Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (4 Mobil) - 1 Masaüstü4 Mobil
105.794
Cevap
135
Favori
3.660.379
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    633 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

quote:

Orijinalden alıntı: Alvaro-Negredo

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Alvaro-Negredo

quote:

Orijinalden alıntı: Draco0

al al nereye kadar teklif varsa satılsın vida geldi zaten.

tosic satılmalı mutlaka zaten mitrovic falan var yedekte sıkıntı olacağınıda sanmıyorum mitrovicin satılmasını en kötü mitroda vidada sakatlandı kürk mantolu necip var o stoperde oynar:)

Mutlaka ?

Necip mi var ? Hani o ne zaman oyuna girse sövülen Necip mi ?

Tosic 6-7 den aşağı teklif gelirse satılmamalı.

dalgasına demedim ciddiyetle dedim yav arkadaş tosici tanıyoruz kaç yıldır sövüyoruz adama yanında pepe var pepe uçurdu böle tosici necip i koy yanına necipi bile uçurur sıkıntı yok yani tosic hem yaşlı zaten dişleri falanda dökülmeye başlar yakında para ediyorken 3-4 e bile ver geç 33 yaşına gelmiş hantal adamın teki 3-4 veriyolarsa bile ver 1 saniye düşünmem ben olsam

Ooo Necip geçer o zaman siz yine söversiniz arkadaş ben anlamıyorum valla.

Cenk gidiyor işte Tosic de ..Bakalım kim kalacak sövmediğiniz ? Sıradaki kim ?

necip dediğime bakma benim dediğim tosic satılabilir vida geliyor nede olsa yerine vida kat kat iyi tosicten zaten yedek oturcak vida gelince tosic kulubede mitrovic olcak bide benim dediğim şu tosic kesinlikle 3-4 milyon veriliyorsa satılmalı vida sakatlanda desek mitro sakat desek en kötü necip var diyorum yani alternatifimiz yeteri kadar var tosic gitmeli halihazırda para ediyorken
    |
    |

• Yarbay
    2559 Mesaj
    quote:

http://haber1903.com/n-42189-guntekin-onay-besiktasin-transfer-gundemini-haber1903e-degerlendirdi.html

Güntekin Onay.

Ba hakkında dedikleri doğru , 2 senedir düzgün top oynamayan adama güven olmaz. Sırf bedava diye adebayoru ittik geçen sene adebayor gelse şuan forvet sorunumuz yoktu.

Kiralık biri gelsin , yeterli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Geçen sene ligin 17. haftasında 30 gol atmış, 13 gol yemişiz. 38 puandaymışız. http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=1413&hafta=17#grp

Bu sene ligin 17. haftasındayız 29 gol atmış, 16 gol yemişiz. 30 puandayız.

3 gol fazladan yemek, 1 gol fazladan atmak nasıl bu kadar fark ediyor, bana ilginç geldi.

Yine aynı FB geçen sezon 36 gol atmış 13 gol yemiş buna rağmen 33 puanda.

Demek ki bu istatistikler çok şey söylemiyor, maçına göre bakmak gerekiyor.

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

quote:

http://haber1903.com/n-42189-guntekin-onay-besiktasin-transfer-gundemini-haber1903e-degerlendirdi.html

Güntekin Onay.

Ba hakkında dedikleri doğru , 2 senedir düzgün top oynamayan adama güven olmaz. Sırf bedava diye adebayoru ittik geçen sene adebayor gelse şuan forvet sorunumuz yoktu.

Hocam geçen sene taraftar tepki gösterince zorla yapılmış bir transferdi Demba Ba. Taraftarın gönlü olsun diye, zaten Aboubakar açılınca herkes unuttu. Hatırlayın geçen sene herkes Cenk+Aboubakar bizi şampiyon yapamaz bize forvet lazım diyordu. Gerçekten transfer yapma niyetinde olsaydı yönetim Adebayor'u alırdı, sus payı verip geçiştirdiler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yüzbaşı
    590 Mesaj
    quote:

quote:

Güntekin Onay.

yalnız şu da var bu seneki demba ba geçen seneki adebayor konumunda.Sakatlığı tamamen geçti.Burası da tanıdığı,bildiği ortam.gelirse iyi bir katkı alırız bence.Hatırlayın geçen sene bile 2 maçta sonrada girdi 1 gol attı bir de direği vardı adamın.Şimdi sağlam ve hırslı BABA her türlü Cenk'in yerini doldurur bana göre.Böylece Negredo'yu da kazanırız.Tabi bunu Cenk'i en az 20 ye satacağımızı düşünerek söylüyorum.

• Yarbay
    4118 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: selates

Negredo

Negredo azıcık karakter koyması lazım bu ne böyle ben bu kadar haksızlığa uğrasam isyan çıkartırım bu nasıl bu kadar rahat olabiliyor.

Orijinalden alıntı: Tou Meijin

Geçen sene ligin 17. haftasında 30 gol atmış, 13 gol yemişiz. 38 puandaymışız. http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=1413&hafta=17#grp

Bu sene ligin 17. haftasındayız 29 gol atmış, 16 gol yemişiz. 30 puandayız.

3 gol fazladan yemek, 1 gol fazladan atmak nasıl bu kadar fark ediyor, bana ilginç geldi.

Yine aynı FB geçen sezon 36 gol atmış 13 gol yemiş buna rağmen 33 puanda.

Demek ki bu istatistikler çok şey söylemiyor, maçına göre bakmak gerekiyor.

geçen sene de aynıydı Cenk oynuyordu forvette Adriano ortalıyordu Gökhan Gönül atıyordu öyle garip maçlar vardı 1:0 kazandığımız. 2. yarıda ise Aboubakar oynamaya başlayınca şampiyon olduk. Şimdi gene Cenk oynuyor ve gene gol problemi ne tesadüf ama değil mi?

