Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
106.305
Cevap
181
Favori
3.535.402
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
      916 Mesaj
      21 Şubat 2018 09:59:32
      quote:

Orijinalden alıntı: conrado

söyleyeceklerim tepki çekebilir ama özünde doğru şeyler

1-bayern maça zaten bjk i küçümseyerek çıkmış.bunu gayri ciddi paslaşmalardan 11-11 iken bile abuk subuk vuruşlarla heba edilen pozisyonlardan anlayabilirsiniz.

2-vida atılınca bayern zaten küçümsediği rakibini iyice amatör küme takımı olarak görüverdi, rehavetleri iyice arttı.

vidanın atılması bjk nin işine geldi aslında

atılmasa ne olurdu en fazla 1 gol atardı bjk ama 6-7 de yerdi.

bayern ne zaman isterse o zaman gol attı.

avrupa ile fark çok çok büyük

beşiktaş ilk şampiyonlar ligi maçında 5 gol yemiş oldu

Hummelsin yüz ifadesini görmedin galiba maçın başında neyin amatörü neyin kümesinden bahsediyosun kardeş sen? 6da 0 mağlubiyet aldık ilk şampiyonlar ligi maçı diyosun bi git Allah aşkına işine adamların teknik direktörü ne kadar endişeli izledi maçı avrupayla fark çok büyük falan değil 11e 11 olsaydı şu yaptığın yorumları yapmak için şubata kadar içinde nasıl tuttun hayret doğrusu

İmzam yoktur, dolayısıyla kuralı da yoktur!

• Yarbay
      9068 Mesaj
      21 Şubat 2018 10:01:47
      quote:

Orijinalden alıntı: Arizona Dream

Kardeşim çobansız sürü mü var Allah aşkına ya?

Takım komple lig başladığından beri apayrı bir alemde. Bir takımda herkes formsuz ise orada gidip tek tek oyunculara mı sorulur derdin ne koçum diye? Direkt hocaya yazılır, hocam ne oluyor bunlara diye. Kim yönetiyor bu adamları gözünü seveyim? Yapmayın artık ya.

2-3 değil komple çökmüş durumda takım. Bir Pepe Adri Medel var zaten onların da hırsı ve kalitesi yetiyor. Geri kalanı mental, ruhsal, fiziksel olarak leş. E bu durumda gidip başkana mı başkanım bunların halı ne diyecem yoksa hocaya mı? Kim çalıştırıyor bu adamları? Kim hazırlıyor? Kim mental motivasyonu düzenliyor? Hoca bu sene çok buyuk eksilerde ne yazık ki. Ben isimlere takılmam ki, iki yıldır kim uğraştı burda hocayla? Kim baş tacı yapmadı? Parasının hakkını verip Beşiktaş için gerekeni yapana canım feda, ismi Şenol'muş Ahmet Mehmet mühim değil.

Yani demem o ki bu adamlar topyekûn çökmüş durumda e toplu bir yıkım varsa baştakine bakarım ben neler oluyor diye.

Belli ki antrenman ve motivasyonda ciddi eksiklikler var. Tamer hocanın gidişi belli ki çok etkilemiş oyuncular sanki antrenmansız, sanki maçlardan habersiz son anda halısaha sayısını tamamlamak için çağırılmış gibi. Bunlar insana bıkkınlık getiriyor. Belli ki hoca bu geniş ve genel anlamda kalite düzeyi belli kadroyu yönetemedi, yardımcısı da olmayınca taktik anlamda çaresiz kaldı.

Ve en buyuk mottom şudur;

Beşiktaş koşulsuz, geri kalanı Beşiktaş'a hizmeti oranla sevilir.

Tamam da oyuncuları yönetemediğini performanslarını artıramadığını ben zaten çok yazdım burada.Hoca burada bu sene eksik.Bunu yazıyoruz zaten.Ama ! Hoca kadar yönetim de oyuncular da hatalı.Demek istediğim budur.Bu sene ligde şu ana kadar sorunlar tek kişiye çıkmamalı.Sahadaki performansları sorun demiyorum yönetime zaten.Saha dışını sormak lazım.Kadro yapısı ,dengesi sıkıntılı.Bu seneki sorunumuz bu.Burada yönetime yazar.İleri 4'lünün Lens'in falan bir türlü yeterli olmamaları bunlar hep futbolcuya yazar.Adamlar çalışmıyor ,çok düştüler.Hoca da hatalı ama oyuncular da.

