Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (4426. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
104.888
Cevap
123
Favori
3.775.841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 44244425442644274428
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Volkan'ın kırmızı yiyeceği zaten gün gibi açıkken Boksör Quaresma kendini attırıyor. Biraz kafayı çalıştırmak lazım böyle tansiyon yükselince. Bu maç kedinin fareyle oynadığı gibi oynayabilirdik.

Bu arada;

Tosic>Vida

Olcay-Kerim Frei>Lens

Beck> Gökhan Gönül

Adriano>Caner

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok hocam bence Q7 Josefi itti ya da vurdu ikisinin ortasında bir hareket yaptı. Josef abarttı Q7 de kırmızı görünce Josef'e onu attırdığı için sinirlendi. Bu tarz kendini atan oyunculardan gerçekten nefret ediyorum. Josef normalde bunları yapan biri değil neden yaptı anlam veremedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nitroture

Fener tuzak Kurdu bizimkiler de düştü. Biz bu fenerden 10 gömlek üstünüz nett.

O son dakika Babel e yapılan da penaltıydı.

Tipik fener tipik hakemler

Bos yapma kardesim volkan kirmizi gormese giu girse 3-1 veya 4-1 yenecektik yedek 9 kisi ile vodafonda yenemediniz bizi ,10 kat gomlek ustunmusun degilmisin gorecez kadikoyde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeepImpact. -- 1 Mart 2018; 22:45:58 >
  • valla ben beraberlik bekliyordumda bu şekilde beklemiyordum q7 kırmızısı mühim değil ama lens ciddi bir sorun takımda

ligi alırız kupa berabere ikinci ihtimalide veriyorum bu süt kupasını 2nci maç penaltılara kadar götürürler bakın görün elenip gidecektik boş yere zarar şu teneke kupa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 1 Mart 2018; 22:46:32 >
  • Lens ve Fırat maçın içine etti Allah sizi bildiği gibi yapsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: selates

Hem Quaresma hem de Souza atılmalıydı burada.

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Kardeş pozisyonu görmesek inanicaz josef hiçbirşey yapmadı dostum oyuncular temas edebilir adam orda yüzüne dokundu quaresma resmen yumruk attı josef sarı quaresma kırmızı.

Son dakika beşiktaşın penaltısı verilmedi bence veremedi hakem josefin karşı karşıya pozosyonunda olmayan faulu verdi çünkü hakem.

• quote:

Orijinalden alıntı: DeepImpact.

quote:

Orijinalden alıntı: nitroture

Fener tuzak Kurdu bizimkiler de düştü. Biz bu fenerden 10 gömlek üstünüz nett.

O son dakika Babel e yapılan da penaltıydı.

Tipik fener tipik hakemler

Bos yapma kardesim volkan kirmizi gormese giu girse 3-1 veya 4-1 yenecektik yedek 9 kisi ile vadofonda yenemediniz bizi ,10 kat gomlek ustunmusun degilmisin gorecez kadikoyde

Skoru nerden biliyorsun ? Iddaaci misiniz bir tuyo duyum felan mi vardi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Değişik bi maçtı ya böyle bişeyi izlediğimi hatırlamıyorum daha önce
    Yalnız hakem yine iyi değildi be. Quaresmaya veriyosun kart tamam da josef de aynı şeyi yapmıyo mu? Josef düşünce q7 mi haksız oluyo? Saçma.
    Soldado kart görmeden maç tamamladı. Reji gösterdi maç esnasında arka arkada 4 faulü var. Hepsini topla bi sarı kart etmiyo mu yani?
    Babelin penaltısı yendi. Yani tartışmasız net penaltı diyecek bir şey yok.
    Fenerin yedek kulübesi de her karara maça daldı falan ilginç bir karşılaşmaydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

Bizim oyuncular salak, bunlar normal bir şekilde yenemeyeceğini bildiği için her beşiktaş maçında çirkeflik yapıyorlar, bizimkilerde hemen oltaya geliyor. 2. yarı 20 dakika top mop oynanamadı.

gs taraftarı olarak dejavu yaşıyoruz. yıllardır fb maçlarında maruz kaldığımız şeylere şimdi bjk maruz kalıyor. bize bu maçta yaşananlar hiç tuhaf gelmiyor.
  • Ulen LEns orada golü atsan yada attırsan bunların hiçbiri olmayacak.

