Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (4374. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
104.888
Cevap
123
Favori
3.775.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 43724373437443754376
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  [Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALEX CROSS

Başakşehir, Demba Ba'nın evi sayılır

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

valla ekstra bi performans gösterebilir bizi düşünerek

• quote:

Orijinalden alıntı: selates

Hiçbir şeyin belli olmadığı bir durum şu an. Umarım bir seri yakalarız da yukarı çıkabiliriz. FB maçı da bu açıdan gayet iyi bir başlangıç.

• Trabzon - Beşiktaş | Karabük - Gs | FB - Akhisar | Başakşehir - Göztepe

Beşiktaş - Gençler | GS- Konya | Malatya - FB | Alanya - Başakşehir

Başakşehir - Beşiktaş | FB - GS

Beşiktaş -Alanya | GS - Trabzon | Kayseri - FB | Akhisar - Başakşehir

Beşiktaş -Göztepe | Gençler - GS | FB - Osmanlı | Başakşehir - Malatya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 26 Şubat 2018; 22:33:18 >
  • Yıllar yıllar geçer hakkımızın yenilmediği bir maç olmaz 10 yılda da aynı 15 yılda da gene kırmızı yeriz kime fayda.

Belki Nazario değildi. Cristiano hiç değildi ama bizimde bir Ronaldo'muz vardı.Forvet olmasada.

• aziz yıldırım Quaresmayı alırız demişti yıllar önce bizde transfer zannetmiştik... Şaka maka ciddi ciddi aldılar Quaresmayı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trabzon ve Gençlerbirliği maçlarından 6 puan ile çıktığımız an bütün ibre bize döner artık ama şampiyonluğu GS veya biz alacağız TT Arena'daki maç belirler gibi.
  • Attığımız ilk gol ofsayt ama...
  • Daha çok şeyin değişeceğini defalarca yazdım ve tekrar ediyorum. Son haftaya kadar çok şey değişir. Bir maçla öldük bir maçla şampiyon olduk kafasını yaşayanlar az bir dinlensin artık, salın şu konuyu!
  • Gelde yanma şimdi haybeye kaybedilen puanlara ama bi seri yaparsak olur bu iş gene Allah izin verirse.

• quote:

Orijinalden alıntı: impact_24

quote:

Orijinalden alıntı: _FaCtS_

Konya maçında da güzel oynamıştık, demiştim, SKOR değil SPOR yorumcuları lazım demiştim.
    Şu an TRnin engüçlü takımı hala biziz demiştim.

Tabi biz de biliriz yaşlıları sat, 25-30 yaş arası oyuncular al demeyi, Kaç para bu yaştaki oyuncular biliyor musunuz, avrupa piyasası ne halde ? kulübün borcu ne halde.
    dev kulüplerin dehşet scout ekipleri ve paraları var.. kolay değil, Marcelloyu güzel tutturduk ama hep öyle denk gelmez ki.

Bu takımdan bi cacık olmaz kötü kaka yazan genç kardeşlerim nerde merak ediyorum..

Ama onlardan çok; Q7 için, şu ve benzeri ifadeler kullanalanlar nerde onu merak ediyorum..
    Q7'ye artık saydırmaya başlayan.. Çin'e filan satılmalı LEns var zaten.. yazan vefasız, sabırsız, genç olduğunu düşündüğüm.. kardeşlerim.. nerdesiniz, gerçekten çok fazla kişiydi buradaya geçen hafta boyunca bunları yazan.

iyi oynayınca bravo kötü oynayınca kaka,, adamın kötü oynadığı- veya oynadı gibi göründüğü maçların nerdeyse tamamında 2 kişi basıyorlar, hala en büyük silahımız diye yırtındık.. (Münih maçı hariç tabi)

Güzel kardeşim iyi not almışsın herkesi de Q7 nin miladinin dolduğunu herkes biliyor zaten. Bu maç iyiydi tamam da 3 puan aldık sadece 13 değil. Bizde oynadığı kaç derbide iş yaptı önce ona bak istersen. Akşam yine kırmızılık faul yapti. Bunları yapması zaten bizi deli eden durumlar. Maça kendini verdiğinde zaten faydalı oluyor ama Beşiktaş onun keyfine göre oynayacağı bir kulüp değil. İstediği zaman kırmızı görecek gereksiz yere sarı kartlar görecek sonra itiraz edecek uzar da uzar.