O son sözü bana cevap diye mi yazdın bilmiyorum ama zaten öyle yani ? Böyle olması gerekiyor ? Kişileri sevip sevmemek takımı etkilememeli ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 21 Şubat 2018; 10:6:36 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      460 Mesaj
      21 Şubat 2018 10:04:21
      Öncelikle tüm takmıdaşlarıma geçmiş olsun diliyorum. Kötü bir geceydi. Gelelim işin özetine...

Şenol hocanın performansından ben de son zamanlarda memnun değilim. Ancak unutmamak gerekir ki bu oyuncuları ve bu takımı bu seviyelere getiren de şenol hocadır. Her insanın olduğu gibi hocanın da eksikleri var, inişleri ve çıkışları oluyor. Büyük takım ve büyük hoca olmak bu yollardan geçiyor.

Dün 5-0 yenildik ve 75 dk 10 kişi oynadık. Geçen sene arsenal başa baş oynadığı karşılaşmayı yanlış hatırlamıyorsam 5-1 kaybetti. Farklı malubiyeti ben çok da dert etmiyorum. Bu malubiyet daha önceki facialara skor olarak benzer olsa da içerik olarak çok farklı. Önceki yıllarda maçlara korku ile başlayan bir takım varken dün gece maçın başında herkesin umudu vardı. Böyle kazlar ve aksaklıklar sonucu alınan skorlar herkesin başına gelebiliyor. Geçen yıl futbol ilahı barcelona 4 yemedi mi PSG'den? ...

Gelelim dersimize...
      Takımda bu sene aksayan bacaklar var. Aslında geçen sene de ondan önceki sene de aksıyordu ancak bu seviyede bir mücadele içerisinde olmadığımız için takım daha güçlü daha iyi görünüyordu. Çıtayı bu sene çok yükselttik ve kadro dinamizmi ile kadro yönetimi arasındaki dengeyi tutturamıyoruz. Elbette son dönemdeki tercihlerin bununla alakası var ancak GG yi sağda başlatsaydık veya geçen maç negredoyu erken alsaydık gibi sihirli değişiklikler ile düzeltilebilecek bir olay değil bu. Elinizdeki oyuncu alternatiflerinin yeterli olması gerek. Mevcut kadronuzun belirli bir performans seviyesinde süreklilik sağlaması gerek. Malesef bu sene atiba, Q7, oğuzhan, tolgay, talisca, babel gibi oyuncular bu sürekliliği sağlayamıyor. Bazıları yaşı itibariyle, bazıları ise içinde bulunduğu psikolojiyi kaldıramaması sebebiyle bu yarışta bize istenen katkıyı veremiyor.

Burada önemli olan yönetimin ve hocanın şapkasını önüne koyup doğru yaptıklarının yanında yanlışlarını da düşünerek bu seneyi en iyi nasıl bitirebiliriz konusunu değerlendirmesi. Önümüzdeki yıl için doğru bir değerlendirme yapabilmesi.

Umudunuzu kaybedip kafanızı duvarlara vurmayınız derim ben size. Demirören dönemindeki taraftar psikolojisinden bizim de çıkmamız gerekiyor. Çok yol kat ettik ve daha iyisini yapacağımıza artık inanıyorum.

Güzel günler göreceğiz, güneşli günler!!!
      |
      |

• Yüzbaşı
      720 Mesaj
      21 Şubat 2018 10:08:19
      Bundan sonra kayıp hakkı yok. Bahane yok, yatıp kalkıp ligi düşleyecek seviyeye gelsinler. Her şeye rağmen arkalarında olan taraftarın hakkını verecekler. Önce fener sonra kim gelirse YE-NE-CEK-LER.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Xiaomi Mi A1 - B&O H3
    • Teğmen
      184 Mesaj
      21 Şubat 2018 10:10:21
      Ne oynanan futbol ne de skor şaşırtıcı değil. Aslında dalga geçilmemesi de lazım. Her sene bayern çoğu takıma bunu yapıyor. Bu beşiktaş’ın çok kötü olduğunu göstermez.

Bu dalgaların sebebi maç değil beşiktaşlıların gs ve fb’yi küçümsemesi. İki yıllık bir geçmişiniz var. Onda da hiç gerçek birinci torba rakibiniz olmadı. Gs real juve grubundan çıktı bu kadar övünmedi. Biz çeyrek finalde chelsea’yi yendik bu kadar övünmedik.

