Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3483. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104.888
Cevap
123
Favori
3.775.864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34813482348334843485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cenk'in yerini kim dolduracak? Ligde puan farkı 6 ve ŞL'de Bayern maçları var. Cenk devre arasında giderse baya sakata geleceğiz. Devre arasında kaliteli bir forvet bulunması da çok zor.

Bu arada Aboubakar'ın talipleri artmaya başladı. Haberlere göre kadrosunda yeniden yapılanmaya giden Atletico Madrid kancayı atmış durumda. Listede ilk sırada.
  • Aboubakar --> Atletico Madrid

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rider30

Cenk'in yerini kim dolduracak? Ligde puan farkı 6 ve ŞL'de Bayern maçları var. Cenk devre arasında giderse baya sakata geleceğiz. Devre arasında kaliteli bir forvet bulunması da çok zor.

Bu arada Aboubakar'ın talipleri artmaya başladı. Haberlere göre kadrosunda yeniden yapılanmaya giden Atletico Madrid kancayı atmış durumda. Listede ilk sırada.

Cenk'in ligdeki performansı iyi değildi zaten. Cl grupları da bitti, Negredo fazlasıyla yeterli olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marty.McFLY

Stoperin 85 ettiği ligde forvete 28 az bile. Adam bütün kritik maçlarda öne çıktı.

lig Avrupa milli takım.

oyuncu fiyatlarını ligin marka değeri belirliyor maalesef
  • Cenk haberi dogrudur gidicegi cok belliydi zaten forvet arayasi esinin ayrilik paylasimi vs vs.

• Negredo bu performansıyla, Cenk'in yerini kesinlikle dolduramaz. Ne kadar üstüne koyarsa koysun adam sonuçta 32 yaşında. Giden Cenk 26 yaşında.

Bu sezon az gol atmasının sebebi de Cenk değil, takımın kötü oynaması. Takım iyi oynadığında ŞL'de attığı goller ortada. Cenk sezon sonunda gitmeli bence yoksa bu sezon hemen bitsin diye dua ederiz.

CENK TOSUN
    Süper Lig: 16 maçta 8 gol 1 asist
    ŞL: 6 maçta 4 gol 2 asist
    Türkiye Kupası: 1 maç 1 gol

NEGREDO
    Süper Lig: 17 maçta 4 gol 1 asist
    ŞL: 5 maçta 1 gol 1 asist
    Türkiye Kupası: 2 maç 4 gol 1 asist
  • Bu para çok ekstra bir para umarım taliscaya 15-20 milyon bağlayıp hiç etmezler.

• rider30 kullanıcısına yanıt
    Kaç dk süre aldıklarını da yazsaydınız objektif bir istatistik ortaya çıkardı
  • Bizim milletin garip bir huyu var.Yeni gelenlere kral gibi davranıyorlar sonra oynaymaadıklarında ise suçlu başkası oluyor.Önce göklere çıkartıyoruz sonra vuruyoruz.
    Bakın ; Babel -Q7 kadroda.Q7 spor salonunda .Lens nerede ? Evde noel şapkası takıyor...İzin alabilir tabi ki.
    Ama hoca da bunu görür.Ona göre davranır şans verir.Neymiş Lens gitmiş ,gidecekmiş tabi küsüyormuş hocaya.Oldu canım..Mahalle takımıyız okul takımıyız ya bizim taraftalara göre Lens küsmekte gitmekte haklıymış ! Vay arkadaş ya işe bak ! Gitmeyecek arkadaş gitse de geldiğinde çalışacak sorun bende demek diyecek.Ne öyle çocuk gibi ?

Süre az buluyorlar ya goy goyunu bırakın artık.Bakın Medel ..O da süre bulamadı onca zaman.Ama ne oldu ? Sonuç ortada.

Negredo da Lens de henüz bu takımın as oyuncusuyum. ben diyemediler.Evet gerçek bu.Negredo 'yu biraz ayrılalım ama Lens hiç diyemedi.Negredo süre bulamıyor..Tamam ama bakınız 3 yıl önceki Cenk Tosun..O beğenmediğiniz adam. 85 de girip 90 da gol attı kaç kere ! Açın bakın izleyin hatırlayın.

