Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (4 Mobil) - 3 Masaüstü4 Mobil
105.794
Cevap
135
Favori
3.660.391
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    204 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: SHIHAD

Osmanlı maçına gidecek olan varmı? pankart falan açın ya da tezahüratla hocayı uyandırın

q7 ve cenk oynar işte . izlemeye gerek yok

Orijinalden alıntı: Menemenci Kenpachi

bu adam rotasyon yapmayı bilmiyor oyuncu değişiklikleri rezalet ama tek şeyi doğru yapıyor oda her mevkide ki oyuncuyu rekabete sokuyor.

Şenol hoca Medel,Lens,Negredo gibi adamları bitirdi. Negredo bu ligde her maç oynasa penaltısız 10 gol rahat atardı ilk yarıda.

Lens her maç oynasa rahat 6 7 asist yapardı.

Medel oynasa daha dikine daha seri bir oyun izlerdik.

• Yüzbaşı
    562 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Psman

quote:

Orijinalden alıntı: MrBlackEagle

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MrBlackEagle

quote:

Orijinalden alıntı: Muhafız.

BU TAKIM ÇOK HANTAL

TEK TAKTİĞİ ORTA AÇMAK OLAN TAKIM İŞİ ŞANSA BIRAKMIŞ DEMEKTİR

QUARESMA DÖVE DÖVE ADAM EDİLİR

Quaresma bu saatten sonra adam olmaz. Quaresma ve Talisca'yı kadroya dahi almayacaksın artık.
    Eski paslı oyunumuza geri dönmek zorundayız.
    Arda transferini her ne kadar istemesem de gelirse kadro artık şu şekilde olmalı:

Medel-Oğuzhan(tolgay)
    Lens - Arda - Babel
    Negredo

Arda bizi o oyuna döndürür hocam. Bu kadar kaliteli bir on numara alma şansımız zaten 0. Bu piyasada normalde Arda kalitesinde bir oyuncu bize 25-30dan aşağı gelmez. Kumar oynayacağız başka çare yok.

Arda transferine en başta ben karşıydım. Fakat, gördüğüm şu ki en son dünkü mağlubiyetimizden sonra tüm taraftarlar Quaresma'nın orta kafa gol oyunundan bıkmış durumda ve bu oyundan vazgeçmenin yolu Arda transferi olacaksa ona bile razı. Ben de razıyım gerçekten. Eğer Arda geldiğinde bu oyundan vazgeçip o eski paslı oyunumuza döneceksek buyursun gelsin.
    Ama ben Arda'nın da aradığımız ilaç olduğunu düşünmüyorum.

Hocam insanlar Beşiktaş'a yakışmaz diyorlar, kimsenin yeteneğinden şüphe ettiğini sanmıyorum ama Arda sahada Caner ve Quaresma'dan daha efendidir. İlk önce Caner ve Quaresma'ya tepki gösterip göndersin taraftar, Arda'ya ben de karşı çıkayım. Ama maç kazanmak uğruna Quaresma'ya tahammül edip de Arda'ya karşı çıkamazsın. Ben saha içinde Arda'nın rakip oyuncuların el bileklerine kasıtlı olarak bastığını, topu kaptırınca arkadan çifte daldığını vs hatırlamıyorum. Arda, Quaresma'dan daha vicdan sahibi, karakterli bir insandır. Quaresma 5 lira borç istese vermeyeceğin tipte bir adam. Arda'nın milli olaylarda günah keçisi ilan edilme olayı bir de. Fatih Terim olaylarından sonra kim haklıymış onu da gördük. Madem gazetelerde yazdığı gibiydi, o gün kadroda kim varsa bir daha milli formayı giymemesi ve vatandaşlıklarının dahi alınması lazım. Ama insanlar siyasi açıklamalarından dolayı sadece Arda'yı suçluyorlar. Kimin hangi görüşe mensup olduğu bizi ilgilendirmez. Sahaiçinde iyi olacaksa -ki Atletico'daki performansını biliyoruz- Beşiktaş'ın faydasına olur. Maç seçerek karakterini ortaya koyan Talisca bey yerine 1000 kere tercihim olur, en azından Türk.

Yazdıklarında çok haklısın. Fakat bu sefer de şöyle bir soru sormak gerekiyor: Arda kaç aydır 90 dk top oynamamış birisi ve milli takımdaki hali içler acısıydı. Beşiktaş'a ayak uydurabilir mi? Fizik, kondisyonu yeterli mi?

• Yarbay
    2559 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: N3DV3D11

quote:

Baskıya dayanamaz.Göründüğüne bakmayın.Milli takım başında gördük seceresini.Başakşehir'i yönetmekle Gs Bjk veya Fb'yi yönetmek bir değil.

