Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
105.796
Cevap
135
Favori
3.660.205
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    1030 Mesaj
    Çok sevdiğiniz hocanızdan Arda yorumu.

https://twitter.com/alisinanoglu_/status/945219917103685632

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

iPhone 8 - Bang&Olufsen H3 - Sony WF1000XM3
  • Teğmen
    237 Mesaj
    Biz burda güzel güzel kadrolar kuruyoruz da Şenol Güneş aynı anda Atiba-Casper94-Şaklaban7’yi kesebilir mi? Bu 3ü kesilirse işte o zaman bizim için bayram olur.

Geçen sene şampiyonluk maçlarında son 5 hafta Tolgay-Oğuzhan oynatan adam bu sene niye Atiba-Medel ile çıkıyor? Bunu açıklamasını hala kafamda yapamıyorum.

Ben kaç senedir söylüyorum. Bu ligde hücumun iyi olmazsa şampiyon olma şansın yok. Defansın kötü bile olsa ( bknz: 2015-2016 sezonu) şampiyon oluyorsun. Malatya,Sivas,Gençlerbirliği,Akhisar falan senin kalene gelmiyor zaten. Biz kalede Togla savunmada Alexis,İsmail,Beck ile falan şampiyon olduk ya. Yemin ederim şu kadro 2.yarı 17/15 falan yapmazsa bir şey bilmiyorum.

Fabri-Gökhan-Pepe-Vida-Adriano-Medel(Tolgay)-Oğuzhan-Sosa(Arda)-Babel-Lens-Negredo(Cenk yerine yeni transfer)

Yapacağı sadece bu. Bakın bayıldığım Medel bile oynamasa olur diyorum. Yerine Tolgay oynasın ses çıkarmam. İkisi de dikine oynayan adam. Şu takıma karşı kapanan takım bile bir şey yapamaz. Bu kadro her takımı açaar. Yeni transferler olmadan geçen sene Tolgay-Oğuzhan ile son 4 maç 4/4 yaptık. FB maçında da tek kale oynayıp son saniye kendi kendimize gol attık. FB kaleye bile gelememişti o maçta.

Quaresma’yı artık eleştirmiyorum bile. Hayatımda rakip takım futbolcuları dahil en nefret ettiğim futbolcu. Şu Şaklabanı bizim başımıza bela edenlerin...Aklı başında taraftarın hepsi bu adamdan nefret ediyor. Şu Sivas maçından sonra bile kesilmez ise artık Şenol Güneşe diyecek laf bulamıyorum.

Vallahi artık kafayı yiyeceğim. Şu devre arası resmen bize ilaç gibi geldi. 20.hafta falan bu durumda olsaydık ilk 3e giremezdik. Şimdi en azından 1 aylık bir süreç var. İnşallah bir şeyler değişir.

|
    |

• Yarbay
    8134 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

Transfer yapılırda, çare olupta bu fark kapanırmı bi seri yakalarmıyız muamma ?? Artık o güveni vermiyor takım, hoca bana.

Takıma olan inancımı o kadar kaybettim ki, ikinci devrenin ilk maçına aynı kadroyla çıkacağımızı düşünüyorum. Cenk satılır, gider 11'e Demba Ba yerleştiriir. O kadar umutsuzum.

O kadarda değil be hocam rotasyonda kullanır anca Ba yı.

|
    |
  • Binbaşı
    1292 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ckmz17

yani bilemiyorum ozaman bu isteksizlik niye problem ne?

Futbolculardan çok Şenol Güneş te bir isteksizlik yada kızgınlık, kırgınlık var gibi.

Cenk'in gidişini sevinçle karşılıyorsak en büyük nedeni Şenol Güneş. Negredo'yu bu kadar ikinci plana atıp Cenk'e gereksiz büyük bir rol vermeseydi hepimiz üzülüyor olurduk. Yoksa Feyyaz Uçar gibi,İlhan Mansız gibi Beşiktaş'ın efsane yerli santraforlarından biri olmuştur Cenk. Bizim jenerasyonun en başarılı döneminde çok da büyük rolü vardır. Türk futbol tarihinin de en fazla bonservisini kazandırarak gidecek üstelik bedavaya geldiği yerde.

