Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (4380. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
104.888
Cevap
123
Favori
3.775.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 43784379438043814382
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  [Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Son 3 senenin BM iç saha son 16 maçları. Bak bak da için açılsın Üstelik bu takımlar bizim gibi 16. dakikada 10 kişi kalmadılar. Elma ile armudu kıyaslamaya devam edin siz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dgo_cr7

quote:

Orijinalden alıntı: Enkei

Feneri değil Fırat, Ali Palabıyık denen şahıs gelse dahi kurtaramaz bu saatten sonra. Aşırı kek bir rakip. Cüneyt ofsayt golü verdi, penaltımızı vermedi (ki verse Isla'nın sarısı vardı ikinci sarıyı verip kırmızıyı çıkarması gerekiyodu Fener 10 kişi kalacaktı) o kadar şey yaptı cücü ama feneri yine kurtaramadı çünkü fenerbahçe kötü bir takımmm... bize karşı hakemle bile maç kazanma ihtimalleri yok biz çıkıp kendi topumuzu oynarsak.

Fenerbahçe ilk 20 dakikadakı oyunu devam ettirseydi bugün ne fikret orman ne şenol güneş kalırdı.
    fener kötü takım. siz de onlardan daha iyi değilsiniz.

çok saçma bir argüman madem öne geçince kapanıyorlar o zaman neden 1-1 olunca tekrar saldırmadılar? çünkü bunu yapabilecek güçleri yok. işin doğrusu fener 20 dk iyi falan oynamadı biz geç açıldık. yediğimiz saçma sapan gol de moralimizi bozdu. biz iyi oynadığımız sürece fenerin şu takımla bizi yenme şansı çok az. ek olarak eğer maçın başındaki oyuna göre değerlendiriyorsak bizim bu sezon maça iyi başlayıp sonra berabere bitirdiğimiz bütün deplasman maçlarına 3 puan yazsak şu anda farklı liderdik. ama malesef futbol 90 dk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prossi -- 27 Şubat 2018; 16:7:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: broodofqueen

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Son 3 senenin BM iç saha son 16 maçları. Bak bak da için açılsın Üstelik bu takımlar bizim gibi 16. dakikada 10 kişi kalmadılar. Elma ile armudu kıyaslamaya devam edin siz.

Arkadaşım kötüyü kötüyle neden kapatıyorsunuz. Shaktar fark yedi diye senin de mi fark yemen lazım? Peki hadi onu geçtim Dinemo Kiev'den 6 tane yemen mi lazım ya da gidip Vardar'a vs. elenmen mi lazım? Sen kötüsün ben kötünün iyisi. Böyle işler yürümez. Ancak yerinde sayarsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Faramir -- 27 Şubat 2018; 16:6:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: dogukahn

quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

Aga niye tartisiyosunuz adam futboldan anlamiyo demekki trolluk yaptigini bile dusunmuyorum. Futboldan anlayan adam Bayerne 80 dakka 10 kisi oynamanin ne manaya gelecegini bilir. Valla skor iyiydi bile o kadar soyliym.

Bayernin hocasi bile dedi normalda boyle bi skor olmazdi fln diye bizimkiler dalga pesinde.

Real fln oynasin 3 ten asagi yemez o stadta 10 kisi. Iddaa ediyorum 10. dakikada fln bizim gibi 10 kisi olsun Real barca fark yer. 5 yemez ama 3 yer.

Adama bak, işime gelmiyor demiyor da sanki futbolun kitabını yazmış gibi futboldan anlamıyor diyor. Futbolun kurallarında kırmızı kart diye kavram yok mu? Gole giden adama faul yapmasaydın o zaman. Boş yorum yapmışsın.

Yahu kardesim isin gucun yok mu bu saatte 30 kisiyle tartismaya girmissin forumun icine etmissin var git kendi forumuna. Futbolda kirmizi kart yok mu dedim ben ne alakasi var yahu ? Futbolda 5-0 da var ona bakarsan ne dedigin neye cikarim yaptigin belli degil.

