Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: muratdem88 Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Mobil Kullanıcı  ( 1 Mobil Cihaz  )
106.305
Cevap
181
Favori
3.537.010
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
      489 Mesaj
      21 Şubat 2018 00:44:13
      Bu sezon bitti beyler. Başkan el atıp şu Şenolu çok istediği milli takıma göndersin aklı orada belli. Şimdiden yeni hocayla seneye oynayacak kadronun planlaması yapılmalı. Şenol harbiden bitmiş yazık

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
      |
      |
    • Kurmay Yarbay
      1445 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      selates

21 Şubat 2018 00:44:24
      En büyük hata Atiba'da. Vida maça iyi başlamıştı. Vida'nın hatası panik yapıp oyuncuyu düşürmesi. Mesela Pepe olsa o hareketi yapmazdı.

İleride pres olmayınca zaten bu skorun geleceği belliydi. Maç Bayernle defans oyuncularımız arasında geçti desek yeridir. Uzun topların hemen hemen hepsini topladılar. Robben değil de James oyunda kalsa bizim için daha iyi olurdu.

Neyse bu sonuçla lige dönmüş olduk. Artık futbolcuların maç sonunda konuşacağı bir Avrupa maçı olmayacak.

• Yarbay
      2317 Mesaj
      21 Şubat 2018 00:44:24
      Kaleyi bulup Bayern kalecisi tarafından tutulan tek topumuz son sn deki orta mıydı, ben mi kaçırdım...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

psn us: sevimclub
    • Yüzbaşı
      693 Mesaj
      21 Şubat 2018 00:44:32
      quote:

Orijinalden alıntı: jiu_jitsu1905

Fener bütün bütçeyi gizlice vidaya vermiş maçın başında kırmızı yemesi için....aylarca beklenen güne adam gan dogradı....vida çıkana kadar bayern destur isteyerek geliyordu ama vida fener camiasından aldığı primin hakkını verdi..

Bir gs li olarak harbi üzüldüm vida atilmasaydi %50/50 idi
      Artık fenere patlarsiniz inşallah

Kardeş harbi saçmalamada nirvana yapmışsın. Ne fenermiş arkadaş. Bayern karşındaki. Dünya starı yıldızlarınız böyle hatalar yapmayacaktı. Ayrıca vida atıldıktan sonra uzun bir süre yine birşey olmadı.
      İlk golden sonra çöktü beşiktaş.

Birde beşiktaş yenildi diye burda göbek atacaksınız. Farkında mısınız bilmem ama göğsünde Türk arması olan bir takım Alman arması olan bir takıma yenildi.

Fikirleri Parçalamak Atomu Parçalamaktan Zordur

• Binbaşı
      1246 Mesaj
      21 Şubat 2018 00:44:36
      quote:

Orijinalden alıntı: Kragen

Şenol hocam müthiş taktisyen oyuncu değişiklikleryle maça yön verdi hele Medel-Tolgay değişikliği süperdi

Ben 90+1'de Negredo değişikliğe bekliyordum, hayal kırıklığına uğradım. Yine de hocamın kredisi sonsuzdur.
      |
      |

"sıkıca tutuyorum kendimi şehre karışmaktan alıkoymaya"
    • Yüzbaşı
      287 Mesaj
      21 Şubat 2018 00:44:58
      Fener maçından sonra şenol hoca ile yolları ayırma vakti gelmiştir.

nasılsa yine sacma sapan tavırlar sergiliyecek fener macında takımın içine edecek ve biz mağlup olacağız..

adamın fenere karşı bir ezikliği var her yerde bunu belli ediyor.

fener maçında mavi çeket bordo kravat takmaz inş.

