Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3790. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104.888
Cevap
123
Favori
3.775.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37883789379037913792
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: selates

Şu anda bizim daha çok ihtiyacımız var. Gökhan Gönül tek başına olmuyor. Adriano'yu sağa alınca da Babel - Adriano uyumu gidiyor. Caner solda hep açık vererek oynuyor.

aynen. caner bu takımın KANSER hücresidir hemen sökülüp atılması gerekmektedir.

şu kadroyla çıksak tamam olacak.

gg--pepe--vida--adri

---medel--ozzy----

lens(yada negro ile sorununu gidermiş q7) -- talisca -- babel

---negro--
  • quote:

Alanya başkanı bende başka forvet yok, diyor. Büyük ihtimal takasla bu transfer gerçekleşecek. Pektemek'i vermeyiz. Zira yerli futbolcu konusunda sıkıntı yaşayabiliriz kadroda. Larin işi çözülürse bir ihtimal.

"Beşiktaş'ın değerli başkanı Fikret Orman, benden Vagner Love ile alakalı soru sordu. Devre arası verir misiniz diye. Sorarken benden daha çok senin ihtiyacın var diye de söyledi. Vagner'den başka forvetimiz yok. Böyle bir konuşma aramızda geçti. Satmayı düşünmüyorum yerini dolduramayız. "

Alanya da forvet olsa ne olacak ki ya şampiyon mu olacakmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• o değilde bu q7 sanki negredoya bilerek iyi orta açmıyor gibime geliyor benim yoksa bir tek benmi fark ettim düzgün pas orta vs hiç açmadı negredoya
  • Adam gibi forvet alın
  • Cenk oyundan çıkar çıkmaz yerine giren adam tavana astı topu. Muhtemelen önümüzdeki hafta ilk 11 başlayamayacak. Diğer hafta da Niasse'nin gol atması durumunda Haziran gibi geri dönebilir.
  • Twitter da elemanın biri vagner love a mi kaldık yazmış.. Dedim yaa sabır.. Uğraşmak istemedim inanın arkadaşlar. Transfer yapamazsak, negredo çıkıp pektemek kurtarıcı diye oyuna girdiğinde herkes laf etmezse bende bisi bilmiyorum. Eto bile ilerleyen yaşına rağmen bu ligde gol atıyorsa vagner de atar.. Bizim problemimiz şut atan yok, negredoya doğru düzgün pas atan yok.. Cenkin gitmesiyle negredo dan beklenti yükseldi, doğru düzgün şutu bile yok kaleye..

Bize forvet şart..

Bu arada medel ile vidanin uyumsuz göründüğünü bir tek ben mi gördüm? Umarım başka maçlarda denemeyiz bunu..

• Bayern ilk çıktığında %25'de olsa tur ümidim vardı, zaman geçtikte o da tükendi, bayern karşısında şu an hiçbir beklentim kalmadı. Her zaman dediğim gibi sosa, oğuzhan, atiba, gomez 4'lüsü bozulduğu an beşiktaş her geçen maç dahada kötüye gitti gitmeyede devam ediyor, yakında dibi boylucaz.
  • Düzgün bi forvet lazım bozmayın takımı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali1903kemal

Hocam ne dedi kabzımal izlemiyorum pek ama ne saçmalamış buraya yazacak kadar merak ettim

Her zamanki bos laflar

• Oyun olarak hiç hazır değildik Allah'tan Antalya gibi vasat bir takımla oynadikta Talisca nın bireysel çabasıyla kazandık.Tek olumlu nokta orta aç oyununu bir nebze kesmişiz.Talisca nın bu performansı da ışık verdi açıkçası.

Ama bizi Negredo götürmez çok açık.Chicharito nun gelme şansı varsa yönetim artık ölücülüğü bıraksın.Yoksa şampiyonluk gidiyor bağıra bağıra.Ayıptır be.Gs bare puan kaybetsin de şu lanet hafta bitsin.

• ikinci yarıyı kaçırdım ama gördüğüm kadarıyla talisca eskiye dönüyor gibi geçen maçta da sonradan girip iyi işler yapmıştı. adamın potansiyeli var sadece kullanması gerekiyor. deplasmanda ne zamandır 3 puan alamıyorduk bu ilaç gibi oldu. talisca böyle oynamaya devam ederse üstlere tırmanabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prossi -- 22 Ocak 2018; 7:4:8 >
  • Galip geldiğimiz maçtan sonra bile takımın topçusuna sallayanlar var bu ne görgüsüzlük? Talisca'ya sallayanlara Taliska soktu dün Caner'e sallayanlara da Caner sokacak. Beşiktaş'ın yokluk zamanını yaşamamış ergenler buraya çıkıyor salak salak yorum yapıyor.