Beşiktaş’ın camia olarak pişmesi lazım.

|
      |

• Yarbay
      3166 Mesaj
      [23 Temmuz 2018 16:11:35 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
      21 Şubat 2018 10:13:25
      beşiktaş aynı ciddiyetle çıkarsa 3-0 ya da 3-1 gibi bir skorla yenecektir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yarbay
      3166 Mesaj
      [23 Temmuz 2018 16:11:35 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
      21 Şubat 2018 10:15:21
      quote:

Orijinalden alıntı: Navy Blue

quote:

Orijinalden alıntı: Zeen

Kırmızı görmeseydi beşiktaş bence puan alacaktı

Hocam ne puani bu hazirlik maci degil miydi

çok bilgili fifa yöneticileri sizi 0-0 kalabilirdi demek istiyorum işte illa laf sokacaklar. Tabi dün size zuahahahhaha

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yarbay
      2957 Mesaj
      21 Şubat 2018 10:16:11
      Caner ve Q7 tercihlerini gördüğümde gelen felaketi anlamıştım gerçi ama kırmızı karta kadar olan bölümünde fena gitmiyorduk. Bayern'e karşı 15. dakikada 10 kişi kalınca artık yorumlanacak pek bir şey kalmıyor.

Fakat her maç umuyorum Şenol hoca hakkında daha fazla taraftarın gözü açılıyordur. Sanıyorum ligin dördüncü ya da beşinci haftasında "Bu Q7 inadı hocayı gönderecek korkarım" diyordum, herhalde o yöne doğru gidiyoruz. Q7'nin öz babası TD olsa muhtemelen oğlunu ikinci yarı oyundan alırdı, biz 90 dakika seyretmek zorunda bırakıldık.

Ayrıca hocamız mutlaka maç başlamadan bir takım stratejiler kuruyordur ama maç başladıktan sonra oyunu okuması ve yönlendirmesi çok çok zayıf maalesef. Maçı bizim açımızdan pozitif yönde etkileyecek hamleleri geçtim, en son Bursa ve Konya maçlarında gördüğümüz gibi mevcut oyunumuzu bile negatif etkileyen garip işler yapıyor.

Yönetim olarak mutlaka hocayla oturup bir durum değerlendirmesi yapılması gerekiyor. Seneye de kafasındaki kadro Q7 yanına 10 futbolcuysa ve takımı yine kanatlardan şişirme ortalar ile oynatmayı planlıyorsa hizmetlerinden dolayı teşekkür edip dostça ayrılmakta fayda var.
      |
      |

• Yarbay
      11732 Mesaj
      21 Şubat 2018 10:16:12
      Defansın yani takım savunmasının arjen robben gibi futbolcuya Selçuk muamelesi yapmasını anlayamıyorum resmen bıraktılar adamı birde takımın üstünde sanki ölü toprağı vardı ne bekliyordum ne ile karşılaştım hayal kırıklığı.
      |
      |

نادي بشكتاش الجمباز

"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir." - Nikola Tesla

"Zekanın gerçek göstergesi bilgi değil hayal gücüdür. İnsanlık umudunu yitirmedikçe ve hayal ettikçe başaramayacağı hiçbir şey yoktur."
      System.out.print("Beşiktaş JK");
    • Yüzbaşı
      867 Mesaj
      21 Şubat 2018 10:17:10
      quote:

Orijinalden alıntı: mahsur kalan adam

quote:

Orijinalden alıntı: Zeen

Kırmızı görmeseydi beşiktaş bence puan alacaktı

Puan ne abicim puan ne ya her yerde puan lafı geçiyor

Eleminasyon maçı bu puan muan yok

|
      |

#azizİSTİFA #ÇareAzrail

Biz Türküz. Tarihimize ve en yakın mazimize dayanarak Türküz der ve bundan haklı bir iftihar duyarız.
    • Teğmen
      184 Mesaj
      21 Şubat 2018 10:17:55
      İşte bu tavır olmasa kimse dalga geçmez.

Gs başakşehirden 5 yedi diye avrupa başarıları yok mu oldu? Sizin sevindiğiniz son 16’yı defalarca geldiler geçtiler.