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.

Geçtiğimiz yıl Aboubakar gol atamadığı için herkes eleştiriyordu, oynamadığı için değil. Yanılıyorsunuz bence problem tek Cenk'te değil.

Sanılanın aksine Negredo'ya da süre verdik, ilk 11 çıkardık bu sefer herkes as kadro çıkamıyoruz ondan puan kaybediyoruz diyordu.

Atiba ve Q7 Anadolu maçlarında 11 oynamamalı Talisca yerine de On numara bulmalıyız.
    |
    |
    Vict0ry kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: abivos

quote:

Orijinalden alıntı: K E N

Cenk yerine Demba Ba geliyor resmen şaka gibi.

Yonetimin oyle bir hata yapcagini dusunmuyorum hadi yonetim yapti Senol hoca musade etmeyecektir

Şenol hocaya kim soruyor yahu. Kendi de söylemişti geçen sene, ben transfere karışmıyorum diye. Ne mutlu ki karışmıyor. İstediği adamlara bak, serdar volkan şen xelcuk buraq yusuf erdoğan... Cenk'in satışı yerinde olacaktır, umarım gerçekleşir. Hem bizim maddi durumumuz için, hem ülke futbolu için, hemde takımın iyiliği için
    |
    |

• Yüzbaşı
    375 Mesaj
    [12 Temmuz 2020 15:33:44 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    Bir forvet düşünün ki 17 maçta 8 gol atmış, bunların dördü penaltı ve bu adam Beşiktaşı sırtlayan adammış gibi gösteriliyor. Nerden torpilli bu adam Allâh aşkına? Top saklayamaz, top indiremez, pas atamaz, duvar olamaz, defans arkasına koşu yapamaz. Sadece son vuruşu iyi diye de beşiktaşın forveti olamaz

|
    |
    cenk 25k ya kesin gitti mi?
    |
    |

Orijinalden alıntı: BlackEagle03

quote:

quote:

Güntekin Onay.

yalnız şu da var bu seneki demba ba geçen seneki adebayor konumunda.Sakatlığı tamamen geçti.Burası da tanıdığı,bildiği ortam.gelirse iyi bir katkı alırız bence.Hatırlayın geçen sene bile 2 maçta sonrada girdi 1 gol attı bir de direği vardı adamın.Şimdi sağlam ve hırslı BABA her türlü Cenk'in yerini doldurur bana göre.Böylece Negredo'yu da kazanırız.Tabi bunu Cenk'i en az 20 ye satacağımızı düşünerek söylüyorum.

Şenol hoca quaresmaya böyle imtiyaz verirse ba iş yapamaz.Negredo Arda güzel ikili olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Kurmay Yarbay
    2342 Mesaj

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yüzbaşı
    662 Mesaj
    Arkadaslar aksam ustu Sivas macinin son yarim saatini izledim. Atiba ciktiktan sonra Sivas sanki daha rahat geldi Besiktas yari sahasina.

Medel daha geriye kactigi, Oguzhan'in ise daha ileride kaldigini gordum. Yani tespit ettiklerimiz cogu teshis dogru gibi. Fakat sunu eklemeliyiz diye dusunuyorum. Oyun icinde kopmalarimiz soz konusu. Macin bitmesine daha 25 dk var ama bu kopma niye anlamis degilim.

Oyun formati, oyuncu tercihleri ve hizli oynamama disinda boyle bir sorunumuzun oldugunu dusunuyorum.

Belki Atiba-Medel arasindaki farklilik geregi boyle olmus olabilir. Atibay'i hemen silmeyelim bence. Cunku bizim oyun yapimizin en onemli oyuncularindan. Mesela karisindaki oyuncuya hemen girip alani bosaltmaz, iyi yer tutar, alan kontrolunu iyi yapar ve topun takimda kalmasini saglar. Medel de kesinlikle kotu degil. Fakat bizim oyun yapimizda tek basina o bolgede zorlanir. Medel-Tolgay/Oguzhan olmaz gibi geliyor. Cunku aradaki baglantiyi saglamakta eksik kaliriz.

|
    |

• Er
    6 Mesaj
    ah be beşiktaş bu sezon neden bu kadar kötü oynuyorsun be kara kartalım.
    |
    |
    Ben taraftardaki bu sabırsızlığı anlayamıyorum. Hangi takım her sene şampiyon olmuş? Dünyanın en iyi takımlarını düşünün; Her sene şampiyon mu oluyorlar? 2 sene üst üste şampiyonluktan sonra bu sene şampiyonluk çok ummrumda değil açıkçası. Takımın yaşı o kadar yükseldi ki veteran takımın sözlükteki karşılığı olduk nerdeyse... Bugünlerde bir de Ibrahimovic haberleri görüyorum, galiba yaş ortalması 32 filan olacak ve gireceğimiz kontrat miktarlarıyla beraber bir seneyi kazanalım derken 3-4 seneyi kaybedeceğiz. FFP vardı bu zamana kadar o yüzden yönetime çok bir şey demek istmiyorum ama özellikle Cenk'i sattıktan sonra kadroyu gençleştirecek takviyeler yapılmazsa kayıplarımız çok daha büyük olabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
    1843 Mesaj
    Yönetim eğer biraz basiretli ve akıllı ise Cenk e gelen bu tarihi fırsatı kaçırmaz. 20 mil € ya pazarlık bile yapılmaması lazım. Hemen gönderilmeli.

|
    |

|
    |
    Kimsesiz Sevdaların Oldu Kimsesi
Reklamlar
Canlı Tv izle
bankalar.org
kolayoto.com
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
1,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.