Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
106.305
Cevap
181
Favori
3.535.647
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
      262 Mesaj
      22 Şubat 2018 13:35:32
      quote:

Orijinalden alıntı: ne diyorum

Bayernn maçı normal bugün orada 5 yemeyecek takım yok Türkiye'de. Beşiktaş o maçın etkisinden çıkar gereken futbolu sahaya yansıtarsa fark yapar yeterki eyyamcı Cüneyt pislik yapmasın.

Yav arkadaş bırak ya kafan güzel galiba seni severim ama saçmalamissin kusura bakma. Bu ülkede Beşiktaş kadar desteklenen takım yoktur merak etme sen nasıl Galatasaraylısin hayret Beşiktaş'ı maşallah can havliyle savunuyorsun ne zaman görsem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
      1971 Mesaj
      22 Şubat 2018 13:36:04
      Şampiyonluk kaçtı sayılır zaten imkansız değil ama çok zor.

Öncelikli hedef 2.lik ve ŞL'ne katılmak olmalı. Bunun için sadece FB'yi yenmek yetmez. Bir galibiyet serisi yakalamamız şart.

Bu sezon ki performansımız umut verici değil ama hiç değilse kalan haftalarda lige asılıp artık en iyi yerde bitirmek gerekiyor.
      |
      |
    • Yüzbaşı
      346 Mesaj
      22 Şubat 2018 13:43:19
      ŞEnol Hoca'nın bugün dediği gibi FB-Ts-GENÇLEr-Başak maçlarını kazanırsak en iyi durumda biz olacağız.

Bunu yapabilecek gücümüz var. Ben inanıyorum.
      |
      |

• Binbaşı
      1971 Mesaj
      22 Şubat 2018 13:48:38
      Helal olsun sonunda yıldızı parladı!

Champions League, Shakhtar-Roma 2-1: vantaggio di Ünder, poi segnano Ferreyra e Fred

La partita di ritorno si disputerà martedì 13 marzo allo stadio Olimpico di Roma

SULLO STESSO ARGOMENTO

Corriere Dello Sport

Haber kaynağı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rider30 -- 22 Şubat 2018; 13:49:33 >
      |
      |

• Yarbay
      6327 Mesaj
      22 Şubat 2018 13:57:19
      quote:

Orijinalden alıntı: serserim06

quote:

Bayernn maçı normal bugün orada 5 yemeyecek takım yok Türkiye'de. Beşiktaş o maçın etkisinden çıkar gereken futbolu sahaya yansıtarsa fark yapar yeterki eyyamcı Cüneyt pislik yapmasın.

Yav arkadaş bırak ya kafan güzel galiba seni severim ama saçmalamissin kusura bakma. Bu ülkede Beşiktaş kadar desteklenen takım yoktur merak etme sen nasıl Galatasaraylısin hayret Beşiktaş'ı maşallah can havliyle savunuyorsun ne zaman görsem.

Asil sacmalayan sensin. Adam dogru soylemis.Allah askina soyle bana bugun fener,gs,basak bayernle oynasa yener mi saniyorsun? Bundan farkli bir skor olmazdi.

Bu mesajindan kafanin nasil uctugunu anliyorum. Sonra biz tinerci oluyoruz sizin amigo da kokakin den olmustu sanirsam

Maca gelincede 3 0 lik gs macini hatirliyorsun nasil oynamistik 5 6 bile olabilirdi. Ayni sekilde palabiyikli fb maci. Hakem duzgun yonetirse bizimkilerde gerilmezse yenecegimiizi dusunuyorum

|
      |

Aslolan Hayattır Yaşamak Gibi
      Beşiktaş Hayatın Kendisi İdi
      Alayına İsyan Diyenlerin Sesi
      Kimsesiz Sevdaların Oldu Kimsesi

• Binbaşı
      1593 Mesaj
      22 Şubat 2018 14:01:53
      quote:

Eyyamcı Cüneyt atandı yakacağı belli Beşiktaş'ı katledip feneri şampiyon yapma talimatını yerine getirecek. Yoksa futbol oynayarak vadafon arenada puan almaları imkansız her türlü futbol dışı unsura başvuracaklar. Beşiktaş sakın kalırsa çok rahat kazanır.

