Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
106.305
Cevap
181
Favori
3.534.520
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
      916 Mesaj
      21 Şubat 2018 10:34:09
      quote:

Orijinalden alıntı: kaankrsln

Bayern yusuf yusuf mu oynadi o dakikaya kadar? Gerçekten yorumlar çok ilginç. Aklı selim görüş bulmak, samanda iğne aramak gibi, bu kadar at gözlüğü ile bakmanın anlamı yok.

Dk 43e kadar 10 kişi olmamıza rağmen karşı kaleye 3-4 kez gidip etkili şutlar çekip bi ara kornerlerle adamları kapattık sahasına o pis karambol golü olmasa görürdüm ben sizin aklı selim laflarınızı maçı göz yerine nerenizle izlediyseniz artık 10 kişiyken 3 defa 1-0 öne geçme şansı elde ettik dk 40tı vagner love bayernlilerle dalga geçiyordu rakip saha 0 çizgisinde aç otur da izle tekrarını

İmzam yoktur, dolayısıyla kuralı da yoktur!
    • Yüzbaşı
      915 Mesaj
      21 Şubat 2018 10:37:03
      quote:

Orijinalden alıntı: vforfreedom

ÇARŞI : Siz bizim rakibimizsiniz. Avrupada oynamanız rakibimiz olduğunuz gerçeğini değiştirmiyor ve sizi desteklemiyoruz.

Bunun gibi milli şuurmu ?

yada mesela şunun gibimi ?

Şunun gibi mi yoksa

''sevecegim bir gün tekrar,biliyorum..çok daha büyük bir aşkla,çok daha iyi birini,çok daha güzel sevebilecegim..bana her şeyi unutturacak birini,mutlaka sevecegim..''

• Yüzbaşı
      916 Mesaj
      21 Şubat 2018 10:37:51
      quote:

Orijinalden alıntı: AndrewRayel

rakip takım neye kızıyor biliyor musunuz?

çebinin saçma sapan egolu açıklamalarına
      yok bayern çekiniyor yok turu geçme şansımız %50 nin üzerinde

orman desen Allah'tan yabancı hakem var der

taraftarları desen yeneriz gömeriz çakarız, sanki rakip bayern değil de karabükspor

yönetimi egolu taraftarı egolu kendilerini bir şey zannetmeler falan. iyi oldu bu çokta sevindim kimse kusurabakmasın.

önceki maçlardan önce birlik mesajları milliyetçilik havaları maç sonu rakip takımlara saldırmalar.

hafta sonu umarım fenerbahçe yener.

bayern %99 topla oynama oranı. %1 lik oranda fabrinin gol sonrası kale içinden çıkardığı toplar.

açıklamalar gayet normal maç başabaş gidiyordu eğer izleme zahmetinde bulunduysan maçın neden 5-0 bittiğini çocuğa sorsan cevaplar ama sizin gibiler anlamsız bir hırs içinde başarıyı nasıl küçültürümün derdinde aslında kendinizi küçültüyorsunuz haberiniz yok. Eylül ayında gruptan namağlup 1. çıkacağız deseydi Çebi, aynı yorumu yapardın Çebi'ye deli derdin ama bu senin vizyonsuz olduğunu gösterir Türk milleti ezik değildir Beşiktaşlı hiç değildir çıkarın şu kafanızı gömdüğünüz kumdan artık ya da gidin merkelden vatandaşlık isteyin olmuyor böyle

• Yüzbaşı
      647 Mesaj
      21 Şubat 2018 10:37:53
      Futbolun içinde hatalar zaten olacak kardeşim...lensin lig maçlarındaki bariz kaçırdığı bi kaç pozisyon var direk 3 puaniniza katkı yapacak ama atamadı 6 puandan etti sizi...keza bizde terim de çok farklı deil kasım paşa maçını direk hediye etti...gel gelelim besiktasa ne olduysa rakip bayern çıkınca oldu ve kadro seçimleri ayrı bir konu 2 ay bayern ile kafanız dağıldı diye düşünmenin olumsuzlukları ve büyük diğer etki cenkin gidişi ile ileri üçlünün takım kimyasinin bozulmasi sizi etkiledi...dediğim gibi bu skordan sonra artık lige dönülür ve ipi göğüsler diye bir öngörüm var bu on görüş de tamemen grup maçlarındaki ve son 2 yıldaki olumlu futboldur....pazar günü zaten bayern kadar kritik maç ve ligin seyri belli olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Binbaşı
      1198 Mesaj
      21 Şubat 2018 10:38:35
      Usta taktisyen Şenol hocam değişiklikleriyle maça nasıl etki etti ama hele Medel-Tolgay / Caner-Gökhan süper değişikliklerdi. 90+1de Negroda bekliyorduk ama onu yapmadı canı sağolsun.

|
      |

• Yüzbaşı
      915 Mesaj
      21 Şubat 2018 10:38:44
      quote:

Orijinalden alıntı: digital90

quote:

Bayern yusuf yusuf mu oynadi o dakikaya kadar? Gerçekten yorumlar çok ilginç. Aklı selim görüş bulmak, samanda iğne aramak gibi, bu kadar at gözlüğü ile bakmanın anlamı yok.

