Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (4464. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
104.888
Cevap
123
Favori
3.775.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 44624463446444654466
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hawkbjk

GG------Tosic-------vida--------adriano

--------atiba------medel-----------

lens----------talisca---------babel

-------------love----------------------

bu şekilde çıkmalıyız.

vida medel

atiba oosan/tolgay olmalı bana göre
  • quote:

Orijinalden alıntı: civil wrongs

quote:

Orijinalden alıntı: hawkbjk

GG------Tosic-------vida--------adriano

--------atiba------medel-----------

lens----------talisca---------babel

-------------love----------------------

bu şekilde çıkmalıyız.

vida medel

atiba oosan/tolgay olmalı bana göre

o zaman vida yedek kalır. tosic medel daha iyi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

Pepenin oyun kuramaması çok ciddi zarar verdi bu sene takıma. Pepesiz Fenerbahçe maçında harika oynadık bu maçta da iyi oynarsak bilin ki en büyük problem Pepe.

Katılıyorum.Ama Pepe'nin olması da tabi ki yarar verdi. Ben eğer kadro dengesi doğru sağlanmış olsa rotasyonumuz oturmuş olsaydı Pepe'nin oyun kuramaması bu kadar sorun olmayacaktı diye düşünmekteyim.

Yani sezon başından beri orta merkez rotasyonu , forvet rotasyonu bir türlü oturtamadık.Sürekli bir alarm,sorun...Kanatlar bireysel olarak vasat oldu.Bunlar yetmiyormuş gibi 2.yarıdan sonra da stoper merkezi sürekli değişti / değişiyor..

Şenol hoca sınırlı rotasyon sever.Eğer oyunculardan tam verim alabilseydi bu senede yapardı.Geçen sene 13 oyuncu ile 2.yarıyı oynamıştık.Bu sene böyle olamıyor.Çünkü 2 maç olan 3 maç yok.

Yani sorunlar bunlar.Yine iyi durumdayız bunlara rağmen.

Bu sene deplasmanda kazanamıyoruz, en büyük sorun bu. Ben bu sene şampiyon olacağımızı düşünmüyorum, BJK Sompo Japan'ın ligde şampiyonluk şansı neyse, futbolda da aynı bu sene maalesef. İnşallah ben yanılırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ÜniversiteliAdam

quote:

Orijinalden alıntı: Canok

quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

quote:

Orijinalden alıntı: Canok

bu maçta puan kaybı olursa şampiyonluk ciddi anlamda imkansız gibi oluyor.

geçen sene 8 puan geriye düşmüştük Başakşehir maçına kadar.

Fenerbahçe 0 puan
    Trabzon 1 puan
    Gençlerbirliği 0 puan
    Başakşehir 1 puan.

Geçen sene rezil bir seri vardı şimdiden 1 puan fazla topladık geçen seneye göre

evet ama gördügünüz üzere gaza gelmiş vasat bir galatasaray var ortada. anadolu takımlarına 5 6 ata ata gidiyor.

aynen sizin evinizde yenemediğiniz akhisar konya gibi bilimum anadolu takımlarına fark atıyo diye mi vasat

Bizle oynadığınız maçı izlemedin sanırım. Bizim halısaha takımı beşiktaşı daha çok zorlardı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 4-2 olsun bizim olsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tamam peki deki trip

Burqk sahtekari oynuyor mu ts da.

Geçen hafta maçın sonlarına doğru gereksiz bir kart görerek cezalı duruma düştü diye biliyorum

• Olcay veya Sosa atar bize kesin. Olmadı Rodagella

• Çift forvet diyorlar..4-4-2 diyorlar..

Şimdi yazın bakalım kral geri döndü..Biri buraya uygun Şenol Güneş fotoğrafı koysun

• bence bu akşam vida oynamasın beklediğimin altında oynadı hep hırvatlarla oynadığımız milli maçta çok beğenmiştim halbuki

• quote:

Orijinalden alıntı: GATIRCAN

Olcay veya Sosa atar bize kesin. Olmadı Rodagella

Bizimkiler de atar..Arkadaş ne fesatsınız ya.

• Dün hocaya atar yapıp laf edenlerden biri konuşmuş ; demiş ki kapıdan birden Şenol Güneş çıkınca patladık diye..

Len kimin çıkmasını bekliyordun acaba da şaşırdın aniden heyecan falan yaptın ? Şenol Güneş'in gelmeyeceğini mi sanmıştın

• Arkadaşlar sizce Negredo Love ikilisi oynasa nasıl olur ne düşünüyorsunuz ?

• İlk 11 belli olmuş:

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Konya maçında Talisca-Love uyumu berbattı. Keşke Negredo ile başlasaydık. Hayırlısı olur inşallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 5 Mart 2018; 18:53:30 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cezamız iptal edildi döndük, çok şükür tenkit ve hakareti ayırt edebilen kıymetli insanlar var yönetimde

Maça gelirsek kesin kazanacağız öyle geçiyor içimden. Talisca yazacak kesin

• ÜniversiteliAdam Ü kullanıcısına yanıt
    Bizim sabah aksam sövdügumuz forvetimiz fener maçlarında toplam 2 asist 1 gol 1 golude verilmedi gs maçında 5 dakikada 1 gol sizin balon gomis anca karabuk akhisar gibi takimlara karşı oynar kaldi ki bizim santrafor sıkıntımız var ben negredo gomisten daha iyi falan da demedim galatasaray ve gomisin şisirildigini söyledim

• Negredo-Love ikilisi bir arada anca su secenekler olursa oynar.

1) Talisca sakat veya cezali ise (sagda Lens solda Babel)

2) Talisca oynuyor ama sag veya sol kanattan birisi olmadiginda (Babel sol kanat Talisca forvet arkasi ve Love sag acik forvet)

3) 4-3-3 formatini denedigimizde. Bu da diger durumlarla iliskili ( orta alan Atiba-Tolgay-Oguzhan, Babel-Negredo-Love).

Talisca varken zaten cift forvet gibi oynuyoruz. Talisca varken birde ustune Negredo-Love ile cikmak demek orta alani rakibe vermek demek.

Ben olsam bu macta kalabalik orta saha ile oynardim. Ts tum planini buna gore kurdugunu dusunuyorum. Kucka-Okay-Sosa orta sahasi, Olcay-Abdulkadir kanatlari olacak. Orta alani Atiba-Tolgay ile kurup, sag ice Oguzhan'i koyardim. Babel ve Oguzhanin icr katetmesi beklerin oyununu acardi. Ayrica kalabalik orta saha ile top kontrolu bizde olur. Donen toplari aliriz. Ts bu sekilde orta veya kanatlari kapama konusunda tereddut yasar. Cunku yeri geldiginde Oguzhan sag ic yeri geldiginde gobekte olmasi kafalari karistirir.

• Ağır Trabzon savunmasına Love doğru tercih. Skoru bulup Negredo top tutmak için sokulabilir.

•  [Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocadan hic beklemedigim bir hamle oldu negredo yerine love. Umarim karsiliginin verir ben negredo olmasi gerektigini dusunuyordum ortasaha ise benim kafamdaki gibi atiba tolgay, atiba medel ve medel tolgay en iyi varyasyonlarimiz suanki halleriyle.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fenerbahçe maçlarında Tolgay'ı hiç beğenmedim hatta kaptırdığı topu kalemizde gol olarak görmüştük; ilk 11
    Negredo'yu herkes beğendi yedek.

İlginç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aykan19o3 -- 5 Mart 2018; 19:36:22 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 44624463446444654466
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.