Kısacası bu yıl umarım son yılı olur.Emekleri için tşkler.

işte sorun burda,
    ADamın her maç çok iyi işler yapmasını bekliyorsun, yerine oynatacağın adamda öyle bir beklentin yok, çok koşsun görev adamı olsun yeter..
    ŞLdeki gollerimizin yarısı asist veya zorlama ile q7den geldi, bırak lig maçlarını.

Hele hele kapalı oynayan anadolu takımlarına karşı bulunmaz nimet, o maçlarda bize geriye yardıma sürekli gelip çok koşacak adam değil,
    adam eksiltecek, rakip defansı zorla kanatlara açtıracak, ortalar yapacak biri, yani q7 lazım. ŞAmpiyon olmak için 34 maçın en az 20 sinde tek kale baskı yapıyorsun. bunlar için bulunmaz nimet.

Babel orta az açıyor, Lens de öyle. hele Lensin bolca auto giden ortasını görüyoruz.
    Q7nin oynadığı maç istatiskilerinde 35 orta ile oynuyoruz, üstelik attığı ortalar malum, taliska ve cenk değerlendiriyordu , ama Love ve Negredo henüz değil.

Sen takımı yavaşlatıyor ayağında top tutarak diyorsun ama özellikle ŞLde, porto, monaca vb maçlarnda Biz ÖNdeyken ayağında tutup sağa solca çekmesi sayesinde takım nefes alıp dinleniyor.. evet bazen abartıyor..

sarısı kırmızı kartı ise Yüreğiyle oynayan oyuncularda çokca olur.. ama yine de Gülün Dikeni..
    + ları, - lerinden çok daha fazla.

ŞU AN Hala formundaseneye nolur bilmem.
    Ama geçen sene de bikaç maç kötü oynadığında sizin gibiler yazmıştı: yaşlandı zaten Seneye işe yaramaz , SATALIM.

Bu arada elinde lens var Babel var, herhangi bir durumda bunların yedeği yok, Pekdemek mi_? :D
    Bu yetenekte Avrupa piyasasında 25 yaşında ucuza harika oyucnular var da mı almıyoruz.. piyasa uçmuş

Herkes Q7nin miladı doldugunu biliyor da o yüzden mi rakip hocalar bizi çözme takiği oalrak q7 karşıosına 2 adam çıkarıp asla birebir bırakmamaya çalışıyor, planlarını onu durdurmak üzerine yapıyor, Geçenlerde rıza hoca bile bunu söylemedi mi..

Valla büyük takımların takımda en az 3-4 yıldız oyuncusu olur, "eh işte görev adamları" değil.

EDiT:
    valla nankörüz. veya sabırsız genç Beşiktaşlılarız.
    Q7 ile oynarsak kötü olur Lens filan diyenler, maçtan sonra " e tabi bu akdar olacak canım bazen hiçbirşey yapmıyor" moduan giriyor, sanki yerine oynatacaklarımız harika oynayacaktı da onları kesti adam.

NOT: Keşke ilk kupa maçı KAdıkoyde olsaydı da Q7 dinlense, lens oynasaydı,
    ama vodafoneda basklı oynarsak ki hep öyle oluyor , yine lesnten daha fazla iş yapar q7.

EVet şimdi Kupa vodafone maçında oynamasın Q7 kaka kötü diyenler? o maçta kırmızı kart gördükten sonra değil önce yazsınlar lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _FaCtS_ -- 26 Şubat 2018; 23:23:27 >

• Kupa 11 i nasıl olacak acaba

Tolga
    Fatih Pepe Vida Caner

Necip Oğuzhan Talisca

Negredo

Pektemek Larin

Fazlamı zayıf oldu
  • Mayıs ayına kadar seri şart.

