Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (4301. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
104.888
Cevap
123
Favori
3.775.842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 42994300430143024303
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yarın kazandıktan sonra those were the days çalmak lazım anonsçunun yerinde olsam kovulma pahasına yaparım bunu.
  • Beşiktaş Vs. Fenerbahçe skor tahmini

https://www.strawpoll.me/15143734
  • BIZ BESIKTASLIYIZ

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizim maçta olduğu gibi önde basan istekli ve arzulu bir şekilde oynarsanız maçı %70 ihtimalle kazanırsınız

• Cenk de tam bahtsız bedevi misali takım kendisiyle beraber dibe vurdu.

Cenk Tosun'un son dakika şanssızlığı

Hürriyet Spor

İngiltere Premier Lig'de Everton Watford deplasmanında yara aldı. Cenk Tosun ilk golüne çok yaklaştı...
    İngiltere Premier Lig'de 28. hafta maçında Watford, sahasında Everton'u konuk etti. Mücadeleyi ev sahibi takım 1-0 kazandı.

Milli futbolcumuz Cenk Tosun karşılaşmaya 57. dakikada Oumar Niasse'nin yerine dahil oldu. Takım olarak kötü olan Liverpool ekibinde Cenk de pek varlık gösteremedi. Yıldız oyuncu 90. dakikanın uzatma anlarında çok kritik bir pozisyonu gole çeviremedi.

Everton bu skorla 34 puanda kalırken, Watford 33 puana yükseldi. Everton ligde bir sonraki maçta Burnley deplasmanına gidecek. Watford ise evinde West Bromwich'i ağırlayacak.

• Ben maça Love ile başlanmasını daha doğru buluyorum. Adam birden acayip bir hareket yapıyor, defans darmadağın. fb defansı bunalıma girer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 25 Şubat 2018; 1:58:44 >
  • bugun trabzon macinda love olsaymis 5 tane atarmis trabzona hakemde anasini aglatmis macin niye bu hakemler genel anlamda kotu

• kotu hakem algisimi yaratilmak isteniyo bak butun maclardami hata oluyo diycekler yada butun hakemler hata ypiyo mu diycekler yada bu haftabutun hakemler kotu mac yonetti diycekler ne yapmak istiyolar

• birde yine derbiyi belirleyen en buyuk unsur senol hoca olucak kadroya bakin zaten anlarsiniz macin ne olucagibi yine fantezik bir kadroyla cikip fantezik degisikliklerine giderse veririz maci belirleyici unsur senol hoca futbolculardan cok

• Asla ama asla birakmamak lazim yarin kaybetsek bile.Gs men cezasi alacak.Bu durumda 3.olsak bile cl cansi var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Psman

quote:

Orijinalden alıntı: teslaa34

Negredoyla şu maçı kazanma ihtimalimiz yüzde 0

İlk yarı Fener'e atmadı mı Negredo? Love kaleyi gördü mü eli ayağı dolaşıyor. Negredo bu maçta sahada olmalı mutlaka, tecrübe farklı bir şey.

ciddi mi yazdın bunu ya . love tecrübesiz he :dd
  • quote:

Orijinalden alıntı: selates

Ben maça Love ile başlanmasını daha doğru buluyorum. Adam birden acayip bir hareket yapıyor, defans darmadağın. fb defansı bunalıma girer.

/>

şu pozisyon da love gibi bi adam nasıl ayak içi köşeye bırakmaz anlamadım. acayip hareketlerden birini de köşe çizgisinde kimmich e yapmıştı
  • Benim ilk 11

Fabri

GG Vida Tosic Adriano

Tolgay Medel

Lens Negredo Caner

Love

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Babel'in "Yarın savaş var" lafı yarın tüm takımın mottosu olmalı. Çirkef bir şekilde, tekme tokat ve fark atarak yenelim şunları.
  • En az gs maçı gibi eze,eze yenmemiz gerek.Hakem faktörü onlardan yana olacaktır bu kesin ama hakemi de eze eze 3 ten aşağı fark atmamamız gerek.
    Şenol hocam artık 10-11 in hıncını şu Aykut tan çıkart gözünü seveyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackEagle03 -- 25 Şubat 2018; 5:35:55 >
  • Alanya trabzon maçına bakın alanyanın kaç tane penaltısı verilmemiş yine sayamadım verilmeyen çok net kırmızı var trabzona adamın üstünden geçmiş, gole giderken hakem faul veriyor bildiğin gerilim filmi gibi sadece özet,fenerbahçe maçından çoğu kişinin çekinme sebebi de zaten bu eze eze yendiğimiz gs maçı bile gomise verilmeyen kart,penaltımız vardı.Şuraya da not düşeyim bu Serkan Çınar bizide yakar bir maç yeni yeni eyyamcılar türetiyorlar.Alanyayı da zorla küme düşürecekler bizim maça ölüm kalım maçı gibi bakacaklar.
    Ben bu ülkede hiçbir zaman futbolun nasıl yönetildiğini anlayamayacağım en mantıklı şey bu komplo teorileri geliyor,Fenerbahçe beşiktaş taraftarını tahrik eder resmi açıklama ile birde ama biz şimdi gidip küfür etsek ceza alacağız göndermeden öte artık bildiğin tahrik bunlar sonra futbolda niye şiddet var taraftarlar birbirlerine düşman ama asıl düşman takım elbiseliler ve eşofmanlılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bremen Bv-244 -- 25 Şubat 2018; 9:0:21 >

• İnşallah pres yapmaya calisir fener, defansta 2 kova stoper le oynuyorlar kağnı gibi

• Rüyamda fener 3-1 yeniyordu bizi benim rüyaların doğru çıktığı görülmedi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robert Nesta

Bizim maçta olduğu gibi önde basan istekli ve arzulu bir şekilde oynarsanız maçı %70 ihtimalle kazanırsınız

ortamı gererlerse ki gereceklerini düşünüyorum kazanamayız net. Çünkü sürekli faul yapıp oyunu soğutacaklardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NorveçliMühendis

quote:

Orijinalden alıntı: Robert Nesta

Bizim maçta olduğu gibi önde basan istekli ve arzulu bir şekilde oynarsanız maçı %70 ihtimalle kazanırsınız

ortamı gererlerse ki gereceklerini düşünüyorum kazanamayız net. Çünkü sürekli faul yapıp oyunu soğutacaklardır.

İş bizimkilerde bitiyor sakin kalıp gelmeyecekler oyunlarına..Her zaman olduğu gibi ortamı gerip her türlü çirkefliği yapacakları kesin.

• 
Sayfa: önceki 42994300430143024303
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.