Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir (3 Mobil) - 8 Masaüstü3 Mobil
105.796
Cevap
135
Favori
3.660.046
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    665 Mesaj
    Cenk satılırsa ve takımı oynatabilen 10 numara gelirse forvete kimin geleceğinin çok önemi yok bence,demba ba gelsin yani son vuruşları gayet iyi bir isim.Ki mesela sosa gibi oynayabilecek bir adam gelsin 10 numaraya eminim ki negredo çok daha iyi performans gösterir.Şu kadroya gomez koyulsa bile 15-16'daki performansını sergileyemezdi,onun gol atabileceği bir sistem yok çünkü.
    |
    |
    Başkan, Arda'nın oynadığı bölgede bolluk var, dedi. Demek ki Şenol Güneş'le konuşmuş, ona sormuş, forvet arkası oynatırım cevabını alamamış. Gerçekten kanat olarak düşündüğümüzde Arda çok gereksiz bir transfer olur. Şenol hoca; Babel'i kesmez, Quaresma'yı kesmez. Yazık verilen paraya.

2. devrede de; "ortalamazsan söverim, ilk 11'den keserim" isimli türküyü dinlemeye devam ederiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 25 Aralık 2017; 20:14:34 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: .Davy Jones.

Basına göre medel dini bayrami olan noeli ailesiyle ulkesinde gecirmek için izin istemiş. Yalniz bu medel ben futbolcu olmasam galiba uyuşturucu kaçakçısı olurdum diyen bi adam zhsbzhzbansban

Ne Noel’i be Şili’deki kokain ağını teftişe gidiyordur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Samsun'da otomobil ile biçerdöverin çarpıştığı kazada, 1 kişi öldü, 3 kişi yaralandı. Kaza, Bafra ilçesi Samsun-Sinop karayolunda meydana geldi. Eyüp Kırımlı yönetimindeki 52 DB 511 plakalı otomobil ile Mehmet Sanma yönetimindeki biçerdöver çarpıştı. Kazada, otomobilde bulunan Sezai Köse olay yerinde hayatını kaybetti, sürücü Kırımlı ile Ufuk Türk ve Uğur Akar ise yaralandı.
  • Er
    8 Mesaj
    Sadece 1 maç daha kazansak çok farklı şeyler konuşuyor olacaktık.Bu kadar yönetimin emeğini hiç ettin be Şenol.Sana Kayseri maçından sonra sevgim kalmamıştı Sivas maçından sonrada artık saygım da yok.Tamam şampiyon olmayalım da Beşiktaş'a neden bu kadar kötü futbol oynatıyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PrensArthur -- 25 Aralık 2017; 20:21:41 >
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Hiç alakası yok konsantrasyon ile sistem taktik çok farklı şeyler. Şenol Güneş'in ilk geldiği sezon hariç geçen sezondan beri orta-orta-orta taktiğiyle oynuyoruz. Geçen sezon Başakşehir dışında rakibimiz yoktu Talisca ve Aboubakar sayesinde şampiyon olduk. Bu sene Başakşehir, Kasımpaşa, Gençlerbirlği, Malatyaspor, Kayserispor, Akhisarspor, Sivasspor gibi çok çok güçlü üst düzey oynayan rakiplerimiz var. Fenerbahçe ve Galatasaray'ı söylememe gerek yok zaten.

Pollyannacılığınızla size mutluluklar dilerim.

|
    |
    ali1903kemal kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

başakşehir dışında onların hepsi çöp. sıkıntı bizim takımda.
    |
    |
    Leon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: MYılmaz4646

Fanatik Özel haberi

Ve Cenk Tosun'un yeni takımı belli oldu. Beşiktaş yıldız golcüsü Cenk Tosun'u 25 milyon Euro karşılığında İngiltere Premier Lig ekibi Everton'a gönderdi. Resmi açıklama kısa süre içinde yapılacak.