• Denklem çok basitleşti artık

GS ve Başağı yen şampiyon ol.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

quote:

Başakşehir - Beşiktaş | FB - GS

Bu nasıl bir hafta

Lider olacağımız hafta
  • CL yok artık, kalan maçların tümünü al, rakipleri beklemeden rahat rahat şampiyon ol. Olay çok basit.

Benim en korktuğum maçlar Trabzon ve Başak deplasmanları. 4 puan çıkartalım şu 2 maçtan yine şampiyon oluruz rahat rahat.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: impact_24

quote:

Konya maçında da güzel oynamıştık, demiştim, SKOR değil SPOR yorumcuları lazım demiştim.
    Şu an TRnin engüçlü takımı hala biziz demiştim.

Tabi biz de biliriz yaşlıları sat, 25-30 yaş arası oyuncular al demeyi, Kaç para bu yaştaki oyuncular biliyor musunuz, avrupa piyasası ne halde ? kulübün borcu ne halde.
    dev kulüplerin dehşet scout ekipleri ve paraları var.. kolay değil, Marcelloyu güzel tutturduk ama hep öyle denk gelmez ki.

Bu takımdan bi cacık olmaz kötü kaka yazan genç kardeşlerim nerde merak ediyorum..

Ama onlardan çok; Q7 için, şu ve benzeri ifadeler kullanalanlar nerde onu merak ediyorum..
    Q7'ye artık saydırmaya başlayan.. Çin'e filan satılmalı LEns var zaten.. yazan vefasız, sabırsız, genç olduğunu düşündüğüm.. kardeşlerim.. nerdesiniz, gerçekten çok fazla kişiydi buradaya geçen hafta boyunca bunları yazan.

iyi oynayınca bravo kötü oynayınca kaka,, adamın kötü oynadığı- veya oynadı gibi göründüğü maçların nerdeyse tamamında 2 kişi basıyorlar, hala en büyük silahımız diye yırtındık.. (Münih maçı hariç tabi)

Güzel kardeşim iyi not almışsın herkesi de Q7 nin miladinin dolduğunu herkes biliyor zaten. Bu maç iyiydi tamam da 3 puan aldık sadece 13 değil. Bizde oynadığı kaç derbide iş yaptı önce ona bak istersen. Akşam yine kırmızılık faul yapti. Bunları yapması zaten bizi deli eden durumlar. Maça kendini verdiğinde zaten faydalı oluyor ama Beşiktaş onun keyfine göre oynayacağı bir kulüp değil. İstediği zaman kırmızı görecek gereksiz yere sarı kartlar görecek sonra itiraz edecek uzar da uzar.

Kısacası bu yıl umarım son yılı olur.Emekleri için tşkler.

işte sorun burda,
    ADamın her maç çok iyi işler yapmasını bekliyorsun, yerine oynatacağın adamda öyle bir beklentin yok, çok koşsun görev adamı olsun yeter..
    ŞLdeki gollerimizin yarısı asist veya zorlama ile q7den geldi, bırak lig maçlarını.

Hele hele kapalı oynayan anadolu takımlarına karşı bulunmaz nimet, o maçlarda bize geriye yardıma sürekli gelip çok koşacak adam değil,
    adam eksiltecek, rakip defansı zorla kanatlara açtıracak, ortalar yapacak biri, yani q7 lazım. ŞAmpiyon olmak için 34 maçın en az 20 sinde tek kale baskı yapıyorsun. bunlar için bulunmaz nimet.

Babel orta az açıyor, Lens de öyle. hele Lensin bolca auto giden ortasını görüyoruz.
    Q7nin oynadığı maç istatiskilerinde 35 orta ile oynuyoruz, üstelik attığı ortalar malum, taliska ve cenk değerlendiriyordu , ama Love ve Negredo henüz değil.

