Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3480. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
104.888
Cevap
123
Favori
3.775.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34783479348034813482
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arada Oğuzhan'ın 30.06.2018'de sözleşmesi bitiyor.Cenk'i,Vida'yı sözleşmeleri bitmeden kopardık, Oğuzhan'ı da bizden koparmasınlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: whitebaby

quote:

Orijinalden alıntı: hawk1903

-------------------------Fabri---------------------------

GG----------Pepe--------------Vida-----------Adriano(Caner)

-------------------Medel----------Fellaini----------

Lens--------------------Talisca(Ozi)-------------Babel

------------------------Transfer(Negredo)-----------------------

Ya arkadaşım 5 m Euroluk yedek forvet olmaz. Negredo yu yedeğe yazacak isek gönderelim gitsin.
    Batacağız yoksa...

Daha iyi golcü daha çok maaş alır diye bir kaide mi var? Negredo kariyerinden dolayı alıyor o parayı. Abou gelse aynı paraya veya daha azına oynar.

Biraz gözünüzü açın. Şampiyonluk mücadelesi veriyoruz ve Şampiyonlar liginde daimi olmaya çalışıyoruz. Yedek golcü Pektemek'i koyarak mı yapacağız bunu?

Getir Abou'yu Negredo onu kessin ama iki kaliteli golcün olsun.

Ayrıca bu şampiyonlar liginde nefes alsan para veriyorlar futbolcuya yatırım yaparken zaten ileride kazanacağın parayı düşünüyorsun, büyük klüpler böyle yapıyor.

Dar ve küçük fikirlerinizi Beşiktaş'tan uzak tutun. Biz farklı seviyedeyiz artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Menemenci Kenpachi

Bu arada Oğuzhan'ın 30.06.2018'de sözleşmesi bitiyor.Cenk'i,Vida'yı sözleşmeleri bitmeden kopardık, Oğuzhan'ı da bizden koparmasınlar.

Kopmaz hocam. Eski sözleşmesinde yazan sonraki satıştaki arsenal kulübüne pay verilecek maddesi yüzünden uzatma yapmıyoruz. Bittikten sonra yeniden sözleşme yapıp o maddeyi boşa çıkarmaya çalışıyor başkan

• Abubakarın Satış fiyatını 50m olarak belirlemiş Porto
  • Cenk için çok güzel fiyat. Gitmesine üzülüyorum çünkü Cenk bizden biri. O topu alıp adamın üstüne üstüne gidince heyecanlanıyordum şut mu çekecek geçmeyi mi deneyecek diye.. Açık maçlarda kimseye değişmem öyle bir forveti. Güzel bir çıkış yaptı ve bunun meyvesini alıyor o da. Devamlı oynayacağı takıma gidiyor bence, inşallah ordan da daha iyi yerlere geldiğini görürüz..

Bizim de ordan gelecek parayı yine genç ve yetenekli oyunculara yatırmamız gerekiyor. Ama yanlış yapma lüksümüz yok, inşallah son dakikaya kalmadan elde bekletilen izlenen güzel alternatifler vardır diye düşünüyorum. Belki bu yarıyı Demba Ba negredo ve Mustafa ile idare ederiz ama en geç bu yazın başında (son günlere kalınca kamp yapmadan lige başlıyor ve olumsuz sonuçlar çıkıyor aboubakar ın ligin ilk yarısındaki oyunu gibi) adam gibi genç kuvvetli bi forvet adayı alıp oynatmamız lazım. Ve kaliteli bir 10 numara şart.. Bakalım yönetim bu fırsatı nasıl değerlendirecek

• quote:

Orijinalden alıntı: sxlsoft

Abubakarın Satış fiyatını 50m olarak belirlemiş Porto

15-20 civarı alınabilir bir oyuncu aslında ama bu sezon sınırları aşmış durumda.25 maç 22 gol 6 asist.şuan 15 e filan almak imkansız.10 milyon euro gibi bir fiyata alabilirdik o fırsatı kaçırdık FFP yüzünden.Belki de BJK tarihinde kaçan en büyük balık.yazın alabilmiş olsak şuan ligdeki durumumuz bambaşka olurdu uzun yıllarda santrafor aramazdık.
  • 25 milyon pound lafını duyunca aklıma sergen geldi.

