Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3863. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104.888
Cevap
123
Favori
3.775.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 38613862386338643865
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Takım bitmiş resmen, birilerinin ayağa kaldırması lazım.

Sağlam bi takım olsa yenemezdik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İsterse dudak dudağa poz versinler instagramda, Quaresma Negredo'ya pas vermiyor bu net.
  • Çok çabuk şımarıyoruz.Farka gidecek maç gene beraberlik oluyordu.
  • Oyinculari komple çine satmamiz lazim acil. Atiba bitmis meyla mecdundaki dede dahi iyi basar .

• quote:

Orijinalden alıntı: ali1903kemal

quote:

Orijinalden alıntı: DeepImpact.

Talisca 3 hafta sakatlanmis baya kıvraniyordu acidan üzüldum gercekten gecmis olsun.

Kaynak

Adam daha stadtan çıkmadı gelip buraya 3 hafta sakat yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F31FE8CB4 -- 26 Ocak 2018; 22:6:45 >
  • Yine kanser ola ola kazandik. En azindan Kara Cuma bitti. At cebe 3 puani ileriye odaklan artik. Ins 1-2 rakip te puan kaybeder.
  • Quaresma idi sanırım, Lens ceza sahası içinde yerden pas bekliyorken, havadan kalecinin kucağına pas attı.

Çok çok yanlış tercihlerle oynadık 2. yarı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • MrBlackEagle kullanıcısına yanıt
    Hocam cevap vermeyin ara sıra gelip saçmalar gider

Kaale almayın

• Yedekler: Tolga, Utku, Mitrovic, M.Pektemek, Fatih Aksoy, Lens, Tolgay, Necip.

Lens, Tolgay dışında kulübemiz çok dandikmiş.
  • Şenol hoca takım üzerindeki etkisini kaybetmiş çok açık,Q7 yi korkudan oyundan alamıyorsun anladık,babeli alsana oyundan saçma sapan bir iş yaptı negredoyu oyundan aldı.Şenol hocanın bu takımda baskınlığı bitmiş.
    Talisca oyundan çıktı maç bitti resmen.
    Kimse çıkıp şampiyonluktan falan bahsetmesin kendi sahanda 2-0 öndeyken geldiğin durumlara bak.
    vida vida diye inim inim inleyen taraftarlara söylüyorum,tosiçi çok ararsınız benden söylemesi.
  • atiba elinden gelen herşeyi veriyor ama artık son demlerinde. inş bu seneyi kaldırabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: selates

Quaresma idi sanırım, Lens ceza sahası içinde yerden pas bekliyorken, havadan kalecinin kucağına pas attı.

Çok çok yanlış tercihlerle oynadık 2. yarı.

baska kim olabilir?

• Eğer bu maç puan kaybetseydik sorumlusu korkak şenoldu, taliscanın yerine tolgayı alacağına korkaklık yapıp vidayı aldı tüm takımı mahvetti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 26 Ocak 2018; 22:7:12 >
  • Oğuzhan olabilir mesela ki oğuzhan dı

• MrBlackEagle kullanıcısına yanıt
    Yeni bölüm sorumlusu arkadas 'renkli' tabirinin ban sebebi oldugunu soylemisti, bekliyoruz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lukany

pepe cezasahasında eliyle net bir şekilde iter hakemler yine görmemezlikten gelir , medel elle oynar görmezler , medel her pozisyonda çeker ve ellerini hakeme sallar görmemezlikten gelir ... bir de Galatasaray bölümüne gelip hakemmmmmm derler , hakemler düzgün olsa alacağınız anca 2 puandı şu 2 maçta..

heeeeee tmm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackshow -- 26 Ocak 2018; 22:7:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sukru1903

Oğuzhan olabilir mesela ki oğuzhan dı

tamam ben de baska kim olabilir diye sordum zaten.

• Arkadaşlar rica ediyorum, spor formu kurallarına aykırı mesajları alıntılamayalım.

@oguzozan,

Belediye çalışıyor efendim.

İyi forumlar,
  • Negredo'yu çıkarıp maç başından beri tek olumlu hareketi olmayan Babel'i zoraki forvet yapmak ne tarz bir kafadır biri bana açıklayabilir mi?

Talisca çıkınca değil NEGREDO çıkınca düştük oyundan.

• Geçen senelerde hep böyle oluyordu.Takım kendini tutuyor frenliyordu birden.Farka gidecek maç zor zar aldık.
    Hoca Tolgay'ı daha erken alabilirdi bir orada sıkıntı oldu. 2.yarı boyunca Q7-Negredo ve Talisca" çıkana kadar "tempolarını çok düşürmüşlerdi.Ozi de etkisiz kalmaya başlamıştı. Diğer Vida-Lens hamleleri doğru ve zamanında idi.
    Babel zaten 2 maçtır performansının tık altında.
    Ama her şeye rağmen ben umutluyum.2 maçtır oynamak istediğimiz oyun artık farkediliyor.2 maçtır istekliyiz doğru oynuyoruz.Zaten bu süreklilik sorunumuz yıllardır var yeni değil.
    İlk yarı 4 2.yarı 6 olacak maç 2-1 bitti.Olacak iş değil.
    Negredo 'nun sezon başından beri 11 başladığı her maçta tempo sorunu oldu .50-60 dan sonra düşüyor adam.Bu maçlara sonradan girmesi ile alakalı değil.Aynı şekilde Lens'in de bu oyunu.Bu maç hem doğru oynadığımızda ne yapacağımızı gösterdik hem Atiba Medel oynadı Ozi oynadı .Vida-Pepe-Medel oynadı.Herkes görmüş oldu birbirini yani.Quaresma için ise yine iyi oynadı diyemeyiz ama doğru oynadı.Yani takım ona bağlı kalmadığında görüyoruz işte farkı.Hep diyordum sorun Quaresma değil sorun oynama planında.
    Bu takımda net skor yapacak adam Babel-Talisca hariç yok.Talisca da malum.Bir tek Babel kalıyor.Oğuzhan Negredo falan bu adamların akıllarında ilk opsiyon hep pas hep pas.Ozi mesela 6 yıldır olduğu gibi bugün de 3 kere pozisyon yakaladı seri hızlı ve sert olsa kaleye gitse sonuç alacak ama yok.Pas yapacağım diyor illa ki.

Hiç kaleyi düşünmüyorlar.İşte direk kaleyi düşünen bir adam geldi bize.Love.Bu adam top gelmeden aklı kalede olan adam.

• 
Sayfa: önceki 38613862386338643865
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.