Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (4048. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104.888
Cevap
123
Favori
3.775.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40464047404840494050
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Besiktas medyasi ve enteresan bir taraftar kitlesi "gelen 2 sampiyonluktan sonra lige konsantre olamiyorlar" demiyor mu... delirmek isten degil.

Lan 5 sene ust uste sampiyon mu oldunuz?

SL'de 1/4-1/2final mi oynadik?

Bu neyin doygunlugu 2sampiyonlukla? Neyin tatavasi?
  • Geleceğin Karakartalları Projesi açıklanıyor- Canlı

http://www.bjk.com.tr/tr/bjktv/

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vodafona lansman basın açıklamasını başkan yapıyor. ama naklen yayın veren hiç bir tvi yok.. oysa rızanın basın toplantısını aspor canlı verdi saat 10.30.da.

beşiktaş düşmanlığı çok bariz. gündeme gelmesini istemeyen bu basın ne kadar acizler.
  • bravoecho kullanıcısına yanıt
    Doygunluk olduğu doğru.

Benim fikrim şöyle. Bu kadrodaki bazı oyuncularla biz şampiyon olmak için büyük hırs yaptık ve iki sene önce olduk.

Şampiyon olup öyle avrupaya gitmek istiyorum diyen oyuncularımız vardı hatırlayın. Yani hedef aslında bir sene şampiyon olmaktı.

İkinci şampiyonlukta etkili olan isimlere bakınca talisca abuabakar babel vs bu adamlarda şampiyon olmak için geldiler, hırslı oynadılar ve oldular.

Bu sene alınan oyuncular 3. şampiyonluk için değil kendilerinin ilk şampiyonluğu için yeteri kadar hırslı değiller. Diğerleri zaten 2 kere olduğu için kasmıyorlar ve avrupa maçlarında oynuyorlar.

Q7 üzerinden gidelim. Ne kadar istemesem de kötü huylarını o kavgacılığı, hırsı, top kaptırınca adamları ısırması, gol atamayınca delirmesi filan kalmadı adamın bu sene.

Bende istemem doysunlar ama benimde fikrim eski oyuncularımızda doygunluk var. Yenilerinde kendine hayrı yok medel ve pepe dışında.

• Şenol hocamı bu son günlerde çok eleştirdim . ama şimdi dinliyorum basın toplantısında. ben bu adamı seviyorum.

Hocam çok fazla inat etme . birşeylere kafanı takma. sen büyük hocasın. öfkene sinirine hakim ol.

beşiktaşla dahada büyürsün hocam.
  • bravoecho kullanıcısına yanıt
    İlk sene de takımda şampiyon olmuş oyuncu yok, kadro güçlü ama şampiyonluk stresini kaldıramaz diyorlardı. 2-3 sene önce, çok değil... :) Boşver sen, gül geç. Ben öyle yapıyorum. Laf anlatmaya çalışınca küfür yiyorsun.
  • Bayerne rezil olmadan elenelim, ligde de seri yapalim istiyorum kupadayi da alalim bu sene.

Ama nedense hic umudum yok.
  • berk dogan kullanıcısına yanıt
    gerçekten inanılmaz saçma salak maçlar falan veriyorlar ben de baya aradım bulamadım inanılmaz gelecek için böyle bir yatırım yapılıyor böyle bir lansman var fakat giden tv yok :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

Bayerne rezil olmadan elenelim, ligde de seri yapalim istiyorum kupadayi da alalim bu sene.

Ama nedense hic umudum yok.

Sadece ligi alalım yeter fazlasında gözüm yok ama oda zor bu oyunla o zorlu fikstürü nasıl atlatıcaz bakalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fikstur cok zor. Bence kupa maclarindaki 11 i ligdede kullanmaliyiz

• Bu sene başarı hayal 4. lükten yukarısı imkansız belki Fenerbahçe saçmalarsa 3. olabiliriz onun dışında 1-2 olma şansımız zaten yok. Türkiye Kupası'ndan da eleniriz büyük ihtimalle. Bayern zaten şamar oğlanına çevirecek. Acilen Şenol Güneş'in kovulması lazım, yeni antrenör gelmeli ve önümüzdeki sezonun çalışmalarına şimdiden başlamalı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abdullah Avcı gelir umarım ama o da şimdi gelmez. Sezon sonu ancak anlaşılabilir. O da tabi şampiyon takımı bırakıp 4. olmuş takıma gelir mi, şüpheli
  • Konyaspor'a puan kaybedersek ligde gerisi önemli değil 3.luk mücadelesi veririz,Konya'ya puan kaybedersek feneri kupadan mutlaka elememiz lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lig maçında

Medel tolgay

Quaresma oğuzhan babel

Negredo

İş yapmaz mı? Duruma göre Love talisca sonradan girse? Pas oyununu anca bu şekilde yaparız gibi geliyor. Oğuzhan ve talisca aynı anda oynayınca oğuzhan çok koşmak zorunda kalıyor. Talisca kapanan takımlara karşı zorlanıyor oyunun içine giremediği için. Hızlı oyunda etkili

• MYılmaz4646 kullanıcısına yanıt
    Filozof Talisca'yı kesmez, imkanı yok.
  • yorumlar çok ilginç yav
  • quote:

Orijinalden alıntı: drkayzerr

Abdullah Avcı gelir umarım ama o da şimdi gelmez. Sezon sonu ancak anlaşılabilir. O da tabi şampiyon takımı bırakıp 4. olmuş takıma gelir mi, şüpheli

Şampiyon takımdan 4. takıma niye gelsin Abdullah Avcı? Alamayız onu.
  • Bayern maçlarına rotasyon ile çıkarsanız şampiyonluk şansınız var ama önemli maç diye her maça as kadro çıkarsanız imkansız gibi. Yine de büyük konuşmak istemem.

• Abdullah Avcı gibi vizyonsuz adamı isteyenlere yazıklar olsun.
  • 
Sayfa: önceki 40464047404840494050
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.