Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (4381. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104.888
Cevap
123
Favori
3.775.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 43794380438143824383
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şenol hoca geçen hafta konuşmuştu. Tercihlerde 4. sırada imiş.

Bulgaristan'da transfer dönemi 28 Şubat günü sona eriyormuş; Larin'in kiralık verilme ihtimali varmış.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • K E N kullanıcısına yanıt
    Osvaldo Nartallo ayarında bir şey bekliyorum ben.

İnşallah beni rezil eder ileride ama sanki çok fena kazık yedik gibime geliyor.
  • 1 Nisandan sonra lider olan şampiyonluğa oynar en başta söyleyeceğim o yani valla kısasa kısas

Beşiktaş

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Gs

Fb

En Kolay fikstür Fenerde Nisan ile yani hata yapma şansı yok şampiyon olmak isteyen takımın Nisan'dan sonra

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 27 Şubat 2018; 18:3:44 >

• 1 mart 2018 Beşiktaş Vs. Fenerbahçe Ztk / ilk ayak

Hakem Fırat Aydınus
  • Sivas ve Kayseri deplasmanı nasıl kolay hocam başak+bjk+gs sivastan 0 puan ile döndü. Bunlardan önce bir de Malatya deplasmanı var. Sivas+Kayseri+Malatya deplasmanlarından toplam 3 puan çıkaran takım başarılı sayılır.
  • Beyler whatsapp grubuna gelmek isteyen varsa pm atsın grup yaklaşık 2 senelik 28 kişiyiz. Muhabbet iyi.

Düşük mesajlı olan arkadaşları anca konuda mesajları varsa alabiliyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: N3DV3D11

1 Nisandan sonra lider olan şampiyonluğa oynar en başta söyleyeceğim o yani valla kısasa kısas

Beşiktaş

Gs

Fb

En Kolay fikstür Fenerde Nisan ile yani hata yapma şansı yok şampiyon olmak isteyen takımın Nisan'dan sonra

Bizimki daha kolay 5 maç içerde Osmanlı bize gelene kadar büyük ihtimal düşer zaten Trabzon-Fener-Başakşehir ile maçları var. Diğer maçları da çok zor Bursa, Konya, Gençlerbirliği gibi takımlarla
    maçları var. Gs ve Başakşehir'e kaybetmediğimiz sürece şampiyonluk şansımız çok yüksek. Gs'nin deplasmanları zor maçlar hepsi sert Anadolu takımları.

• Portekiz'de yayın yapmakta olan O Jogo gazetesi, bugünkü haberinde Brezilyalı futbolcunun önümüzdeki sezon Monaco'ya transfer olabileceğini okuyucularıyla paylaştı.

Ligue 1'in son şampiyonu unvanıyla bu sezon Beşiktaş'ın da yer aldığı Şampiyonlar Ligi G Grubu'nda mücadele eden Monaco'da teknik direktör Jardim'in Talisca'yı kadrosunda görmek istediği ifade edilirken, menajer Jorge Mendes'in de bu transferin gerçekleşmesi için şimdiden Monaco ve Talisca'nın bonservisini elinde bulunduran Benfica kulüplerinin temsilcileriyle görüşmelere başladığı öne sürüldü.

Gazetenin haberinde ayrıca Talisca'ya Monaco'nun yanı sıra İngiltere ve Çin'den bazı kulüplerin talip olduğunun altı çizilirken, Beşiktaş'ın da 24 yaşındaki futbolcunun bonservisini 31 Mayıs tarihine kadar satın alma opsiyonu bulunduğu hatırlatıldı. 2016-17 sezonunun başında Beşiktaş'a kiralanan Anderson Talisca, şimdiye kadar siyah-beyazlı formayla çıktığı 66 resmi maçta 31 gol ve 9 asiste imza attı.

