Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (4018. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
104.888
Cevap
123
Favori
3.775.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40164017401840194020
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • He he Wengerimiz olsun. 20 küsür yılda 3 şampiyonlukla idare edelim. Vizyon bu kadar işte. 65 yaşında adam, başarılı olsa sanki kaç sene daha yönetecek takımı. Şenolun manevi evlatları 20 yıl sonra adam Alzheimer olsa yine savunurlar takımı yönetmesini anlaşılan. Neyse sezon sonu gönderildiğinde herşey anlaşılacak, klübeye iyi bakın seneye biricik şenol hocanız olmayacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tou Meijin T kullanıcısına yanıt
    O konyalı eleman golü atmasa başakşehire lig bitmişti bugün neyin kafası bu? Puanların bu kadar boşa dağıtıldığı ligde hala 4. isen bu rezilliğin göstergesidir. Şampiyonlukmuş, neyse biraz daha oyalanın çok değil 1 ay sonra herşey ortaya çıkacak.

Doğru dobra dobra oynayan başak yapamayacak ama biz yapacağız değil mi? Sözleşmenin bir hükmü yok, bir istifaya bakar herşey

• yine boş boş yorumlar.. o kötü bu çöp, hoca kötü, yönetim rezalet. Online takım yönetme haftası başladı tekrar.... Bu işleri oturduğu yerden konuşmak yerine arkadaşlar kulübe üye olup aktif olarak görüşlerini orada dile getirmeli. Elinde çekirdek ile haftada 1 Beşiktaş maçı izlemekle olmuyor bu işler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorkem414

Düşüşümüzün sebebi belli.Atiba eskisi kadar extra oynayamıyor ki adam kaç yaşında olsun artık.Ve pas dağıtan bir oyuncumuz malesef yok.Oğuzhan güçsüz ve formsuz.Tolgayda bir maç var bir maç yok.Talisca ikinci forvet onu saymıyorum.Aslında baktığımızda takımda müthiş isimler var.Kariyerlerinin en formda halleri olduğunu düşündüğünüzde Şampiyonlar liginde yarı final finali zorlarsınız.Ama malesef herkesi oynatacak topları dağıtacak,zor zamanlarda insiyatif alıp oynayacak oyuncumuz yok.Babel bunu zaman zaman geçen yıl yaptı özellikle avrupa maçlarında ama takım yaşlandıkça top bizde değilse zorlanıyoruz.Eskiden rakip kendi sahasından çıkamazdı.HAtırlayın 2015'i.Bence artık seneye doğru bir yapılanmaya gidilmeli.Yaş oranı düşürülüp hocanın istediği oyuncuları transfer etmeliyiz.Hoca burağı istedi ki gram sevmem adamı nefret ederim ama Negredo yerine gelseydi nerde olurduk düşünün.Bu yıl takım bu ne eklenir ne çıkarılır.Hocaya ve takıma sonsuz destek verip sene sonunda yeniden yapılanmamız gerekli.

Quaresma
    talisca
    atiba
    boyko
    aras
    negredo
    lens

bunlarla kesin yollar ayrılmalı.Yerine az ama öz nokta atışı transfer yapmalıyız.Orta saha tekrardan şekillenmeli.Bildiğimiz tek kale top oynayan 90+5 te 3-0 öndeyken bile 4 ü arayan bi takım izlememiz gerekli.İç sahada her maç 2 farklı galibiyet alan.Deplasman performansımızıda arttırmamız gerekli.

Nacizane fikirlerim bu yönde.İnşallah bu yılda Şampiyon olup Cl ye gideriz.Transferler daha kolay olur.

Büyük kısmına katılıyorum.

Ayrıca Şenol Güneş ile de yolların ayrılması gerektiğini düşünüyorum..

3 tane net transfer şart görünüyor.

Bazı arkadaşlar önceki sayfalarda 4-4-2 baklava filan diye sistemden bahsetmiş. Bence oynayamayız mevcut sisteme devam etmeliyiz.(4-2-3-1)

1-Medel'in kesinlikle orta ikiliden birisi olması gerek ve yanına çok net bir oyuncu alınması lazım.

2-Sağ bek

3-Talisca'nın yerine o mevkiyi gerçek anlamda dolduracak net bir transfer..

4-Negredo2nun gitmesi durumunda forvet transferi yapılabilir.

5-Q7'nin gitmesi gerektiğini düşünüyorum. Töre,Orkan,Babel ve potansiyeli olan genç birisi de kanada gerkli diye düşünüyorum.

As kadro;

-----------Fabri-------------

Transfer--Pepe--Vida---Adriano

----------Medel--Transfer------

----Töre----Transfer----Orkan--

------------Love--------------

Yedek kadro;

--------------Utku-------------

Gökhan---Mitrovic--Tosic---Caner

---------Tolgay---Necip---------

---Transfer--Oğuzhan---Babel---

-------------Negredo----------

Babel/Orkan maçına göre değişir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre3x -- 5 Şubat 2018; 9:51:48 >

• Kadro kurmalar, hocayı göndermeler, 3-5-2 oynamalıyız diyenler filan çok komik adamlar :))

Şenol Güneş'in gitmesini isteyen arkadaşlara bir sorum var kim gelmeli? bugün başkan olsanız senelik 3 milyon euro verebilecek bütçeniz olsa hangi hoca gelirdi Beşiktaş'a Şenol GÜNEŞ'den daha faydalı olabilecek kim var yani cidden merak ediyorum.
  • bu sene ligde kopma falan olmaz son 2-3 haftaya kadar. hemen hocayı falan göndermişsiniz ayıp ya.
  • ordan iki kangal sucuk ver

• Arkadaşlar merhaba. Karabük maçı biletleri ne zaman satışa çıkar?

