Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
17 Misafir - 17 Masaüstü
105.796
Cevap
138
Favori
3.655.114
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    3298 Mesaj
    Beşiktaş 3 atmış, ntvspor belçika ligi maçlarını yayınlıyor, aspor denen şarlatanlar gençlerbirliğinin çıkışını konuşuyor. Hiç utanmıyorlar hiiiç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

En çok üzüldüğüm de Bursa da 2 puan bırakmamız, o 2 puanı o kadar çok arayacağız ki. Konya'yı hadi bir nebze anlayabilirim o kadar kolay takım değil ama Bursa gibi leş bir takıma karşı 2 puan bırakmasaydık su an çok farklı olurdu her şey

Umarım saçma puan kayıpları tekrarlamaz..

|
    |
    skordan çok beni oynanan oyun çok mutlu etti akıllarda tek bir soru işareti bırakmadan net bir galibiyet aldık.önümüzdeki haftaların değeri daha çok önem kazandı kesinlikle full konsantre olup takımı maçlara çıkmalıyız her takımı içerde ve dışarda yenecek gücümüz var çok şükür.son olarak medel sen nasıl bir kralsın be oğlum :)
    |
    |

negredo her türlü love a göre iyi görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fantasticoo -- 26 Şubat 2018; 10:2:5 >
    |
    |

https://twitter.com/bulent_uslu/status/967884975897968647
    |
    |

|
    |

|
    |
    970 Mesaj
    Love en fazla hamle oyuncusu olur. Alanya'da 50 gol atsan da bir anlamı yok. Bize karşı oynanan futbol bir değil.

Cenk varken de diyordum Love varken de diyorum. Negredo bu takımda her maç ilk 11 oynamalı. Her maç gol atmasa bile takıma katkısı çok yüksek. Tek başına hücum hattının zekasını arttırıyor.

ofsayttan gol at.

Besiktasin penaltısi verilmesin.

fernandao'ya gol sevincinde kırmızı kart çıkmasın. Ama hala çık ağla...

Love ilk 11 başlayacaksın bile ancak arkasında bir oyun kurucu ile başlayabilir. Takımda bu görevi de Negredo müthiş üstleniyor.

|
    |
    Jefferson Starship kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

iPhone 8 - Bang&Olufsen H3
  • Yarbay
    2668 Mesaj
    tebrikler bjk. fenere dersini verdiniz sonunda.

la hakemler ne destekliyor şu feneri yahu. 10 yıllardır böyle. her maç kesin fenerin rakibine kırmızı kart fenere 1 penatlı. yeter yahu beter olsunlar.

ligi berbat eden şike iddia işin zevkini çamur eden hep fener. bu futbolla bu puanları almasından önce kendisi utanmalı.

lig tv satılsın diye fenere demirören desteği yeter kalksın artık 10 hafta kaldı alan fenerli almıştır şu lig tv yi. şu son 10 hafta futbol izleyelim yahu.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker.

Tebrikler, maçı hakettiniz. Dünden beri kendime yeni geldim anca şimdi söyleyebiliyorum

Benim üzüldüğüm skordan çok oynadığımız kişiliksiz oyun oldu açıkçası. Yenilebilirsin, sonuçta derbi bu. Lakin ortaya böyle bir oyun koymak her şeyden önce bizim formamıza ve taraftarımıza hakaret oldu
    quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker.

