Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
105.794
Cevap
135
Favori
3.660.356
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    1030 Mesaj

Takımın forvet ihtiyacı yok, takımın, oyunu yönetecek, Oğuzhan'ı defans yapmaya zorlamayacak, Sosa gibi Oğuzhan ile tiki taka yapacak bir 10 numaraya ihtiyacı var.
    |
    |
    SHIHAD kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

iPhone 8 - Bang&Olufsen H3 - Sony WF1000XM3
  • Teğmen
    204 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: PolisBey

Quaresma kadar basiniza taş düşsün.Siz istesenizde istemesenizde o bu takımın efsanaleri arasına ismini altın harflerle yazdırdı.

direk bastım engeli.

Q7 de siz de umarım bu takımdan gidersiniz.

Orijinalden alıntı: ali1903kemal

quote:

Orijinalden alıntı: SHIHAD

Vida tamam birde forvet gelirse tam olacak

Sürekli oyun içinde olan bi merkez orta saha lazım ofansif olan

Forvetten önce

forvet lazım diyen de var ofansif orta saha lazım diyen de. iki kısım da haksız değil esasen yani ikisi de lazım, ikisinde de daha yüksek kaliteye ihtiyacımız var. fakat benim için de ofansif orta saha forvetten bi tık önde.
    |
    |

Orijinalden alıntı: N3DV3D11

quote:

Orijinalden alıntı: drkayzer

quote:

Orijinalden alıntı: N3DV3D11

quote:

Orijinalden alıntı: demisnikolaidis

vidayı bek olarak kullanabiliriz özellikle bayern maçında robbenin karşında iyi iş çıkarabilir

Robben paketler Vida'yı hızlı ivmelenen oyunculara karşı Vida etkisiz.Karşısındaki eleman ağır olmalı biraz Robben hızlı bir oyuncu.

Shaktar Kiev maçlarını izlediğimden diyorum.

Hocam sen gece gündüz maç mı izliyorsun merak ediyorum, her takımdan her oyuncudan haberin var da

Yok yav sadece merakım olan maçlar bazıları Shaktar Kiev popüler birde Shaktar'ın oyuncuları sevdiğimden bu malum olaylar olmadan önce Ukrayna'ya gitmiştim.Stadına felan o gün bugün takip ediyorum.Vida'yıda biliyoruz klübünde ilgisi olunca az çok yamuğu var mı diye baktım gördüğüm bunlar Bernard Taison gibi oyuncular çok hızlı ekarte ediyor bu Vida'yı ligimizde buna örnek verebileceğim Mossoro var mesela birde giden Ünder vardı hızlı ve atik oynayan oyunculara karşı zayıf yoksa zaten başka takımlar alırdı.Ligimiz için baya iyi Stoper ama Başakşehir'e karşı yine iş yapmaz.Tek derdimiz başak olsun ama.

Keşke Taison gibi bir 10 numaramız olsaydı son zamanlarda iyice yükselen bir form grafiği var.Çok istedim olmadı bende istiyordum ondan çok takip ettim.Normalde Shaktar Kiev maçlarına bakardım ama düşük kalibre maçlarınada baktım.Dedim tam bize göre oyuncu ama kader işet gelmedi.Her oyuncunun hayali başka istemedi.

Şu aralar Barcelona Liverpool Beşiktaş Manchester City birde az çok Dortmund maçına iyi olursa gerisine bakmıyorum.

Birde bu Celtic v Glasgow karşılaşması ve son olarak Shaktar v Kiev gerilimli geçiyor diye.

Hakkaten bi ara stoper diye kafayı yiyorduk, şimdi de 10 numara diye kafayı yiyoruz orası da 2 seneye dolar inşallah. Acaba yönetimin devre arası ciddi planı var mı 10 numara pozisyonu için malum bas bas bağırıyor Talisca çöpü, 10 numara değilim diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drkayzer -- 26 Aralık 2017; 21:36:41 >
    |
    |

With Donanımhaber since 2005

• Teğmen
    204 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Arizona Dream

Takımın forvet ihtiyacı yok, takımın, oyunu yönetecek, Oğuzhan'ı defans yapmaya zorlamayacak, Sosa gibi Oğuzhan ile tiki taka yapacak bir 10 numaraya ihtiyacı var.

aynen öyle . Bu takımın tika taka pas trafiğini yönetebilecek birine lazım. Talisca gibi sahada boş boş gezen adama ihtiyacı yok .
    |
    |

2 senedir bu adam şampiyonluğun en büyük parçalarından biriyken bu sene taraftarın önüne atıldı. Yazıktır günahtır, yapmayın.

