Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (4007. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
104.888
Cevap
123
Favori
3.775.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40054006400740084009
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu yıl CL gazı ile gittik. Bayern'e elenip lige döneriz. Ama en fazla 3. bitiririz. Eski ısıran bunaltan takım gitti. Oyunu rakibe ortak eden. Her maç gol yiyen takım geldi. Takım yaşlandı. Hoca gerçekten formsuz. Yapacak birşeyde yok. 20 yıl üst üste şampiyon olamayacaktık. En azından biliyorum ki 7 yıl beklemeyiz şampiyonluk için. 2-3 yılda bir alırız ligi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi capo di capi -- 4 Şubat 2018; 20:8:28 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Janti

quote:

Orijinalden alıntı: Am@deus

Bizden birşey olacağı yok boşuna hayal kurmayın. Sezon biter şenol hoca görevi bırakır yeni yapılanmaya gideriz.

Ben de bizden bu yıl bir şey olmayacağını ve Şenol hocanın yıl sonunda yönetim ile hemfikir olarak ayrılacağını düşünüyorum.

Bu noktada en azından Türkiye kupasını alıp, yılı kupayla kapatmak gerek.

Tr kupası zor keza fenerbahçe ve galatasaray ile yıpratıcı maçlar oynamak zorundasın zaten bu kupada şansımız yaver gitmiyor lig'de en iyi derece tercihimdir.
  • Sezon sonu sonuç ne olursa olsun Şenol güneşle yollar ayrılmalı Bilic gelmeli.

yeni kan lazım yeni heyecanlar gerek. yeni gencler alınmalı..

zaten başkanda bunun ipucunu vermişti bonservisli oyuncu alacağız ama futbolcu ücret maliyeti ucuz olacak demişti genclere yöneleceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: QUA7ESMA

Öne çekmekte fayda var. herkes aklını başına alıp tekrar tekrar düşünsün..

• :))))))))

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • o nasıl bir penaltı la şimdi beşiktaşı kolluyorlar diyecekler pozisyon dışarda bariz.
  • 2-0 ma ma miya dedik sivas yener diye
  • ne hocayı göndermesi ne bilici yav saçma sapan konuşuyorsunuz. bu dediğinizi yapsak renklilerin maskarası oluruz.
  • Pozisyon faul içerde dışarda tartışılır ama onu bile görmesine rağmen devam ettirdi
  • bu bolumun yarisi ismini degistirecek mayis ayinda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pozisyon hem içerde,hem de net penaltı. Nasıl ağlıyorlar bu nasıl penaltı diye,doğru yanlış pusulası şaşmış bunların iyice.
  • gs tolgayı çıkardı ereni aldı 3 üde yer şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leon

quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Eee dedik yani o kadae.Hemen şampiyonluk gitti diye dövünmeler anlamsız .Daha çok kayıp olacak önmelı olan biziz bizim ne yapacağımız.Biz düzelirsek şampiyonluk gelir

Kendimizi kandırmayı acilen bırakmamız gerek. Sezona ilk başladığımızda kondisyon yüklemesi yapılmadı ondan kötüyüz milli maç arasında düzelir denildi milli aradan sonra daha beter oldu takım. İlk yarı olmadı ikinci yarı bomba gibi Beşiktaş görürüz derken artık tamamen bittik hiç ışık vermiyor takım.

Bizim taraftar olarak yapacağımız hiçbir şey yok. En büyük sorun Şenol hocada kendine çeki düzen vermesi lazım ama enerjisi bitmiş ruhunu kaybetmiş gibi nasıl olacak bilmiyorum.

Takımın halını bılıyorum farkındayım.Hocanın da halı ortada.Fakat her seye ragmen desteklıyorum.Ve de her seye rağmen dhaa dün yenebılırdık 3 gol kaçtı o leş oyuna rağmen .Ayrıca su GS ve Fenerbahçe yi nasıl daha üstün tutuyorsunuz anlamıyorum ? Yanı ben üstün tuttuğunuz düşüncesine kapılıyorum zaman zaman.Bız kötüyüz tamam da arkadaş diğerleri ?

4 takım da bırbırlerı ıle oynayacaklar cok puan kırklacak cok.

Dıyorum ya zaten bız ıyı olalım yeter.Gol atamıyorduk atacak adam da artık geldı..

• Ne biz olympiakos ya da celticiz, ne de bu lig yunanistan ya da iskoçya ligi. Bu ligde isim olarak kafadan her sene 3 şampiyonluk adayı vardır. Bir sene şampiyon olamadık diye önceki 2 sene şampiyon yapan hocayı gönderme lüksümüz yok. Bir takımda işler iyi giderken o takımın hocasının ya da futbolcusunun iyi olduğunu söylemek için futboldan anlamaya gerek yok, mühim olan bu kişiler formsuz olduğu zamanlarda da onların ''iyi'' olduğunu unutmamak. Bu güveni vermek hem kişileri daha güçlü kaldıracaktır, hem de uzun vadede kulübe faydalı olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kkartaln

quote:

Orijinalden alıntı: QUA7ESMA

Öne çekmekte fayda var. herkes aklını başına alıp tekrar tekrar düşünsün..

Yok bence Avcı’yı koyalım..Buyuk deha ! her sayfa başına sabıtlenmelı Abdullah Avcı fotoğrafları..

• Gs'de orta saha yok ki yol geçen hanı
  • KSAJDKASJDKSAKFASD berabere kaldık yine karlı çıktık :D
  • Beşiktaş, şampiyonlar liginde oynadığı futbolu ligde oynasın zaten en kötü 2. olur. Ama takımda bir iştahsızlık var. Ben bu sene şampiyon olacağımıza inanmıyorum. İnşallah yanılırım.

Ama bunun için yok Şenol hoca gitsin, yok o gitsin bu gitsin demiyorum. Her sene şampiyon olacak değiliz. Ama ne olursa olsun şampiyonlar ligine katılmalıyız. Hem transferlerde tercih edilmek için, hem para için.
  • zorla sampiyon yaptiracaklar bizi.

galatasaray'in son sampiyon oldugu sezon gibi oluyor lig.
  • Ah be Lens o topu içeri atmak çok mu zordu

• 
Sayfa: önceki 40054006400740084009
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.