Cüneyt'in bize ne zaman yararı dokunmuş troll kardeşim? Vodaofne arenada kaç maç yapılmış sonuçlarına da bir bak istersen. En iyi hallerinde bile puan aldık. Boş konuşma.
      |
      |

''Eksik kaldıktan sonra oyunun kontrolünü ele geçirdik ama golü bulamadık ve puan farkı 10’a düşmüş oldu.'' Ersun Yanal / 6 Nisan 2014
    • Yüzbaşı
      266 Mesaj
      22 Şubat 2018 14:07:14
      Şenol Güneş kırmızı kart'dan sonra 90 dk boyunca etkili olamayan babel'i çıkarıp tosiç'i alsa medel-atiba orta sahasını bozmadan talisca'yı sağ kenara q7'yi sola çekse ilk yarı 0-0 bitse.2.yarının başında q7'yi çıkartıp tolgay'ı oyuna soksa 4 'lü defans önlerinde atiba-medel-tolgay üçlüsü onların önünde talisca en önde love tutsa 2 yarı dayanabildiği kadar dayanırdı 5 olmazdı 2-3 olurdu belki bizimkilerde oyundan tamamen kopmaz son dakika 1 tane sıkıştırırdı.
      |
      |

• Yarbay
      2357 Mesaj
      22 Şubat 2018 14:14:25
      Babel - Quaresma - Love - Negredo - Oğuzhan - Tolgay

Ortasaha ve forvet hattına kim güveniyor bu sene? Topu alan kanada atıyor, kanat hattı zaten sürekli kafaya orta açıyor.

Bayern takımını gördük kanattan girip direk ayağa oynuyor adamlar aşağıdan pas yaparak. Bizim takım bu sene sürekli yukarıdan gol atmaya çalışıyor, yapabilse içim yanmaz.

Talisca yok Fener maçında, büyük ihtimalle berabere bitecek. Defans hattı Pepe olmadığı için gol yememiz kesin gibi. Kaleci ile karşı karşıya çok pozisyon bulacaktır Fenerbahçe.

Kadromuz full yabancı zaten, ligi önemsediklerini düşünmüyorum. Nisan-Mayıs ayında takımdan iyice kopacaklardır. Dünya kupası umudu ile çabalarlar biraz.

|
      |

Barbie, you're special       "LGBT DESTEKÇİ"
    • Çavuş
      51 Mesaj
      22 Şubat 2018 14:19:47
      Vagner ilginç bir biçimde iyi oynamıyor, beklentimin baya altında kaldı
      Sene sonu Bjk Negredo'yu satıp Gomez bitiriciliğinde, Abubakar hızında bir forvet almalı, Vagner en fazla yedek olur böyle giderse

Bjk bu sene şampiyon olursa da mutlaka talisca ve ses getirecek bir forvet transferi yapmalı

Lakin tersi durumda şampiyon olamazsanız bu sene, Talisca kesinlikle alınmamalı ve Şenol Güneş ile yollar ayrılmalı diye düşünüyorum
      |
      |

Manisa
      Cs go oynayanlar mesaj
    • Yarbay
      2957 Mesaj
      22 Şubat 2018 14:21:45
      Talisca'nın FB maçında olmamasının dezavantaj olduğundan emin değilim. Orta sahada pas trafiğine dahil olmayan, defansa katkı vermeyen bir Talisca yerine bu maçta Oğuzhan ya da Tolgay'ı tercih ederim.

