar sonrası işimiz.

Ayrıca Fener her zaman çirkeflik yaparak maç kazanmaya çalıştığını Beşiktaşlı futbolcular ne zaman anlayacak acaba!

Ulan o kadar para kazanıyorsun sinirlerine hakim olamıyorsun. Ben Başkan'ın yerinde olsam gereksiz yere kırmızı kart görürseniz ekstra ciddi cezalar veririm diye uyarı yapardım vs vs..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exnuc -- 2 Mart 2018; 9:22:3 >
    |
    |

İnsan kalbinde ne taşıyorsa, dünyaya bakınca onu görür. / Goethe
  • Yarbay
    3058 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: selates

Bizim takımda tahrik edilmesi en kolay oyuncu Quaresma. Şenol Hoca 10 kişi kalan FB'nin bizi de eksik bırakmak için bir şeyler yapacağını önceden sezmeliydi.

Katılıyorum. Bu maçta Q7'yi hiç sahaya sürmeyecekti. Babel'i sağ kanada alabilirdi. Türkiye gibi hakemlerin her daim eyyam yaptığı bir ülkede bizden bir oyuncu atmak için fırsat kollayacağı belliydi, en çok kart görme potansiyeli olan futbolcuyu riske atmayabilirdi.

Gerçi hoca da ne yapsın, 34 yaşına gelmiş hala çocuk gibi kendine hakim olamıyor Q7.

Orijinalden alıntı: Fabrice

quote:

Orijinalden alıntı: selates

Bizim takımda tahrik edilmesi en kolay oyuncu Quaresma. Şenol Hoca 10 kişi kalan FB'nin bizi de eksik bırakmak için bir şeyler yapacağını önceden sezmeliydi.

Katılıyorum. Bu maçta Q7'yi hiç sahaya sürmeyecekti. Babel'i sağ kanada alabilirdi. Türkiye gibi hakemlerin her daim eyyam yaptığı bir ülkede bizden bir oyuncu atmak için fırsat kollayacağı belliydi, en çok kart görme potansiyeli olan futbolcuyu riske atmayabilirdi.

Gerçi hoca da ne yapsın, 34 yaşına gelmiş hala çocuk gibi kendine hakim olamıyor Q7.

Souzanın kendisine yaptığı hareket kırmızı kart
    Akıllı bir adam kendisini yere atar
    o ne yaptı?
    karşılık verdi!

34 yaşında milyon $ kazanan profesyonel bir futbolcu böyle amatörce hareket edemez! etmemeli!
    |
    |

• Yarbay
    2141 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hkn.usta

quote:

Orijinalden alıntı: KARTALIZMA

Fener kupa maçı hkk,

Kardeşim hava buz gibi, maç hafta içi, ertesi günü iş var. Bu nasıl bir fiyat politikasıdır. Ayıptır ya. Yap kale arkasını 70-80 lira full dolsun stad.

Bilet Fiyatları
    Kategori 1 : 450TL
    Kategori 2 : 400TL
    Kategori 3 : 350TL
    Kategori 4 : 325TL
    Kategori 5 : 300TL
    Kategori 6 : 275TL
    Kategori 7 : 160TL
    Kategori 8 : 150TL
    VIP : 800TL
    1903 A-E BLOK : 800TL
    1903 B - D BLOK : 850TL
    1903 C BLOK : 900TL

kale arkalar 100 kategoriler 130 dan başlasa iyiydi ama derbi maçı olduğu için stad büyük ihtimal dolar kulübün geliri artıyor bence böyle bakmalısınız birazda

Stad baya boştu. Gün içinde biletler 60-70 liraya devredildi.

Şimdi demek istediğim daha iyi anlaşılmıştır.
    |
    |

• Yarbay
    3058 Mesaj
    Dün geceki kupa maçını iki ayrı bölümde değerlendirmek lazım herhalde. İlk kırmızı karta kadar aslında fena olmayan bir maç izliyorduk. Gerçi maçın 4. dakikasında FB aleyhine verilen bir faule 3 FB'li futbolcunun hakemin etrafını sararak sert bir şekilde itiraz etmesinden gidişat iyi kötü belli olmuştu. Lig maçında yeteri kadar geremediler ortamı, sonuç malum. Futbol oynayarak üste çıkamaycaklarını kabul etmişler, daha maçın başında niyetlerini belli ettiler. Üzücü olan 9583495. defa bizim bu oyuna gelmemiz.

Biz maçın ilk faulünü 24. dakikada yaptık. O sırada sanıyorum Soldado 3. ya da 4. faulünü yapmıştı Pepe'ye. Basketboldaki gibi X sayıda faul ceza gerektirse ilk giden Soldado olurdu. Neyse, hakem hakkında çok konuşmak istemiyorum hem idareciler hem futbolcular iyi niyetli değildi hakemin de işi zordu. Her faul pozisyonunda yaklaşık 10-15 kişi FB yedek kulübesinden fırlayıp hakeme itiraz etti. FB camia olarak kendisine bu yaklaşımı yakıştırıyorsa ben de bir şey demiyorum.

Ortada kritiği yapılacak bir maç olmadığından bazı futbolcular için bir şeyler yazayım;

Lens: Benim de artık umudum kalmadı. Yetenekleri var evet ama kafa olarak oyunda değil. Motive değil, konsantre değil, futbol oynama arzusu kalmamış gibi duruyor. Sezonun en büyük hayal kırıklığı oldu. Eğer bir imkan ihtimal varsa en kısa sürede satılmalı ya da kiralanmalı.

Negredo: O da sanki takıma küsmüş gibi. İlk geldiği dönemde sahada varını yoğunu ortaya koyardı. Olurdu olmazdı ama son dönemde sanıyorum takım ile arasındaki bağ zayıflamış. Sahada idare eder gibi bir görüntüsü var. Sezon sonunda iki tarafın el sıkışıp ayrılması herkesin hayrına.

Tolgay: Bu arkadaş yakınlarında rakip yokken düzgün pas dağıtıyor. Uzun toplarda ayağı iyi, üçgenlere yetişiyor, savunma anlamında da gayretli. Fakat kardeşim az biraz üzerine gidip bastın mı tam bir serseri mayına dönüşüyor. Sürekli top kaybı, ayağı kayıp düşmeler vs. Rakip basmaya geldiğinde sürekli yüreğimiz ağzımızda eyvah kaptıracak diye. Yeri geldiğinde geri pas vermekten imtina etmemeli.

Q7 nereden baksak 3 maç yok gibi. Babel sağ kanat Adriano sol kanat Tosiç sol bek gibi bir düzene mi dönmek lazım acaba. Olmuyor arkadaş Lens ile. Ciddi söylüyorum, Pektemek oynasın daha iyi. Adam en azından 100% maçın içerisinde. Yetenek seviyesini biliyoruz ama bir kişi eksik oynamıyoruz en azından.

Reklamlar
kolayoto.com
SEO
Canlı Tv izle
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.