Yolu açık olsun bir gün geri döner umarım.
    |
    |

Piyasada dönen haberler gerçek mi ?
    |
    |
    Oha muthis haberler. Arda, Ibrahimovic, Demba vs geliyor Cenk 20-25, Tosic 5 milyon avroya satiliyor. Keske hepsi dogru olsa. Bir de bu Quaresma nefretini gormek gercekten cok sevindirici. Forza'da hergun "nerdesin be cingenem" yazan ibisler bile kazan kaldirmis. Taraftar tepkisini daha erken gosterseydi Quaresma bu yaz satilmayi kabul ederdi ve para kazanabilirdik.
    quote:

Orijinalden alıntı: Trip1LikeDo

quote:

Orijinalden alıntı: Ckmz17

yani bilemiyorum ozaman bu isteksizlik niye problem ne?

Futbolculardan çok Şenol Güneş te bir isteksizlik yada kızgınlık, kırgınlık var gibi.

Onun sebebi belli; Volkan Şen, Yusuf Erdoğan, Burak Yılmaz gibi tipler alınmadı diye kapris yapıyor.
    |
    |

Orijinalden alıntı: C_Sharper

Oha muthis haberler. Arda, Ibrahimovic, Demba vs geliyor Cenk 20-25, Tosic 5 milyon avroya satiliyor. Keske hepsi dogru olsa. Bir de bu Quaresma nefretini gormek gercekten cok sevindirici. Forza'da hergun "nerdesin be cingenem" yazan ibisler bile kazan kaldirmis. Taraftar tepkisini daha erken gosterseydi Quaresma bu yaz satilmayi kabul ederdi ve para kazanabilirdik.

Forza'da zamanında şu Quaresma'yı inşallah Çin'e göndeririz yazdım diye süresiz banlanmıştım. Futboldan ne kadar anlamayan beleşçi keko varsa orda barınıyor. Onlar Beşiktaşlı falan değil Quaresmasporlu. Adminleri de yaş 35, ruh 15 falan ergen tipler.
    |
    |

Orijinalden alıntı: No Way Out

Fernandes'in olduğu dönemlerde korner olunca gol olacak diye sevinirdim, şimdi korner olunca quaresmanın köşeye gittiğini görünce bütün maç izleme zevkim kaçıyor, çünkü %100 ön direğe atıp pozisyonu mahvedecek, bir kere hiç unutmuyorum 3 kere üst üste kullanmıştı üçünüde ön direğe atmıştı Koca beşiktaş takımı adamın elinde maskara oluyor, bir kurtulamadık gitti şu kanserden.

Hocam artık 8.-9. kornerden sonra "artık lütfen korner olmasın, aut olsun" demeye başladım. Resmen maçtan 2 dakika hiç bir sonuç getirmeyeceğini herkesin bildiği şekilde heba oluyor. Aut olsa hiç değilse top oyuna daha hızlı döner. Bizim defans 80 metre ileri geliyor, sonra 80 metre geri koşuyor. Boşu boşuna yoruluyorlar.

Düşündükçe asabım bozuluyor, 17 maçtır aynı şeyleri tekrar tekrar izlemekten bıktık usandık. Yemin ediyorum ben Fikret başkan olsam Q7'yi takımdan uzaklaştırırım. Başka türlü imkanı yok bu adamdan kurtulmamız. Tempoyu düşürür, içeri kat etmediği için atak seçeneklerini sınırlar, ne yapacağını nasıl yapacağını herkes bildiği için tedbir alması en kolay oyuncu, ilk yediğimiz golde olduğu gibi kaptırır topu bütün takımı serseme çevirir, her maç 20 tane isabetsiz orta açar.

