Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
105.796
Cevap
136
Favori
3.660.022
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    15 Not
    Caner Arda Oğuzhan Gökhan iyi bir grup olup abilik ederler takıma.
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: zultaran

O zamandan bu zamana hiçbir gelişme yok hala sağdan orta açıyor, zidane roberto carlos tokatlamış q7'yi,benim anlamadığım nokta hani kapalı defanslara karşı oyunu kanatlara yayarak orta açarak gol bulabiliyorduk

Oyunundaki tek gelişme uzun atılan topları çok iyi stop etmesi o zamandan bu zamana , gerileyen yönler ise ; sağdan giderken sola kısa kat edip yaptığı trivela şutlar . Zaten ayağının üstüyle bile yeterli güçte vuramıyor topa . Ortalardaki başarısızlık da hiçbir topu tekte yollamaması .

Ortalardaki ana başarısızlık ise orta yapılmadan önce ortada iki üç tane etkili ara pas yapmamamız . Sabit duran 5-6 savunmacının arasında duran tek forvete orta ile gol attırmak zaten mucize . CL de attığımız orta-kafa goller hep akan oyunda , ani atakta veya ortadan yapılan etkili ara pasların son olarak kenara atılmasından kaynaklı . Faturayı tamamen quaresma'ya kesmek ağır bence . Hoca atmayın ortayı deneyin dese eşşek değil kimse atmaz zaten . Keşke hoca tali yerine deplasman maçlarında tolgay'ı deneseydi . Talisca inanılmaz formsuz . Eskiden orta sahaya gelip top alır driblingle giderdi , haliyle kanatların baskısı azalıyordu . Hem ortalardan atıyorduk hem tek duvar pasıyla talisca iyi şutlar atıyordu . Talisca'nın kafası nerede merak ediyorum .
    |
    |
    Tamron Di LD 90mm F2.8 Macro || Tamron 70-300 Di LD Macro || Sigma 28mm F1.8 EX Asp. MACRO
    Helios 77M-4 50mm F1.8 || Porst MC 135mm F1.8

• quote:

Orijinalden alıntı: Citizen'in Pengueni

Q7 burada hala gitmiyor gitmeyecekte.Adam 34 yaşında artık jubile yapmasının vakti geldi bizde jubile yapıp altyapıda çalışsa daha çok katkı verir.

Perşembe günü Osmanlı maçında hemen jubilesi yapılmalı

Quaresma'nın altyapıdakilere öğreteceği tek şey şovmenlik olur.
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Apple Iphone 6S 128GB | Sony Playstation 4 | MONSTER® TULPAR T7 V5.2 17.3"
  • Yarbay
    8180 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Rodoplu

Kuarejma gidiyor Q7 herşey için teşekkür yazmış.

Bitecek olan yıl için yazmış onu.

|
    |
  • Binbaşı
    1863 Mesaj
    Q7 bi yere gitmez, ego tatmini yapıyor belli :)

Asıl cenk gidiyor(muş) elimizde patlamadan çok iyi oldu. Negredo ile idare ederiz. Hoca pektemek i as forvet yapmaz ise tabii

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fantasticoo -- 26 Aralık 2017; 13:0:17 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Citizen'in Pengueni

Q7 burada hala gitmiyor gitmeyecekte.Adam 34 yaşında artık jubile yapmasının vakti geldi bizde jubile yapıp altyapıda çalışsa daha çok katkı verir.

Takım arkadaşlarıyla tartışan, oyundan çıkarken binbir türlü triplere giren, rakibe tekme atan tembel birinden altyapıdaki oyunculara ne vermesini beklemeliyiz? Hadi teknik taktik bakımından bakayım dedim onda da tek orta açmak ve top kaybı var.

|
    |
    Q7'nin gittiği falan yok. Ayrıca ben ve birçok kişi burda istemiyoruz ama çoğuluğu temsil etmiyor burası. Twitter'a Instagram'a vs bakarsanız insanların nasıl taptığını görürsünüz. Sevmek değil bak, tapıyor adamlar. Q7 din kursa peşinden giderler.

En basitinden şurayı inceleyin.
    https://twitter.com/search?q=%22Ricardo%20Quaresma%27dan%22&src=tren
    |
    |
    Q7'nin Bursa deplesmanındaki yaptığı hareketleri hatırlayın.Hakem sarı kart gösterdikten sonra alkışlamıştı.Orda hakem kırmızı kart gösterse şampiyon olamayacaktık.Hakem görmemişti.Birde düşünsenize aynı hareketi Oğuzhan veya Tolgay yapıyor kim bilir neler yapardı kendini Beşiktaş taraftarı sanan Q7sporlular.Q7 yapınca kimse birşey demiyor.Gariban Olcay'ı yuhluyorlar.Ama suç bunda değil.Buna önlem almayan yönetimde, teknik direktör de.Bu taraftar Süleyman Seba'yı yuhlamıştı ama şuna kimse birşey demiyor.Belkide hakediyoruz şampiyon olmamayı.

quote:

Orijinalden alıntı: Muhafız.