Beşiktaş uzun süredir ismi transfer dedikodularına karışan yıldız futbolcusu Cenk Tosun için İngiliz kulübü Everton ile anlaşmaya vardı. İngilizler, Cenk Tosun için Beşiktaş'a tam 25 milyon Euro ödeyecek. Transfer döneminin başlamasıyla anlaşmanın detayları resmen açıklanacak.

Sivas maçı öncesi anlaşma yapıldı!

Sezonun flaş golcüsü Cenk Tosun Beşiktaş'ın geçtiğimiz Cumartesi günü oynadığı maçta yedek soyununca herkes çok şaşırmıştı. Cenk'in neden yedek kaldığı ise ortaya çıktı. Everton ile yapılan anlaşma Sivasspor maçı öncesinde yapıldı. Sakatlık yaşamasın diye Cenk maça yedek başladı. Ancak Negredo ile sıkıntı yaşanınca ikinci yarıda oyuna dahil oldu.

En pahalı tranfser olacak...

Everton kulübü, Beşiktaş'ın kapısını ilk çaldığında başkan Fikret Orman İngilizlerden Cenk için tam 40 milyon Euro istedi. Uzun süren pazarlıklar sonucu taraflar 25 milyon Euro karşılığında el sıkıştı ve ön sözleşme imzalandı. Cenk Tosun 25 milyon Euroluk fiyatıyla Türkiye'den yurt dışına transfer olan en pahalı oyuncu olarak tarihe geçecek.

Anlaşma 4.5 yıllık...

Cenk Tosun ile Everton arasında yapılan anlaşmanın detayları da ortaya çıktı. İngiliz kulübü 26 yaşındaki golcü futbolcu ile 4.5 yıllık anlaşma yaptı. Önümüzdeki yarım sezon için 2 milyon Euro alacak Cenk diğer sezonlar içinse 4 milyon Euro kazanacak.

FANATİK ÖZEL

Hadi hayırlı olsun.. İnşallah onun için de iyi olur. Üzüldüm bi yandan ama çok daha iyi yerlere gelmesi için gidip baskıdan kurtulması gerekiyordu. Gitti gidecek diye çıkan haberler yüzünden bi yerde oynayamaz hale gelmesinden korkuyordum. Yaz döneminde ise tüm takımlar Rusyadaki dünya kupasını izleyip oyuncu alacaktı, cenk ise oynamadığı için piyasası düşebilirdi.. Hayırlı olsun, yolu bahtı şansı açık olsun.. Bundan sonra everton maçlarını da izleyecem :)

Arda da gelsin 10 numara pozisyonunda oynasın, adamlıktan bahsetmeden sadece işini yapsın ve negredo ile iyi bir ikili olsun,..

Yalnız bir de cyle larin, augustin gibi genç yetenekli ve hızlı birini alıp oynatmamız lazım.. Ya da paraya kıyıp aboubakar gibi birini. Ya da yusuf yazıcı.. Cenk den gelen parayı genç futbolculara yatırıp 2-3 sene sonra yine cenk gibi satmalıyız. Madem piyasa yaptık vitrin yaptık bunu değerlendirmek gerek

+1. Çöp cenk, cenkle olmaz derken nerden nereye. Hemde yarım sezonda yaptı eleman. Çoğu bjk linin güvenini kazanmıştı. Arada premier lig maçlarını izliyorum. Everton maçlarını özellikle izleyeceğim. Özellikle ilk 6 daki takımlarla olan maçlarını. Cenkin orada çıkışını sürdüreceğini düşünüyorum nedense. Çocukta inanılmaz bir çalışma azmi var. Cenke sabah akşam sataşanlar vardı forumda utanır inş. RVP gibi premier lig eskileri gelir yata yata 25-30 milyon euro alır basar gider pek laf eden çıkmaz. Cenk gibi bedava fiyata oynayıp takıma 25 milyon kazandırıp giden oyuncuya her gün laf ederler enteresan dünya...
    |
    |

• Kurmay Yarbay
    2309 Mesaj
    Kartal duruşu@kartaldurusu

Sırp basınına konuşan ve hakkındaki iddialara değinen Tosic, "Türkler hep yazıyor, sürekli sansasyonel olma eğilimindeler. Beşiktaş'ta iyiyim. Rüya gibi bir sezon geçiriyorum ve oldukça başarılıyım.

