Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3829. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
104.888
Cevap
123
Favori
3.775.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 38273828382938303831
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hardwired

Takımın yaş ortalaması 40 olacak bu gidişle. Love nedir arkadaş 3.2 milyon vermişiz bi de yıldırım demirörenden ne farkın kaldı ey Fikret Orman

Love lig için iyi bir hamle o kadar gecikirsen ancak bu olur gelen alışacak falan filan zaten cl bitti bizim için oda bu ara ile belli oldu lige yöneleceğiz pozisyonumuzu iyileştirmemeiz lazım
  • Vagner Love haberinden sonra

Emre Bol: "Bu Vincent Janssen nerede kardeşim? Çıkın bir açıklama yapın. Sordum daha yeni, 1 ay daha yok diyorlar. Kapalı kapılar ardında konuşmayın. Çıkın bu oyuncu şu şu nedenlerle sakat diyin."
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeSuRKaRTaL

2.5 milyon euroda imza parası verdiniz.

kasığına para sıkışmış birde
  • strong mind strong body S kullanıcısına yanıt
    +imza parası ile toplam 5 milyon euro'ya geldi Gomis.http://www.fanatik.com.tr/2017/06/29/galatasaray-gomis-in-maliyetini-acikladi-1303751

Bonservis + imza parası futbol tarihinde bir ilk olsa gerek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu sözleri dün söyledi yeni değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeSuRKaRTaL

2.5 milyon euroda imza parası verdiniz.

Negredo gibi bir gol makinası yılda 4.35 milyon euro falan kazanıyor ,Gomis 3.3 lerde imza parasını 3 yıla bölüp maaşa ekleyince 4.1 milyon euro maaş oluyor maaş az gösterilmiş gibi oldu yani.Sonuçta 2.5 milyonu oyuncu aldı bonservis gibi göstermek saçmalık 3 e bölüp yıllık ücrete yansıtmak en doğrusu.Hala Negredo'dan az kazanıyor.Alış bedeli 2.5.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strong mind strong body -- 25 Ocak 2018; 18:32:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: selates

+imza parası ile toplam 5 milyon euro'ya geldi Gomis.http://www.fanatik.com.tr/2017/06/29/galatasaray-gomis-in-maliyetini-acikladi-1303751

Bonservis + imza parası futbol tarihinde bir ilk olsa gerek.

Faiş ücrete geldiler hava yapmasınlar buraya kolay kolay bir oyuncuyu hele ki skorer bir oyuncuyu getiremezsin Gomis'in bedeli yıl bazında 6-7 Milyon €'ya patladı Gs'ye tatava yapmasınlar yoksa iyi hoş adam başka klübe giderdi niye gelsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Draco0

bu sözleri dün söyledi yeni değil.

Suyu ısınmış şuanda da kaynamıştır foku fokur iyi olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

quote:

Takımın yaş ortalaması 40 olacak bu gidişle. Love nedir arkadaş 3.2 milyon vermişiz bi de yıldırım demirörenden ne farkın kaldı ey Fikret Orman

Doğru 40 yaşında ! takımın şampiyon olması yasak.

Pepe 34(şubatta 35) tosic 33 Adriano 34 gg 33 kaurejma 34 atiba 34(şubata 35) negredo 32 vagner Love 34

Bu saydığım bütün oyuncular as kadro oyuncuları acaba kaç tanesini 2-3 sene sonra takımda oynarken göreceğiz? planlama yaparken hiç önümüzü görmüyoruz sadece bugünü düşünüyoruz anlık başarılar istemiyorum artık arkadaş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel transfer. Devre arasında iyi oyuncu almak zordur. Hele hele bizim başkan gibi cimri olunca imkansız gibi bişey 3.2 milyonu çok rahat çıkarır merak etmeyin. Attığı attırdığı gollerle bizi şampiyon yaparsa fazlasını çıkarır hem de. Ama negredo kesilmeden yer bulunmalı. Negredo ile birlikte oynamalı.