Portekizce o söz minnettarım, müteşekkirim anlamında bizde veda anlamı var onlar da yok

Kurduğunuz cümledeki "da" bitişik yazılıyor onlarda da öyle mi bilemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi digital90 -- 26 Aralık 2017; 14:0:15 >

hocam genelde "onlar"dan sonra gelen da ayrı olunca telefon öyle kaydetmiş düzeltmiş sen yazınca gördüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muhafız. -- 26 Aralık 2017; 14:8:59 >
    |
    |
    digital90 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Q7 nin paylaşımını görünce bir an çok sevindim. Aha gidiyor sonunda dedim ama olmadı. Sadece 2017 den akılda kalan anısını paylaşmış.

Şampiyonluk gitmişti simdi hepten gitti

|
    |
    Şurdaki tayfa gerçekten futbol bilgisi olarak beni tatmin ediyor.Twitter da time i yenilemeye korkar oldum.En büyük Bjk hesapları bile q yancılığı yapıyolar.Hayatımda etmediğim küfrü son 4 günde ettim sırf bu tayfa yüzünden.Maçları bile izlediklerini sanmıyorum insan gibi anlatalım diyorum fakat hepsi koyun olduğu için mevzuyu ayağının dışına bağlıyolar.Sanırım şu şovmen heriften kurtulduğumuz gün benim bayramım olacak

|
    |

Orijinalden alıntı: Draco0

quaresma ve oğuzhan kale boş olsa gol atamaz.

1 metreden atarlar boşsa tabi ama çalım denemeyecek direk boş kale düz olacak çapraz bile durmayacak kaleye ancak öyle

2 side vitaminsiz artık biri miadını doldurdu öteki çalışmıyor hiç
    |
    |
    Quaresma 2019a kadar satılmaz veya gitmez bedavadan maaşı cebe indirip böyle tripler atıp durur. Hangi akla hizmet bu yaştaki adamla bu kadar sözleşme yapıldı?
    |
    |
    GS stajyer bir antrenor yerine Terim'i getirdi, fark 6 puan 2. yari ayni 11 ve taktikle oynarsak sampiyon olamayacagimiz ortada. Rakip ceza alaninda 1-2 en fazla 3 kisiyle cogaliyoruz gerisi ceza alani disinda Atiba, Oguzhan, Tolgay, Quaresma top cevirmesi ve ceza sahasinda yerini almis 10 rakip oyuncunun kucagina yapilan ortalar seklinde gecen maclar. Bari oyuncu satip bu sezonun maliyetini cikaralim.
    |
    |
  • Quaresma bu sene net olarak görülüyor bittiği Atiba'da öyle yani şunu deyim işe yaramaz değil.Fakat ancak bir rotasyon oyuncu olur .Biz bu adamları as oynatıyoruz işe bak.Hiç bir tane akıllı takım Talisca gibi adamı oyunda bak oyunda dahi alıp orta sahaya koymaz bu derce çelimsiz savunma anlayışı olmayan pres yapamayan bir elemanla 10 kişi kalmayı göze almaz biz neye dayanarak bu adamı orta sahanın tam ortasında oynatıyoruz akıl alınmaz herhangi kontrada gol yeme ihtimalin defansta Ramos Pepe Pique olsun gene yüzde 80 düzeyinde.Çünkü orta sahan topu tutacak elemanlardan oluşmuyor her hatalı hamlen gol tehlikesi olarak dönüyor yediğimiz gollerde bunun örneği.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: ilas

quote:

Orijinalden alıntı: C_Sharper

Oha muthis haberler. Arda, Ibrahimovic, Demba vs geliyor Cenk 20-25, Tosic 5 milyon avroya satiliyor. Keske hepsi dogru olsa. Bir de bu Quaresma nefretini gormek gercekten cok sevindirici. Forza'da hergun "nerdesin be cingenem" yazan ibisler bile kazan kaldirmis. Taraftar tepkisini daha erken gosterseydi Quaresma bu yaz satilmayi kabul ederdi ve para kazanabilirdik.

Q7'nin gitmesini isteyen kişi çok ama tapan insan sayısı da maalesef çok. Tribünler bir tane çalım atınca Allah yapıyor adamı.

Dogru soyluyorsun ama tribunde de kufur edip, protesto edenler cogalmis. Ben su siralar yurtdisindayim ama kuzenin kombinesi var ve o da gozlemlemis.
    |
    |

Reklamlar
SEO
bankalar.org
Media Sözlük
Canlı Tv izle
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,719
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.