Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (4388. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
104.888
Cevap
123
Favori
3.775.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 43864387438843894390
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hawk1903

şu efendilik mevzusu yanlış anlaşılıyor. bizim efendiliğimiz diğer klüpler gibi hak yemememizden. yoksa gerektiğinde dalga da geceriz küfür de ederiz.

#metinalbayrakistifa tage destek

Büyük maçlar öncesi saçma sapan çalışma bu hashtag, fenerliler destek veriyor, gördüm biraz bir sürü Bayern logolu hesap. Bir şey yaparken takımı etkilemeyin fenerbahçe, Trabzon maçı öncesi.

Başlarım anonsçuya ya, adama çalmayacak denmesine rağmen yönetime karşı geliyorsa ne yapılacaktı? Taraftar beste yapsın, kulübü büyük maçlar öncesi yıpratmayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lens alındığına göre q7 yolcu mu demek oluyor bu?

sonuçta q7 olduğu sürece adam akıllı form tutup ilk 11'e giremez ki lens?
  • Dark Saga kullanıcısına yanıt
    Metin Albayrak bağımsız bir irade değil ki, bizzat başkanın dediklerini yapıyor. Öyle olmasa metin albayrak şu an görevinde olmazdı.

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    Lens'i almama gibi bir şansımız yoktu. Ffpye takılmamak için bonservisini seneye vereceğimize dair bir anlaşma yaptık. Aldığımız oyuncuyu kiralık olarak gösterdik yani ffpye takılmamak için.

• quote:

Orijinalden alıntı: jurgenk

Is senolda bitiyor. Dedigim gibi kaybederse yada berabere kalirsa derhal istifa etmesi gerekir. Onurlu olmak budur. Asagidaki kadro ile cikmazsak da gecmis ola.

Gg medel tosic adriano

Lens tolgay ozzy babel

Love negredo

Istersen love negredoyu onlu arkali oynatip 4 2 3 1 yaparsin. Istersen 4 4 2 yaparsin.

Ama hoca muhtemelen asagidaki gibi zirvalayacaktir

Adri tosic vida caner

Tolgay medel

Q7 ozzy babel

Love

Bunu yaparsa gecmis olsun.

Iddaa giriyorum caner ve q7 ilk 11 baslarda yenersek bir daha senola dil uzatmicam buyuk hoca dicem. Aksi takdirde cekip gitsin trabzona

Her ne kadar birebir bahsettiğim gibi çıkmasa da Q7 nin ve canerin aynı anda oynadığı dönemde golleri bulduk.

bu sebeple şenol güneş BÜYÜK HOCA'dır. Beni utandırmayı bilmiştir. Hakkıdır.

büyüksün Şenol Güneş.

• o zaman bu yaz kenar rotasyonu; q7, babel, lens, gökhan töre, orkan şeklinde olacak. biri gitmediği sürece kenar oyuncusu gelmesi çok zor şu durumda.
  • Bu şarkıyı çalan arkadaşın görevine gerçekten son verildiyse yönetime yazıklar olsun diyorum,ne vizyonsuzluk korkaklıktır bu böyle.
  • #MetinAlbayrakİstifa yarın akşam tüm statta bu sloganın söylenmesi dileğiyle.
  • K E N kullanıcısına yanıt
    taraftar metin albayrak istifa dedi diye oyuncular yıprandı mı yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: K E N

quote:

Orijinalden alıntı: hawk1903

şu efendilik mevzusu yanlış anlaşılıyor. bizim efendiliğimiz diğer klüpler gibi hak yemememizden. yoksa gerektiğinde dalga da geceriz küfür de ederiz.

#metinalbayrakistifa tage destek

Büyük maçlar öncesi saçma sapan çalışma bu hashtag, fenerliler destek veriyor, gördüm biraz bir sürü Bayern logolu hesap. Bir şey yaparken takımı etkilemeyin fenerbahçe, Trabzon maçı öncesi.

Başlarım anonsçuya ya, adama çalmayacak denmesine rağmen yönetime karşı geliyorsa ne yapılacaktı? Taraftar beste yapsın, kulübü büyük maçlar öncesi yıpratmayın.

fener macinin bir onemi yok. o yonetici dangalakca isler yapmiyacak. ayrıca taraftarların cogu hemfikir. icinden gecti twiti atanı da isten attılar. efendilik kimsenin ekmegiyle oynamamaktır.

taraftarız tabiki eglenecegiz. ayrica yillarca kulubumuzun haklarini yiyen bu iki camiaya az bile yapiyoruz.

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    abd veya portodan teklif gelmezse 2020ye kadar takımda kalır.
  • Ricardo Quaresma, FIFA 18 Ultimate Team'de haftanın takımında

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen sene kasamız doldu diye seviniyorduk ama resmen Pepe ve Medel hariç para boşa gitti. Cenk'ten kazandığımızın da Lens gibi futbol zekası olmayan birine gitmesi beni üzdü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 28 Şubat 2018; 18:41:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

o zaman bu yaz kenar rotasyonu; q7, babel, lens, gökhan töre, orkan şeklinde olacak. biri gitmediği sürece kenar oyuncusu gelmesi çok zor şu durumda.