• Yarbay
      2974 Mesaj
      21 Şubat 2018 00:45:00
      caner atiba ve q7 şoparıyla olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yarbay
      2134 Mesaj
      21 Şubat 2018 00:45:12
      Hani böle dinlene dinlene adam döversin ya,öyle bir maç oldu.
      Bir daha kura şansınıza gelen avrupa ligi takımları ile etrafı artislik yapmayın,gerçek cl takımı gelince gerçeklere döndü herkes.
      Sadece yendiği zaman beyfendi olan filozof şenol güneşin ise 90. dakikada 5.0 olmuşken ayakta verdiği taktikler çok etkili oldu.İyi ki şov yapan bir hoca değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Malvolorne -- 21 Şubat 2018; 0:47:35 >
      |
      |

Seni gidi bal böceği,kim çözecek bu bilmeceyi ?
    • Yüzbaşı
      461 Mesaj
      21 Şubat 2018 00:45:21
      Ben böyle işin ızdırabını...

Ulan buraya kadar gelmişiz bari 11'e 11 oynalım be
      |
      |

"En büyük savaş cahilliğe karşı yapılan savaştır."
      -Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk
    • Yarbay
      6554 Mesaj
      21 Şubat 2018 00:45:24
      Vida'dan çok Atiba'ya kızıyorum, öyle geri pası mı atılır, yaktı takımı, yazık oldu. Neyse buraya kadarmış, ülkemizi başarıyla temsil ettik. İnşallah devamı seneye gelir
      |
      |

Ben ömrü hayatımda, DH kadar çok sorun yaşayan bir forum görmedim.
    • Yüzbaşı
      346 Mesaj
      21 Şubat 2018 00:45:38
      Maç 4-0 olmuş niye medel çıkıyor Tolgay giriyor diyip hocaya bulaşanlar var :)
      |
      |

• Binbaşı
      1662 Mesaj
      21 Şubat 2018 00:45:38
      Bu gerizekalı vida yı bu takımda görmek istemiyorum artık. Gidin fransadan sisokko falan bulun bu adam nedir ya ne ayağı iyi ne hızlı ne pozisyo bilgisi yanında pepe olunca fark net olarak ortaya çıkıyor.
      |
      |

||SAMSUNG GALAXY S8||
      [
      ||♥♥♥Gülmesede Yüzümüz BEŞİKTAŞ'tır Son Sözümüz♥♥♥||
    • Yarbay
      4585 Mesaj
      21 Şubat 2018 00:45:45
      Medel in çıkarılması doğruydu. Adam nefes alamıyordu artık. Yürekten mücadele etti.

|
      |

Ağaçta duran kuş dalın kırılmasından hiç korkmaz. Onun güveni ağaca değil kendi kanatlarınadır. Daima kendi gücünüze inanın...

Audi A4 Tdi 2.0 Quattro
    • Yarbay
      3335 Mesaj
      21 Şubat 2018 00:45:49
      Adam gelmiş Tolga Zengin diyor ya. Şaka mısınız arkadaş Fabri gibi bir kaleci bulduğumuza yatıp kalkıp şükür etmemiz lazım.

"Victory is not measured by losses, it is measured by gains."
    • Binbaşı
      1246 Mesaj
      21 Şubat 2018 00:45:49
      quote:

Orijinalden alıntı: Albert-Einstein

quote:

Orijinalden alıntı: jiu_jitsu1905

Fener bütün bütçeyi gizlice vidaya vermiş maçın başında kırmızı yemesi için....aylarca beklenen güne adam gan dogradı....vida çıkana kadar bayern destur isteyerek geliyordu ama vida fener camiasından aldığı primin hakkını verdi..

Bir gs li olarak harbi üzüldüm vida atilmasaydi %50/50 idi
      Artık fenere patlarsiniz inşallah

Kardeş harbi saçmalamada nirvana yapmışsın. Ne fenermiş arkadaş. Bayern karşındaki. Dünya starı yıldızlarınız böyle hatalar yapmayacaktı. Ayrıca vida atıldıktan sonra uzun bir süre yine birşey olmadı.
      İlk golden sonra çöktü beşiktaş.

Birde beşiktaş yenildi diye burda göbek atacaksınız. Farkında mısınız bilmem ama göğsünde Türk arması olan bir takım Alman arması olan bir takıma yenildi.