İlk defa maç izleyeceğim stadda ankaradan geleceğim. Kız arkadaşımla izleyeceğim maçı hangi tarafı tavsiye edersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaptankaa06

Kadro kurmalar, hocayı göndermeler, 3-5-2 oynamalıyız diyenler filan çok komik adamlar :))

Şenol Güneş'in gitmesini isteyen arkadaşlara bir sorum var kim gelmeli? bugün başkan olsanız senelik 3 milyon euro verebilecek bütçeniz olsa hangi hoca gelirdi Beşiktaş'a Şenol GÜNEŞ'den daha faydalı olabilecek kim var yani cidden merak ediyorum.

İsteyecekleri hocalar : Biliç, Rıza, Şifo
    Bunlar zaten müstehak bu tip taraftara.
  • Konu halen Şenol Güneş.Boş boş yorumlar.
  • by_efendy34 kullanıcısına yanıt
    Valla ben dünkü maçtan sonra Samet AYBABA cılarda çıkar diyordum ama hayret daha şenol istifa samet gelsin diyen çıkmadı.

Ama Samet AYBABA'ya şöyle bir parantez açmak isterim. Eğer takım feda sezonu gibi uçuruma sürüklenecek bir duruma gelirse kesinlikle Samet AYBABA o gün geri gelmelidir kulübe. Resmen onun kurduğu takımın, iskeletin ve taktiğin ekmeğini yedik bu seneye kadar.

Tabi şuanda da gelmesin Şenol reyis şampiyon olmasakta bizim kültürümüze en uygun hocadır dünyadaki.

• Ben Beşiktaş'a zarar vermeye başladığını düşündüğüm için Şenol Güneş ile yolların ayrılması gerektiğini düşünüyorum.

Savunan arkadaşların Beşiktaş'a yararı olduğu için savunduğunu düşünmek istiyorum ama nedense bazılarına inanmıyorum.

Burası forum herkes görüşünü paylaşır. Komik buluyorsan bloklar geçersin bu kadar basit..

Artık Beşiktaş'a değil de şahıslara fanatiklik yapanlara cevap yok..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaptankaa06

Valla ben dünkü maçtan sonra Samet AYBABA cılarda çıkar diyordum ama hayret daha şenol istifa samet gelsin diyen çıkmadı.

Ama Samet AYBABA'ya şöyle bir parantez açmak isterim. Eğer takım feda sezonu gibi uçuruma sürüklenecek bir duruma gelirse kesinlikle Samet AYBABA o gün geri gelmelidir kulübe. Resmen onun kurduğu takımın, iskeletin ve taktiğin ekmeğini yedik bu seneye kadar.

Tabi şuanda da gelmesin Şenol reyis şampiyon olmasakta bizim kültürümüze en uygun hocadır dünyadaki.

Onun kurdugu iskelet? Mcgregor-hilbert-sivok-toromsn-u.boral(suzen ve emre ozkan)-veli-hasan turk(ozi)-fernandes-olcay-holosko-almeida

Aynen iskelete bak. 2 senelik sampiyonlugun mimari resmen.

Ozi de dogru duzgun oynamiyordu o takimda bu arada. Fernandes olmayinca takim pas yapamiyordu. Bircok macta da fernandes tek basina sirtladi takimi.

• Beşiktaştan çok Şenol Güneş fanatikliği tavan yapmışta haberimiz yok.yarın Şenol Güneş Trabzon'a dönse belki bu fanatiklerinde Trabzon formunda Şenol Güneş'i övecekler. Şenol Güneş'i övenler içinde 1kişi dahi Fikret başkanı övmedi.daha ilginç olanı ise başkanı kötü topçular aldığından dolayı suçlayanlarda Şenol Güneş fanatikleri.

• Bizim başkana iyi diyorlar bir de burda bu kadar futbol uleması teknik direktörler varken Şenol Güneş e o kadar maaş veriyor. Al burdan işte 102 puanla şampiyon ol hiç gol yeme her maç 5 gol at.
  • quote:

Orijinalden alıntı: impact_24

Bizim başkana iyi diyorlar bir de burda bu kadar futbol uleması teknik direktörler varken Şenol Güneş e o kadar maaş veriyor. Al burdan işte 102 puanla şampiyon ol hiç gol yeme her maç 5 gol at.

Ooo Şampiyonlar Ligi'ni bile alırlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tou Meijin

Sen de Fikret Orman fanatiği mi oluyorsun şimdi?

Gözünüzün önünüzde katkı veremeyen topçuları göremiyorsunuz sonra biz Şenol Güneş fanatiği oluyoruz... Lens, Medel, Negredo şu ana kadar şampiyon yapabilecek katkıyı veremediler. Kabullenin şunu. Zor değil, yönetimi herkes seviyor ama hatalarını da görmek gerek.

Keşke alıntı yapmasaydın ya.
  • 21.Haftanın Maç Programı

Haftanın sorusu: Emre'siz Başakşehir, FB'nin içinden geçer mi?

Bu hafta kazanırsak %90 FB'nin üstüne 1 basamak yukarı çıkabiliyoruz. FB kazanırsa işler karışır. 3 takım potaya girecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rider30 -- 5 Şubat 2018; 11:34:53 >
    Hala uyumadınızmı cevap yazmayacam demiştim size lakin uykusuzluk iyi değil uyu demek için yazdım.

• 
Sayfa: önceki 40164017401840194020
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.