Şampiyon biz olacağız. İnanmayan gölge etmesin.

• Dün talisca birysel performans gösterdi onun sayesinde aldık buraya kadar doğru ama dikkat ettinizmi bilmiyorum top bi orda bi öteki kaledeydi antalyada 5 eksik vardı onların orta sahası kötüydü ama bizimde orta saha gerçekten kötü dünkü oyunda orta sahalar düşmüş top bi orda bi burdaydı bunun sebebi orta sahaların etkisiz olması antalyanın orta sahada kötüydü ne yazıkli aslında bizimde kötü dün gene şansa yırttık güven veren bi oyun oynayamıyoruz maalesef defansta yükselen beşiktaş ofansifte çökmüş durumda bu sene başından beri böle

• Babeli neden forvet olarak düşünülmüyor anlamış değilim. Güçlü fiziği var, hava topların da hakim, ayağı da iyi, daha ne olsun. Bir takılmışız quaresma nın bölgesine, Babel ön de, talisca arkasın da göbekten gayet de iyi olur gibi. Şenol hoca nın sürekli aynı taktik üzerinden maçlara çıkması benim de canımı sıkıyor. Quaresma tamam yine kalsın ama saha içerisin de artık bu kanat dışın da farklı alternatifleri de uygulamak lazım.
  • quaresmanin takimi sabote ettigini dusunuyorum istedigine pas istedigine orta kesiyo aksam da kestigi ortalar hep negredonun tersine ve bos pozisyonda pas vermiyo adam seciyo aynisini onceki yillardada yapiyordu fernandeste aynisini yapiyordu bos pozisyondaki forvete kac defa top atmadigina sahit olmustuk q7 de aynisini yapiyor buda takima zarar veriyor

• Arı kovanına bok sineği gelirse muhabbetin nereye geldiğinin bi önemi kalmıyor.. Mazi ile övüne övüne çeneniz çıktı.. Tahrik cümleleri ve saçmalıklarla eşofmanı indiriyonuz sonra emaneti çıkarınca durun hani efendiydiniz bilmem ne... Ezik takımın boş taraftarı.
  • Talisca gitsinciler online mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jurgenk

quote:

Şu anda bizim daha çok ihtiyacımız var. Gökhan Gönül tek başına olmuyor. Adriano'yu sağa alınca da Babel - Adriano uyumu gidiyor. Caner solda hep açık vererek oynuyor.

aynen. caner bu takımın KANSER hücresidir hemen sökülüp atılması gerekmektedir.

şu kadroyla çıksak tamam olacak.

gg--pepe--vida--adri

---medel--ozzy----

lens(yada negro ile sorununu gidermiş q7) -- talisca -- babel

---negro--

Bu kadroyla talisca da dünkü gibi istekli olduğu müddetçe kazanamayacağımız maç olmaz. Taliscanın arı gibi olması lazım. O yürüyünce olmuyor işler. Quaresma nın da çizgiden içeriye doğru gelmesi gerek bazen. Ya da lens oynar fark etmez. Lens i hep yedeklerle oynattığı için kötü göründü bence. Antalya kampının en iyileri medel, talisca ve lens diyodu yazarlar. İkinci yarı yüksek verim almak lazım bunlardan

• digital90 kullanıcısına yanıt
    Onlineım hala 10 numaranın yapması gerekenleri yapmıyor, zaten geçen sene de gol atabiliyor diye katlanıyordu herkes. Takımı oynatacak insan lazım ana görevini yaptıktan sonra golünü de atar.. :)

• jurgenk kullanıcısına yanıt
    Tamam aynı şeyi söylüyoruz zaten. Quaresma bilerek pas vermedi. Benim cevap yazdığım arkadaş diyor ki “Quaresma istese de o pası atamazmış,Xavi miymiş o?” Ben de ona mahsuben o pası PTT liginden en kazma stoper bile atabilir dedim. Q7 bu takımın kamburu olduğu için ve kendini daima takımın üstünde tuttuğu için bilerek o pası vermedi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 37883789379037913792
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.