Tebrikler, maçı hakettiniz. Dünden beri kendime yeni geldim anca şimdi söyleyebiliyorum

Benim üzüldüğüm skordan çok oynadığımız kişiliksiz oyun oldu açıkçası. Yenilebilirsin, sonuçta derbi bu. Lakin ortaya böyle bir oyun koymak her şeyden önce bizim formamıza ve taraftarımıza hakaret oldu

İyi de fener haftalardır bu şekilde oynuyor. Yeni bir şey degil ki.

|
    |
    http://www.youtube.com/watch?v=8VeVAuo7ux8

• Uzaklaştırılmış 2 gün cezanın, 1 gün 2 saat 7 dakika kadarı kaldı.
    6 Not

Love aslında kötü oynamadı.Takımın hücum düzenine alışamamış durumda.Ben de gelir gelmez tak tak atar diyordum hazır net adam diyordum bu bakımdan hayal kırıklığına uğradım.Ama kötü transfer değil.Beklemek lazım.Vida-Love bunları seneye görürüz izleriz ona göre net karar vermek lazım.

Eee artık Love 'un da iyice kadroya girmesi ile hoca hakkında yenilere gıcık söylentisi son bulur ? ne dersiniz
    Hoca dedim de adamın yaptığı hamleler yüzünden maç gitti diyorsan dün de tebrik etmesini bilmen lazım.Ama bunu yapan arkadaşlar çok az.Gerektiğinde yeriyorsun dibe sokuyorsun bunu yapıyorsan ve iyi hamle yapıp maçı aldığında da bir şey yazmıyorsan art niyetlisindir.

Sürekli hocaya yazanlardan bir tek Arizona Dream arkadaş hocanın hakkını verdi sanırım fotoğraf paylaşarak o kadar
    |
    |
    Bahsedilenler: Arizona Dream

• Yarbay
    2185 Mesaj
    Hiçbir maç ve hiçbir galibiyet, bir bireyin şahsına, kişiliğine, ailesine hakareti haklı çıkarmaz... “zamanında onlar da yapmıştı” diye, yediği haltı savunmak ta, bir Beşiktaş’lıya yakışmaz diyesin geliyor.
    |
    |

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Bremen Bv-244

quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

Bu gece guzel galibiyet oldu keyfimiz yerine geldi cok sukur. Besiktas 2. yari resmen SURKLASE etti oyunu Bayerinin bize yaptigini biz fb ye yaptik arada bu kadar seviye farki var bu fener hasbel kadel CL ye fln girerse varsa Allah gostermesin ne olacagini dusunmek bile istemiyorum.

Artık romanyalı arkadaşlarına gösterirsin quaresmanın golünü bol bol :D gerçi vidanın golü bence daha güzeldi vidaladı bildiğin :D

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: Bremen Bv-244

quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

Bu gece guzel galibiyet oldu keyfimiz yerine geldi cok sukur. Besiktas 2. yari resmen SURKLASE etti oyunu Bayerinin bize yaptigini biz fb ye yaptik arada bu kadar seviye farki var bu fener hasbel kadel CL ye fln girerse varsa Allah gostermesin ne olacagini dusunmek bile istemiyorum.

Artık romanyalı arkadaşlarına gösterirsin quaresmanın golünü bol bol :D gerçi vidanın golü bence daha güzeldi vidaladı bildiğin :D

Dernekte izledik maci romenlerde ikinci yari geldi ikinci kata seslere hayran oldular fenerbahce bumuymus dediler.
    |
    |
    Xbox One GT:madman1436 - BESIKTAS- Romanya Bukres ! Oracle Ucretsiz deneme surumu icin pm atabilirsiniz. Tum urunleri 60 gune kadar bulut uzerinden kullabilirsiniz, ogrenciler, kisisel meraki olanlar ve isi icin test etmek isteyenler buyrun

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    Rıza Çalımbay’ın babası kapıcı olduğu için zamanında ‘rıza efendi 2 ekmek 1 süt’ pankartı açan bu fenerliler mi şimdi karakterden, efendilikten bahsediyor?

|
    |

|
    |

eze eze yendiğimiz maçta dertleri çarşinin attiklari twit olmuş.

eee arkadaşim kendi başkaniniz size pavali kö..kler derken sesiniz çikmiyor, sineye çekiyordunuz .ne oldu da dokundu şimdi o twit şimdi..?

|
    |
üniversite
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.