Q7 de son maç iyi oynadım hurraa diyip çıkmış maçaa..

Love girse diye çok bekledim ama alınmadı kartlar yüzünden muhtemelen.
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Hakikaten müthiş tahminler. Diğerleri de tutar inş

• Pozisyon penaltıydı ama Babel alamadı, çok uyduruktan düştü yere aldatmaca gibi gözüktü. Quaresmayı 5 hafta yer bunlar geçmiş olsun girmeyecekti pozisyona kışkırtma olsa bile quaresma suçludur atsaydı yere josefe kart aldırsaydı. hele ki 2. yumruğun bahanesi olmaz bi de savunuyonuz adamı q7sporlular. .Adam geçen maçtaki gibi iyi oynayınca tabiki övelim tebrik edelim. Kötüyse de eleştirelim. Tepemize çıkardınız arma öpsün oooo trivela,rabona ooo. Hadi lig ne olcak bakalım Lens te leş. Lens o golü atsa bunların hiçbiri yaşanmayacaktı yazık bi de opsiyonu kullandılar sat satabilirsen...
  • abi o değilde volkan nasıl bir tip yamaç esnasında sövüyoruzda adamın oynadığı her derbide adrenalinim tavan yapıyor asdasd

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi Trabzon maçına kadar kavga edilir forumda o kırmızı bu sarı diye, enerjinizi kavgaya vermeyin. Trabzon maçında görüşürüz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Albert-Einstein

quote:

Orijinalden alıntı: selates

Hem Quaresma hem de Souza atılmalıydı burada.

Kardeş pozisyonu görmesek inanicaz josef hiçbirşey yapmadı dostum oyuncular temas edebilir adam orda yüzüne dokundu quaresma resmen yumruk attı josef sarı quaresma kırmızı.

Son dakika beşiktaşın penaltısı verilmedi bence veremedi hakem josefin karşı karşıya pozosyonunda olmayan faulu verdi çünkü hakem.

videoda izledim 2 side birbirine vuruyor resimle algı olur senin yaptığın.Souza kendini yere attı devamında kız gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 1 Mart 2018; 22:48:9 >

• Efsaneydi maç
  • Ligin ilk yarısındaki derbi: Beşiktaş'ın verilmeyen nizami golü ve penaltısı

Ligin ikinci yarısındaki derbi: Fener'in bariz ofsayt olduğu halde verilen golü

Bugünkü maç: Verilmeyen net penaltı

Ben anlamıyorum bu direk olarak skora etki eden hakem hataları sadece bizi mi buluyor?

• DeepImpact. kullanıcısına yanıt
    o zaman bizim quaresma kırmızı kart görürken ona josefin yaptığı kırmızı siz 9, peşine mehmet ekicinin aynı pozisyondaki hareketi 8 kişi kaldınız. BİZDE O ZAMAN İÇİNİZDEN GEÇECEKTİK bu mu olay ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Piccadilly Circus

abi o değilde volkan nasıl bir tip yamaç esnasında sövüyoruzda adamın oynadığı her derbide adrenalinim tavan yapıyor asdasd

doğal yaşam ortamında farklı yerlerde olunca normal tabi.
  • Töre misin pideci misin nesin, dön bir an önce bu q7 beyinsizi bikaç maç ceza alır, Orkan'ı hediye verdik, Lens yerlerde sürünüyor. Napıcaz biz
  • 
Sayfa: önceki 44244425442644274428
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.