Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3711. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
104.888
Cevap
123
Favori
3.775.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37093710371137123713
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mustafa'ya bak bi de el kol yapıyo
  • Çok kanser maç. İzlenmiyor. Pektemek gibi virüsler, maçın izlenebilirliğini daha da düşürüyor. Ve üzgünüm, Lens konusunda sağlam kazık yediğimizle kalmışız. Yarım sezon savundum kendisini burda, bir Atiba geldiği zaman kendisini eleştirdiğim için çok pişnan olmuştum, bir de bu Lens'i geldiğinden beri savunduğun için pişman oldum.

Ayrıca Osmanlıspor gibi takımların bu ligde ne işi var, Osmanlıspor isminde bir kulüp niye var ben gerçekten anlamıyorum. Şu stada bak, taraftar zaten yok, iğrenç ya her yönüyle iğrenç bir maç.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Demirören zamanında alınan tum oyuncular ile yollar ayrilmali.

• Lens bu haliyle Q7'nin ancak kramponunu taşır.
  • Mitroviç Pektemek ve Necip ile yollar ayrılmalı

• Mustafanın vücut dili beni sinir ediyor
  • Lens benim icin büyük bir hayal kırıklığı

• futbolcu alırken sadece bi çift ayağa para verilmiyor. oyucunun karakterini, futbola bakış açısını, hırs istek ve azmini de irdelemek, incelemek lazım. en azından beden dilini iyi inceleyip bunlar hakkında fikir sahibi olmaya çalışmak lazım.

bakmayınca böyle talisa gibi lens gibi sen ekran başında çıldırırken eli şeyinde gezen adamları izlemek zorunda kalıyorsun. fakat öbür türlü adriano, atiba, negredo, babel, medel, pepe, tosic hatta quaresma gibi direk senin istek ve azmini sahaya yansıtan adamları da izleyebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lawagolem -- 17 Ocak 2018; 21:0:39 >
  • Medel artık Atiba'nın yerini alır
  • Hücuma çıkarken; topu, ayağına yapışmış gibi taşıyan, tutan, kaptırmayan bir oyuncu lazım bize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 17 Ocak 2018; 21:00:38 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lens böyle oynarsa tabi hoca vermez formayı

Sonra hoca adam kayırdı oluyor işte ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lens sen ismi lazım değilin tırnağı olamazsın.bonservisini almama gibi bi şansımız varsa almayalım da seneye 2 kanat oyuncusu alalım.
  • Ya benim anlamadığım forumun ve sosyal medyanın büyük bir kısmı Q7'ye sallarken hiç mi bakmıyorlar yedek kulübesine. Lens ne yetenek ne de istek olarak yaklaşamıyor. Ne yazık ki popülist bir transfer yaptık. Asıl sorun sene sonu Q7 gittiğinde kimle dolduracağız o bölgeyi.
  • Mustafa
  • Çok telaşlı oynuyoruz ileride. Garanti oynamıyoruz. Kaptıran kaptırana. Sıktı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mevcut kadroda bizi atağa seri taşıyan adam Quaresma

Malesef Talisca bu işi yapmıyor aslında hiç bir işi yapmıyor

• Sağ kanadı solda oynatıyor ve eleştiriyoruz müthiş olay. Babel'i sağda oynatmak gibi bu. Etki 0.
  • şut atmadık daha.tolgay a da ayrı ayar oluyorum
  • valla osmanlı bayağı gol kaçırdı şimdiye kadar.

lens ve mustafa p. gözleri kanatacak kadar kötü. gözüme istekli gözüken bir tek orkan oldu, o da istediklerini pek ortaya koyamadı.

zevksiz bir maç genel olarak, açacaklara önermem.
  • 
Sayfa: önceki 37093710371137123713
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.