Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3450. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104.888
Cevap
123
Favori
3.775.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34483449345034513452
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sanırım Ba geldiğine göre Cenk gitti. Hayırlı olsun. Ayrıca Arda'da geldi gibi. O da hayırlı olsun. Yalnız anlamadığım mevzu Arda kanatta oynuyor, bize geldiğinde kimi kesecek. Lens'e bile sıra gelmedi. Daha Gökhan Töre var. Adam iyileşti, forma bekleyecek. Velhasılı bu işe kafam yatmadı. Tek anlaşılabilir olasılık sanırım kanattan oyuncu satılacak. Sakın Q7 olmasın. Mesela Çin'e Bütün bunları yazmaya dayanağım, bizim yöneticilerin oyuncu ayrılmadan yeni oyuncu almayacağız demeleridir.
  • Şaka maka 25e gitti adam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmeehhmet

Tabi hocam. Biraz orta yapması lazım, içeri katedip pas falan atıyor takım oyununu bozuyor

Babel ‘i kesecek Türkiye’de tek bir oyuncu yok gelmedi şuan daha ve gelmesinide beklemiyorum, arda olursa sanırım 10 numara için olur başka türlü asla hayal kurmayın derim .

• Bu sezon ki en büyük sorunumuzu açıklıyorum "HIZ".

Önceden çok hızlı ataklarla kilitlenen maçları çözebiliyorduk. Gerek kontra atak, gerek bire ikilerle.

Bu sene bakıyorum koşmaya mecali yok takımın. Yaşlarda ilerledi. Bu hafta medel bir iki depar attı rakibin üzerine şaşırdım koşan varmış takımda diye.

Gs maçını izledim. tamam bizden iyi değiller ama bizden hızlılar. linnes alıyor gidiyor, rodrigez gidiyor, ndiaye gidiyor, feguli, fernando, yasin, mariano, denayer vs vs koşuyor adamlar.

Bizimkiler klas oyuncular ama önüne atılan topa koşacak tek adam kaldı oda lens oda oynamıyor. Durum bundan ibaret bize lazım olan HIZ !!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: hanıncipsi

İstemiyorum, bal gibi de haddime

İstiyorsun, kıvırma. Haddine de değil zaten.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fanatik Özel haberi

Ve Cenk Tosun'un yeni takımı belli oldu. Beşiktaş yıldız golcüsü Cenk Tosun'u 25 milyon Euro karşılığında İngiltere Premier Lig ekibi Everton'a gönderdi. Resmi açıklama kısa süre içinde yapılacak.

Beşiktaş uzun süredir ismi transfer dedikodularına karışan yıldız futbolcusu Cenk Tosun için İngiliz kulübü Everton ile anlaşmaya vardı. İngilizler, Cenk Tosun için Beşiktaş'a tam 25 milyon Euro ödeyecek. Transfer döneminin başlamasıyla anlaşmanın detayları resmen açıklanacak.

Sivas maçı öncesi anlaşma yapıldı!

Sezonun flaş golcüsü Cenk Tosun Beşiktaş'ın geçtiğimiz Cumartesi günü oynadığı maçta yedek soyununca herkes çok şaşırmıştı. Cenk'in neden yedek kaldığı ise ortaya çıktı. Everton ile yapılan anlaşma Sivasspor maçı öncesinde yapıldı. Sakatlık yaşamasın diye Cenk maça yedek başladı. Ancak Negredo ile sıkıntı yaşanınca ikinci yarıda oyuna dahil oldu.

En pahalı tranfser olacak...

Everton kulübü, Beşiktaş'ın kapısını ilk çaldığında başkan Fikret Orman İngilizlerden Cenk için tam 40 milyon Euro istedi. Uzun süren pazarlıklar sonucu taraflar 25 milyon Euro karşılığında el sıkıştı ve ön sözleşme imzalandı. Cenk Tosun 25 milyon Euroluk fiyatıyla Türkiye'den yurt dışına transfer olan en pahalı oyuncu olarak tarihe geçecek.

Anlaşma 4.5 yıllık...

Cenk Tosun ile Everton arasında yapılan anlaşmanın detayları da ortaya çıktı. İngiliz kulübü 26 yaşındaki golcü futbolcu ile 4.5 yıllık anlaşma yaptı. Önümüzdeki yarım sezon için 2 milyon Euro alacak Cenk diğer sezonlar içinse 4 milyon Euro kazanacak.

