Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3940. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104.888
Cevap
123
Favori
3.775.877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 39383939394039413942
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Tou Meijin

1.5 yıl daha kontratı olduğunu yöneticilerimiz söylüyor. Beşiktaş tarihinin gelmiş geçmiş en başarılı olmuş hocasını neden yollamak ister ki bir insan? Rakiplerin Aykut'a, Terim'e sabır gösteriyor. Sevmeyebilirsin de saygı duymalısın.

Ben de bizden başka yere ayrılmaz demek istedim zaten. Son durak Beşiktaş.

Hoca kendisi söyledi Beşiktaş'ın Avrupa'da başarılı olması milli takım kadar değerli dedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: selates

Ajans Beşiktaş Özel- Şenol Güneş, Bursaspor’a karşı mücadele edecek 11’i belirledi

Fabri
    Gökhan Gönül
    Pepe
    Vida
    Adriano
    Oğuzhan
    Medel
    Lens
    Talisca
    Quaresma
    Negredo

Bu kadro çok daha öncede denenmeliydi.

Medel-Oğuzhan 2 lisis özellikle.Medel,Atiba'nın yerine oynamayı haketmişti ama Oğuzhan kesilemez.Medel-Oğuzha-Talisca 3 lüsü sonunda oynuyor.Bu 3 lü tutarsa artık böyle devam eder.Aynı şekilde Pepe-Vida da.İnşallah kazasız belasız atlatırız.
  • Bursa son zamanda dususte;Batalla, Jorquera, Emre Tasdemir, Ertugrul Ersoy, Badu sakat as oyuncularinda Agu kart cezalisi. Umarim degerlendiririz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aykan19o3 -- 1 Şubat 2018; 20:18:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yakışıklı Barzo

beyler eğer cenk evertonda hiçbir başarı sağlayamazsa bjk çok iyi fiyata satmış olacak cenk'i

bide cenkten okadar para geldi, bide üstüne bu sene şampiyon olursanız(ki bence bjk olcak), deli gibi para da burdan gelecek ve seneye yine şl

fikret orman'ın heykelini dikerler heralde

Cenk kotu oynayinca 22 milyon 52 milyon mu olacak ? Yada tam tersi iyi oynarsa 12 milyon mu kazanacaz ? Hayir. Biz satabilecegimiz maksimum paraya sattik. Daha azina da gidemezdi cunku sampiyonlar ligi vitrini faktoru var. Yani Cenk'in oradaki performansi bizim kazancimizi etkilemeyecek(bonuslari zaten haric tutuyorum) İyi oynarsa etkiler sadece. Gelecekte eplye oyuncu gonderirken 5 liralik adama 3 lira teklif vermez kulupler. O yuzden cenk basarisiz olsun da kazandigimiz para uzerinden everton'i yolduk hehe gibi ucuz bir dusunceye girmek yerine basarisini istememiz lazim. Kaldi ki cenk yoktan geldi buralara ve gercek besiktaslidir. Onun basarisizligini uman, basarisiz olursa bundan mutlu olacak bir besiktasli yoktur bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Young Sinatra -- 1 Şubat 2018; 20:27:6 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Feda dönemindeki beşiktaş değiliz o zamanlarda yeni alınan oyuncu ertesi gün oynayabilirdi kimse bu kim demezdi çünkü o kadar kötü durumdaydık şimdi gelenin kendini göstermesi gerekiyor.Vagner love'ı tanıyoruz ama her zamankinden daha çok istemeli formayı,Larini tanımıyoruz,hocada dedi görmek isterdim kupa maçında yani hiç bilmediğim bir adamı kadroya alacağıma mustafa pektemeki alırım daha iyi nefret edebilirsiniz bende ediyorum ama büyük kulüp olacaksak böyle olunması gerekir.Aylar önce Fikret Orman ''oğuzhan şimdi alınsa kadroya zor girerdi'' dediğinde kızmıştım ama adam haklı öyle oyuncu deneme dönemleri bitti.
  • Tosice noldu beyler ya vida pepe hikaye beni en çok heyecanlandıran adamdı
  • beni tam anlamamışın ki yalnız. diyorum ki yani cenk çok başarılı olursa daha yüksek rakamlara belki başka takıma transfer olur, bjklilerde of be elimizdeki yıldızı ucuza sattık şimdi adamın gittiği fiyata bak der diye bir mesaj attım. tam tersi başarısız olursada iyi fiyata satmışız derler dedim. burada başarısız olmasını beklemekten ziyade, muhtemel gelecek yorumlarını yazdım ben cenk'in ilerleyen performansına göre. zaten daha şimdiden maçkolikteydi galiba, bazı yorumlar görmüştüm sanırım. cenk 2 maçta boş geçince, iyi paraya sattı bjk falan diyorlardı
    @Papa Het

