Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (4449. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104.888
Cevap
123
Favori
3.775.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 44474448444944504451
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BJK

Ayrıca ben olsam Şenol hocanın yerinde Mustafa Pektemek'i denerim kanatta. Gayet güzel adam geçiyor, orta yapıyor, bence denenebilir.

Bursa maçında bize 1 puan getirdi.

BİR PEKTEMEKTİR BEŞİKTAŞ...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arizona Dream

Mustafa Denizli: "Lens, Trabzonspor'a karşı oynarsa bir gözü kulübede olmayacak. Daha sağlıklı bir şekilde görev yapar. O da artık bir şeyler yapma ihtiyacı hissediyordur."

Belki bu şekilde daha içi rahat oynar, belki de bu olay bizim için daha hayırlıdır. Du bakalım..

Hiç sanmıyorum. Lens küçük takımların kontraatak topçusuymuş. Geçen sene fenerde zaten kontraataklarla ileri çıkıp iyi işler yapıyordu, kapalı defansa karşı bir şeyi yoktu. Bu sene bizde kontraatakta da hiç yok o yüzden hiç verim alamıyoruz. Salmış kendini resmen.

Hiç aklıma gelmezdi ama Mustafa Pektemek'e bile razıyım artık Lens'in kaybettirdiği puanlardan sonra.
  • MrBlackEagle kullanıcısına yanıt
    Lens'i fener ile tanıyıp hiç izlemeyen tarzda bir yorum ben bu herifi PSV + Kiev döneminden bu yana izliyorum, hepsi kontra atak oynuyordu he mi?

Öz güvenini toplarsa kendine gelir hepsinden önce aidiyet duygusunun da artması gerekir. Q7'nin yokluğu bir fırsat olabilir, hiçbiri de olmazsa Lens bize uygun topçu değilmiş deriz. Fakat Lens asla kötü bir topçu değildir.
  • lens ne zaman güvenini toplayacak. gelecek sezon mu ondan sonraki sezon mu. sezon başından beri kaçırdığı goller ve vermediği asistlerle puan kaybettiriyor takıma.
  • babel de milli takıma gittiğinden beri satışlarda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drkayzer

Orkanı hediye etmeseydik böyle olmazdı

Birde Konya'ya vermek.Ama sebebi şifo bence yoksa vermezlerdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 3 Mart 2018; 14:29:23 >
  • Lensten bende umudu kaybettim ama Trabzon maçında kaçırdığı golün dönüşü gol olması, Fener maçında kaçırdığı golün dönüşü gol olması onun suçu mu? Quaresma da Galatasaray maçında 1:0ken bi dünya pozisyon harcadı onunda dönüşü gol olsaydı ne olacaktı? aynı şeyler denir miydi? Quaresma her maç 3 tane kaçırıyor Lensin kaçırdığı pozisyonlardan.

Ayrıca kaçırdığı 2 golde de sıfırdan kendi ekmeğini taştan çıkartarak giriyor o pozisyonlara. Anlamıyorum gerçekten bu adam bu kadar özgüven sorunu yaşarken bide devre arası oyundan almak nedir. Negredoya yaptı sezon başından beri Cenk gibi fasulye forvet için adamı yedi bitirdi anca toparlıyor kendini.
  • Bir Futbolcu eski kulübüne saygı duymalıydı. Lens'in baştan geliş şekli yanlış 'Gerçekler acıdır' falan gibi klip yapılması falan. Gs'lı olarak rahatsız olmuştum inşallah başarısız olur demiştim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilas

Lens '' kendimi affettireyim'' kafasıyla gol atmaya çalışıp, pozisyonu mahvederek tüm maçın seyrini yine değiştirecek gibime geliyor. Keşke Orkan olsaydı.

Orkan gibi 2. sınıf bile olmayan Anadolu takımlarında bile oynama kapasitesi olmayan bi oyuncu neye göre isteniyor bu takımda anlamıyorum. Oynamayan oyuncu süper stara dönüşüyor bizim takımda.
  • Cenk Tosun ilk 11'de. Maç saat 15.30'da

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

• Vict0ry kullanıcısına yanıt
    Q7'nin kaçırdıklarını toplasak bir Anadolu kulübü şampiyon olurdu. :P

Negredo bile hala yeni yeni toparlanıyor, bir oyuncu için oynamak çok önemli.

Her hafta halısaha yaparız, vücut alıştı mı bir hafta oynamayayım diğer hafta dötüm düşüyor, spor büyük disiplin beyler, sürekli oynamayan topçunun her halükarda hazır olmasını beklemek biraz gaddarlık.

Tabi kaçırdığı karşı karşıya pozisyonların bahanesi değil hiç biri, onları her şeyden bağımsız atmalıydı, ben Lens'e olan umudumu kaybettim ama sorun tamamen takımla alakalı, Lens'e kötü futbolcu diyemem, öncesini izlediğim tandığım bir oyuncu kendisini hep beğenirdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BJK

Maalesef Lens'in kendine gelmesini ya da Gökhan Töre'nin takıma dönmesini beklemekten başka çaremiz yok

töre seneye döner yaz kampı geçirmesi şart
  • quote:

Orijinalden alıntı: selates

Cenk Tosun ilk 11'de. Maç saat 15.30'da

burnleye mi gol atacak yok daha neler en kapalı takım burnley içerde
  • TS maçı 11 im.Ligdeki maçta hoş durmuştu bakalım.

-----------------FABRI

------PEPE--------MEDEL-------TOSIC

GÖKHAN---------------------------------ADRIANO

---------------ATIBA(tolgay) OZZY

--------------- TALISCA

-----------NEGREDO-----BABEL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi whitebaby -- 3 Mart 2018; 14:48:56 >
  • Demba bizim için Göztepe'ye yazar

• Serdar Sarıdağ'ın haberi

Şöyle bir fotoğraf dururken kullandığı fotoğraf... Beşiktaşlı diye değer görülüp tesislerde at koşturmaya devam etsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 3 Mart 2018; 18:13:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: whitebaby

TS maçı 11 im.Ligdeki maçta hoş durmuştu bakalım.

-----------------FABRI

------PEPE--------MEDEL-------TOSIC

GÖKHAN---------------------------------ADRIANO

---------------ATIBA(tolgay) OZZY

--------------- TALISCA

-----------NEGREDO-----BABEL

Bu sistemde oynamaya gerek yok ki. Zaten her maçı bu sistemde oynuyoruz. Ekstra 3 stoper oynatmaya gerek yok yani zaten Atiba stoperlerin önünde duruyor ve ayrıca bu sistemde oynamaya gerek yok zaten defansımız sağlam gol problemi yaşıyoruz.
  • attı cenk
  • cenk tosun attı kral attı
  • helal Cenk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 3 Mart 2018; 15:50:34 >
  • 
Sayfa: önceki 44474448444944504451
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.