Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3827. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
104.888
Cevap
123
Favori
3.775.858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 38253826382738283829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yarın Cuma maçı var ve hava da acayip soğuk. Artık iyi futbolda diretmiyorum yeter ki 3 puan alalım.

Lige birileri ayar çekmeye çok sevdalı. Kontenjandan hep aynı hakemler kritik maçlara atanıyor. Bu şartlarda şampiyonluğu geçtim ikincilik bile kolay değil.

Lig için çok hevesli görmüyorum ne takımı ne Şenol hocayı ne de yönetimi. Güntekin Onay bile söyledi. Transfer olacağı da yok, eldeki kadro ile sezonu tamamlayacağız.

Sezon sonu Şenol hoca'nın kalma ihtimalini zayıf görüyorum. 3-4 as oyuncu ile de yollar ayrılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

Sakat giulonanun yerıne ali palabıyık geçmiş.

Emekli olunca Fenerbahçe efsanesi olacak. Bir Alex değil yerine, "bir Palabıyık değil" denilecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilas -- 25 Ocak 2018; 16:4:33 >
  • Başkan işini bilir stres yapmaya gerek yok almazsa da almaz bu sene şampiyon zaten yapmayacaklar. Onlar mala baglasa biz yine olamayız çünkü biz daha fazla bağlıyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adsm gibi bi forvet alalım Şenol hoca yine bizi şampiyon yapacaktır.Inaniyorum..

• doumbia haberleride var umarım vagner love yada doumbia ikisinden birisini alırız umarım vagner aslında cok iyi goller atıyo gençlere attıgı gol cidden efsane ötesiydi inşallah gelir olmazsada doumbia gelsin oda iyi vagner love benzeri loveden daha iyi iş yapar
  • tam ev sahibi takımı çileden çıkartan tarzda hakem Ala Palabıyık. Tam maçına vermişler resmen. Hayır her şeyi geçtim bizim maçta ki rezillikten sonra Fener maçı yönetmeye devam ediyor bu hakem ve 2 3. maçı sanırım bizden sonra.

Yusuf Namoğlu denilen şahıs görevini yerine getiriyor. Gene Demirörenin beceriksizliği böyle herifleri MHK başında tutuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alvaro-Negredo

doumbia haberleride var umarım vagner love yada doumbia ikisinden birisini alırız umarım vagner aslında cok iyi goller atıyo gençlere attıgı gol cidden efsane ötesiydi inşallah gelir olmazsada doumbia gelsin oda iyi vagner love benzeri loveden daha iyi iş yapar

aynı tarz değil aslında Vagner Love gezgin forvet 10 numara gibi ayaklarını kullanıyor ve çift ayaklı oyuncu sağlı sollu goller atıyor genelde.
  • Yetis ya ali tisortleri fenerium da satiliyordu dimi

• quote:

Orijinalden alıntı: Exnuc

quote:

Orijinalden alıntı: selates

Talisca, FIFA 18 Ultimate Team'de haftanın takımında.

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

O 87 pas yazan gerçekten pas ise oyunu çöpe atın. Adamda pas namına bir şey yok 87 vermişler. Ben futbolcu olup, çok güzel de şut atan bir adamın ilk defa bu kadar berbat, pas atamayan bir insan olmasına hayretle şaşıyorum.

long pass iyi short pass leş oyunda almadım elimde değil bu kart almamda leylek gibi ama gerçeğe uygun olmalıysa böyle olur long pass iyi olur short pass kötü olur

• quote:

Orijinalden alıntı: SHIHAD

Yetis ya ali tisortleri fenerium da satiliyordu dimi

Ali Koç için söylüyor olabilirler onu
  • Doumbia 3 milyon € ya alınmış bedava biz 5 milyon maaş veriyoruz yav ilginç neden niye yani
  • Valla açıkçası bazen öyle de almak lazım..Adam akıllı olarak 1995 den beri 22 yıldır Beşiktaş'ın sinir harbi içinde gergin geçen ama kazandığı kaç maçı hatırlıyorsun diye sorsan iki elin parmaklarını geçmez malesef.Bu maçların yarısından çoğu da Anadolu takımları ile yapılan maçlardır.Mesela 2 tane gergin geçen ama kazandığımızı TS maçı var derbi olarak o kadar.Fener-GS falan pek hatırlamıyorum.
  • Yeminlen Ali Palabıyık haberini zaytung haberi fln sandım.

5-6 websitesine girdim teyit etmek için. cidden bu herifi atamışlar, inanılmaz ya. Resmen milletle alay etmek.

Bu mu marka değeri.
  • Vagner-love alınmış 3.2 milyona

• Wagner love geldi sanirim

• Vagner Love fener'i love love love

• Acaba Palabiyik Inonu'deki FB macina da atanir mi diye dusunmeden edemiyorum. O kadar da olmaz herhalde.
  • Vagner alındı deniyor bonservis 3.2 milyon
  • quote:

Orijinalden alıntı: C_Sharper

Acaba Palabiyik Inonu'deki FB macina da atanir mi diye dusunmeden edemiyorum. O kadar da olmaz herhalde.

Yok bizim maça ya cüneyt ya fırat gelir gene
  • 
Sayfa: önceki 38253826382738283829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.