Dk 43e kadar 10 kişi olmamıza rağmen karşı kaleye 3-4 kez gidip etkili şutlar çekip bi ara kornerlerle adamları kapattık sahasına o pis karambol golü olmasa görürdüm ben sizin aklı selim laflarınızı maçı göz yerine nerenizle izlediyseniz artık 10 kişiyken 3 defa 1-0 öne geçme şansı elde ettik dk 40tı vagner love bayernlilerle dalga geçiyordu rakip saha 0 çizgisinde aç otur da izle tekrarını

vagner love bayernlilerle dalga geçiyordu

''sevecegim bir gün tekrar,biliyorum..çok daha büyük bir aşkla,çok daha iyi birini,çok daha güzel sevebilecegim..bana her şeyi unutturacak birini,mutlaka sevecegim..''

• Yüzbaşı
      380 Mesaj
      21 Şubat 2018 10:39:34
      diğer yandan bayern vida yı söktü fener gerisini getirecektir.

inönüde ki bu derbiye banko bjk demezdim ben bjk taraftarı olsam

fenerin de inönüde gs-kadıköy gibi bi fobisi yok.
      |
      |

SONY XPERIA Z5 DUAL | Graphite Black
    • Binbaşı
      1198 Mesaj
      21 Şubat 2018 10:39:41
      Arkadaşlar birisi şu Lens’i uyandırsın artık geç oldu hala uyumaya devam ediyor ne rüyaymış.

|
      |

• Er
      1 Mesaj
      21 Şubat 2018 10:39:55
      10 kişi kalınca hemen olmasa da sonradan çözülmemiz doğal, çünkü bayern gibi direnci bizden daha yüksek bir takıma karşı böyle yaşlı oyuncularla ve eksik oynamak daha zor. zaten bu sene ligde kaybettiğimiz puanlara bakarsak 2. yarılarda veriyoruz maçları sebebi de oyuncuların ikinci yarı mücadele gücünün biraz daha düşmesi. sonuç olarak skor daha da kötü olabilirdi bizim acilen kadroyu biraz gençleştirmemiz lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prossi -- 21 Şubat 2018; 10:40:21 >
      |
      |

• Yarbay
      6554 Mesaj
      21 Şubat 2018 10:40:01
      Çebi'nin açıklamaları konusunda haklısın ama Fikret Orman gayet düzgün konuştu. Yabancı hakemler daha iyi maç yönetiyor. Doğru düzgün yönetsin, biz yenilmeye razıyız. Ayrıca bazı troller dışında hiçbir taraftar biz yeneriz, gömeriz diye konuşmadı maç hakkında.

Bizim asıl şaşırdığımız olay, daha ilk turda köy takımlarına elenen bazı takım taraftarlarının kendilerini unutup bizle uğraşmaları.

Ben ömrü hayatımda, DH kadar çok sorun yaşayan bir forum görmedim.
    • Teğmen
      186 Mesaj
      21 Şubat 2018 10:40:25
      Kaleye 3-4 kez gittik diyorsun amenna kabul ederim bunu. Fakat sizin tabirinizle “nerenle” izlediysen macı, Bayern savunmasının ortasahaya kadar ilerlemesi ve adeta çizgi halinde ortasahada beklemesi görmemiş veyahut kaçırmışsınız. Çanakkale geçilmez varı bir yapıya bürünüyorsun zaten kırmızı karttan sonra. Bunun sonucunda, Kaptırılan topu kontra ile alıp tasiyamiyorsa zaten bir takım, şampiyonlar liginde oynaması çok abest değil mi? Sonucunda pozisyon oluyor zaten böyle topların.

Kornerle adamı sahasına kapattık vs laflarınızı göz ardi ediyorum, macın özetini bir daha izlemenizi tavsiye ediyorum.

Saygı ve edep çerçevesinde yazığınız mesaja cevap vermeyeceğimi de bil güzel kardeşim.

