Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (4 Mobil) - 2 Masaüstü4 Mobil
105.796
Cevap
135
Favori
3.660.133
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    145 Mesaj
    Etkili transferler yapılacak . Negredo 11 e monte olacak. Her mac 1-2 sallayacak.Şenol Hoca q7 ve Talisca yi silip atmayacak ama ayarı da verecek.İçer disari fark etmez direk rakibimiz olan tüm takımları yeneceğiz.Gs maçından sonra herkes Beşiktaş şampiyon artık diyecek.Hocaya da takıma da yönetime de inancım tam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Caner'i beğenmiyoruz ama adam Quaresma'dan daha az süre alıp daha çok asist yapmış ligde.

Asist
    Caner Erkin 4
    Talisca 3
    Quaresma 3
    Babel 2
    Oğuzhan 2
    Adriano 2
    Negredo 1
    Cenk 1
    Atiba 1
    Tosic 1
    Medel 1

LİG - Gol dağılımı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 25 Aralık 2017; 23:50:09 >

Orijinalden alıntı: speedymaster

Ben taraftardaki bu sabırsızlığı anlayamıyorum. Hangi takım her sene şampiyon olmuş? Dünyanın en iyi takımlarını düşünün; Her sene şampiyon mu oluyorlar? 2 sene üst üste şampiyonluktan sonra bu sene şampiyonluk çok ummrumda değil açıkçası. Takımın yaşı o kadar yükseldi ki veteran takımın sözlükteki karşılığı olduk nerdeyse... Bugünlerde bir de Ibrahimovic haberleri görüyorum, galiba yaş ortalması 32 filan olacak ve gireceğimiz kontrat miktarlarıyla beraber bir seneyi kazanalım derken 3-4 seneyi kaybedeceğiz. FFP vardı bu zamana kadar o yüzden yönetime çok bir şey demek istmiyorum ama özellikle Cenk'i sattıktan sonra kadroyu gençleştirecek takviyeler yapılmazsa kayıplarımız çok daha büyük olabilir.

Bu kadronun karşılığı bu puan ve bu oyun değil bari iyi oynasak tamam da Göztepe bile bizden iyi oynuyor.

• Yüzbaşı
    571 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: selates

Caner'i beğenmiyoruz ama adam Quaresma'dan daha az süre alıp daha çok asist yapmış ligde.

Asist
    Caner Erkin 4
    Talisca 3
    Quaresma 3
    Babel 2
    Oğuzhan 2
    Adriano 2
    Negredo 1
    Cenk 1
    Atiba 1
    Tosic 1
    Medel 1

LİG - Gol dağılımı

Quaresma'nın sol bek hali.Gerek yok.
    |
    |

• Yarbay
    10061 Mesaj
    Caner sezona harıka başladı zaten Fener macında diz çöunce taraftar önunde bızımkiler orgazm oldu resmen ama sonra ne oldu ne değişti de Caner tu kaka oldu aklım mantığım hayalım almıyor.oysa Caner aynı Caner ıdı değişen bır sey yoktu hem oyun olarak hem de oyun sırasındaki karakterı olarak
    Caner bırden hedef oldu.

Atiba ‘yı da ancak bızım yanar döner taraftar grubu hemen siler.5 maç kötü olur siler hemen adamı.Atşba daha oynar oynayacak da..Hemen kesılecek adam değil Atiba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |

Göztepe nerde bizden iyi oynuyor. Kaybettiğimiz puanlara bak. Birazda şans olucak bu oyunda abi. Top ıslaktı geldi fabriden kayıp dönen topu adam tamamladı. Çizgiden toplarımız çıktı. Bazen akıllı oynamak yerine saçmalıyoruz yalan yok fakat. Maç boyunca ilk kornerleri geldi gol oldu. Bunlar hep olmaz 1 olur 2 olur. Ha ben şunu istermiyim? Bu şanslar bize dönsün top oynamayalım kaleye 3 gidişte maç boyunca 2 gol bulup yenelim. İstemem ben genede bu beşiktaşı isterim. Bu kadro gereğini yapacaktır.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    JeffJason kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Kurmay Yarbay
    2317 Mesaj
    Sol bekteki Caner'den hayır gelmez de, sol/sağ açık olarak bazı maçlarda kulübeden oyuna alınabilirdi. Sol bekte sürekli açık veriyor, en azından hücum bölgesinde paslarından, şutlarından yararlanabilirdik.