• Yüzbaşı
      546 Mesaj
      22 Şubat 2018 14:22:36
      Oyun planimiz kanatlardan topu iceri göndermekse coman a bakin nasil toplar atti bizim macta. Bi yerden keseyim,cizgiye ineyim geriye cikartayim falan yok hep ayni stilde havadan orta. Midem bulaniyor artik

• Yüzbaşı
      325 Mesaj
      22 Şubat 2018 14:27:56
      Beyler kulüp bu sabah satışa sunmuş biletleri nasıl oluyo bu Allah kitap aşkına biri söylesin en kötü 1 gün önceden haber vermelerini beklerdim kaç haftadır bu maçı bekliyorum kafayı yicem ya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      2357 Mesaj
      22 Şubat 2018 14:29:25
      quote:

Orijinalden alıntı: Aykan19o3

Beyler kulüp bu sabah satışa sunmuş biletleri nasıl oluyo bu Allah kitap aşkına biri söylesin en kötü 1 gün önceden haber vermelerini beklerdim kaç haftadır bu maçı bekliyorum kafayı yicem ya

Birilerine verilmiştir, paran cebinde kaldı sevin işte. Pek keyifli maç olmayacak gibi Beşiktaş adına zaten.

Barbie, you're special       "LGBT DESTEKÇİ"
    • Er
      1 Mesaj
      22 Şubat 2018 14:33:38
      Bjknin en buyuk sansi Senol hoca. Senol hoca giderse, baska hoca bu kadrodan bu kadar verim alamaz.
      |
      |

• Yarbay
      7932 Mesaj
      22 Şubat 2018 14:37:59
      quote:

Eyyamcı Cüneyt atandı yakacağı belli Beşiktaş'ı katledip feneri şampiyon yapma talimatını yerine getirecek. Yoksa futbol oynayarak vadafon arenada puan almaları imkansız her türlü futbol dışı unsura başvuracaklar. Beşiktaş sakın kalırsa çok rahat kazanır.

eyyamdan ziyade futbolcularin sinirden uzak durmalari onemli. cuneyt hoca nispeten kart yada penalti gibi seyleri daha kolay verebiliyor. buna daha cok dikkat eden takim kazanmaya da daha yakin olacaktir bence.
      |
      |

PORSCHE 911 CARRERA
      (hayalim)
      WİPE CACHE PARTİTİON NASIL YAPILIR ALTTAKİ LİNKE BAKIN
      http://www.youtube.com/watch?v=8VeVAuo7ux8
    • Yarbay
      19177 Mesaj
      22 Şubat 2018 14:43:21
      Lanet olsun en buyuk FB dusmani yonetecek maci.
      |
      |

• Yüzbaşı
      325 Mesaj
      22 Şubat 2018 14:43:44
      quote:

Orijinalden alıntı: K E N

quote:

Orijinalden alıntı: Aykan19o3

Birilerine verilmiştir, paran cebinde kaldı sevin işte. Pek keyifli maç olmayacak gibi Beşiktaş adına zaten.

Anlamadım nasıl böyle birşey oldu Porto maçında bile en kötü 1 gün önceden haber verilirdi kulüp tarafından bugün sanırsam 9.51'de girişini yapmışlar 10'da satışa sunmuşlar dün 500 kez bakmışımdır resmi siteye bugün satışa sunulacağını tahmin etmiştim de en kötü sabah haberi verilir akşamüstü satışa sunulur diye düşünmüştüm herkes görsün haberi olsun diye.

Uçak biletim vs herşeyim hazırdı çok heveslenmiştim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yarbay
      6554 Mesaj
      22 Şubat 2018 14:54:42
      Cüneyt maçta adaletli yönetirse maçı almamak için bir neden yok. Fener zar gibi, bir iyi oynuyor bir kötü, kendi oyunumuzu sahaya yansıtsak yeterli
      |
      |

Ben ömrü hayatımda, DH kadar çok sorun yaşayan bir forum görmedim.
    • Yüzbaşı
      720 Mesaj
      22 Şubat 2018 15:34:16
      Beşiktaş Cüneyt'in yönettiği 11 derbiden sadece 1 galibiyet almış. Bak Allah'ın işine. :)

Xiaomi Mi A1 - B&O H3
    • Yüzbaşı
      432 Mesaj
      22 Şubat 2018 15:34:19
      bir besiktasli olarak yaziyorum

1- cuneyt cakir in yonettigi fener derbisini alamayiz

2- gecen maclari hatirlayin stopersiz feneri yenemedik

3- fenerin derbilerdeki performansi

4- berabere kalirsak cok iyi

|
      |

HızlıCevap

Reklamlar
türksohbet.net
SEO
modasor
Yeni Abonelik d-smart
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
1,382
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.