Milli takımda adamın başıni yedi , kadroları değiş Abdullah avcıya bu kadroyu Şenol güneşe Başakşehirin kadroyu ver puan durumunda yerler değişir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Teğmen
    230 Mesaj

Pepeyi mi oynatacağız on numarada. Ben Ardanın karakterini günahım kadar sevmem ama on numarada kendini verirse takım ayağa kalkabilir, çünkü ciddi bir eksik bizim için bu mevki. Yok burak hırsız yok arda adam, bana ne adamların karakterinden alt tarafı futbol bu ben de taraftarım sadece, iyi olmayacaksa gelsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    kaano12 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Vict0ry

quote:

bu adam rotasyon yapmayı bilmiyor oyuncu değişiklikleri rezalet ama tek şeyi doğru yapıyor oda her mevkide ki oyuncuyu rekabete sokuyor.

Şenol hoca Medel,Lens,Negredo gibi adamları bitirdi. Negredo bu ligde her maç oynasa penaltısız 10 gol rahat atardı ilk yarıda.

Oyuncu değişiklikleri nasıl rezalet iki haftadır oyuna mudaheleri ile maçı alıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Kurmay Yarbay
    2342 Mesaj
    Teknik kadroda analiz uzmanı varmış. Neyi analiz ediyor acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Vict0ry

quote:

Şu konuda %100 haklısınız!
    Lens bitik haliyle Trabzon maçında gol attı, 1 tane de %100lük gol kaçırdı. Quaresma ne yaptı haftalardır oynuyor? Quaresma kadar hakkı yok mudur bu adamın? Aynı şekilde Negredo. Medel'de yeni yeni giriyor işte kadroya.
    İlk yarının ortalarından itibaren Medel, Lens ve Negredo kadroda banko oynasaydı şu anda lider biz olurduk eminim.
    Şenol hoca hem kendini hem de bizi bitirdi Quaresma ve Talisca aşkına
    |
    |

• Yarbay
    2459 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Göztepe bile bizden daha fazla maç kazanmış.

Sürekli orta-orta-orta olunca sonucu sürekli beraberlik-beraberlik-beraberlik oldu haliyle.
    |
    |

With Donanımhaber since 2005
  • Yarbay
    6991 Mesaj
    Valla bu gs'li çoluk çocuk ile uğraşılmaz, pozisyonları kendi kendilerine yorumlayıp bir de onlara inanıyorlar
    quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: drkayzer

Arda barcada coştu, milli takımı coşturdu bizi de ayağa kaldırır elbet.

Arda ne zaman Barça'da coşturdu yav ne kadar maç oynadı Granada'ya karşı mı şov yaptı en son Atm ve Real maçında takımına gol yedirdi rezaletin daniskası

Efendi deniyor Beşiktaşlılık duruşu deniyor bu mu hakettiğimiz birde Caner denen bela yetmezmiş gbi birde şu müsveddeyi mi istiyorsunuz üstüne yakıştıramadım.

Şenol Güneş de hakeme küfür etmedi mi? Arda ayakkabı atmış çok mu?

Arkadaş hangi takımın taraftarı ise ilk önce armanı tak ona göre cevap vereyim.

Ne alaka? Şenol Güneş o olayı yaşadığında hak verdik mi? Sonuna kadar, hakkı yenilen taraftık çünkü. Peki Arda'nın o kramponu attığı maçı izledin mi? Dediğim şu, hakem haketmişse öyle bir refleks göstermiş olabilir. Bu Arda'yı kötü bir insan yapmaz tıpkı Şenol Güneş'i yapmadığı gibi. Arda sahada çirkeflik yapan bir oyuncu değil. Attığınız videoyu kendi bağlamında incelemek gerekir, tıpkı Şenol Güneş olayında olduğu gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Göztepe bile bizden daha fazla maç kazanmış.

Sebep şu Göztepe zayıf bir takım belli bir süre sonra kondisyondan düşüyor rakiplerde zayıf olarak gördüğü için şans arıyor bulursa atmaya çalışıyor.Göztepe skor bulursa üstüne yatıyor sıkıntı bu bize ise rakipler tamamen kapanıyor sadece kontra arıyorlar oda 1 veya 2 kere ama biz öyle bir açık veriyoruz ki Tosic bile forvette geziyor gol yiyorsun birde şunu gördüm antrenörler galiba talimat vermiş.Kasımpaşa maçında da gördük uzaktan yakalarsanız vurun demiş.Fabri uzaktan toplara karşı aşırı zayıf bir kaleci ve yediği gollere bakarsanız bu görülüyor.Bu arada bu Tosic böyle kafasına göre iler çıkacaksa satılsın her kontrada adam ilerde geziyor.Pepe olsa ne olur Ramos Pique olsa ne olur birde ağır adam.Duran toplar dışında bir takımın stoperi ilerde gezmemeli.
    |
    |

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: drkayzer

Arda barcada coştu, milli takımı coşturdu bizi de ayağa kaldırır elbet.