İlla gol atsın falan değil tabi.Performans koy arkadaş.Bir ışık ver.Negredo da bu var.Ama Lens de yok.Fakat Negredo 2.yarı maçlarına güven verecek mi bilmiyorum ? Net bir adam lazım bize.Şahsen ben Bayern maçlarında özellikle ilk maç Negredo ile ne yaparız bilmiyorum.Atak oynayamayacağız çünkü.Negredo çok etkisiz kalabilir.Zira topu alıp da giden biri değil.Hızlı süratli topla giden biri değil.Bize o tip adamlar lazım Bayern maçlarında.Kesinlikle o tarz bir adam şart.

• Bizim icin bile yeterli olmayan bir forveti everton neden aliyor anlamis degilim. Alirlarsa bundan sonra ikinci takimim everton

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-3042DE2E5 -- 28 Aralık 2017; 14:28:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hawk1903

quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Böyle çıkacağı kesin değildir..Çıksa da şöyle ihtimaller vardır ;

1-Pektemek'in satılmama ihtmaline karşılık form güven tutmasını sağlamak
    2-Pektemek'in satılmasını sağlamak.İyi performans göstermesi halinde sıcak sıcak daha kolay gidecektir.
    3-Negredo olası sakatlık gibi etkenlerden korumak "bu biraz düşük ve pek olası değil "

Yani Pektemek ile başlarsa da gyaet mantıklıdır.Özür dilerim ama adamı sevmiyor tezin yine çürüyor.Yani fesat olmayın artık bu kadar.

BİZ TARAFTAR OLARAK SAHADA PEKTEMEK GÖRMEK İSTEMEMEKTEYİZDİR

CENK GİTTİKTEN SONRA AS GOLCÜ OLARAK PEKTEMEK DÜŞÜNÜLECEK ENDİŞESİ TAŞIMAKTAYIZDIR ZİRA HOCANIN NEGREDO ANTİPATİSİNİ ÇOK DEFA GÖRMÜŞÜZDÜR

PEKTEMEK'İ ALACAK TAKIM OSMANLI İLE KUPA MAÇINDAKİ PERFORMANSINA MI BAKACAKTIR?

AMACIM FESAT SOKMAK DEĞİLDİR. BÖYLE SUÇLAMALAR YAPARAK NE AMAÇLAMAKTASINIZDIR NEREYE VARMAK İSTEMEKTESİNİZDİR

Ben de istemiyorum.
    Ama takımı biz yapmıyoruz.Bizim ne düşündüğümüzün hiç bir önemi yok.Biz taraftar gözü ile bakıyoruz bir tek saha içine bakıyoruz.oysa bunun diğer etkenleri de var bunları biliyor muyuz ? Hayır !

Hocanın Negredo antipatisi falan yoktur.

Pektemek'i alacak takım evet bu maça da bakacak.Çünkü Pektemek'in takiplisi olan takımlar Gençler Karabük Kasımpaşa vs gibi takımlar olacaktır.Osmanlı'nın rakipleri olan takımlar olacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Muhafız.

Aboubakar --> Atletico Madrid

Geçen yıl beğenmeyen futbol ulemaları vardı ben geldiği günden gittiği güne kadar savundum artık savunmuyorum kendisini bence karaktersizin teki burdayken asla Porto'ya dönmeyeceğim orda bana çok kötülük yaptılar diyordu, Porto'ya döndü Porto benim evim, evime döndüğüm için mutluyum falan dedi. Biraz kafadan sakattı ama tabii bu çok iyi bir futbolcu olduğu gerçeğini değiştirmiyor ben futboluna bakarım adamlığına bakmam isterse karaktersizin bayrak sallayanı olsun sahada iyi işler yapıyorsa o adam iyidir. Kaçırmayacaktık elimizden yazık oldu. 10-15 neyse parası o zaman verip almamız gerekiyordu. 30-40'dan aşağı alamazsın artık.
    Aboubakar gitti, ortadan oyun bitti çünkü ne Negredo ne de Cenk ortayı boşaltamıyor. Talisca'nın performansı da dibe vurdu tek sebebi şu adamın ayrılmasıydı. Adam gitmesiyle Beşiktaş resmen mahvoldu gittik şaklabana kaldık artık her maç 100 tane orta açıp gol atmaya çalışıyoruz.

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6AEF290E0 -- 28 Aralık 2017; 14:35:31 >

• Lens'i Manisa'ya götürüp 90 dakika yedek oturttuğunda boşa sallıyorsunuz hafta sonu Osmanlı maçında ilk 11 oynayacak demek ki diye savunanlar şimdi de Negredo'nun yedek oturup Pektemek'in ilk 11 çıkmasını savunuyorlar. Akşam olması gereken olup Negredo oynar Pektemek yedek oturursa bu sefer de bakın Şenol hoca doğruyu yapmış boşa sallamışsınız diye savunacaklar.