@Tou Meijin
    nolmuş fenerbahçeli olunca? sizin taraftarınızda gelmiş gs bölümünde leipzig zamanın bayern'ine eşittir demeye getiriyor lafı açtığım konuda. tam bir troll adam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bremen Bv-244

Tosice noldu beyler ya vida pepe hikaye beni en çok heyecanlandıran adamdı

hocam sapık mısın?
  • Bremen Bv-244 kullanıcısına yanıt
    Bu acil ihtiyaca göre değişir. Neuer alınsa ertesi gün oynamasa kimse bir şey demez çünkü Fabri'nin mevcut performansı yeterli ama santrafor ilk yarı boyunca Beşiktaş'ın zayıf karnıydı. Zaten bu ihtiyacı ACİL olarak karşılasın diye 34 yaşında olmasına rağmen Love alındı.

• quote:

beni tam anlamamışın ki yalnız. diyorum ki yani cenk çok başarılı olursa daha yüksek rakamlara belki başka takıma transfer olur, bjklilerde of be elimizdeki yıldızı ucuza sattık şimdi adamın gittiği fiyata bak der diye bir mesaj attım. tam tersi başarısız olursada iyi fiyata satmışız derler dedim. burada başarısız olmasını beklemekten ziyade, muhtemel gelecek yorumlarını yazdım ben cenk'in ilerleyen performansına göre. zaten daha şimdiden maçkolikteydi galiba, bazı yorumlar görmüştüm sanırım. cenk 2 maçta boş geçince, iyi paraya sattı bjk falan diyorlardı
    @Papa Het

@Tou Meijin
    nolmuş fenerbahçeli olunca? sizin taraftarınızda gelmiş gs bölümünde leipzig zamanın bayern'ine eşittir demeye getiriyor lafı açtığım konuda. tam bir troll adam

Cenk 150 milyona transfer yapsa bile bu bizim kaybimiz degil ki. Boyle yorumlar gelebilir ama bu yorumu yapani sahsen ben ciddiye almam. Naby keita'yi yetistiren afrika kulubu keske bekleseydik de 70 milyona biz premier lige yollasaydik der mi mesela ? Oyuncunun kendini daha ust seviyelerde ispatlamasi gerek daha fazla para etmesi icin. Cenk'in bizde edecegi maksimum para 20-25'di hatta sezon basinda o kadar olacagi bile tahmin edilmiyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Papa Het

quote:

beni tam anlamamışın ki yalnız. diyorum ki yani cenk çok başarılı olursa daha yüksek rakamlara belki başka takıma transfer olur, bjklilerde of be elimizdeki yıldızı ucuza sattık şimdi adamın gittiği fiyata bak der diye bir mesaj attım. tam tersi başarısız olursada iyi fiyata satmışız derler dedim. burada başarısız olmasını beklemekten ziyade, muhtemel gelecek yorumlarını yazdım ben cenk'in ilerleyen performansına göre. zaten daha şimdiden maçkolikteydi galiba, bazı yorumlar görmüştüm sanırım. cenk 2 maçta boş geçince, iyi paraya sattı bjk falan diyorlardı
    @Papa Het