• Emekli Yönetici
    2138 Mesaj
    bi kaç gündür izlediğim bazı maçlarda yorumcuların gelişigüzel orta yapılmasını eleştirdiğinde şahit oluyorum. yok işte city yapmıyor bunu, bu tarz ortalardan verim alma ihtimali düşük, gelişigüzel orta yapılmamalı pas niteliğinde olmalı vs vs.

bizi mi iğneliyor bu beinsports yorumcuları yoksa ben mi üzerime alınıyorum anlamadım sövüyorlarmış gibi rahatsız oluyorum

Orijinalden alıntı: demisnikolaidis

vidayı bek olarak kullanabiliriz özellikle bayern maçında robbenin karşında iyi iş çıkarabilir

Öyle bir şey olacaksa hemen kuponlara +7 olarak koyalım

Hızlanmış hali 37 km/hr olan adamın karşısına Vida'yı koyarsan , sağdan girer sola çeker sende ne olduğunu anlamadan santra yapmaya gidersin .

Koyacan karşısına adriano'yu , sonra Robben'in batırmasını umucan .
    |
    |
    quote:

Quaresma kadar basiniza taş düşsün.Siz istesenizde istemesenizde o bu takımın efsanaleri arasına ismini altın harflerle yazdırdı.

eskiden iyi olabilir ama artik cekilmiyor bir saga bir sola topu cekip cekip donmesi. yavaslatiyor takimi. nesini begeniyorsun? barcelona takiminin tumunden fazla orta acmis ama sonuc? 1 asist. bununla mutlu oluyorsan futboldan anlamiyorsun demektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    http://www.youtube.com/watch?v=8VeVAuo7ux8
  • Onbaşı
    39 Mesaj
    Çok farklı yazacağım,

Geçen sezondan önce gelen ve belirli bir değeri olan herkesi satacan, Atiba, Tolgay, Cenk, Mustafa,Oğuzhan, tosic, Q7 vb

Adamlar 2 şampiyonluk gördüklerinden çok fena doymuşlar, oynatıyorlar ligde,

Yeni bir sürü oyuncumuz var, onlara şans verilmeli, hiç olmazsa mücadele ederler,

Q7 de ben çok suç bulmuyorum, biraz fazla yükleniyorsunuz, takımın malesef inisiyatif alan, oyun kurmaya çalışan, hucum üçin bişeyler yapmaya çalışan oyuncu yok, Q7 de geleni ortalıyor, bu iyi bişey diye söylemiyorum, durum tespiti

|
    |

Orijinalden alıntı: Lawagolem

bi kaç gündür izlediğim bazı maçlarda yorumcuların gelişigüzel orta yapılmasını eleştirdiğinde şahit oluyorum. yok işte city yapmıyor bunu, bu tarz ortalardan verim alma ihtimali düşük, gelişigüzel orta yapılmamalı pas niteliğinde olmalı vs vs.

bizi mi iğneliyor bu beinsports yorumcuları yoksa ben mi üzerime alınıyorum anlamadım sövüyorlarmış gibi rahatsız oluyorum

zaten konuşuyorlardı hep City orta açmayıp yerden ortayla gol atıyor diye. Eminim bizden daha fazla orta golü atmışlardır orası kesin. Adriano bile Quaresmadan daha iyi orta açıyor yani ne denebilir ki. 10 haftadır oynamayan Caner bile daha fazla asist yapmış Quaresmadan. Quaresmanın amacı orta açmak değil şovmenlik yapmak.
    |
    |

• Yüzbaşı
    686 Mesaj
    quote:

Derbilerde 1 tane golü olmayan adamın neresi altın harflerle yazılıyor acaba?

|
    |

Orijinalden alıntı: selates

Kartal duruşu@kartaldurusu

Cenk Tosun'un O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programının çekimlerinde şarkı söylediği iddialarına dair görüntüleri sosyal medyaya sızdı.

Hangi şarkıyı söyledi acaba?

Bu gece son.

|
    |

• Binbaşı
    1030 Mesaj

Pozisyon bilgisi olan topçunun hıza ihtiyacı yoktur.
    |
    |
    Draco0 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
    8 Mesaj
    Tosici yedeğe almamak için üçlü defans bile yapabilir.Evlatlarını yedeğe çekmez bu adam.Bu saatten sonra bu adamdan herşey beklerim ben.Eğer aynı taktikle maçlara çıkmaya devam ederse bayern maçları sonunda kovarlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PrensArthur -- 26 Aralık 2017; 21:57:16 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: JeffJason

Ya yeter come to Beşiktaş'tan bu ne amatör tanıtımdır ya gördükçe kusasım geliyor millete rezil oluyoruz.

Yaş kaç arkadaşım.

|
    |
    Düşünsenize Cenk'ten gelen parayla Talisca'nın bonservisini alıyorlarmış.Korku filmi gibi düşünmesi bile kötü.

|
    |

By by diyin yavaştan

SAMSUNG GALAXY S8
Reklamlar
kolayoto.com
Canlı Tv izle
bankalar.org
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,047
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.