Arda ne zaman Barça'da coşturdu yav ne kadar maç oynadı Granada'ya karşı mı şov yaptı en son Atm ve Real maçında takımına gol yedirdi rezaletin daniskası

Efendi deniyor Beşiktaşlılık duruşu deniyor bu mu hakettiğimiz birde Caner denen bela yetmezmiş gbi birde şu müsveddeyi mi istiyorsunuz üstüne yakıştıramadım.

Şenol Güneş de hakeme küfür etmedi mi? Arda ayakkabı atmış çok mu?

Arkadaş hangi takımın taraftarı ise ilk önce armanı tak ona göre cevap vereyim.

Ne alaka? Şenol Güneş o olayı yaşadığında hak verdik mi? Sonuna kadar, hakkı yenilen taraftık çünkü. Peki Arda'nın o kramponu attığı maçı izledin mi? Dediğim şu, hakem haketmişse öyle bir refleks göstermiş olabilir. Bu Arda'yı kötü bir insan yapmaz tıpkı Şenol Güneş'i yapmadığı gibi. Arda sahada çirkeflik yapan bir oyuncu değil. Attığınız videoyu kendi bağlamında incelemek gerekir, tıpkı Şenol Güneş olayında olduğu gibi.

Ben Barcelona takipçisiyim aynı zamanda hatırlatırım pek çok şeyin farkındayım hatta bu krampon olayıda Atm Barça maçında oldu.Copa del Rey maçı.
    |
    |

• Yüzbaşı
    492 Mesaj
    bu sene gs fb ve trabzon maclarina geriye duserdusmez yenilmez oynayip parayi vurdu millet he

|
    |

Orijinalden alıntı: elin oğlu

Pepeyi mi oynatacağız on numarada. Ben Ardanın karakterini günahım kadar sevmem ama on numarada kendini verirse takım ayağa kalkabilir, çünkü ciddi bir eksik bizim için bu mevki. Yok burak hırsız yok arda adam, bana ne adamların karakterinden alt tarafı futbol bu ben de taraftarım sadece, iyi olmayacaksa gelsin.

Nokta Caner için neler dedik (bende dedim) şimdi takımda katkı verecekse koşa koşa gelsin yok onu dövmüş yok uçakta bir gece bannae yahu

|
    |
    4118 Mesaj
    2. yarıda iç sahada oynayacağımız çok kolay maçlar var şöyle bi hesap yaptım içeride 24 puan %95 garanti gözüküyor.

9 maçtan Fenerbahçe maçı hariç garanti 24 puan gözüküyor. Şuan 30 puanımız var 30+24=54 yapar.

Geriye 9 tane deplasman kalıyor. 9 deplasmanın 7sini kazanmamız lazım ki 75 puan olsun.

Bu sezon şampiyonluk zor büyük ihtimal 65 70 puan arasında 2. veya 3. olarak bitiririz.

Hoca rakip maçları izleyip plan çizmediği sürece yanındakiler yapsa da bir bok olmaz.

Messi gelse istemezsem oynatmam diyen bir kibir senden benden akıl almaz. Anca çıkar gazeteci fırçalar. Tiksiniyorum artik, itici herif.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arizona Dream -- 24 Aralık 2017; 22:4:58 >
    |
    |
    selates kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

iPhone 8 - Bang&Olufsen H3 - Sony WF1000XM3
  • Yarbay
    4299 Mesaj
    Bu adam mı bizi şampiyon yaptı? Haha! Güldürmeyin beni. Biz bu adamı şampiyon hoca yaptık.Bilic ve Samet’in yaptığı tatlının kaymağını yiyor bu adam sadece.Trabzon’a gidip Talisca ve Quaresma’yı da yanında götürebilir.

Adam safi inat. Bilgisiz,sistemsiz,B planı olmayan, vasat ve anadolu takımı hocası çapında. Oyun okumak yok,rakibi analiz etmek yok. Tüm toplar Quaresma denen halı saha topçusuna gitsin o da orta yapsın!! Müthiş ya taktik dehası.

|
    |

sampiyonluk gitti arkadaslar kimse hayal kurmasin ilk yari 30 puan toplayip sampiykn olan takim yok ikinci yari 40 puan toplasaniz bile 70 puan la sampiyonluk zor ki 40 puanda cok zor bir puan o yuzden ne pahasina olursa olsun lens ve negredoyu kazanmamiz lazim

|
    |

Orijinalden alıntı: elin oğlu

yanlış anlamışssın söylediğimi ben ardanın katkısı olacağına inanmıyorum ve öyle ahım şahım bi adam da değil oyuncu mu yok piyasada bu kadar arda arda diyip duruyor herkes. transfer için alternatif olabilir tabi ama bu kadar uğruna tartışılacak bi oyuncu değil ki bize hazır oyuncu lazım şuan adam aylardır top oynamıyor yazın illaki birisi bulunur.
    |
    |
SEO
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
1,313
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.