FANATİK ÖZEL

Hadi hayırlı olsun.. İnşallah onun için de iyi olur. Üzüldüm bi yandan ama çok daha iyi yerlere gelmesi için gidip baskıdan kurtulması gerekiyordu. Gitti gidecek diye çıkan haberler yüzünden bi yerde oynayamaz hale gelmesinden korkuyordum. Yaz döneminde ise tüm takımlar Rusyadaki dünya kupasını izleyip oyuncu alacaktı, cenk ise oynamadığı için piyasası düşebilirdi.. Hayırlı olsun, yolu bahtı şansı açık olsun.. Bundan sonra everton maçlarını da izleyecem :)

Arda da gelsin 10 numara pozisyonunda oynasın, adamlıktan bahsetmeden sadece işini yapsın ve negredo ile iyi bir ikili olsun,..

Yalnız bir de cyle larin, augustin gibi genç yetenekli ve hızlı birini alıp oynatmamız lazım.. Ya da paraya kıyıp aboubakar gibi birini. Ya da yusuf yazıcı.. Cenk den gelen parayı genç futbolculara yatırıp 2-3 sene sonra yine cenk gibi satmalıyız. Madem piyasa yaptık vitrin yaptık bunu değerlendirmek gerek

• BASINDA ÇIKAN HABERLER

Beşiktaş'ta flaş karar! Quaresma... yönetim daha yeni uyandı!

Şampiyonlar Ligi’nde tarih yazarken, Süper Lig’in ilk yarısında kaybettiği puanlarla taraftarını üzen Beşiktaş’ta, yönetim takım içerisindeki sorunları masaya yatırma kararı aldı.

25 Aralık 2017, Pazartesi 07:49 Son Güncelleme: 25

Haberin devamı

Beşiktaşlı yıldıza 14 milyon Euro... Cenk derken o gidiyor!

Avrupa ve Türkiye'de siyah beyazlı takımı sırtlayan isimlerin başında gelen tecrübeli futbolcu için Beşiktaş'ın kapısı ciddi şekilde çalındı.

Haberin devamı

Demba Ba konum attı! Beşiktaş...

Senegalli golcü, konumunu 'Beşiktaş Kulübü' olarak güncelledi.

Beşiktaş Kulübü'ne geri döneceği konuşulan Senegalli golcü futbolcu Demba Ba, sosyal medya hesabı Twitter'daki konumunu "Beşiktaş JK" olarak değiştirdi.

Haberin devamı

Arda Turan'dan Beşiktaş mesajı! Tolga Zengin...

BEŞİKTAŞ ara transfer dönemini bir hayli yoğun geçirecek gibi görünüyor.

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Haberin devamı

• Bir haber vardı Tosic'i de alın 25 olsun diye.Başkan demiş yazıyordu ama asla doğru değildir.Olmamalı da.

Cenk 25 iyi rakam.Bir de sonraki satıştan pay almışsak harika olacak.Ederini buluyor Cenk.Ama bunda da Marcelo gibi 10 yazıp da 7 çıkarsa olmaz yani Marcelo'yu 10 satıyorduk 7 ye düştü..

Cenk kesin 25 kalırsa iyi

Ama yeri Ba ile dolmayacak.Bayern maçlarında ihtiyac olabilirdi Cenk'e.
  • Cenk için 20 25 14 diyen var anlamadım gitti bari o gelecek parayla düzgün forvet arkası alınır.

• Babel'e teklif gelmiş Çin'den. O da giderse tam anlamıyla çökmüş oluruz. Quaresma'yı verelim onun yerine kabul edebilirler.
  • sivas maçında o kadar bariz belli olduki bu takımın problemi. atiba,q7 ve talisca. atiba sürekli yan ve geri pas.topu alıp ileriye doğru taşıyım kafası yok adamda.oyunun sadece defans kısmında var.yaşda ilerlemiş zaten. medel oranın adamı. yanında tolgay mı olur oğuzhan mı olur bilemem. cenk söylentileri doğru galiba.25 milyon azımsanacak bi rakam değil. ayrıca her sezon arası Ba yı almamız nedir yaa.başka forvetmi yok dünya üzerinde. bide arda durumu var.hem taliscaya tehdit,hemde quaresma ya.kendilerini çeki düzen vermeleri için doğru bi transfer gibime geliyo.bide hakikaten kendini işine verir form tutarsa.şenol güneşin elinde başka bişey olur
  • Cenk Tosun 20 Milyon £ fiyat üstüne gidecekse çok iyi bence . Arda Turan şuan oynamıyor olabilir ama ihtiyacımız olan bir oyuncu. Kesinlikle alınmalı 10 numara pozisyonunda oynamalı.
  • Arda ile Terim'in arası kötü benim bildiğim. Milli takımı bırakırken baya söylenmişti. Arda'nın GS'ye döneceğini sanmıyorum.

