Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3864. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
104.888
Cevap
123
Favori
3.775.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 38623863386438653866
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pepe baya kötüydü yenilen golde de payı büyük performansında düşme var Babel'de kötüydü
  • Saçma sapan yorumlar doluşmuş, çoğu trol sanırım. Hocaya sallayan, Oğuzhan’a sallaya, Vidaya bile sallayan lüzumsuzlar var. Kafanız güzel mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • maçın en kötüsü babeli forvete çekip negredoyu çıkardı ilerde top tutamadık.

şg gıcık kapıyor negredodan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Janti

Arkadaşlar rica ediyorum, spor formu kurallarına aykırı mesajları alıntılamayalım.

@oguzozan,

Belediye çalışıyor efendim.

İyi forumlar,

Tesekkurler, yeni gorevinizde kolayliklar dilerim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk yari iyidik mümkün olduğunca paslarla hcumu şekillendirdik. Bu yönde gelişme var iki mactir.Belli kampta eski sisteme dönmek icin calisilmis. İkinci yari oyundan düşünce zor anlar yasadik. Negredo cikmamaliydi babel gününde değildi cunku.

Lense bir iki kelamım var. Bu kadar kilo almayi nasıl basardin arkadaş futbolcusun sen. Hala tosun gibi. Kötü t oynamasi çok normal. Çok umutluydum ama töre bile ondan cabuk toparlar bu gidisle

• quote:

Orijinalden alıntı: Arizona Dream

Negredo'yu çıkarıp maç başından beri tek olumlu hareketi olmayan Babel'i zoraki forvet yapmak ne tarz bir kafadır biri bana açıklayabilir mi?

Talisca çıkınca değil NEGREDO çıkınca düştük oyundan.

Talisca çıkınca düştük
  • Talisca çıktıktan sonra 2. yarı çok kötü oynadık. Vagner Love iyi ki alınmış, gelince Negredo yedek kalır.

Haftaya Lens ilk 11'de, bakalım nasıl oynayacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BJK -- 26 Ocak 2018; 22:18:15 >
  • Golü Gökhan yedirdi bence

• Takımın net 1 10 numara ve forvete ihtiyacı var
  • quote:

Orijinalden alıntı: @BJK@

Şenol hoca takım üzerindeki etkisini kaybetmiş çok açık,Q7 yi korkudan oyundan alamıyorsun anladık,babeli alsana oyundan saçma sapan bir iş yaptı negredoyu oyundan aldı.Şenol hocanın bu takımda baskınlığı bitmiş.
    Talisca oyundan çıktı maç bitti resmen.
    Kimse çıkıp şampiyonluktan falan bahsetmesin kendi sahanda 2-0 öndeyken geldiğin durumlara bak.
    vida vida diye inim inim inleyen taraftarlara söylüyorum,tosiçi çok ararsınız benden söylemesi.

Hoca değişikliklerde doğru karar verdi quaresmayı çıkarsa tepki verecekler adamı küsecek, ayrıca negredo ne yaptı da oyunda klacak babelde kötüydü ama hocanın tercihine kalmış.
    Vida konusunda haklısın tosiç oynamalı.
  • Tosic bence Vida'dan çok daha verimli oynuyor. Savunma görevini yapıyor, zaman zaman hücuma çıkıp gol de attı. Vida bence hiç hazır değil ben bu kadar çabuk Tosic'i kesmesine şaşırdım.
  • lens idmanlarda çılgın atıyor farklı bir lens geliyor dendi ama lens de bi fark göremedim. çok fazla şans bulmadığı doğru ama güven de vermiyor.
  • Talisca Negredo varken de tempomuz düşmeye başlamıştı.Onların çıkması ile alakalı değil durum.
  • Taliscanın bu tek başına aldığı kaçıncı maç ? Bu adam DÜNYA YILDIZI. Kim ne derse desin. bizim seviyemizin çok üstünde

Takımdaki sorun orta saha. Atiba artık oyundan düşüyor. Yaşlandı artık. Oğuzhan yerine atiba çıkmalıydı bence. Elinden gelen her şeyi yapıyor, yorulmadan güzel oynuyor. Ama yorulduktan sonra dönemiyor geri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Draco0

maçın en kötüsü babeli forvete çekip negredoyu çıkardı ilerde top tutamadık.

BEN DE ŞENOL'DAN GICIK KAPIYORUM KEŞKE BEN DE ŞENOL'U ÇIKARABİLSEM YERİNE DE KİMSEYİ SOKMASAM.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Draco0

maçın en kötüsü babeli forvete çekip negredoyu çıkardı ilerde top tutamadık.

BEN DE ŞENOL'DAN GICIK KAPIYORUM KEŞKE BEN DE ŞENOL'U ÇIKARABİLSEM YERİNE DE KİMSEYİ SOKMASAM.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Net forvet alındı ya :)

• Bu ŞEnol Hoca trollerinin özel bir grubu olduğunu düşünmeye başladım. Çoğu Beşiktaşlı bile değil tek dertleri bizi aşağı çekmeye çalışmak.

Maçı gayet güzel oynadık 2-0 dan sonra q7 saçmalamaya başladı sonra gol yedirdi. Fark atacağımız maçı 2-1 bitirdik. 3 puan 3 puandır.

Negredo kağnı gibi ağır.Şut çekeceği yerde bile pası düşünüyor. Love çok daha işimizi görecek.

Negredo'yu çok savundum bize yeter diyordum hatta ama bu yavaşlıkla çok zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: N3DV3D11

quote:

Orijinalden alıntı: Arizona Dream

Negredo'yu çıkarıp maç başından beri tek olumlu hareketi olmayan Babel'i zoraki forvet yapmak ne tarz bir kafadır biri bana açıklayabilir mi?

Talisca çıkınca değil NEGREDO çıkınca düştük oyundan.

Talisca çıkınca düştük

Kesinlikle Talisca çıktığı için takım düştü. Zaten takımı ayakta tutan bir de Medel var.
  • Takımdaki en güzel pas atan adam ilginç bir şekilde medel
  • 
Sayfa: önceki 38623863386438653866
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.