Lens'in alindigi zaten belliydi. Ama ben quaresmanin gidecegini dusunuyorum dunya kupasindan sonra. Lens'ten maksimum verimi almak icin surekli oynatmamiz gerek cunku o tip bir oyuncu. Madem aldik verim de almamiz lazim. Quaresma giderse eger bir kanat daha kesin almamiz gerek bence. Cunku babel'in de düşüş yasamasini bekliyorum. Yine uc kulvar gidersek ki gideriz, benim beklentim uefada olacak olmamiz, orada ve kupada gorece kolay maclarda töre-orkan-x forvet arkasinda 3'lusu olmali. Saga genc ve rotasyon oyuncusu olmayi sorun etmeyecek, arada sonradan girip x faktor olacak tipte biri iyi olur. Dennis Man mesela fazla maliyetli olmadan o bolgede zaman zaman fark yaratacak iyi bir yatirim olur bence. Oyuncudan haberdarsaniz fikrinizi duymak isterim hocam. Yada daha uygun bir oyuncu varsa bildiginiz. Benim uzun suredir begendigim ve takimda gormek istedigim adam twumasiydi ama dennis man gerek avrupali olmasi gerek daha genc olmasi gerek tavaninin daha yuksek olmasiyla daha iyi bir tercih olabilir gibi geliyor. Cengiz ünder gibi bir degeri burnumuz dibinde gorememistik bu cocukta cengizin romanya subesi gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Görevden alınan anonsçu Erkan Ulusel imiş. 26 yıldır bu görevdeymiş. Metin Albayrak inisiyatif kullanıp adamı işinden etmişse yazıklar olsun. Küfür yok bir şey yok. Yönetimden temizlenmesi gereken çok kişi var.

https://twitter.com/EErkan1903/status/968854969242791936

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 28 Şubat 2018; 18:45:09 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: selates

Görevden alınan anonsçu Erkan Ulusel imiş. 26 yıldır bu görevdeymiş. Metin Albayrak inisiyatif kullanıp adamı işinden etmişse yazıklar olsun. Küfür yok bir şey yok. Yönetimden temizlenmesi gereken çok kişi var.

https://twitter.com/EErkan1903/status/968854969242791936

Bu tarz saçmalıkları yapan adamların ekmeğiyle oynayan bir biz varız zaten.
    Fenerbahçe, belki seneye Avrupa'ya yine Beşiktaş'ın Türkiye'ye kazandırdığı puanlar sayesinde tekrar gidecek ama Türkiye'yi Avrupa'da temsil eden Beşiktaş'a Bayern Münih ile gönderme yapıyor ama kulüp çalışanı bir ceza almıyor.
    Fenerbahçe'nin o paylaşımı bizim statta çalan "mini mini bir kuş" tan daha kötü bir olaydı çünkü avrupada temsil ediyorduk, Türkiye ligi değil.

Aynı şekilde saçma bir sebeple Rıdvan Akar'ı da görevden atmışlardı. Çok kötü bir anlayış bence bu.

• Anonsçuyu kovmak çok yanlış, elbet geri alınmalı fakat maçta takıma destek olmak yerine istifa istifa diye tezahürat yapmakta yanlış. Maç başlamadan, maç bittikten sonra yap ama maç içinde yapma. Aspor, ntv-spor gibi oluşumlar kapıda bekliyor zaten beşiktaş takımında, yönetiminde kavga, sorun çıksın bizde haber yapalım diye.

Anonsçuyu biz burada Barcelona, chelsea yi yendik hadi hadi diyerek olympiakos maçında susan taraftarı ayağa kaldırmasınından hatırlıyorum, kesinlikle işine geri dönmeli orası ayrı.

• Ben kovulmasına karşıyım, kulübün sahibi taraftarıdır, haddine değil anonsçuyu kovması böyle bir sebepten, yanlış anlamanızı istemem beni. Keyifli akşamlar dilerim.

• Umarım yarın maç saatine kadar yapılan bu saçma sapan yanlış düzeltilir ve maçın önüne geçmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Geçen sene kasamız doldu diye seviniyorduk ama resmen Pepe ve Medel hariç para boşa gitti. Cenk'ten kazandığımızın da Lens gibi futbol zekası olmayan birine gitmesi beni üzdü.

futbol aklı olmayan adam pozisyona giremez. Bu adamın sadece özgüvene ihtiyacı var geçen sene bütün Fenerbahçe maçlarını izledim rakiplerinin içinden geçiyordu resmen. Yalnız bizim takımda çalıma fazla izin vermiyor Şenol Güneş bu yüzden oynayamıyor. Lens sisteme kesinlikle uymuyor. Demek ki daha önceden alınmıştı ondan almak zorunda kaldılar. Lense 4 verene kadar başka birini bulurduk illa ki.
  • 
Sayfa: önceki 43864387438843894390
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.