Sizin de işiniz zor tabi

Cenk'in yolu açık olsun. Beşiktaş efsanesidir artık verdiği katkı 2 şampiyonlukta,CL tur atlamada ve maddi olarak inanılmaz boyutlarda. Bugün taraftar gitmesine bu kadar seviniyorsa en büyük sebebi hocanın Negredo'yu bu kadar geri plana atıp Cenk'i olduğundan önemli pozisyona sokması. Böyle olunca Cenk de Gomez'in arkasında kaldığında şans bulduğu anlarda ki gibi yırtıcı olamadı. Şimdi PL'de kendini kanıtlamak için aynı yırtıcılığı gösterecektir ve kesinlikle iş yapacak. Yolu açık olsun

• quote:

2-Pektemek'in satılmasını sağlamak.İyi performans göstermesi halinde sıcak sıcak daha kolay gidecektir.
    3-Negredo olası sakatlık gibi etkenlerden korumak "bu biraz düşük ve pek olası değil "

Yani Pektemek ile başlarsa da gyaet mantıklıdır.Özür dilerim ama adamı sevmiyor tezin yine çürüyor.Yani fesat olmayın artık bu kadar.

Millete fesat olmayın diyorsun ama savunmak için herşeyi yapıyosun pektemekin oynaması için ortaya saçma sapan nedenler atıyorsun bazı kişileri savunmak icin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bayern maclari icin rodellegayi iki maclik kiralayalim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takımın ofansif orta sahaya ihtiyacı var ve adı geçen kimse yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

quote:

Millete fesat olmayın diyorsun ama savunmak için herşeyi yapıyosun pektemekin oynaması için ortaya saçma sapan nedenler atıyorsun bazı kişileri savunmak icin

Bak savunmak değil.Anlamıyorsunuz.Nedenlerini açıkladım.Saçma sapan değil.Size göre öyle olabilir.

Biz taraftar gözülye bakıyoruz.Başka bakış açısı ile bakmak lazım.Adam kalkıp da lig maçında mı oynatıyor yani ? Bakın ben de istemiyorum Pektemek oynasın.Ama oynatıyorsa da bunlar nedenleri olabilir.Kalkıp da Pektemek as oyuncum olacak mı diyor adam ? Ayrıca ! Yine yazıyorum böyle bir 11 garanti değil .Pektemek ile çıkacağımız garanti değil.Zaten Pektemek ile başlasak bile 50-60 arası çıkacaktır Negredo girecektir.

Bu adamdan kurtulmak lazım.Piyasasını yapmamız lazım.Nasıl yapacağız peki ? Halen mantıklı değil saçma sapan diye yazıyorsunuz

İş amaç bağcıyı dövmek çünkü.Nereden tutsam bulsam da eleştirsem diye bakar oldu artık çoğu kişi.

• Kim ne derse desin; Cenk icin 25 milyon Pound güzel teklif. Sezon sonunda adam bir sakatlık gecirir, kimseye satamaz olursun. Veya 25 milyon pound veren everton 20 milyon verir 5 milyondan olursun.

Sahip geceksin. Kimler geldi kimler gitti bu takımdan. Devre arası banko oynayan ersani sattık, millet ersani satan şampiyonluğu satar dedi, o sezon delgado - necip le sampiyon olduk..

Elinde NEgredo gibi en az cenk kadar kaliteli bir forvet var. Cekersin bunu 1. forvet pozisyonuna. Alirsin demba ba veya onun benzeri iyi bir forvet yedeği olur. Pektemek de 3. forvet olur. Kupa maçlarında oynar.

Sonra da elde edilen gelirle sosa vari bir oyuncu alırsın, belki bir de genc bir sag bek kapatırsın bir yerlerden, mis.

Arda marda diyorlar ntvsporda hala. Bana gore tamamiyle gundem değiştirme çabaları. Arda barcadan yillik 7-8 milyon euro para alıyor. Turkiyede bu adama kimse bu kadar parayı vermez, bırak 7-8 i 3-4 milyon euro bile vermez senelik.

• Noel için ülkesine gidip akşamki maç kadrosuna alınmayanlar kimler? Negredo, Lens kadroda mı?
  • by_efendy34 kullanıcısına yanıt
    Çok doğru dediniz,sanki negredo sezon başından bu yana 11 de full böyle istatistik yapmış

• 
Sayfa: önceki 34813482348334843485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.