Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3479. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
104.887
Cevap
123
Favori
3.775.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34773478347934803481
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bana niasse cenk'in yoklugunu hic aratmazmis gibi geliyor. ozellikle lokomotif performansi bunu dusunme sebebim.

cenk'i kucumsemiyorum yanlis anlamayin. niasse'nin abou ile benzer kalitede oldugunu dusundugumden soyluyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

bana niasse cenk'in yoklugunu hic aratmazmis gibi geliyor. ozellikle lokomotif performansi bunu dusunme sebebim.

cenk'i kucumsemiyorum yanlis anlamayin. niasse'nin abou ile benzer kalitede oldugunu dusundugumden soyluyorum.

Bakambu effect.Üstelik şuanki Niasse o dönemki Bakambu dan daha iyi durumda.Çok iş yapar bence keşke gelse.
  • Casper Cenkin satılması iyi oldu. Sağda Lens oynasaydı sene başından beri çok daha fazlasını yapabilirdi belki ama genede Beşiktaşın asla 1. forveti olamazdı.

Everton onun için iyi kulüp şampiyonluk hedefi yok adamların tam takımına gitti Cenk yolu açık olsun karakterini değil futbolunu beğenmiyordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vict0ry -- 28 Aralık 2017; 2:54:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tou Meijin

Everton, Cenk Tosun transferi için Beşiktaş ile 25 Milyon Pound karşılığında anlaşmaya vardı.(Guardian)

Yolun açık olsun Tosun paşa. Sonunda yüksek bonservis verebileceğiz ama nokta atışı şart.

faik olabilir heyecan yapmamak lazim cok. nitekim guardian hic bi mecrada boyle bi haber girmemis durumda su an. girse bile kesin dogru demek degil.

he keske dogru olsa yani 28 milyon euro ediyo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lawagolem -- 28 Aralık 2017; 3:6:1 >
  • Cenkin sonraki satışından pay koymuşuzdur umarım.

• Vay vay vay Tosun Paşa 25 milyon pound a gitmiş

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cenkin 28 milyon euroya satılması cumhuriyet tarihinde avrupaya attığımız en büyük kaziktir.

• Max 8 milyon euro edecek adamı 28 e satmak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lincoln Burrows. -- 28 Aralık 2017; 3:29:20 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu oguzhansu yuda 20 25 ne veriyolarsa itelesek tam anlamiyla efsane olur

• 25 milyon sterlin cenk için tam ideal bonservis ne eksik ne fazla yani evertonı lyon karşısında izlemiştim pek iyi intiba bırakmadılar ama everton premier ligin köklü,istikrarlı takımlarındandır rooney ile forma yarışı verecekler bence cenk orada iyi şanslar bulacaktır zaten rooney yaşı geldi birkaç seneye emekli olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: demisnikolaidis

25 milyon sterlin cenk için tam ideal bonservis ne eksik ne fazla yani evertonı lyon karşısında izlemiştim pek iyi intiba bırakmadılar ama everton premier ligin köklü,istikrarlı takımlarındandır rooney ile forma yarışı verecekler bence cenk orada iyi şanslar bulacaktır zaten rooney yaşı geldi birkaç seneye emekli olur

Aklı başında 1 yorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: demisnikolaidis

25 milyon sterlin cenk için tam ideal bonservis ne eksik ne fazla yani evertonı lyon karşısında izlemiştim pek iyi intiba bırakmadılar ama everton premier ligin köklü,istikrarlı takımlarındandır rooney ile forma yarışı verecekler bence cenk orada iyi şanslar bulacaktır zaten rooney yaşı geldi birkaç seneye emekli olur

o değilde Lukakuyu 85e sattım para geldi derken Caspera 25 milyon euro harcadılar boşa gitti para sezon sonu kiralarız Cenki
  • cenk icin konusacak olursak adi gecen takimlar arasinda en dogru tercihi yapti. crystal palace alt seviye, dusmeme mucadelesi veren veya her sene o mucadeleyi vermeye aday olan bir takim ve cenk'in mevkisinde benteke gibi bir isme sahip. tottenham ve juventus haberleri cikti, ne kadar dogruydu bilemeyecegim ama gitmesi halinde kane, higuain, mandzukic gibi adamlarla forma mucadelesi verecekti.

everton ise lukaku'dan sonra santrafor bulamadi. rooney geldi fakat kendisi kariyerinin son 3 4 yilinda biraz hantallasmasinin ve yasinin da ilerlemesinin sonucu olarak tek santrafordan ziyade bir forvet arkasina donustu. everton'da da genelde bu rolde kullaniliyor. niasse'yi aldilar ama o da ihtiyaclarini karsilamadi. tek tuk sans buldugu cogu macta gol atti aslinda ama bi turlu kabul ettiremedi kendini. sandro ramirez'de ligin temposuna uygun degil. sonuc olarak cenk'in everton'a gitmesi halinde tek rakibi 97'li calvert levin su an ve formayi alamama gibi bi ihtimali yok gibi. gitmesi halinde cenk kadroya girdigi ilk macta 11 oynayacaktir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lawagolem -- 28 Aralık 2017; 4:12:58 >

• Cenk için son teklif 28m€. KALP VAR LAN BENDE KALP

• Cenk başarılı olursa Türkiye de piyasaya girmeye başlar transferi Türk futbolu için de önemli

• Sabah sabah 25m pound dalgası çıktı ,

Tosun Paşayı severim ama aklıma Fernandes hikayesi geliyor

Bu fiyat olup olabilecek en yüksek fiyat

Emekleri için teşekkür edip artık Everton maçlarında Cengomuzu takip etmek düşer bize

• Şampiyonlar liginin kaymağını yiyoruz resmen. Yoksa ligdeki performans ile kimse almazdı Cenk’i. O yüzden şampiyon olmak çok önemli bir hadise.

• Gitme kal be yanımda,şurada baş ucumda..

• Ne oluyor ya herkes Cenk satılmış gibi davranıyor? Gazetelere falan baktım birşey göremedim.

Cidden kurtulduk mu? :)
  • 
Sayfa: önceki 34773478347934803481
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.