Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (4025. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
104.888
Cevap
123
Favori
3.775.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40234024402540264027
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tutan yok zaten beşiktaşı takımlar 18 içinde bekliyor Hoca sanırım yaşını almış oyuncuların geç form tuttuğunu unutmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mercanm

Hocam çok sağol kapalı altın güney alt sınırı dediğiniz 115-116ncı bloklar galiba oradan alacağım.

Ne demek keyfini cikar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

İç sahada hatırladığım Trabzon ve Akhisar maçları hariç beleş puan kaybetmedik. Trabzon maçında da çok eksik vardı Ali Palabıyık yüzünden.

Bu sene deplasmanlar gerçekten ileri derece de zor her takımda görüyoruz bunu. Bizim ilk yarı iç saha fikstürümüz zordu şimdi iç sahada ileri derece de kolay maçlarımız var ama deplasmanlar gene zor.

Göztepe
    Alanyaspor
    Malatyaspor
    Sivasspor
    Karabükspor
    Gençlerbirliği
    Kayserispor
    Fenerbahçe

Kalan 14 maçımızın 8 tanesi bu takımlar ve iç sahada oynayacaz bunlarla. 24 puan yapıyor.

Geriye 6 tane zor deplasman var bu deplasmanların 3 tanesinde 9 puan alsak bile şampiyon oluruz bence. Karamsarlığa gerek yok.

Fb'ye direk 3 puan demişsin de o kadar kolay değil adamlar derbilerden bi şekilde puan alıyolar.

• sag saglim sakatsiz kupada turu gecelim sonra adim adim odaklanalim lige.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drkayzerr

İçerde 8/8 yapcağımızı düşünenler var, şaka mısınız??

Sezonun bittiğini kabullenemiyorlar, son 15 maçında 6 galibiyet alabildi bu takım. Aslında fazla bir puan farkı da yok ama maalesef ruh yok, coşku yok, taktik yok, oyun yok. Ümit vermiyor. O yüzden 15-16 sezonundaki Fenerbahçe taraftarını andırıyor bizim taraftar. Yeni bir yapılanmaya gitmek şart bu oyuncularla olmayacak artık. 3. lük başarıdır bu sezon.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psman -- 6 Şubat 2018; 12:44:48 >
  • Fikret başkanın yerinde ben olsam.. fenerle yapacağımız 2 kupa 1 lig maçlarında.

Şenol güneşe 2 şer günlük tatil verirdim hocam trabzona git eşini dostunu gör kafanı topla maçlardan sonra gel derdim.

şenol hoca fener maçlarında başka bir kişiliğe bürünüyor. stresini kaldıramıyor kırılgan oluyor bunuda takıma yansıtıyor.

şenol hocanın yokluğunda pepe şenol hocanın 3 maçlık görevini en iyi şekilde yapar.

ben eminimki 3 maçıda çok rahat kazanırdık.

Hee diyeciksinizki böyle bişi oldu. Şenol hoca trabzondan geri dönermi .
  • Beşiktaş'ın şampiyon olma ihtimali Fenerbahçe'den daha az
    Fenerbahçe'nin şampiyon olma ihtimali Galatasaray'dan daha az
    Galatasaray'ın şampiyon olma ihtimali Başakşehir'den daha az
  • Bugün Şenol hocanın yerıdne olsam tamamen yedek kadro çıkarım bu Gençlerbirliği ne güven olmaz kasap gibi girdiler ilk maç allah korusun uzun surelı skaatlık baya kötü olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: abivos

Bugün Şenol hocanın yerıdne olsam tamamen yedek kadro çıkarım bu Gençlerbirliği ne güven olmaz kasap gibi girdiler ilk maç allah korusun uzun surelı skaatlık baya kötü olur

ümit hırs yaptı ama hırsıyla kalacak şenol hoca bugun elini bile sıkmayacak eline verip gönderecek en az 3-0 alacağız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenerbahçe Taraftarı

Beşiktaş'ın şampiyon olma ihtimali Fenerbahçe'den daha az

Fenerbahçe ligi ilk 3'te bitiremez.Öyle görünüyor.
  • Eğer amaç şampiyonluk ise bizim kupa denilen bu saçmalıktan kurtulmamız gerekiyor. Her ne kadar kaliteli oyunculara sahip olsak da şampiyonlar ligi,lig,kupa neredeyse üç gün de bir maç trafiği bizi bitirir. Bahar ayı da geldi, bu ay da sporcu ol ya da olma herkes de belli bir performans düşüklüğü olur. Bu turu geçtikten sonra fenerle bizi kapıştırıp iyice yıpratmaya çalışacaklar. Bırakılım kim alırsa alsın bu kupayı, zerre umurum da değil. Bu sene tek amaç şampiyonluk olmalı. Bayern maçının sonucu ne olursa olsun, bize bariz bir etkisi olacak. Üstüne bir de lig de iddiası kalmamış bir fenerle kapıştıracaklar. Allah korusun, bu maç trafiğin de ilk üçe bile girme şansımız kalmaz.
  • quote:

