Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3425. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104.888
Cevap
123
Favori
3.775.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34233424342534263427
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kimse beşiktaşla billur geçemez ulan şenol istifa günaydın yok günümüzü kararttın ulan!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu taraftara üzülüyorum gece gündüz forumlarda Beşiktaş hakkında yazıyorlar kaç aydır Şg göremedi yapılacak hamleleri ya yazmayayım diyorum düşününce insan sinir hastası olacak.Ya birisi bu adama cm fm öğretsin.Ya hiçbir hamle yapmadan takım yensin değişiklik olsun istiyor kaç aydır böyle .imkan ve kadro derinliği olmasa anlayacağım.Daha ne kadar sabretmemiz gerekiyor bu adamın artık istenilen değişiklikleri yapması için hayır yönetim nasıl sesini çıkarıp uyarmıyor inanılır gibi değil.

• BU TAKIM ÇOK HANTAL

TEK TAKTİĞİ ORTA AÇMAK OLAN TAKIM İŞİ ŞANSA BIRAKMIŞ DEMEKTİR

QUARESMA DÖVE DÖVE ADAM EDİLİR

• sıvasta ıyı oynadı
  • Gayet başarılı olan topu öne taşıyan Tolgay neden bir anda kesildi? Medel'i çok beğendin eyvallah ama geberik Atiba'yi neden kesemiyorsun Tolgay gibi oyuna dinamizm katan bir genç varken elinde.

Kadroda çok ciddi yönetimsel hatalar var çok ama çok ciddi.

• kanatlarimiz adam eksiltmiyor q7 orta aciyor yada gokhan gonul oturmus savunmaya tam cizgiye inmeden orta acmanin hic bir faydasi yok

arda ve felleani takima gelmesi gerekli cenk satilirsada gomez gibi bir forvet yurur gideriz

• quote:

Orijinalden alıntı: Arizona Dream

Gayet başarılı olan topu öne taşıyan Tolgay neden bir anda kesildi? Medel'i çok beğendin eyvallah ama geberik Atiba'yi neden kesemiyorsun Tolgay gibi oyuna dinamizm katan bir genç varken elinde.

Kadroda çok ciddi yönetimsel hatalar var çok ama çok ciddi.

tolgayda mac seciyorki bir hafta iyi bir hafta kotu anlamsiz pas hatalarida cabasi

• Şu kadrodaki herifler sırf kendi kaliteleriyle serbest bırak daha iyi oynarlar. Herif resmen 90dk orta açtırıyor. Yazık günah emeklere.

• mmusty355 kullanıcısına yanıt
    Buraya maaşından kesip gelen insanları çocukları mutlu etmeliyiz diyen Tolgay maç seciyor he? :)

Yaptigi koşuları mücadeleleri görmesek inanacagiz.

Pas hatası yapıyormuş, pas hatasının top kaybının Allah'ını Q7 Talisca Atiba üçlüsü sezon başından beri yapıyor.

Bu mu şimdi yeni hoca savunmanız?

Bir maçta takımın kaptanını yedi bitirdi. Ama sezon başından beri bir bok yapmayan adamlar hala sahada ve el birliğiyle takım hoca onaylı sabote ediliyor. Bu saatten sonra Oğuzhan'ı kazanamayız. Muhtemel para kazanabileceğin daha faydalanabilecegin gencecik çocuktan da oldun. Sırasıyla Lensi küstürdün Negredo'yu illallah ettirdin, geçen sezon Antep'i tek başına ligde tutmaya calisan Orkan'a u21 veledi muamelesi yaptın. Ne için? Bu geberik moruk için, saklaban için, casper için. Ne için? 17 puan kaybı için.

Bu saatten sonra gram saygım kalmadı Şenol denen herife. Çıksın gitsin takımın başına da kim gelirse gelsin önemli değil şu an. Bu takımı zaten bu sene şampiyon yapamaz. Tamer gitti taç düştü bu kadar basit.

• Şenol Güneş bu takımın tdsi değildir. Güzelim takımı eritiyor. Lens gibi fenerde banko oynuyan adam bjknin yedeği. Okadar iyi Kadro var bjkde . Yazık oluyor

• Beyler Türkiye kupası ne zamandı? Malum Quaresma yok orta kafa gol taktiği yapmıyoruz. O daha hoş geliyor göze

• Kaptan Arda gelsin adam etsin takımı

• ciğerimizi söktün şenol onurun varsa defol git!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muhafız.

BU TAKIM ÇOK HANTAL

TEK TAKTİĞİ ORTA AÇMAK OLAN TAKIM İŞİ ŞANSA BIRAKMIŞ DEMEKTİR

QUARESMA DÖVE DÖVE ADAM EDİLİR

Quaresma bu saatten sonra adam olmaz. Quaresma ve Talisca'yı kadroya dahi almayacaksın artık.
    Eski paslı oyunumuza geri dönmek zorundayız.
    Arda transferini her ne kadar istemesem de gelirse kadro artık şu şekilde olmalı:

Medel-Oğuzhan(tolgay)
    Lens - Arda - Babel
    Negredo
  • ulan biz beşiktaşı çocuğumuzdan annemizden babamızdan daha çok sevdik bunu yapmıyacaktın şenol!
  • beşiktaş egolara kaprislere inatlara emanet edilemez. evet öncesi çok güzeldi ama sonra batırdın şenol. kendine gelmiyeceksen bırak git!
  • boşyere desteğin bir anlamı yok. cenk hareketli diye oyuna aldım diyerek bizle dalga geçemezsin. maçı alsan yine aynı şeyleri söyleyecektim.
  • Ben hala Negredo'yu neden çıkarttığı merak ediyorum bu konuda bir bilgi var mı göremedim de?
  • Tamam hocam sakin !!

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

Tamam hocam sakin !!

sakinim hocam ama üzgünüm
  • 
Sayfa: önceki 34233424342534263427
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.