Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3713. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104.888
Cevap
123
Favori
3.775.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37113712371337143715
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ne troll adamsın, Mitrovic ilk geldiğinde süper topçu dedin alladın pulladın, Lyon maçından sonra Mitrovic satılsın diye en önce sen yazdın, kazıklandık falan dedin, "MatejMitrovic" olan nickini şuanki nickine çevirdin, şimdi de gelmiş Mitrovic çok kaliteli topçu diyorsun.
    Alem adamsın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Necip çıkmalı acilen Talisca filan girsin çok defansif kaldı orası.
  • Necip ile Pektemek rotasyon elemanı filan değil hadi Necip kadroda dursun ama oynamasın da bu pektemek biri sakatlasın bari resmen işkence ediyor insanın gözüne.
  • Lens neden bu kadar durağan,isteksiz anlamadım.Sinirlerimi bozmaya başladı ama
  • Necip Mustafa ve Caner çok düz oyuncular be kardeşim vallahi çok sıkıldım maçtan yaa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orkan geldiği günden bu yana en etkisiz maçını oynuyor. Paşama nargile yaramamış.
  • Tolgay da ki bu düşüşün sebebi nedir arkadaş, herif sıradan futbolcu kimliğine büründü. Orta sahası olmayan bir takımız şu an.
  • Lens inşallah kondisyonu yetmez diye düşünüp böyle hareketsiz oynuyodur yoksa sıkıntı.
  • Anlamsız uzun paslara devam.

Topu ayağımızda tutmayı bilmiyoruz. Adam müsait değil, sıkışık durumda oraya pas atıyoruz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rezil top oynuyoruz. biz bu sene şampiyon olamayız.
    kendimizi kandırmayalım. bir doymuşluk var takımda ve hocada.
  • Necip Uysal olmak isterdim şu hayatta. Gram yetenek yok dibindeki adama pas atmayı bile doğru düzgün beceremiyorsun ve şu vasıfsızlıkla senelerdir Beşiktaşta oynayıp güzel de para kazanıyorsun oturduğun yerden. Alt yapıdan işe yarar bikaç adam gelse de Şl kontenjanını dolduracak, şu çöpten kurtulsak.

• Osmanlispor yine pavyonda sarki soyler gibi giyinmis. Adina bakiyorsun Osmanli, gorunusune bakiyorsun konsomatris gibi
  • bu necip e nasil tahammul ediyor hoca helal olsun

• Ricardo Quaresma kullanıcısına yanıt
    Beceriksiz bir BJK ile oynuyor, sahadaki takım iki top yapamıyor ve Caner’i izle lens in istediği hiç bir topu ona atmıyor. Adam zaten boyle kırık bir şekilde oynar.

• Lawal’ı kaç seneden beri takip ediyorum nedense oyun stilini çok seviyorum genç olsa takımda görmek isterim...

• Lens kampta şöyle böyle diye anlattılar adam iyice geriye gitmiş sanki o nasıl bir göbektir böyle kalıp olmaz o bildiğimiz göbek

• Başlı başına rezillik. Günlerdir maçını bekleyip sabırsızlandığımız takımın haline, top kayıplarına bak. Takım 10 numara diye bağırıyor ama kimsenin umurunda değil. İki adam hariç elle tutulur iş yapan adam yok.
  • Tüm takımı neden getirdin ey Şenol beyfendi oynatmayacaksan pektemek denen forvet bozuntusu mu ki kendisine forvet demek o pozisyona hakarettir adamı zorla izlettiriyorsan rezillikten başka bir şey değil takım anadolu takımı gibi birde rezalet Beşiktaş'a yakışmıyor şu leşlik
  • Valla quaresmanin çok kötü maçlarını izledim ama lens kadar isteksiz olduğu bi maç hatırlamıyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • omo nocop cok oyo oyuncu

• 
Sayfa: önceki 37113712371337143715
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.