Puan durumu yorumu olmuş seninki :) 20. haftadayız ve sistem 3 puan üzerinden işliyor hatırlatayım ;)
  • proteo kullanıcısına yanıt
    Cok doğru süt kupasi kimin umrunda aşırı yedek çıksın maça önemli olan lig suan

• 3 güne bir bizim dedeler oynayamaz doğru ama bu turu %95 geçeriz.
  • Fenerbahçe en kötü haliyle bile ligi ilk 3'te bitirecek kapasitede
    Beşiktaş'lı futbolcularda mental anlamda bariz düşüş var
    Bizim puan kayıplarımızın çoğu bireysel hatalarımızdan Avrupa'da Arsenal'le birlikte en fazla hatalı gol yiyen takımmışız yoksa çok farklı şeyler konuşuyor olurduk
  • quote:

Orijinalden alıntı: berk dogan

Fikret başkanın yerinde ben olsam.. fenerle yapacağımız 2 kupa 1 lig maçlarında.

Şenol güneşe 2 şer günlük tatil verirdim hocam trabzona git eşini dostunu gör kafanı topla maçlardan sonra gel derdim.

şenol hoca fener maçlarında başka bir kişiliğe bürünüyor. stresini kaldıramıyor kırılgan oluyor bunuda takıma yansıtıyor.

şenol hocanın yokluğunda pepe şenol hocanın 3 maçlık görevini en iyi şekilde yapar.

ben eminimki 3 maçıda çok rahat kazanırdık.

Hee diyeciksinizki böyle bişi oldu. Şenol hoca trabzondan geri dönermi .

Ts maçları da tuhaflaşıyor..

İlk geldiği sezon Gomez ve Sosa yedek başlamıştı. O maç q7'yi 10 numara oynatmıştı.

Bu sezon 2-2 biten maça Necip sağ bek başladı, baktı olmuyor 2. yarıya Medel'in yerine Gökhan'ı aldı. Bu arada Necip ortaya geçti.

Talisca sahada yoktu tribünde herkes Talisca çıkacak diye beklerken oyundan Negredo'yu aldı,

Trabzon'un en ölü zamanlarına denk gelen maçta 2-1 yattı. Takımı geri yasladı adamlara gel gel yaptı resmen ve o rezil ts 80. dak. şansa bir gol attı. Bizimki panikle hemen defansı orta sahaya kadar çıkarttı.

89.da kurtarıcımız Pektemek Necip'in yerine oyuna girdi..

O rezil ts geldi hocanın hatası ile puan aldı.

4-5 hafta önce aynı şekilde orta saha'yı geçemeyen kasımpaşa'ya gel gel yaptı. Adamlar uzaktan 2 şut ile 2-2 bitirdi maçı

• quote:

Orijinalden alıntı: drkayzerr

İçerde 8/8 yapcağımızı düşünenler var, şaka mısınız??

Büyük maç kalmadı Fener hariç içerde rahat alırız en kötü 8de 7 olur.
  • Vict0ry kullanıcısına yanıt
    Alıntılarım sene sonunda hocam
  • quote:

Fenerbahçe 4. veya 5. bitirir. Beşiktaş puan farkını açmadan bayern maçlarından kurtulursa şampiyon olur.
    Bayern maçlarının arasında ve dönüşünde zor maçlar bekliyor.

Bu arada Bayern maçı yazıyorum hafife alıncak bir maç değil, şuan bayernle hazırlık maçı bile yapamazsınız.
    Bayernle en son karşılaşan türk takımı yine Beşiktaş, fenerle 26 yıl önce karşılaşmış, cimbomla 72-73 senesinde

• quote:

Fenerbahçe en kötü haliyle bile ligi ilk 3'te bitirecek kapasitede
    Beşiktaş'lı futbolcularda mental anlamda bariz düşüş var
    Bizim puan kayıplarımızın çoğu bireysel hatalarımızdan Avrupa'da Arsenal'le birlikte en fazla hatalı gol yiyen takımmışız yoksa çok farklı şeyler konuşuyor olurduk

Fernandao-jansen-soldado bu sezon toplam gol sayıları 12
    wagner love bu sezon toplam gol sayısı 11

kardeşim siz gol atamıyorsunuz 3 tane forvetiniz bizdeki bir tane forvet anca ediyor.
    Net söylüyorum fener bu ligi 4 veya 5 anca bitirir.
  • 
Sayfa: önceki 40234024402540264027
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.