Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (4006. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104.888
Cevap
123
Favori
3.775.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40044005400640074008
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dunyanin en sacma ligi anasini satayim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

Başakşehirin bugünkü oyunundan sonra umarım kötü oynuyoruz lafları son bulur umarım. Bursa hem çok zor deplasman hemde zemin rezaletti. Takımı 1 haftada satmayın. Karabükspora içerde 5 atabilecek potansiyeldeyiz haftaya da en iyi biziz dersiniz bu sefer :)

Bursa zor deplasman kabul ancak oraya gelene kadar o kadar boş puanlar kaybettik ki bu maçın telafisi yoktu başakşehirle aramızda 1 puan olurdu derdik ki kapatırız farkı artık o farkı kapatmak çok zor o yüzden şampiyonluk sadece teoride mümkün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertanunver

dunyanin en sacma ligi anasini satayim.

kardesim buna rekabet deniyor. gonul isterdi takimlara veteran doldurup 5 sene sonra batma haberleri yerine altyapidan oyuncularla iyi oyun oynamalarini

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gs anca kaybederse sansimiz iki hafta daha sürer beraberlik bile kurtarmaz. Cunku 1) biz bu deplasmanda kaybettik 2) puan olarak zate galatasarayin gerisindeyiz yani onlarin kazanamadigi hafta kazanarak yakalayabiliriz anca onlari. Bu sekilde bir biz kaybedelim bir onlar ile gecemeyiz ustlerine. Ayrica sivasspor bursaspordan cok daha iyi takim eger berabere kalirlarsa haftayi bizden daha kârli kapatacaklar. Basaksehir, suan bursaspordan daha kotu durumda olan konyaspora puan kaybettiler bu yuzden onlarin kaybi bizimkinden buyuk. Fenere deginmiyorum zaten onlar kendi evinde puan biraktilar 5. bile bitirebilirler ligi alttan bir takim seri yaparsa. İstisnasiz her macta puan kaybetme ihtimalleri en az kazanma ihtimalleri kadar yani %50

• quote:

Orijinalden alıntı: Am@deus

Gs orta saha bizden de kötü.

bizi gec sivas'dan da kotu sivas orta sahayi ndinga-saivet onlerinde robinho yapsa hem kariyer hem kalite olarak yaklasik bi 3 kati ustun oluyor gs'nin su orta uclusunden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • F. T maç çevirmeyi sever ama

• Lawagolem formunda bugün üst üste kill alıyor
  • Faul nerede yapıldı top nereye koyuldu
  • Sivasın işi fırata kalırsa vay hallerine
  • Fırat tüm takdir haklarını Gs den yana kullandı . Sorsan Bjk kollanıyor.

• Liverpool-Tottenham maçı var arkadaşlar izleyin çok güzel maç oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

quote:

Orijinalden alıntı: GATIRCAN

F. T maç çevirmeyi sever ama

o hakkiyla mac cevirmekten ziyade kulubeye doldurdugu yaverleriyle ic sahada hakemi dove dove cevirtmeyi sever ama hadi bakalim

He canım he

• ben dedim size Galatasaray bu orta saha ile 5 pas üst üste yapamaz diye. 2. yarı Selçuk girerse pas oyununda iyi işler yaparlar ama bu orta saha ile çok kontra yerler gene.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Eee dedik yani o kadae.Hemen şampiyonluk gitti diye dövünmeler anlamsız .Daha çok kayıp olacak önmelı olan biziz bizim ne yapacağımız.Biz düzelirsek şampiyonluk gelir

Kendimizi kandırmayı acilen bırakmamız gerek. Sezona ilk başladığımızda kondisyon yüklemesi yapılmadı ondan kötüyüz milli maç arasında düzelir denildi milli aradan sonra daha beter oldu takım. İlk yarı olmadı ikinci yarı bomba gibi Beşiktaş görürüz derken artık tamamen bittik hiç ışık vermiyor takım.

Bizim taraftar olarak yapacağımız hiçbir şey yok. En büyük sorun Şenol hocada kendine çeki düzen vermesi lazım ama enerjisi bitmiş ruhunu kaybetmiş gibi nasıl olacak bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leon -- 4 Şubat 2018; 19:53:52 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: QUA7ESMA

Faul nerede yapıldı top nereye koyuldu

Gözler lens olduğu için önceki çekmemesini görmemen normal.Senin gördüğün faul değildi zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.Rodriguez -- 4 Şubat 2018; 20:3:52 >
  • Mendili olan Asporda kabzımal erman ile yaveri serkan korkmaza yollasın allah aşkına arkadaşlar.

ikiside ağladı ağlayacak galatasaray gol yediği için. adamların dilleri dolanıyor gözlerinde yaş gelmek üzere.
  • Bizden birşey olacağı yok boşuna hayal kurmayın. Sezon biter şenol hoca görevi bırakır yeni yapılanmaya gideriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Am@deus

Bizden birşey olacağı yok boşuna hayal kurmayın. Sezon biter şenol hoca görevi bırakır yeni yapılanmaya gideriz.

Ben de bizden bu yıl bir şey olmayacağını ve Şenol hocanın yıl sonunda yönetim ile hemfikir olarak ayrılacağını düşünüyorum.

Bu noktada en azından Türkiye kupasını alıp, yılı kupayla kapatmak gerek.
  • Sivas bayağı taktik faul yaptı ilk yarı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 40044005400640074008
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.