Bir dönem Beşiktaş'ta görev yapan Önder Özen, "Net bir bilgi aldım. Monaco gelecek sezon bir yapılanmaya gidecek. Anderson Talisca'yı da transfer etmek istiyorlar. Sezon sonunda Benfica'ya teklif yapacaklar." şeklinde konuştu. KralSpor

• quote:

Orijinalden alıntı: selates

Portekiz'de yayın yapmakta olan O Jogo gazetesi, bugünkü haberinde Brezilyalı futbolcunun önümüzdeki sezon Monaco'ya transfer olabileceğini okuyucularıyla paylaştı.

Ligue 1'in son şampiyonu unvanıyla bu sezon Beşiktaş'ın da yer aldığı Şampiyonlar Ligi G Grubu'nda mücadele eden Monaco'da teknik direktör Jardim'in Talisca'yı kadrosunda görmek istediği ifade edilirken, menajer Jorge Mendes'in de bu transferin gerçekleşmesi için şimdiden Monaco ve Talisca'nın bonservisini elinde bulunduran Benfica kulüplerinin temsilcileriyle görüşmelere başladığı öne sürüldü.

Gazetenin haberinde ayrıca Talisca'ya Monaco'nun yanı sıra İngiltere ve Çin'den bazı kulüplerin talip olduğunun altı çizilirken, Beşiktaş'ın da 24 yaşındaki futbolcunun bonservisini 31 Mayıs tarihine kadar satın alma opsiyonu bulunduğu hatırlatıldı. 2016-17 sezonunun başında Beşiktaş'a kiralanan Anderson Talisca, şimdiye kadar siyah-beyazlı formayla çıktığı 66 resmi maçta 31 gol ve 9 asiste imza attı.

Bir dönem Beşiktaş'ta görev yapan Önder Özen, "Net bir bilgi aldım. Monaco gelecek sezon bir yapılanmaya gidecek. Anderson Talisca'yı da transfer etmek istiyorlar. Sezon sonunda Benfica'ya teklif yapacaklar." şeklinde konuştu. KralSpor

Biz opsiyonu kullanıp alıp satabiliriz.

• Shakhtar denilen takımın sahibi inanılmaz zengin bir adam Brezilya'dan topçular getirdiler ama öyle cüzi bir ücrete değil ciddi yatırım yaptılar.Örneğin Bernarda 25 Taisona 15 milyon euro bayıldılar biz daha Mitroviçe verilen 4 milyon euroyu sindiremedik habire bonservissiz adam peşindeyiz bu duruma sebep ffp var dersiniz ama ffp olmasa bile yine bundan farklı olmazdı.Artık bırakın yıldız oyuncuları genç oyuncuları toplamak için bile sağlam sermaye kapısı şart
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALEX CROSS

Sivas ve Kayseri deplasmanı nasıl kolay hocam başak+bjk+gs sivastan 0 puan ile döndü. Bunlardan önce bir de Malatya deplasmanı var. Sivas+Kayseri+Malatya deplasmanlarından toplam 3 puan çıkaran takım başarılı sayılır.

Zaten 1 Nisan itibari ile dedim.Siva zaten malum ben Fenere zorluk çıkaracağını düşünmüyorum.İç sahada masa dışı olaylarda tezahür edebilir.Yani rakibin kendisinin bundan sonra kaybettiğin her puan bum eder seni.Açıkçası kolay gibi görünen maçlar sıkıntı yaratacakmış gibi bir hissiyat var bende.Bu dediğim nane bu haftada olabilir.

Yani olursa şaşırmayın.

Karabükspor 1-1 Gs

Fenerbahçe 2-2 Akhisarspor

Ts 2-2 Beşiktaş

Medipol Başakşehir 0-0 Göztepe

olabilirde bir şekilde ayarı verirler yani.Yani sonra ah orada olmasaydı vah şurada olmasaydı zaten o beklenmeyen sonuca göre hakemlerle ayarı veriyorlar merak etmeyin 3 takımında aynı anda sıçmasının başka bir anlamı olmaz zaten.

Bakıyoruz sonuçlara değişen bir şey yok değil mi heyecan devam ediyor kaldığı yerden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 27 Şubat 2018; 18:53:9 >

• quote:

Orijinalden alıntı: selates

Portekiz'de yayın yapmakta olan O Jogo gazetesi, bugünkü haberinde Brezilyalı futbolcunun önümüzdeki sezon Monaco'ya transfer olabileceğini okuyucularıyla paylaştı.

