Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3875. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
104.888
Cevap
123
Favori
3.775.842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 38733874387538763877
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Harbi yoklar mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Talisca' nın sakatlanması tüm hesapları bozabilir. Galibiyete sevinemedik.

Alternatifi olmayan oyuncu ve 2 haftadır kazanmamızı ona borçluyduk. İnşallah ciddi birşey çıkmaz.

• <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/GJxgx8y6J-Y" frameborder="0" allow="autoplay; encrypted-media" allowfullscreen></iframe>

tamamını izleyin zamanınız varsa ama 6. dakkadan 13. dakkaya kadar mutlaka izleyin.

Q7-Negredo vs hepsini dayı iyi özetlemiş. ayrıca dün maç esnasında burda yazdım, herkes hala orta kafa gol vs diyor ama ilk yarı inanılmaz güzel ortadan akan pas oyunu oynadık ilk senedeki gibi ve mimarı negredo-ozzy di.

https://www.youtube.com/watch?v=GJxgx8y6J-Y

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jurgenk -- 27 Ocak 2018; 16:8:18 >

• Bi grup var ki; Skenderbeu dışında avrupa galibiyeti olmayan Olcay ve Sosalı takıma sürekli methiyeler dizerken CL grubundan 14 puanla namağlup çıkarmış Quaresma ve Talisca'ya portekiz çetesi diyor. Beşiktaş'ı CL'den lider çıkaran çete(!) böbreğimi istesin, onları yormadan gönüllü olarak giderim. Lafa gelince bu adamlar Beşiktaş'ın menfaatini düşünürken bize oyuncusporlu diyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: SHIHAD

quote:

Orijinalden alıntı: Nicomedia66

quote:

Nerde su forveeet nerdeeee

Aldik ya love i kac forvet alicaz

Daha imza atmadi ama bir puruz cikmasin sonra

Alanya yonetimi acikladi

• quote:

quote:

quote:

quote:

Nerde su forveeet nerdeeee

Aldik ya love i kac forvet alicaz

Daha imza atmadi ama bir puruz cikmasin sonra

Alanya yonetimi acikladi

Tamam bady

• Mitrovici gönderdik tamam ama adamların ligde 7 maçı kalmış adam orada maksimum 2-3 maç oynayabilecel .
  • Junior Fernandez > Lens

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 27 Ocak 2018; 17:24:24 >
  • Tamer Tuna'nın 60. dakikada aldığı iki adam 72'de golü kazandırdılar. Birisi asist diğeri gol.

Bu seneki en büyük eksiklerimizden...
  • dün oyun oynarken bi bjk'li ile tartıştım

adam diyo ki bizim bayerne karşı şansımız var :S cidden yani burdada aranızda bayerne karşı şansınızın olduğunu düşünen var mı?
    bence açık ve net bjk bu maça tarihi fark yememek için çıkmalı, realmadrid gelse bile bjk'nin şansı olabilirdi biraz ama bayern'e yok

kral wagner oynarsa kesin 1 tane sallar yalnız bjk'nin turu geçme ihtimali 0. Türkiye'nin en iyi 11'i çıksa yine yenemez bayerni

süper lig bölümünde konu açmıştım, ben kesin ligde bjk şampiyon olur diyorum
    lakin hiçbir şekilde bayerni eleyemez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 45Barzo45 -- 27 Ocak 2018; 17:55:46 >
  • Bayern Sahasında 2-0 Mağlup, Dakika 20

• Maç bittikten sonra en çok kırmızı kart veren hakem Fırat Aydınus sanırım.

Badji hakemle konuşmaya başlayınca, şimdi bunu kesin atar dedim, yanılmadım. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 27 Ocak 2018; 17:57:06 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hopali08

Bayern Sahasında 2-0 Mağlup, Dakika 20

Dakika 28 2-2
  • love negredoyu rahatca keser olmuyor negredoyla

bizim evimizde tum maclari kazanip deplasmanda 2 maglubiyet 1 beraberlik almamiz lazim ki sampiyon olalim yoksa cok zor

• Bayern Hoff maçı güzel ama ciddiye almayın lig maçı bu zaten baya fark var geniş oynuyorlar
  • Vagner Love alınır lisansı çıkarsa bence bursa maçında sonradan oyuna girebilir
  • Osmanlı bu gün yenecek.
  • Hikmet Karaman:

Vagner Love ile konuştum. Şunu diyor, 'Ben 33 yaşına geldim. Şampiyonlar Ligi'nde oynamak istiyorum, şampiyon olmak istiyorum. Elime böyle bir fırsat geçmiş, ben bu fırsatı değerlendirmek istiyorum. Böyle bir durumda da olaylara fazla müdahil olamıyorsunuz."

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Özgür1616 kullanıcısına yanıt
    adamlarda play off var hocam.onların lig değişik
  • quote:

Orijinalden alıntı: selates

Hikmet Karaman:

Vagner Love ile konuştum. Şunu diyor, 'Ben 33 yaşına geldim. Şampiyonlar Ligi'nde oynamak istiyorum, şampiyon olmak istiyorum. Elime böyle bir fırsat geçmiş, ben bu fırsatı değerlendirmek istiyorum. Böyle bir durumda da olaylara fazla müdahil olamıyorsunuz."

wagner love bildiğin abubakarın daha bitirici versiyonu

adam yatmaya da değil, oynamaya geliyor

yazık olacak rakiplere, yazık

• 
Sayfa: önceki 38733874387538763877
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.