Rüya gibi sezon gerçekten. :-/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 25 Aralık 2017; 20:51:59 >

Selamun aleyküm Şenol.

Sana rağmen başarı.
    |
    |

iPhone 8 - Bang&Olufsen H3 - Sony WF1000XM3
  • Onbaşı
    39 Mesaj

al al nereye kadar teklif varsa satılsın vida geldi zaten.
    |
    |
    selates kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Draco0

tosic satılmalı mutlaka zaten mitrovic falan var yedekte sıkıntı olacağınıda sanmıyorum mitrovicin satılmasını en kötü mitroda vidada sakatlandı kürk mantolu necip var o stoperde oynar:)

Orijinalden alıntı: Alvaro-Negredo

quote:

tosic satılmalı mutlaka zaten mitrovic falan var yedekte sıkıntı olacağınıda sanmıyorum mitrovicin satılmasını en kötü mitroda vidada sakatlandı kürk mantolu necip var o stoperde oynar:)

Mutlaka ?

Necip mi var ? Hani o ne zaman oyuna girse sövülen Necip mi ?

Tosic 6-7 den aşağı teklif gelirse satılmamalı.
  • Yüzbaşı
    633 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

quote:

quote:

Mutlaka ?

dalgasına demedim ciddiyetle dedim yav arkadaş tosici tanıyoruz kaç yıldır sövüyoruz adama yanında pepe var pepe uçurdu böle tosici necip i koy yanına necipi bile uçurur sıkıntı yok yani tosic hem yaşlı zaten dişleri falanda dökülmeye başlar yakında para ediyorken 3-4 e bile ver geç 33 yaşına gelmiş hantal adamın teki 3-4 veriyolarsa bile ver 1 saniye düşünmem ben olsam

• Yarbay
    2125 Mesaj
    cenk giderse dembaba olmaz arkadaşlar,32 yaşında adam ve neredeyse 2 yıldır top oynamıyor.Yani bedava ve bizi istiyor diye olmaz bu işler.
    Eğer cenk ocakta satılırsa benim anladığım şampiyonlar liginde guruptan çıkılarak hedefe ulaşılmış,kalan yarım dönemde de tüm çabalar süper ligde şampiyonluk için olacak.Türkçe meali bu olur.
    |
    |

ikinci yarı as forvet olsun atar 13-14 gol.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asmodian1 -- 25 Aralık 2017; 21:23:42 >
    |
    |

quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

quote:

quote:

Mutlaka ?

dalgasına demedim ciddiyetle dedim yav arkadaş tosici tanıyoruz kaç yıldır sövüyoruz adama yanında pepe var pepe uçurdu böle tosici necip i koy yanına necipi bile uçurur sıkıntı yok yani tosic hem yaşlı zaten dişleri falanda dökülmeye başlar yakında para ediyorken 3-4 e bile ver geç 33 yaşına gelmiş hantal adamın teki 3-4 veriyolarsa bile ver 1 saniye düşünmem ben olsam

Ooo Necip geçer o zaman siz yine söversiniz arkadaş ben anlamıyorum valla.

Cenk gidiyor işte Tosic de ..Bakalım kim kalacak sövmediğiniz ? Sıradaki kim ?

• Yüzbaşı
    633 Mesaj
    cenk gitse aslında pekte forvete ihtiyacımız yok düzgün 10 numara alırsak negredo leblebi gibi gol atacak bir oyuncu cenkin eksikliğinide hissetmeyiz ha oldu sakatlandı lensi çekersin en kötü forvete babeli çekersin sıkıntı değil ama düzgün 10 numara olmadan cenklede negredoylada pek birşey beceremezsin taliscayla bu iş yürümüyor maalesef
    |
    |
kolayoto.com
bankalar.org
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.