Fb 10 yıldır şl’de yok diyorsun da iki kez hak etti ve hakkını alamadı. Son on yılda iki kez şampiyon olmamıza rağmen gidemedik. 10 sene önce de çeyrek finalimiz var. Uefa kupası finalinin kapısından döndük.

Beşiktaş ise ilk kez bir şampiyonlar liginin üst seviye takımıyla oynadı. Sonuç ortada.

Güzel bir organizasyon var ortada. Yeni stad, düzelen ve sürekli kâr eden bir ekonomi, iyi transferler ve gelen lig şampiyonlukları. Bizim takımımız bu durumda olsa ben kimseyi sallamam. Ama bjk taraftarı ve yönetimi gs ile fb ile uğraşmaktan işine bakamıyor. En büyük sorununuz bu.

|
      |

• Yarbay
      2119 Mesaj
      21 Şubat 2018 10:18:42
      Skordan çok kaybolan milli şuurunuza üzülüyoruz. Bir TÜRK takımının yabancı takıma yenilgisine sevinecek kadar kaybolan milli şuurunuz.

Herkes yürür; cambaz ip üstünde yürür.
    • Yüzbaşı
      647 Mesaj
      21 Şubat 2018 10:19:32
      quote:

Orijinalden alıntı: digital90

quote:

1-bayern maça zaten bjk i küçümseyerek çıkmış.bunu gayri ciddi paslaşmalardan 11-11 iken bile abuk subuk vuruşlarla heba edilen pozisyonlardan anlayabilirsiniz.

2-vida atılınca bayern zaten küçümsediği rakibini iyice amatör küme takımı olarak görüverdi, rehavetleri iyice arttı.

Hummelsin yüz ifadesini görmedin galiba maçın başında neyin amatörü neyin kümesinden bahsediyosun kardeş sen? 6da 0 mağlubiyet aldık ilk şampiyonlar ligi maçı diyosun bi git Allah aşkına işine adamların teknik direktörü ne kadar endişeli izledi maçı avrupayla fark çok büyük falan değil 11e 11 olsaydı şu yaptığın yorumları yapmak için şubata kadar içinde nasıl tuttun hayret doğrusu

Kardeş bu yorumlarin hepsi kasıtlı....maçları izlemeseler bile direk takım isimleri üzerinden bile yorum yapacak tonla adam var....2 koyu gs li arkadaş izledik maçı tek diyeceğim özet atiba mıçıp vida sıvamasa skor kesinlikle böyle olmazdı....ha 15. Dk sonra genede oyunu beşiktaş sahasına yıkarlar miydi bilemeyiz ama o pozisyona kadar bayern yusuf yusuf oynadı.....sonrası malum zaten ev sahibi ,tecrübe, lobi , kadro zenginliği normal sonuc

Tekrar söylüyorum gerçekler acı dır...gruplardaki futboluna donebilirse bjk ligi 2 hafta önceden bitirir....gsliler ,fb liler umitlenmesin...ha başak lar biraz umitlenebilir....

• Uzaklaştırılmış 3 gün cezanın, 2 gün 11 saat 13 dakika kadarı kaldı.
      1 Not
      21 Şubat 2018 10:25:43
      ÇARŞI : Siz bizim rakibimizsiniz. Avrupada oynamanız rakibimiz olduğunuz gerçeğini değiştirmiyor ve sizi desteklemiyoruz.

Bunun gibi milli şuurmu ?

yada mesela şunun gibimi ?

@Asus p8h67-v - @cooler master haf 912 advanced @ intel i5 2500 LGA1155 3.33 GHz @gskill 2x4 dual ripjaws 1333 @msi hd6850 cyclone
    • Yarbay
      6554 Mesaj
      21 Şubat 2018 10:26:26

|
      |

Ben ömrü hayatımda, DH kadar çok sorun yaşayan bir forum görmedim.
    • Yüzbaşı
      916 Mesaj
      21 Şubat 2018 10:27:49
      quote:

Orijinalden alıntı: jiu_jitsu1905

quote:

Orijinalden alıntı: digital90

quote:

Kardeş bu yorumlarin hepsi kasıtlı....maçları izlemeseler bile direk takım isimleri üzerinden bile yorum yapacak tonla adam var....2 koyu gs li arkadaş izledik maçı tek diyeceğim özet atiba mıçıp vida sıvamasa skor kesinlikle böyle olmazdı....ha 15. Dk sonra genede oyunu beşiktaş sahasına yıkarlar miydi bilemeyiz ama o pozisyona kadar bayern yusuf yusuf oynadı.....sonrası malum zaten ev sahibi ,tecrübe, lobi , kadro zenginliği normal sonuc

Tekrar söylüyorum gerçekler acı dır...gruplardaki futboluna donebilirse bjk ligi 2 hafta önceden bitirir....gsliler ,fb liler umitlenmesin...ha başak lar biraz umitlenebilir....