• Yüzbaşı
      311 Mesaj
      21 Şubat 2018 10:40:30
      Şenol Güneş e gram inancım kalmadı saçma sapan değişikliklerle kendini bitiriyor. Quaresma gibi Caner gibi bitik adamları bu kadar oyunda tutarsan 5 değil 10 da olur.

Pozisyon bilgisi yok adamlarda birine ver topu defanstan sisirsin, diğeri de kendini Pirlo sanıyor zaten.

Artist oyuncunun takımda işi yok arkadas, YouTube dan da izliyoruz biz showlari

|
      |

• Binbaşı
      1198 Mesaj
      21 Şubat 2018 10:41:25
      Fikret Orman haklıymış maçı Allahtan yabancı hakem yönetiyordu da gerçekleri gördük. Kartlar çat çat çıkıyor bizim ligimizde at koşturuyordu takım, ellere kollara kart yok penaltı yok temiz.

|
      |

• Yüzbaşı
      916 Mesaj
      21 Şubat 2018 10:43:49
      quote:

Orijinalden alıntı: yorgun şair

quote:

quote:

Aç da izle bak bakalım dakika kaç 11-10 kişi skor kaç kaç Beşiktaş oynamaya çalışıyor ezilmiyor siz kendinizle dalga geçin gerçekler ortada yenilmiş olabiliriz ama alnımız ak başımız dik her geçen sene üstüne koyuyoruz sonra içerde dışarda telekomda vodafoneda da üstüne koyuyoruz zorunuza gitmesin Türkiyenin en iyi takımı Beşiktaş'tır.

https://youtu.be/DXmK31AAlVw?t=2m16s

• Uzaklaştırılmış 4 gün cezanın, 3 gün 21 saat 49 dakika kadarı kaldı.
      1 Not
      21 Şubat 2018 10:43:53
      Aman dur şimdi gs fb bir oldu bize karşı birleşti demesinler

@Asus p8h67-v - @cooler master haf 912 advanced @ intel i5 2500 LGA1155 3.33 GHz @gskill 2x4 dual ripjaws 1333 @msi hd6850 cyclone
    • Yüzbaşı
      380 Mesaj
      21 Şubat 2018 10:44:50
      quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AndrewRayel

rakip takım neye kızıyor biliyor musunuz?

çebinin saçma sapan egolu açıklamalarına
      yok bayern çekiniyor yok turu geçme şansımız %50 nin üzerinde

orman desen Allah'tan yabancı hakem var der

taraftarları desen yeneriz gömeriz çakarız, sanki rakip bayern değil de karabükspor

yönetimi egolu taraftarı egolu kendilerini bir şey zannetmeler falan. iyi oldu bu çokta sevindim kimse kusurabakmasın.

önceki maçlardan önce birlik mesajları milliyetçilik havaları maç sonu rakip takımlara saldırmalar.

hafta sonu umarım fenerbahçe yener.

bayern %99 topla oynama oranı. %1 lik oranda fabrinin gol sonrası kale içinden çıkardığı toplar.

açıklamalar gayet normal maç başabaş gidiyordu eğer izleme zahmetinde bulunduysan maçın neden 5-0 bittiğini çocuğa sorsan cevaplar ama sizin gibiler anlamsız bir hırs içinde başarıyı nasıl küçültürümün derdinde aslında kendinizi küçültüyorsunuz haberiniz yok. Eylül ayında gruptan namağlup 1. çıkacağız deseydi Çebi, aynı yorumu yapardın Çebi'ye deli derdin ama bu senin vizyonsuz olduğunu gösterir Türk milleti ezik değildir Beşiktaşlı hiç değildir çıkarın şu kafanızı gömdüğünüz kumdan artık ya da gidin merkelden vatandaşlık isteyin olmuyor böyle

neyin başabaş gitmesi !!!

bjk nin 1-2 kontra atağına karşı bayern 3-4 tane direkt aha gol dediğin pozisyonlar buldu.1-2 tanesini fabri olağanüstü çıkardı.

bayern bildiğin gayri ciddi başladı maça.abuk subuk goller kaçırdılar.

size bakarsak 11-11 iken bjk bayerni hapsetmiş sanacak.

11-11 oynansa bişey değişmezdi. 5-0 olamazdı ama 6-1 olurdu 4-1 olurdu belki en fazla.

vida atılınca iyice rehavetin rehavetine düştü bayern.

idman havasında 5 attılar.ciddi oynasalardı liverpool maçı unutulurdu.