Sen takımı yavaşlatıyor ayağında top tutarak diyorsun ama özellikle ŞLde, porto, monaca vb maçlarnda Biz ÖNdeyken ayağında tutup sağa solca çekmesi sayesinde takım nefes alıp dinleniyor.. evet bazen abartıyor..

sarısı kırmızı kartı ise Yüreğiyle oynayan oyuncularda çokca olur.. ama yine de Gülün Dikeni..
    + ları, - lerinden çok daha fazla.

ŞU AN Hala formundaseneye nolur bilmem.
    Ama geçen sene de bikaç maç kötü oynadığında sizin gibiler yazmıştı: yaşlandı zaten Seneye işe yaramaz , SATALIM.

Bu arada elinde lens var Babel var, herhangi bir durumda bunların yedeği yok, Pekdemek mi_? :D
    Bu yetenekte Avrupa piyasasında 25 yaşında ucuza harika oyucnular var da mı almıyoruz.. piyasa uçmuş

Herkes Q7nin miladı doldugunu biliyor da o yüzden mi rakip hocalar bizi çözme takiği oalrak q7 karşıosına 2 adam çıkarıp asla birebir bırakmamaya çalışıyor, planlarını onu durdurmak üzerine yapıyor, Geçenlerde rıza hoca bile bunu söylemedi mi..

Valla büyük takımların takımda en az 3-4 yıldız oyuncusu olur, "eh işte görev adamları" değil.

EDiT:
    valla nankörüz. veya sabırsız genç Beşiktaşlılarız.
    Q7 ile oynarsak kötü olur Lens filan diyenler, maçtan sonra " e tabi bu akdar olacak canım bazen hiçbirşey yapmıyor" moduan giriyor, sanki yerine oynatacaklarımız harika oynayacaktı da onları kesti adam.

NOT: Keşke ilk kupa maçı KAdıkoyde olsaydı da Q7 dinlense, lens oynasaydı,
    ama vodafoneda basklı oynarsak ki hep öyle oluyor , yine lesnten daha fazla iş yapar q7.

EVet şimdi Kupa vodafone maçında oynasmasın Q7 kaka kötü diyenler? o maçta kırmızı kart gördükten sonra değil önce yazsınlar lütfen

Ligde deplasmanda ne yapmış Quaresma bir bakarsan anlarsın demek istediğimi, Vodafone da bende yaparım 2-3 asist o kadar ortaya

• Kupa maçında Tolga, Lens, Pektemek, Caner, Talisca... büyük ihtimal ilk 11'de başlar.

Tolga

Adriano - Pepe - Tosic - Caner

Tolgay - Oğuzhan

Pektemek - Talisca - Lens

Negredo

• quote:

Kupa maçında Tolga, Lens, Pektemek, Caner, Talisca... büyük ihtimal ilk 11'de başlar.

Tolga

Adriano - Pepe - Tosic - Caner

Tolgay - Oğuzhan

Pektemek - Talisca - Lens

Negredo

Pektemek yerine Töre falan sağlam şekilde olsaydı şu kadro bile terör estirirdi. İnanılmaz geniş kadromuz var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Janti

quote:

Hiçbir şeyin belli olmadığı bir durum şu an. Umarım bir seri yakalarız da yukarı çıkabiliriz. FB maçı da bu açıdan gayet iyi bir başlangıç.

Hocam fikstürü inceledim.

ölçtüm, biçtim,tarttım. Akhisar deplasman dönüşü lider oluyoruz. İçerideki maçı kazanıp muhtemelen GS’nin 4-6 puan önünde TT Arenaya gideceğiz.

Açıkça söylemek gerekirse şampiyonluk iştahı Trabzon deplasmanında belli olacak. Başakşehir maçından ziyade Trabzonspor geçen seneki gibi biz bu şampiyonluğu istiyoruzu dedirticek olan maç. Fenerbahçe arkası oynayacağımız ilk deplasman ve biz bunu yapabiliriz iştahı işin Trabzon maçı kritik.

• 
Sayfa: önceki 43724373437443754376
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.