Bir zaman makinesi ile sezon başına dönelim, Q7'nin aldığı süreyi Lens'e verelim. Eğer ligde daha az puan toplamış olursak ben de yazdığım bu klavyeyi yerim arkadaş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fabrice -- 25 Aralık 2017; 13:55:19 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    426 Mesaj
    Cenk satılırsa kesinlikle genç yetenekler alınmalı. Takımın ligde başarısızlık sebeplerinden biri de doymuşluk. Takıma taze kan pompalamak lazım.

|
    |

Alın o zaman adamı küfür ediyorsunuz gelmesin diye

|
    |
    DenzeL_28 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: MessiTugi

bu ne herkes birbirine benziyo

|
    |

Ne güzel sirk gösterisi izleyeceğiz işte

|
    |
    hawk1903 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

|
    |
    |
    |

Train like an animal, eat like a horse, sleep like a baby..
  • Binbaşı
    1881 Mesaj

ederiz de severizde, sen kendi topçuna küfür ediyorsun gitsin diye fark mı var. nihatın Beşiktaşlılığı sorgulanmıyorsa arda da sorgulanmamalı, nitekim Fiko açıklama yapmış yine gol değil medya gaz alıyor FT den sonra, önemli olan BJK taraftarının bu ve benzeri haberler çok hızlı reaksiyon vermesi ibrahimoviç vb gibi.
    |
    |
    ugurss222 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    SAMSUNG 24" CFG70 144hz 1ms FreeSync Curved Gaming Monitor /// Asus Maximus V Gene /// İntel Core i7 2600K OC @4.5Ghz 7/24" /// NZXT KRAKEN X62 LIQUID COOLER /// MSI RX 480 GAMING X 8G /// CORSAIR 8GB (2X4GB) VENGEANCE LOWPROFILE /// SEAGATE 3.5" 2TB BARRACUDA /// XIGMATEK MC NRP-MC751 750W 80+ /// THERMALTAKE CORE V21 /// ASUS DRW-24B5ST /// Logitech R-20 2+1 Speaker /// Philips SHP9500 HiFi Stereo + V moda Boompro Mic /// Corsair H2100 Wireless Dolby® 7.1 /// Ozone Strike Pro Mechanical Keyboard /// Steelseries Rival 300 Gunmetal & Steelseries Qck+ NiP Team Edition Mousepad

PSN: KeNji-xo-
  • Yüzbaşı
    362 Mesaj
    Yahu şu Talisca'ya sallamayı bırakın artık, Talisca bize göre bir on numara değil ama mevcut kadroyla da kesilecek bir oyuncu değil, Talisca'yı kesip kimi oynatacaksın 10 numara da? Oğuzhan'ı mı, Tolgay'ı? Bunları da gördük hiç biri 10 numara pozisyonunda oynayabilecek oyuncular değil, gördük izlezik sahada silinip gittiler, Talisca'nın en azından gol atabilme potansiyeli var, Ozi, Tolgay ne yapıyor, ne yaptı şimdiye kadar, bu adamların da oynabildikleri pozisyon belli 8 numara. Bu yüzden takıma yeni bir 10 numara alınana kadar Talisca'ya sallamayı bırakın, kesilecek adam değil.

Q7 konusunda herkes hemfikir, eskisi kadar atletik, hızlı, verimli değil, bütün aldığı topları eziyor, kırk yılda bir isabetli orta yapacakta gol atacağız başka bir esprisi yok, takım öyle bir kanat oyununa döndü ki kazandığımız bütün toplar Q7 ile buluşuyor, Şenol hoca artık bu tarz bir oyun sisteminden vaz geçmeli, bütün takımlar bizi ezberledi, kapanan takımlara karşı bu şekilde gol atamıyoruz.
    |
    |

Reklamlar
bankalar.org
kolayoto.com
Sohbet
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,578
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.