• Binbaşı
      1012 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      teslaa34

21 Şubat 2018 10:46:56
      Her şeyde bir hayir vardir belki ordan umutlu bir skorla dönseydik ligde fazladan bir maç daha kaybetcektik onun dışında avrupada hep bir sansizlik geliyor başımıza eninde sonunda bunuda yenecegiz suan feneri trabzonu gencleri yenip Başakşehir macina kafa rahat cikmaliyiz.

|
      |

• Yüzbaşı
      380 Mesaj
      21 Şubat 2018 10:47:48
      quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yorgun şair

quote:

quote:

Aç da izle bak bakalım dakika kaç 11-10 kişi skor kaç kaç Beşiktaş oynamaya çalışıyor ezilmiyor siz kendinizle dalga geçin gerçekler ortada yenilmiş olabiliriz ama alnımız ak başımız dik her geçen sene üstüne koyuyoruz sonra içerde dışarda telekomda vodafoneda da üstüne koyuyoruz zorunuza gitmesin Türkiyenin en iyi takımı Beşiktaş'tır.

https://youtu.be/DXmK31AAlVw?t=2m16s

üstüne koyuyoruz....

bu da bir kandırmaca.

bjk bu sene gruplar dahil ilk kez gerçek bir şampiyonlar ligi takımıyla oynadı.
      bunu kendinize itiraf etmezseniz ileri gidemezsiniz.

monaco porto falan bu sezon baya tırtlar

bir juve bi bayern bi barca bi madridle grupda karşılaşmadı bjk.karşılaşsa zaten grupdan da çıkamazdı.

yok skor bazlı söyleniyorsa

8-6-5 derken evet iyiye gidiş var

• Yüzbaşı
      916 Mesaj
      21 Şubat 2018 10:48:27
      quote:

Kaleye 3-4 kez gittik diyorsun amenna kabul ederim bunu. Fakat sizin tabirinizle “nerenle” izlediysen macı, Bayern savunmasının ortasahaya kadar ilerlemesi ve adeta çizgi halinde ortasahada beklemesi görmemiş veyahut kaçırmışsınız. Çanakkale geçilmez varı bir yapıya bürünüyorsun zaten kırmızı karttan sonra. Bunun sonucunda, Kaptırılan topu kontra ile alıp tasiyamiyorsa zaten bir takım, şampiyonlar liginde oynaması çok abest değil mi? Sonucunda pozisyon oluyor zaten böyle topların.

Kornerle adamı sahasına kapattık vs laflarınızı göz ardi ediyorum, macın özetini bir daha izlemenizi tavsiye ediyorum.

Saygı ve edep çerçevesinde yazığınız mesaja cevap vermeyeceğimi de bil güzel kardeşim.

Kırmızı karttan sonra diyosun kendi ağzınla güzel kardeşim yani kırmızı karttan sonra "neremizi" yırtarsak yırtalım en iyi sonuç 5-0 olurdu ben bunu izah etmeye çalışıyorum. Kaldı ki kırmızı karta rağmen ilk yarı çok iyi direnip ileri de çıkıp gol de aradık ben takımımla gurur duyuyorum öyle gs ve fbli arkadaşların yaptıkları yorumlar gibi yok Türk futbolu çok geride yok işte böyle olacağı belliydi falan yorumlarını aklı selim bulmuyorum bu takım 11e 11 gayet güzel top oynadı haddini bilerek topu ayağında tuttu bayerni de geriye yaslattı dönem dönem atak yedi atağa çıktı başabaş giden bir maçı maalesef vida sattı diyecek söz yok....
      |
      |

• Yarbay
      2501 Mesaj
      21 Şubat 2018 10:49:02
      Tamam kabul köy takımına elendik şimdi o yollara gireceksek ben de cevabımı vereyim. Siz diyorsunuz ya avrupada en iyi başarıyı getiren biziz diye daha hayatınızda ilk defa avrupa ligi grubu sayılacak yerden üst tura çıktınız. Son 2 sene hariç 10 yıldır piyasada yoktunuz. GS ve FB avrupada top koşturuyordu. Şu an ne uefada başarınız var ne de cl de. Beşiktaş tarih yazdı diyorlar gruptan çıkınca ama sadece kendi klüp başarısı olarak tarih yazdı. Genelde gülerler adama. Çeyrek final başarısını gs 15 sene önce yaptı.

Sony Playstation 4 500 GB STD
      Apple iPhone 7 Plus Silver 128 GB
      Lenovo Z580 Laptop
    HızlıCevap

Reklamlar
Yeni Abonelik d-smart
modasor
türksohbet.net
paykasa
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,719
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.