Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (4451. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104.888
Cevap
123
Favori
3.775.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 44494450445144524453
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başak yola devam Gs'de kazanır malum Kadıköy maçı var kaybederse bum bakalım biz ne yapacağız birde fener maçı var bakalım kupa nasıl yansıyacak lige
  • Trabzon deplasmanında Talisca ve Negredo çok önemli. Koparın oğlum bu maçı bize...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gs çok kolay gol atıyor. Bizde sorun golcü değil, topyekûn yaratıcılık sorunu. Biz sonuca bu kadar kolay gidemiyoruz..

• Sorunu buldum. Sonuca giden pası atacak eleman yok. Bakınız bugün sakat Ekici bile bu işi yapıyor. Ya da Belhanda.

Biz topu rakip ceza sahasında eveleyip geveliyoruz sonra da rakip kapanıyor diyoruz. E orada o topla o kadar oynarsak haliyle sahalarına yerlesecekler..

• 0-10 bitecek herhalde karabük-gs maçı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Naganzo

0-10 bitecek herhalde karabük-gs maçı :)

Karabük zaten bitik dedik önemsiz bir maç küme düşmüş farzedin farkı yok gelen geçen vuruyor zaten önemsiz bir takım oldu ligde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Bazıları abarttığımı düşünecek ama büyük ihtimalle küme düşecek olmalarına rağmen biz bu takıma deplasmanda 30 dakikada 1 tane ya atar ya atamazdık.

O kadar da değil kardeş Gs 6-7 atar biz 4 atardık bu olacağı bu yani.İlk yarı ne atıldıysa maç öyle biter fazla gol olmz sanmam yedekleri alır gomis felan çıkar maçtan önemli oyuncular 2.yarı

Ayrıyetten bizde o Gs derbisinde o kopma anından sonra 6-7 yapabilirdik ama işte beceriksizlik aslında o fırsatları tepenleri falakaya yatırmak lazım her sezon böyle şey yakalanmaz bak fbye bir 6-0 yendi 16 senedir konuşuluyor halbiki o sezon en yüksek puanla biz şampiyon olduk 100.yılımızda ayrıca bunlara içerde dışarda tıkladık ama konuşan yok dedim ya şok edici skorlar lazım.Buldu mu acımayacaksın ama küme düşmüşlere değil ezeli rakiplere biz çok büyük fırsat teptik maç Muslera hatası ile koptu ama 3-0 bitmesi rezillik klasik bir derbi skoru oldu hatta o bile zor oldu.Valla geçen yılki 1-1 biten Fener maçından sonraki en son sinir kaptığım maç oldu Gs maçı.Maçı izlemesem skora baksam süper derim ama maça bakınca o sahadaki oyuncuları essek sudan gelinceye kadar dinlene dinlene dövesim gelir.Buradakilerde aynı şeyi düşünüyordur.Zaten bu anlık patlamalardanda anlıyoruzki ve ligdeki durmumuza bakıyoruz aslında şaşırtıcı bir sonuç değil bitiricilik tamamen problem takımda 10 numara yok her maç skor kasabilen kanat değil kanatlar yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 3 Mart 2018; 19:55:51 >

• Bizim Manisa maçı gibi oldu ya neyse.
  • Negredo şu Kovacevice karşı şanssız goller kaçırdı aslında a 2 3 gol ilk yarıdan pozisyonlar şimdi aklıma geldi de. Biraz da şanssızlık var Kovacevic rastgele atlıyor toplara bakmadan yanlışlıkla ayağına çarpmıştı Negredoya karşı. Başakşehir de ilk yarıdan 5 atmıştı Karabükspora. Ama ciddi derece de forvet farkı var adam Gomezi bile yakalayacak 2 gol daha atarsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Bazıları abarttığımı düşünecek ama büyük ihtimalle küme düşecek olmalarına rağmen biz bu takıma deplasmanda 30 dakikada 1 tane ya atar ya atamazdık.

Aynen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lig tarihinde deplasman da gol yemeden altilan gol sayisi 0-8 olup gs 3 tane daha atarsa daha önceki 0-8 skorunu ilerleterek tekrar lig tarinne geçicek

Bence gecer gibi varmi fikri olan
    0-10 diyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alemci83 -- 3 Mart 2018; 19:56:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alemci83

Lig tarihinde deplasman da gol yemeden altilan gol sayisi 0-8 olup gs 3 tane daha atarsa daha önceki 0-8 skorunu ilerleterek tekrar lig tarinne geçicek

0-10 diyorum

Genel toplamda 10-0 var bizim. O bugun geçilir gibi duruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Arizona Dream

quote:

Lig tarihinde deplasman da gol yemeden altilan gol sayisi 0-8 olup gs 3 tane daha atarsa daha önceki 0-8 skorunu ilerleterek tekrar lig tarinne geçicek

0-10 diyorum

Az once ridvan dedi 8-4 fb vr diye rekor toplamda oymuş

Deplasman da farkida 0-8 de Gs de

Bjk deplasmanda yok diye biliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alemci83 -- 3 Mart 2018; 20:7:56 >
  • quote:

quote:

0-10 diyorum

Amaç rekor mu kırmak aciz bir takıma karşı ilginç
  • Bizim tek sorunumuz Talisca beyler ama bu sene bu böyle devam edecek. Talisca gittikten sonra iyi bir orta saha ile eski düzenimize döneriz.
  • alemci83 A kullanıcısına yanıt
    Deplasman iç saha diye ayırmadım ki şu an. Genel anlamda maç skoru olarak bizde şu an rekor. 10-0 yenmiştik Adana Demirspor'u.

• quote:

Deplasman iç saha diye ayırmadım ki şu an. Genel anlamda maç skoru olarak bizde şu an rekor. 10-0 yenmiştik Adana Demirspor'u.

Skor fb deymiş 8/4

• Ne alakası var? Futbol bu, buldun mu atacaksın. Bulup da atmazsan ya da bilerek bulmazsan daha büyük ayıp etmiş olursun.

• aslında karabük açık iyi futbol oynamaya çalışıyordu ama defans yayla olunca haliyle fark yediler.
  • alemci83 A kullanıcısına yanıt
    Ben ne diyoruuum sen ne diyorsun hala.

Bir spor müsabakasında en fazla gol olan maç Adana Demirspor Beşiktaş maçı. 10-0 bitmişti, şu an üstüne daha çok gol atılan bir maç yok. Bugün yaparsa Gs yapar.

• 
Sayfa: önceki 44494450445144524453
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.