Gerçi 7 maç cezalıydı, kendisine sıra gelene kadar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 26 Aralık 2017; 0:25:08 >

Sol bekteki Caner'den hayır gelmez de, sol/sağ açık olarak bazı maçlarda kulübeden oyuna alınabilirdi. Sol bekte sürekli açık veriyor, en azından hücum bölgesinde paslarından, şutlarından yararlanabilirdik.

Gerçi 7 maç cezalıydı, kendisine sıra gelene kadar...

Zaren Caner bek olarak hep böyle ıdı Caner den bek performansı beklememek lazım.

|
    |

Ben kötü oynadığımızı düşünmüyorum ama takımda son vuruş eksikliği ağır hissediliyor. Hatta deli gibi eleştirilen Q7 yi çıkarsan atak bile yapamayacağız gibi duruyor. Q7 li planda 3 forvet gibi oynuyoruz Talisca-Cenk ve Babel. Babel bu oyun tarzına o kadar alıştı ki sol taraftan adam akıllı atağımızı hatırlamıyorum. Q7 ortalayacak muhteşem üçlü gol arayacak.Babel her ne kadar gol attığı için göze batmasa da, bize gerçekten böyle bir kanat oyuncusu mu lazım diye düşünmüyor değilim. Babel için ne düşünüyorsam aynısını Talisca için de düşünüyorum. Hatta Talisca geçen sene old gibi verimlide değil. Töre'den hiç umudum yoktu ama devre arasında umarım yeni transfer etkisi yaratır. Hoca aslında gözünü karartsada son 30 dakika olsa dahi ORkan'ı izlesek. En azından genç oyuncu ve bugüne kadar aldığı şansları son derece iyi değerlendirdi.
    |
    |

• Binbaşı
    1417 Mesaj
    Yemin ediyorum cenki öyle şişirdiler öyle şişirdiler ki inşallah bi sıkıntı çıkmaz. Nedense bana elimizde patlayacakmış gibi geliyor, takım şuan gerçekten kötü durumda ama başkan yöneticiler falan hiç umurlarında değilmiş gibi davranıyorlar. Hadi bizi geçtim sesimizi duyuramayız ama başkan hocaya sormuyor mu hiç? Ya hoca bu oyun ne bu takımın taktiği ne falan demiyorlar mı? Vallahi bıktım artık, quaresma ve talisca 11 de oldukça biz kanser olmaya devam edeceğiz.

|
    |

Oyuncuların God Mode'da oynamalı seri yapman lazım peh nerede 2 hafta sonra Cl maçı ve ağır fikstür girecek tabi o zaman kadar oyuncuların aklı ligde kalırsa dönüşte bir bakmışın tepe ile fark 15 olmuş kalmış 7-8 maç en son birde Başak tokadı indirir uyanırsın rüyadan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hendrik Johannes Cruijff -- 26 Aralık 2017; 0:39:47 >
    |
    |
    quote:

problem biz pası ceza sahası çevresinde yapmıyoruz. Pası yapıp hemen Quaresmaya gönderiyoruz oda dağlara taşlara ortalıyor tabi ki.
    |
    |

• Teğmen
    145 Mesaj

Böyle bir haber var ne derece doğrudur bilemem. 20m bonservis + Niasse bence müthiş olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeacoN -- 26 Aralık 2017; 0:52:0 >

şu gole çevirmede ki rezilliğin sorumluları Quaresma ve Cenk Tosundur.
    |
    |