"almanya maçından sonra bayerne transferim konuşuldu, adamlar bir araştırmışlar, vaz geçmiştiler" stüdyo yıkılır o anda..

cenk içinde aynı şey geçerli, umarım araştırmazlar, çakalım gitsin, benim beğenmediğim negredo bile o kadar iş görür en azından.

forvet ve 10 numara transferi şart..
  • Premier ligde 25 gibi rakamlar artık orta seviye futbolculara veriyorlar bizim için uçuk ama onlar için çerez parası

• quote:

Orijinalden alıntı: Menemenci Kenpachi

Bu arada Oğuzhan'ın 30.06.2018'de sözleşmesi bitiyor.Cenk'i,Vida'yı sözleşmeleri bitmeden kopardık, Oğuzhan'ı da bizden koparmasınlar.

Oğuzhanın gideceği günü iple çekiyorum.

• Sağlıklı bir Andy Carrol koparabilsek keşke.Sağlıklı olursa kral olur,olmazsa RVP olur.
  • Cenk icin o kadar para oduyorlaraa iyi. Ben peste bile vermem o kadarini.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://twitter.com/EKGedik/status/946065307042541573

pek saygıdeğer gs klübü şu olayın üstünü bizim 8-0 yenilmemizle dalga geçerek örtmeye çalışıyor
  • Keşke Abubakarı 10m verip alsaydık, Zaten cenki en düşük 20m ye satarız Negredo-Abubakar-Demba Ba da gelir on numara forvet hattımız olurdu.
  • Tesekkurler ve basarılar Cenk

Çer çöp diye laf edenler de kına yaksın artık

25 rakamı ıyı fena değil 20 falan az olurdu gerçi ben satılmasa sezon sonuna daha da artacagını savunuyordum ama yapacak sey yok Bayern maçları ıcın tehlikeli olurdu Cenk Ihtıyacımız vardı Umarım aramayız
    Mutlaka Ba harici takviye şart artık ama bu isim genc ve yırtıcı olmalı

Abu falan dıye de yazmayın artık yani yaz boyunca adam için tüm şartları zorladık sadece para değil 2 kulüp vardı ikna edilmesi gereken. Hatta cok fazla zorlandı şartlar kı gec kaldık forvet transferınde Ortada bır yonetım başarısızlığı yok ,olmadı kısmet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 28 Aralık 2017; 9:22:29 >
  • O değil de Necip Tolga Olcay sonrasında Cenk de gitti

Hadi bakalım artık sövülecek kim kaldı ? Kıme yerlı evlat muamelesi yapacaksınız ,piyango hangi oyuncuya vuracak ?

• Artık abu ve gomez mevzusu sonuna kadar kapansın

Cenk 25e giderse gignac için 10m ye bal kaymak olur

Ama görünen o ki gelecek olan dembaba

• Bize mafya bozuntusu geldi kendini milli takımda rezil edip utanmadan bize geldi. Dursun gibi bir başkanınız olmadığı için şanslısınız.

• Cenk'i 28m euroya satmak büyük iş. Bu parayla gidip 30+ oyuncu alınmaz umarım. Genç oyuncular bulmak lazım.
  • Elimizde yüklü para var.Kadro yaşlı.10 numara arıyoruz.

Viktor Kovalenko. zorlasak iyi olur bence.21 yaşında.10 numara olmasına rağmen defansif gücü o mevkiye göre yüksek(sosa gibi). Güçlü. Bizi kesinlikle önde tutar yaptığı presle,hücumsal anlamda biraz eksikleri var o da tecrübesizliğinden.Genç alacaksak böyle almamız lazım.Gerçi Shakhtar kaç ister bilinmez ama şansımızı denemek lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: speedymaster

Cenk'i 28m euroya satmak büyük iş. Bu parayla gidip 30+ oyuncu alınmaz umarım. Genç oyuncular bulmak lazım.

Fikret ormandan bahsediyoruz. Dembaba hariç kime 5 m bonservis vermiş

• 
Sayfa: önceki 34783479348034813482
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.