Beşiktaş'a gelir mi? Barcelona ile anlaşılırsa, Arda da istiyorsa olma ihtimali yüksek bir transfer. Fikret başkan'ın onayı burada önemli o istemezse gelemez.
  • Arda geldi büyük ihtimal umarım Cenk' i iyi bir fiyata satmışızdırda moralim düzelir bi tokatta ordan yemeyelim
  • valla ederi ne ise kim satılacaksa satılsın gitsin.Bu sene şampiyonluk mucize.Sezon sonunda alacağımız toplam puan en fazla 63 olur.O da artık kaçıncı sırada bitiririz bilmem.Bayern karşısında zaten şansımız yok e ne kaldı elde "0". Hiç değilse cenk babel q7 vs. artık kim satılırsa satılsın şimdiden yapılanmaya gitmek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi webmasterrizmir -- 25 Aralık 2017; 10:51:17 >
  • Cenk i 25e okutursanız gerçekten tebrikler.

Kötü olduğundan söylemiyorum, tam tersi cenki takımıma da gsterim, ancak 25 oldukça uçuk bir sayı. Kimler geldi kimler geçti şu lig ilk defa 25i gördü. Hadi hayırlısı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tomthejeer -- 25 Aralık 2017; 10:52:20 >
  • Fikret başkan şampiyonluğun gittiğinin farkında bence bu sene ki gelirlerle ve oyuncu satışlarıyla daha iyi bir kadro kurup seneye şampiyon olmayı düşünüyor muhtemelen yardımcı direktör de alacak.
  • Beşiktaş uzun süredir ismi transfer dedikodularına karışan yıldız futbolcusu Cenk Tosun için İngiliz kulübü Everton ile anlaşmaya vardı. İngilizler, Cenk Tosun için Beşiktaş'a tam 25 milyon Euro (113 Milyon TL) ödeyecek. Transfer döneminin başlamasıyla anlaşmanın detayları resmen açıklanacak.

Sivas maçı öncesi anlaşma yapıldı!

Sezonun flaş golcüsü Cenk Tosun Beşiktaş'ın geçtiğimiz Cumartesi günü oynadığı maçta yedek soyununca herkes çok şaşırmıştı. Cenk'in neden yedek kaldığı ise ortaya çıktı. Everton ile yapılan anlaşma Sivasspor maçı öncesinde yapıldı. Sakatlık yaşamasın diye Cenk maça yedek başladı. Ancak Negredo ile sıkıntı yaşanınca ikinci yarıda oyuna dahil oldu.

En pahalı transfer olacak...

Everton kulübü, Beşiktaş'ın kapısını ilk çaldığında başkan Fikret Orman İngilizlerden Cenk için tam 40 milyon Euro istedi. Uzun süren pazarlıklar sonucu taraflar 25 milyon Euro karşılığında el sıkıştı ve ön sözleşme imzalandı. Cenk Tosun 25 milyon Euroluk fiyatıyla Türkiye'den yurt dışına transfer olan en pahalı oyuncu olarak tarihe geçecek.

Anlaşma 4.5 yıllık...

Cenk Tosun ile Everton arasında yapılan anlaşmanın detayları da ortaya çıktı. İngiliz kulübü 26 yaşındaki golcü futbolcu ile 4.5 yıllık anlaşma yaptı. Önümüzdeki yarım sezon için 2 milyon Euro (9 Milyon TL) alacak Cenk diğer sezonlar içinse 4 milyon Euro (18 Milyon TL) kazanacak.

Yakup Çınar - Fanatik.com.tr

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Anlatamadım sanırım, istemiyorum ve istememek de haddime
  • quote:

Orijinalden alıntı: Citizen'in Pengueni

Fikret başkan şampiyonluğun gittiğinin farkında bence bu sene ki gelirlerle ve oyuncu satışlarıyla daha iyi bir kadro kurup seneye şampiyon olmayı düşünüyor muhtemelen yardımcı direktör de alacak.

Nasıl farkında ? Nereye gitmiş şampiyonluk hani ? Büyük takım yöneticisi başkanı teknik adamı böyle düşünemez.
  • 
Sayfa: önceki 34483449345034513452
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.