Zaten burada da dedim Talisca ancak Monaco'da oynar tipi uygun sırıtmaz 30-35 'e kitlerler Monaco'ya sanırım.

• Yanına kim gelirse gelsin Medel stoper oynamalı bence. Diğer stoperlerimiz oyun kurmakta ve pas dağıtmakta zorlanıyor. Zaten düz stoper olarak bakarsak da oldukça kaliteli. Hızlı, hamleleri yerinde, markaj ve top kapma yeteneği de çok yüksek.

En azından bu sene böyle gitmeli. Adam bize geldiğinde düz stoper olarak geldi. Bir anda orta sahaya monte edemeyiz. Stoperde iyiyken devam etmeli.
  • Sezon sonu beleşe çıkacak futbolcular tabi bazıları takımı ile devam edebilir

Sağ Bek - Juanfran

Orta Saha - Milan Badelj

Beleşe ihtiyaca göre alınabilir şuan bonservissiz alınabilecek 2 oyuncu başkada yok öyle.

Dünya kupası sonrası ateş pahası olur piyasa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 27 Şubat 2018; 20:17:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: N3DV3D11

1 Nisandan sonra lider olan şampiyonluğa oynar en başta söyleyeceğim o yani valla kısasa kısas

Beşiktaş

Gs

Fb

en kolay fikstür (bu fotoğraflarda gözüken maçlar için)

sizde bence.

ancak sizin bir handikabınız var. galatasaray'la çok ters bir zamanda deplasmanda oynayacaksınız.

o maça kadar galatasaray'a +3 puan fark atamazsanız galatasaray bu maçı kazanıp üste geçebilir.

riekerink, tudor olsaydı derbide takımıma güvenmezdim ama hem bu seneki iç saha performansımız hem de derbilerde fatih terim faktörü dolayısıyla, o maçta beşiktaşın üstüne geçeceğimize (alttaysak) ya da yenilmeyeceğimize (beşiktaştan üstteysek) inanıyorum.

yani sizin iş biraz galatasaray deplasmanında çözülecek gibi, orada kazanırsanız zaten bu kolay fikstürden 3'er puanlarla çıkmışsınız demektir.

başakşehir'in şampiyon olabileceğini zannetmiyorum artık. ilk yarıda kaybetmedikleri kadar puan kaybetmeye başladılar.

fenerbahçe de garip bir takım. hala şampiyon olabileceğini düşünüyorum (hatta sizin maçtan puan çıkarsalar onlar şampiyon olur derdim) ama bana kalırsa üç takımın şansı da eşit.

%33.3 olarak görüyorum her takımın şansını.

umarım eğlenceli, çirkefliğe yer olmayan bir yarış izleriz.

• Milan Badelj 10 numara mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: akabey_55

https://www.youtube.com/watch?v=AmiC4z0_AAY

bayılıyorum bu videolara ya.

babel son haftalarda formsuz olabilir ama her takıma lazım türünden bir adam. gerek karakteri, gerek vizyonu gerekse de futbolculuğu hakikaten 10 numara birisi.

emekli olduktan sonra takımda tutmalısınız kesinlikle. geleceğin çok başarılı td'lerinden biri olacaktır babel.

• quote:

Orijinalden alıntı: drkayzer

Milan Badelj 10 numara mı?

Medel ile yanyana oynayacak
  • Hele bir 10 numara alsınlar da, Medel'in yanına tonla adam var koleksiyon mu yapıcaz bu kadar adamı
  • quote:

Orijinalden alıntı: drkayzer

Hele bir 10 numara alsınlar da, Medel'in yanına tonla adam var koleksiyon mu yapıcaz bu kadar adamı

Atiba'nın yeri önemli seneye ora boşalacak bu adam bedavaya alınabilir bonservissiz ihtimaller içinde önemli her yere para basacaksan ne anlamı var bu işin.Gene borçlar tavan yapar.
  • 
Sayfa: önceki 43794380438143824383
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.