• quote:

quote:

Arkadaşım kötüyü kötüyle neden kapatıyorsunuz. Shaktar fark yedi diye senin de mi fark yemen lazım? Peki hadi onu geçtim Dinemo Kiev'den 6 tane yemen mi lazım ya da gidip Vardar'a vs. elenmen mi lazım? Sen kötüsün ben kötünün iyisi. Böyle işler yürümez. Ancak yerinde sayarsın.

teorik olarak bayerne kafa tutan bir takım reale barçaya da kafa tutabilir ve gene teorik olarak kupayı alma şansı olur. imkanlar ne ölçüdeyse başarı ona göre gelir. beşiktaşın feda sezonundan buralara gelmesi başarıdır. 5-0 ağır görünebilir ama 10 kişi kalmanın da etkisi gözardı edilemez. sonuç olarak türkiyeden şampiyonlar ligi kupasına aday olacak güçte bir takım çıkması şu anda mümkün gözükmüyor. olay kötüyü kötüyle kapatmak değil sadece beşiktaşın başarısına bok atmak + kendi takımı daha en başta dandik takıma elenmişken gelip de 5-0 la dalga geçmek biraz itici görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prossi -- 27 Şubat 2018; 16:17:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Jefferson Starship

Şenol Güneş'in tt arenada çıktığı 6 maçta da yenilgisi yok. Çalıştırdığı takımlar bu maçlarda sadece 2 gol yemiş.

Derbilerde tökezleyen Gs'den istediğimizi alırız.

yarış içindeki Gs ile yarıştan kopmuş Gs ile arasındaki mücadele farklı olur kolay geçeceğini sanmıyorum.Şuan konuşmak için erken o maç ancak 23 Nisanda konuşulur.O zamana kadar oluşan koşullar nezdinde bir şey denilir şuan ne denilse sağlıksız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prossi

quote:

quote:

teorik olarak bayerne kafa tutan bir takım reale barçaya da kafa tutabilir ve gene teorik olarak kupayı alma şansı olur. imkanlar ne ölçüdeyse başarı ona göre gelir. beşiktaşın feda sezonundan buralara gelmesi başarıdır. 5-0 ağır görünebilir ama 10 kişi kalmanın da etkisi gözardı edilemez. sonuç olarak türkiyeden şampiyonlar ligi kupasına aday olacak güçte bir takım çıkması şu anda mümkün gözükmüyor.

Valla geniş çaplı düşünüldüğünde ligimizde şampiyonlar liginde bir takımın final oynaması İMKANSIZ ilk önce bu hayalcilikten vazgeçin büyük başların dominasyonu haline geldi geçmişte bu mümkündü ama artık birilerinin oyun alanı oldu ve onlarla boy ölçüşebilmek imkansız

• Beyler bloklayın geçin tamam ya cevap verin durmayın şuna.
  • quote:

quote:

quote:

Aga niye tartisiyosunuz adam futboldan anlamiyo demekki trolluk yaptigini bile dusunmuyorum. Futboldan anlayan adam Bayerne 80 dakka 10 kisi oynamanin ne manaya gelecegini bilir. Valla skor iyiydi bile o kadar soyliym.

Bayernin hocasi bile dedi normalda boyle bi skor olmazdi fln diye bizimkiler dalga pesinde.

Real fln oynasin 3 ten asagi yemez o stadta 10 kisi. Iddaa ediyorum 10. dakikada fln bizim gibi 10 kisi olsun Real barca fark yer. 5 yemez ama 3 yer.

Adama bak, işime gelmiyor demiyor da sanki futbolun kitabını yazmış gibi futboldan anlamıyor diyor. Futbolun kurallarında kırmızı kart diye kavram yok mu? Gole giden adama faul yapmasaydın o zaman. Boş yorum yapmışsın.

Yahu kardesim isin gucun yok mu bu saatte 30 kisiyle tartismaya girmissin forumun icine etmissin var git kendi forumuna. Futbolda kirmizi kart yok mu dedim ben ne alakasi var yahu ? Futbolda 5-0 da var ona bakarsan ne dedigin neye cikarim yaptigin belli degil.

Eleştiriye açık değilsen o zaman cevap yazma. Burası forum ortamı hakaret etmediğin sürece herkes istediğini yazabilir. Aşın bunları. Sanki Beşiktaş babanın takımı, bu kadar savunma.

• Bayern Münih
    Real Madrid
    Barcelona
    Manchester City(Bu seneki formu ile)
    PSG(Bu seneki formu ile)

Bu takımlar başka seviye takımlar. Sadece benim için değil, Arsenal için de Spurs için de, Porto için de hatta M.United içinde başka takımlar. O seviye kolay erişilecek bir seviye değil. Ya arabın biri alacak seni uçuracak, City'ye ve PSG'ye yaptığı gibi, ya da mümkün değil.