Gg pepe vida adriano

Medel oğuzhan

Love talisca babel

Negredo

Şeklinde oynarsak, kanat değil de içe dönük oynarsak bizi kimse tutamaz

• 3.2m 34 yaşındaki oyuncu için fazla tabii. alanya da haklı takımın yarısı e.akbaba ve love.

ba gelseyi tek ayakla oynardı.
  • Vagner Love'a verilen bonservis fazla maalesef ama devre arası ucuza büyük oyuncu almak özellikle de hücum oyuncusu çok zor.

Seneye Negredo olmaz muhtemelen ve daha genç önemli bir pivot ST alırız umarım.
  • Vagner Love'ın gollerihttp://tr.beinsports.com/video-galeri/vagner-lovein-golleri

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yahu size ne Love kaça alındı Gomis'e ne kadar verildi vs. sanki cebinizden ödüyorsunuz? otur izle keyfini çıkar, herkes muhasebeci oldu çıktı yahu.

• quote:

quote:

quote:

Pepe 34(şubatta 35) tosic 33 Adriano 34 gg 33 kaurejma 34 atiba 34(şubata 35) negredo 32 vagner Love 34

Bu saydığım bütün oyuncular as kadro oyuncuları acaba kaç tanesini 2-3 sene sonra takımda oynarken göreceğiz? planlama yaparken hiç önümüzü görmüyoruz sadece bugünü düşünüyoruz anlık başarılar istemiyorum artık arkadaş.

Çok yanlış düşünüyorsun.Temel olarak doğru düşünce ama bizim takım zaten günlük hareket etmiyor genele bakarsan.

Pepe-Tosic-Adriano-GG-Atiba-Q7..Bunların performansına gak guk diyebilir misin ? Hayır.Nokta..Buna bakarım ben,önemli olan budur. Q7 için ben çalışmasına hırsına göre yazdım verimine değil.

Ya 22 lik Talisca ? ...Değil mi ama ? Cevap belli zaten.

Bu saydığımız oyuncular yarın yine oynarlar.Q7 zaten gidecek büyük ihtimal.Kalanlar da çok iyi bir rotasyon ya da duruma göre as oyuncusu olacaklar.Dahası sezon sonunda kupa var.Tosic-Pepe ikilisine ciddi teklifler gelecektir.Q7 gibi...

Eksikler sıkıntılar var mı bu konuda ? Var tabi.Altyapı yeterli değil bu bir sorun.Yeni bir Olcay-Ozi-Tolgay bulmalıyız bunlar bir sorun.Ama bu oyuncular hemen bugün şu anda bulunacak oyuncular değil devre arasında yeni bir Ozi olacak adam mı arayalım yani esas ihtiyacı görmeyip ? Zaten öyle bir yazılıyor ki hiç genç gelecek için oyuncu bakmıyormuşuz gibi ? Onlara da bakılıyor medya da yazılıp çiziliyor işte.Larin geldi gelecek ayrıca.

• quote:

Orijinalden alıntı: DeacoN

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Bu iş tamam. camiamıza hayırlı olsun.

'Larin hocanın talebi ile pazarlık dışı'

Bu adam sinsi gibi gelip ligin içinden geçecek gibi geliyo bana

• quote:

quote:

quote:

Valla adriano ve gökhan gönül ne gençlerin içinden geçiyor böyle giderlerse 37 38 e kadar oynarlar.

Şaka yapmıyorum

• Gel 15 gol at 1-2 tane de bayerne salla sonra cine mi gidiyorsun katara mı bilmeyiz biz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Love gel Babel effect yap evladım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Draco0

3.2m 34 yaşındaki oyuncu için fazla tabii. alanya da haklı takımın yarısı e.akbaba ve love.

ba gelseyi tek ayakla oynardı.

Tabi sezon sonuna kadar oynama şansı bulursa
  • 
Sayfa: önceki 38273828382938303831
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.