Nick'e bak, sizin adamınız zaten. Kendiniz çalıp kendiniz oynuyorsunuz burda, ekşide, twitterda.
      |
      |

"sıkıca tutuyorum kendimi şehre karışmaktan alıkoymaya"

• Yüzbaşı
      478 Mesaj
      21 Şubat 2018 00:46:00
      quote:

Orijinalden alıntı: selates

En büyük hata Atiba'da. Vida maça iyi başlamıştı. Vida'nın hatası panik yapıp oyuncuyu düşürmesi. Mesela Pepe olsa o hareketi yapmazdı.

İleride pres olmayınca zaten bu skorun geleceği belliydi. Maç Bayernle defans oyuncularımız arasında geçti desek yeridir. Uzun topların hemen hemen hepsini topladılar. Robben değil de James oyunda kalsa bizim için daha iyi olurdu.

Neyse bu sonuçla lige dönmüş olduk. Artık futbolcuların maç sonunda konuşacağı bir Avrupa maçı olmayacak.

Atiba'dan önce Caner var o pozisyonda. Al zorla git Babel'i ara, markaj altındaki Atiba'ya top atıyo tırsak.

|
      |

• Yüzbaşı
      933 Mesaj
      21 Şubat 2018 00:46:01
      Bayerne 74dk 10 kişi oynadık, 5 0 ile kurtulduğumuza şükür. Vida geldiğünden beri hiç bir olumlu katkısını görmedik, sağlam balon çıktı adam.

|
      |

• Yüzbaşı
      264 Mesaj
      21 Şubat 2018 00:46:04
      Bunlarla türkiye karması bile başedemez. Ayrı bir futbol oynuyorlar.

• Binbaşı
      1971 Mesaj
      21 Şubat 2018 00:46:04
      Bu takımı en iyi yardımcı teknik direktör yönetiyormuş. Şenol Güneş iflas bayrağı çekti. Hala tek başıma olacağım diyorsa ona yol gösterilmeli. Ligde ve ŞL'de dağıldı gitti.

Takım kurma, oyunu okuma, değişiklikler baştan aşağı saçma hatalarla dolu.

Sezon öncesi ve devre arası sıf transfer yaptım demek için adam almışız.
      |
      |
    • Yüzbaşı
      828 Mesaj
      21 Şubat 2018 00:46:18
      quote:

Orijinalden alıntı: Zeyneparin

quote:

Orijinalden alıntı: geng

Bayern Münihi bu sene ilk defa izledim, çok dehşet top oynuyorlar, bu sene Şampiyonlar Ligi finalini rahatlıkla görürler, kupayı da alabilirler.

Çok organize oynuyorlar, set oyunu çok iyi ve sonuca da çok çabuk gidiyorlar, daha ne olsun.

Bayern bizi geçtikten sonra elenir. O kadar da ahim şahım değiller.

Maçı banttan tekrar izle, duygusal davranmaya gerek yok. Bir kere adamlar Türkiye liginin 3 seviye üzerinde, Türkiye'den hiçbir takım Bayern ile başabaş oynayamaz.

Dikkat edersen maç 1 0 iken en az 3 0 olur daha da fazlası olur yazdım, neden yazdım, çünkü Bayern çok organize geliyor, rakibi hataya zorluyorlar ve bir arkadaşın dediği gibi sivrisinek gibi hissettirmeden golü atıyor.

Adamların tarzı hızlı futbol değil, set hücumları, rakibi hataya zorlamak ve bir anda pozisyona girmek, kanatları çok iyi kullanıyorlar, Müller hem goller attı, hem asist yaptı, hem pres yaptı, hem de oyunu yönlendirdi.

Oyuncuların hepsi çok iyi, finale rahatlıkla giderler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geng -- 21 Şubat 2018; 0:46:43 >
      |
      |

HızlıCevap

Reklamlar
Yeni Abonelik d-smart
modasor
paykasa
chat.gen.tr
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
1,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.