Ama en özel olanları ilk üç sıradaki takımlar. Bu üç takım o seviyeye doğal yollar ile erişti, işte o en zor olanı.

Biz önce Porto gibi, Arsenal gibi olalım da sonra Bayern seviyesine çıkarız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Louie-Andy Anderson

quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

aboubakar'ın performansını beğeniyorum şimdi hakkını yemişim gibi olmasın fakat bu seneki bu ekstra gol sayısında acaba bi portekiz ligi efekt var mı diye düşünüyordum. çünkü yani marega diye kimsenin bilmediği bir adam da aynı gol sayısına ulaştı, abou'nun üstünde hatta. hani başı çeken 3 takımla diğerleri arasında fena bir siklet farkı var çünkü.

abou sakat 1-1,5 aydır, yerine abou'nun arkasında kalan tiquinho geçti, ligdeki son 4 maçta 7 gol 2 asistle oynuyor. 35 yaşındaki jonas 3 sezondur 25 golü geçiyor. benfica'da coşan mitroğlu ligue 1'de kayıplarda. bas dost falan hepsi leblebi gibi gol atıyorlar. bu adamların hepsi kaliteli adamlar ama ligin bi yanıltıcılığı var. nitekim falcao'dan sonra o kalibrede bi santrafor çıkmadı portekiz liginden. ben o 3 takımın maçına ne zaman 3,5 üst oynasam geliyor

he tabi abou'nun bizden giderkenki son hali çok iyiydi, nitekim bu yıl şl'de de iyi işler yaptı onları es geçemem. bizim grubun performans anlamında en iyi 2 santraforu abou ve cenk'ti.

Portekiz liginde ilk 3 takımı çıkar gerisi ligimizde küme düşmeye oynar çok büyük makas farkı var ligde biraz yumuşak öyle bizde ki gibi sertlik yok

Porto Benfica Sporting Braga bunlar ligin üstünde takımlar ama avrupada en başrılı olan Sporting ne kadar geri planda dursada kadrosuda daha kaliteli Portonun orta alan ve bekler iyi forvette Cenk bile olsa gol atar yani yada herhangi bir oyuncu Abubakar felan farketmiyor.Aynı şekilde Benfica'da böyle belli bir sistemde oynayan takımlar bu takımdan başka bir takıma giden oyuncular genel itibari ile sorun yaşarlar.

Portekiz ligi bizim ile başabaş benzer lig.Moktan Konya Guimerası'ı yenemiyor misal yani aşağı kalır yanı yok bizim ligde benzer.İçerde yenmiş yeni gördüm ama çok berbat oynayarak şansla oda.Fakat benzer lig Portekiz Türkiye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 27 Şubat 2018; 16:41:54 >

• quote:

Bayern Münih
    Real Madrid
    Barcelona
    PSG(Bu seneki formu ile)

Bu takımlar başka seviye takımlar. Sadece benim için değil, Arsenal için de Spurs için de, Porto için de hatta M.United içinde başka takımlar. O seviye kolay erişilecek bir seviye değil. Ya arabın biri alacak seni uçuracak, City'ye ve PSG'ye yaptığı gibi, ya da mümkün değil.

Ama en özel olanları ilk üç sıradaki takımlar. Bu üç takım o seviyeye doğal yollar ile erişti, işte o en zor olanı.

Güzel yorumun için teşekkür ederim. Bazı arkadaşlar ısrarla demek istediğimi anlamıyor ya da anlamak istemiyor. Siz güzel bir özet ve öneri geçmişsiniz. Benim de demek istediğim Bayern, Real, Barca vs. seviyesine nasıl geliriz. Adamlar direk beni linçe başladı. Sürü psikolojisi, çıkarın ne derse onun peşinden git. Tam olarak bu.

• quote:

Zorlu maçlara bakıyoruz çünkü önümüzdeki fikstür bu. Trabzon-Gençler-Başakşehir. Gençelerin durumu ortada, Ümit Özat'ın o maça haddinden fazla asılacak olması da cabası. Diğer iki takımda malum zaten, birisi lider takım diğeri Trabzon. Önce önümüzdeki bu üç maçı atlatmak lazım. 9 puan alırsak, psikilojik üstünlüğü de le geçiririz. Korkuyu salarız herkesin içine.