Hocam bilinçli yorumların için teşekkürler ama lig bizim elimizden kaydı gidiyor gitmek üzere ama ne fenerden tarafa ne de gsden tarafa başakşehire doğru gidiyor gözüküyor bu sene abdullah avcı hırs yaptı avrupa maçlarını bile sattı yedek takımla çıkarak ligi acayip önemsedi. Ligi ...ne takmayan Beşiktaş Şubatın sonunda ligi ilk defa bu kadar ciddi düşünecek artık doğru diyosun da olay yine şenol hocada bitiyor elindeki malzeme Türkiyenin en iyisi ve en yedeklenebilir olanı.

2015 Tolganın bireysel hatasından dolayı çok iyi götürdüğümüz avrupada brugge'e elendik
      2016 Tolganın bireysel hatasından dolayı çok iyi götürdüğümüz avrupada lisbon'a yenildik gruptan çıkamadık
      2017 Beckin bireysel hatasından dolayı çok iyi götürdüğümüz avrupa şl'de gruptan çıkamadık
      2017 Mitrovic ve tosicin bireysel penaltı atışlarından dolayı çok iyi götürdüğümüz uefa çeyrek finalinde elendik
      2018 Vidanın bireysel hatasından dolayı çok iyi götürdüğümüz şl son 16'sından elendik

Dikkat ederseniz hep bireysel hatalardan kaybettik ve her sene bi sonrakinin üzerine koyduk yani hatalardan ders aldık ve geliştik.

Bu mağlubiyet beni çok üzse de geniş pencereden bakınca gelecek seneler için çok ümitliyim.

İmzam yoktur, dolayısıyla kuralı da yoktur!

• Teğmen
      186 Mesaj
      21 Şubat 2018 10:28:26
      Bayern yusuf yusuf mu oynadi o dakikaya kadar? Gerçekten yorumlar çok ilginç. Aklı selim görüş bulmak, samanda iğne aramak gibi, bu kadar at gözlüğü ile bakmanın anlamı yok.

• Yüzbaşı
      325 Mesaj
      21 Şubat 2018 10:30:40
      Beyler fenerbahce mac biletleri ne zaman satisa cikar kulubun sitesine bakiyorum hic bilgi yok

• Yarbay
      2502 Mesaj
      21 Şubat 2018 10:31:56
      rakip takım neye kızıyor biliyor musunuz?

çebinin saçma sapan egolu açıklamalarına
      yok bayern çekiniyor yok turu geçme şansımız %50 nin üzerinde

orman desen Allah'tan yabancı hakem var der

taraftarları desen yeneriz gömeriz çakarız, sanki rakip bayern değil de karabükspor

yönetimi egolu taraftarı egolu kendilerini bir şey zannetmeler falan. iyi oldu bu çokta sevindim kimse kusurabakmasın.

önceki maçlardan önce birlik mesajları milliyetçilik havaları maç sonu rakip takımlara saldırmalar.

hafta sonu umarım fenerbahçe yener.

bayern %99 topla oynama oranı. %1 lik oranda fabrinin gol sonrası kale içinden çıkardığı toplar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AndrewRayel -- 21 Şubat 2018; 10:33:10 >

Sony Playstation 4 500 GB STD
      Apple iPhone 7 Plus Silver 128 GB
      Lenovo Z580 Laptop
    • Yarbay
      2119 Mesaj
      21 Şubat 2018 10:32:17
      milli şuur diyorum sen bana neler atıyorsun. Bunlarla ilgili bir sürü resim bulabilirsin.
      Sadece Türkiye'miz var hepimiz biriz.

|
      |

Herkes yürür; cambaz ip üstünde yürür.

HızlıCevap

Reklamlar
paykasa
Yeni Abonelik d-smart
chat.gen.tr
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
1,136
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.