• Yüzbaşı
    571 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: speedymaster

Ben kötü oynadığımızı düşünmüyorum ama takımda son vuruş eksikliği ağır hissediliyor. Hatta deli gibi eleştirilen Q7 yi çıkarsan atak bile yapamayacağız gibi duruyor. Q7 li planda 3 forvet gibi oynuyoruz Talisca-Cenk ve Babel. Babel bu oyun tarzına o kadar alıştı ki sol taraftan adam akıllı atağımızı hatırlamıyorum. Q7 ortalayacak muhteşem üçlü gol arayacak.Babel her ne kadar gol attığı için göze batmasa da, bize gerçekten böyle bir kanat oyuncusu mu lazım diye düşünmüyor değilim. Babel için ne düşünüyorsam aynısını Talisca için de düşünüyorum. Hatta Talisca geçen sene old gibi verimlide değil. Töre'den hiç umudum yoktu ama devre arasında umarım yeni transfer etkisi yaratır. Hoca aslında gözünü karartsada son 30 dakika olsa dahi ORkan'ı izlesek. En azından genç oyuncu ve bugüne kadar aldığı şansları son derece iyi değerlendirdi.

Bence bayağı kötü oynuyoruz.En son ne zaman karşı karşıya gol attık aklıma hiç gelmiyor.Gol pozisyonu bile hatırlamıyorum.Bir Oğuzhan'ın kaçırdığı var deplasmanda o kadar.

• Emekli Yönetici
    2137 Mesaj
    gelişigüzel orta yapmaktan başka hiç bişey yapamayan bir takımız şu an. yaptığımız şey kenar ortası da değil, gelişigüzel topu ceza sahasına şişirmek sadece. geçtiğimiz hafta sonu boyunca bi çok ligden bi çok maç izledim, bizim kadar ilkel bir oyun oynayan bir takım daha görmedim. herkes olabildiğinde akıcı ve basit oynamaya çalışıyor, herkesin her işi yapmak için çaba gösterdiği bir futbol sergilemeye çalışıyor. bu ordam "quaresma kenarda beklesin, ona verelim içeri şişirsin" gibi bir anlayış dışına çıkamamayı açıkcası ben utanç verici buluyorum (abartısız).

takım özellikle deplasmanlarda berbat oynuyor. umarım yönetim farkındadır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lawagolem -- 26 Aralık 2017; 1:9:34 >

Rakipler 10 kişiyle ceza sahası ve çevresine yığılmış bir şekilde oynuyor.

Açık alan bulmak için özellikle deplasmanda 2 farkla öne geçmemiz lazım. Yoksa puan kaybı.

|
    |
  • Siz şennor un cenki vereceğini mi düşünüyorsunuz olur da satılırsa tüm camiaya işkence çektirmek için pektemeği 11’e koyar negredoyu a2’ye yollar üstüne alır eline kemençeyi kenarda kolbastı oynar.Laz’ı tanımıyosunuz ben bunun kanını bilirim kanını bir görsem patlatacağım yüzüne

|
    |

Orijinalden alıntı: Vict0ry

quote:

Negredo

Negredo azıcık karakter koyması lazım bu ne böyle ben bu kadar haksızlığa uğrasam isyan çıkartırım bu nasıl bu kadar rahat olabiliyor.

Negredo yaptığı açıklamalarda Cenk i övdü ve hocanın onu oynatmak istemesini anlıyorum, Cenk genç ve kulüp ona yatırım yapıyor "doğal olarak" dedi. Cenk devre arası giderse negredo bizi uçurur. Cenk i satmak için oynatmak zorundaydık ve satış tamamlanınca o açıdan herkes rahatlayacak, o da bunun farkında bence. Ayrıca taraftar çok güveniyor, az süre almasına rağmen onu başardı. Bunda sempatik ve bencil olmayan yapısının payı büyük

Reklamlar
Media Sözlük
emek server
SEO
kolayoto.com
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,844
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.