Gençler bizim karşımıza rahat çıkar Alanyada teknik direktör ayrıldı kendide dedi 8 puanlık maç diye o maçı alır kayseridende 1 puan çıkarırsak rahatlarız dedi Ümit Özat gençler maçı sorun değil sorun başak ve Ts şuan için.
  • Yav şu bayerne akhisar muamelesi yapmayı kesin artık. 21. yüzyılın real ve barcadan sonraki en iyi takımına karşı deplasmanda, 80 dakika boyunca 10 kişi oynayarak 5 yedik. Beşiktaş dışındaki herhangi bir son 16 takımı da 10 kişiyle 4'ten az yemezdi bu ortamda.

• https://www.youtube.com/watch?v=AmiC4z0_AAY

• quote:

Bayern Münih
    Real Madrid
    Barcelona
    PSG(Bu seneki formu ile)

Bizde taş patlasa Shaktar seviyesinde Oda zor gibiuçarız bizim lig mok gibi bak PSG'ye ligi kalitesiz olduğu için pek tiye alınmıyor ama güçlü bir takım eksikleride var ama olsun.Yani bizim ligdeki takımlar alınsa yenilense max Shaktar seviyesinde underdog mücadele eden takım olur sen istediğin kadar para dök ligin çekiciliği yok.Yada ne yapacaksın.Shaktar gibi fark yapacak oyuncuları turnuvalarda öne çıkan 10 -15 demeden alacaksın normalde tarafata 10 milyona bune Allahını seversen der ama o oyuncular işte senin burnunu moktan çıkarır harcamadan kazanamazsın yatırım önemli ha bunu yapabilecek düzeyde miyiz hayır ha satılma gibi bir şey söz konusu olsa belkide böyle bir şey yaparız en azından göze hoş gelen ligi domine edebilen bir takım ortaya çıkar.Tabi olursa.

Borçları düşündüğümde baya Fb Gs ve Bjk heleki Ts bile 800 Milyon Tl borç yapmış 3 büyüklerle baş edeceğim diye baya baya ölü yatırım yani boşa giden para taraftara kulak vermek baya zor elden geçirecende borçları silecende gene borca girecende Türkiyede aklı selim kimse bulaşmaz katarlılarda bizim gibi taraftar kesimlerinden sanıyorum ki hoşlanmaz devamlı kezban gibi bir şeyler istiyor trip atıyorlar bunlar diye

Baya baya bana göre zor.Ama Shaktar gibi bir rol modelimiz olsaydı güzel olurdu böyle turnuvalarda alacaksın 5-7 Milyon'a koyacaksın Ünal Aysal çilek demişti mesela Bruma ucuza gitti ama ne bileyim bir Fred Bir Taison bir Douglas Costa bir Bernard Marlos Fernandinho Fernando Willian yani bu oyuncuları almak için bunlara yatırım yapmak lazım.Sende gelişecek sonra gidecek sende gidip yeniden buna benzer oyuncu alacaksın parada gelecek az çok başarıda şuan mesela bizim elimizdeki kadro 2 seneyi görür net olarak piyasa zaten dar döviz uçuyor borç desen mok 1.7 bek sıkıntısı forvet sıkıntısı felan çekeceğiz bizim başarı diğer takımlarda olduğu gibi dönemlik bunu bilmekte yarar var.eğer şansımız tutmazsa mıçar gideriz.

Bende çok istiyorum bu çeşit satılmayı tabi doğru dürüst bir kişi alırsa tabi böylede bir şey olursa ki lig daha iyi oyuncular görür ffp belası ilede uğraşmayız en azından gelen soydu giden soydu bu cukkaladı diye düşünmez kimse.

Bu takımlar için olsada lig içinde önemli.

• 5-0 öyle kolay hazmedilecek bir skor değil. Hatırlatılmasından rahatsız oluyoruz. Mevzu bu kadar basit.
  • Kupa maçında love yerine larin ile başlasak keşke, görmek istiyorum nasıl tekniği var.

• Fernandao madde 41'den (hakaret) disiplin kuruluna tedbirli sevk edilmiş.

Maddeyi tam uygularlarsa 2-5 maç arası ceza alacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 27 Şubat 2018; 17:29:56 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: akabey_55

https://www.youtube.com/watch?v=AmiC4z0_AAY

Babel den maç esnasındaki anlari da bekliyoruz, Şenol hocanin yanından çekim yapsın biraz bence faydalı olur takıma

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 43784379438043814382
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.