Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (4308. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104.888
Cevap
123
Favori
3.775.836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 43064307430843094310
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: eyoruk

quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

Oğuzhan olmaması avantaj her büyük maçta sıçıyor

Avantaj değil.Şu durumda Talisca'nın olmamasından daha önemli bir eksik oldu Ozi.Merkezden gelme, pas yapma konusunda Ozi önemli bir etken oluyordu.İyi oynadığı zaman tabi.

Hiç bir zaman büyük maçlarda iyi oynamadı Oğuzhan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gökhan vida tosic adri
    ati. medel
    tolgay
    q7. love babel

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ---------------------Fabri---------------------

--GG---------Vida----------Tosic------Adriano--

-------------Atiba-----Medel-------------------

-----------------Negredo-----------------------

---Babel------------------------------Quaresma-

-------------------Love-----------------------

Olsun bari.Negredo 10 numara oynuyor zaten neredeyse.
  • Atiba Medel olsa dahi Medel defansif değil daha farklı bir rolde oynar.2 defansif olarak bakmamak lazım bu dizilişte.Ama Medel 'in hücuma ,gole katkısı ne kadar olabilir soru işareti ?
  • Mide rahatsızlığı hiç inandırıcı gelmedi bana. Ya hoca ilk 11'e almadı ya da oynamak istemedi. Aralarında sorun olduğu çok bariz zaten.
  • Atiba bu maç oynamasın ya Necip oynasın daha iyi

• Oguzhan yok muhtemelen Vida defans Medel orta saha oynayacak. Ayrica Pepe'nin de olmadigini goz onune alirsak tam anlamiyla sictik diyebiliriz.

Belki Medel-Tosic oynayip Necip orta alana gecebilir. Necip'te el bombasi arkadas. Nereden baksan elimizde kalabilir su kadro.

Buyuk ihtimalle kanat ataklarina yonelecegiz. Donen toplari toplayip hizlica kanatlara inecegimizi dusunuyorum. Ismal Q7 karsisinda bocalayabilir ama Q7 nin kaleye alakasi yok. Kanat oyununa donersek Negredo olmali. Negredo olurda karsi defans cok rahat dondurmez.

Malesef tek cikar yol kanat akinlari olacak gibi. Isabetsiz ortalari cokca gorecegiz. Orta alandan dikine gidicek tek adam Love. Oda tek basina ne kadar yapar. Tolgay'in ara paslari kritik olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Leonardo DiCaprio. kullanıcısına yanıt
    Olavilir.
    Ama şimdi iyi oynama ihtimalinden de oldun..Hiç oynamadı diye oynamayacak anlamına mı geliyor bu ? Ozi Talisca yokken oyun anlamında çok şey katıyordu bize Atiba Tolgay Ozi olduğunda daha farklı oynadık hep.

Şimdi birden planlar değişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 25 Şubat 2018; 17:26:35 >
  • Oğuzhan adım adım Fenere, saolsun şenol küstürdü
  • Şu Oğuzhan'ı da artık seneye kadroda görmek istemiyorum satılır mı satılmaz mı gitsin artık bir gelişmede yok vitaminsizin teki ancak basiretsiz takımlara karşı oynayabiliyor bir halt olmaz bundan.Birde zam istiyormuş haspam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Olavilir.
    Ama şimdi iyi oynama ihtimalinden de oldun..Hiç oynamadı diye oynamayacak anlamına mı geliyor bu ? Ozi Talisca yokken oyun anlamında çok şey katıyordu bize Atiba Tolgay Ozi olduğunda daha farklı oynadık hep.

Şimdi birden planlar değişti.

Hocam valla iyi oynayacak iyi oynayacak diye söylediğim her maç beni utandırdı oğuzhan.

Quaresma ve Atiba da büyük maçlarda yok kesemez ama benim hayali kadromun yanı sıra çıkacak kadro

Fabri

GG Vida Tosic Adriano

Medel Atiba

Quaresma Tolgay Babel

Negredo

Bu kadro sabaha kadar oynadın feneri yenemez

• quote:

Orijinalden alıntı: N3DV3D11

Şu Oğuzhan'ı da artık seneye kadroda görmek istemiyorum satılır mı satılmaz mı gitsin artık bir gelişmede yok vitaminsizin teki ancak basiretsiz takımlara karşı oynayabiliyor bir halt olmaz bundan.Birde zam istiyormuş haspam.

Abartmayın ya.Oğuzhan demek ekstradan pozisyon demek.
  • Bakalim vida tosic nasil oynayacak ortasahamiz cok sert mucadeleci oldu skora nasil yansiyacak bilmiyorum

• Beşiktaş havlu attı

• quote:

Orijinalden alıntı: JeffJason

quote:

Şu Oğuzhan'ı da artık seneye kadroda görmek istemiyorum satılır mı satılmaz mı gitsin artık bir gelişmede yok vitaminsizin teki ancak basiretsiz takımlara karşı oynayabiliyor bir halt olmaz bundan.Birde zam istiyormuş haspam.

Toptan kaçan kendini geliştirmeyen toptan kaçan vitaminsiz teki neyini beğenelim ki ancak basiretsiz anadolu klüplerine karşı içerde oyanar başka bir numarası yok iyi oyuncu dediğin büyük maçı alır birde 10 numara ve kaptanlık verdiler buna hangisini hakediyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SHIHAD

Bakalim vida tosic nasil oynayacak ortasahamiz cok sert mucadeleci oldu skora nasil yansiyacak bilmiyorum

1-0 olsun bizim olsun yeterli.Kadro zayıflıktan değil daha defansif oldu.Yani kısır bir maç olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 25 Şubat 2018; 17:35:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jefferson Starship

Mide rahatsızlığı hiç inandırıcı gelmedi bana. Ya hoca ilk 11'e almadı ya da oynamak istemedi. Aralarında sorun olduğu çok bariz zaten.

Aynen oyle bunu yazacaktim tam forumda senden baska anlayan olmamis.
    Oguzhan trip atiyor bariz sekilde. Ama kusura bakmasin su haliyle degil Besiktas'ta, Cemisgezek Belediyepsor'da bile oynayamaz.
    Mide problemi falan filan hikaye. Oyle bir sey olsa bu son dk aciklanmaz. Adam oglen bisey yedi de ishal mi oldu da mactan 2 saat once mide sorunu diye kadrodan cikarildi deniyor. Gecin bu isleri. Buyuk ihtimal 11'de degildi, antrenmanlarda da 1. takimda oynamamistir triplere girmistir. Sezon sonu gitse de kurtulsak sundan. Besiktas'in Selcuk Inan'i...

• quote:

Orijinalden alıntı: JeffJason

quote:

Aynen ekstra pozisyon demek ama bizim için değil rakip için.

• Oğuzhana nolmuş yaw son dakika
  • Oğuzhan in olmaması kötü oldu hamle oyuncusu kalmadı elimizde, mecbur Negredo yu 10 numara oynatacak hoca gerekirse.

• 
Sayfa: önceki 43064307430843094310
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.