@Tou Meijin

Cenk 150 milyona transfer yapsa bile bu bizim kaybimiz degil ki. Boyle yorumlar gelebilir ama bu yorumu yapani sahsen ben ciddiye almam. Naby keita'yi yetistiren afrika kulubu keske bekleseydik de 70 milyona biz premier lige yollasaydik der mi mesela ? Oyuncunun kendini daha ust seviyelerde ispatlamasi gerek daha fazla para etmesi icin. Cenk'in bizde edecegi maksimum para 20-25'di hatta sezon basinda o kadar olacagi bile tahmin edilmiyordu.

ama hatırlıyorum ntvspordaydı galiba, birileri diyodu

adamlar premier ligde bek oyunculara 60milyon veriyorlar, ozaman cenk için 20li 30lu rakamlarla masaya oturmamak gerek falan gibi şeyler diyorlardı. forvet oyuncusu için para sınırı yok diyordu adam

• quote:

Orijinalden alıntı: [Eren]

quote:

Orijinalden alıntı: Bremen Bv-244

Tosice noldu beyler ya vida pepe hikaye beni en çok heyecanlandıran adamdı

hocam sapık mısın?

Hayır değilim sadece realist bir insanım tosic yokken sürekli pozisyon veriyoruz farkında değil misiniz? 2 senedir şampiyon olan kadroda da tosic vardı
  • Orkan'ın Konyaspor'a verilmesine kızanlar vardı, verilmesi çok iyi oldu. Her maç 11 başlıyor ve iyi oyuncularla oynuyor. Başında da Beşiktaşlı bir hoca var. Çok güzel oldu bence.
  • Talisca atmaya devam ettikce negredo oynamali.

• Orkan çok etkili kullanıyor duran topları.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orkan formayi vermez umarim onemli tecrubeler ediniyor bu yaştan. Töre de iyi donerse uzun yillar kanat aramayiz. Sedat da iyi bir alternatif olacak gibi duruyor uzun vadede. Balikesirde her hafta atiyor. Super lige cikabilirlerse 1 sene daha orada kiralik birakmak en iyisi olur. Hem uyum sureci olmaz hem diger super lig takimlarina gore daha fazla forma sansi bulur lige yeni cikan bir takimda.

• Sedatın gelişim sürecini takip ediyorlar mı bakalım.Gitsin başka yerde oynasın diye mi yoksa gelişim göstersin diye mi yolladılar çok önemli.

• Bence ne olursa olsun Talisca seneye alınmalı,Taliscayı tutmak için yüksek maaş verebiliriz 1 sene kalır sonrasında büyük bir kulübe satarız böylece iki tarafta mutlu olur.Talisca iyi bir teklif gelirse elden kaçabilir.Hatta bonservisini aldıktan sonra tekrar satabilir miyiz acaba :D benficaya 20 verip biz satarız,Talisca zaten sevmiyor benficayı
  • Valla taliscanın kimi sevip sevmediği belli değil.Aidiyet duygusunu göremiyorum onda.
  • Babel dışında tam istediğim 11,

Bakalım ne yapacak bu kadro, eğer vida pepe uyum sağlarsa,tosic unutsun formayı

Medel oğuzhan dtalisca içinde aynı şeyler geçerli,

Oyun içinde çok hızlı bir oyun olacağını düşünüyorum,

2. Yarı Love girerse gol atar sanki, çok hızlı oyun olacağını tahmin ediyorum,

Ben bursanın yerinde olsam, oyunu kendi.sahamda kabul ederim, böylece hızlı atakları kesebilirler, tabi o zaman oyun negredo ve taliscanın hava toplarına kalıyor, inş atarlar

Ha, Bursa kapanmazsa, fark olur

• 
Sayfa: önceki 39383939394039413942
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.