Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
105.794
Cevap
135
Favori
3.660.436
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    492 Mesaj

ikinci yari 41 toplasak bile 71 yapar cok zor sampiyonluk 71 puanla ki oda imkansiz bence 60-70 puan araiginda 3. olucaz gibime geliyo tabi ciddi degisikliklere gidilmezse

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    selates kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psman -- 23 Aralık 2017; 19:15:42 >
    |
    |
    arkadaslar suan herkes negredonun neden oyundan alindigjni tartisiyor hic kimse anlam vermis degil

Bu talisca denen casperin ve quaresma denen takımın kanserinin ilk 11 başladığı maçı izlemeyeceğim, artık bıktırdılar.
    |
    |

• Yüzbaşı
    679 Mesaj

Vincent Aboubakar ne kadar ileri görüşlü bi adamdı. Ah abuş ah kaçırmayacaktık seni.

Bu arada Şenol hocayı istifaya davet edenler aklını başına alsın. Şu puan kayıplarında en az sorumlu Şenol hocadır.

Yönetim her sene kalasları verip Şenol hocadan yontmasını bekliyor.

Talisca oyun sistemini bozan oyuncuların başında geliyor. Şenol hocanın Talisca'yı asla istediğini sanmıyorum. Hocaya bugün teknik modern bir ortasaha getircez ama Talisca gönderilcek deseler "hemen gönderin talisca'yı" der.
    |
    |
    selates kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Cenk'in hareketliliğinden yararlanıp, Talisca'ya pozisyon buldurmak için Negredo'yu çıkardım, dedi az önce.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Ckmz17 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: selates

Hoca, Cenk'in hareketliliğinden yararlanıp, Talisca'ya pozisyon buldurmak için Negredo'yu çıkardım dedi.

Şimdi birşey diyeceğim olmayacak. Cenk uzun zamandır izlediğim en statik forvet, hoca futbolcularıda unutmuş sanırım.
    Negredo değişikliği için 85 dk bekleyen adam oyuna cenki almak için 45dk değişiklik yapıyor bunun adı çifte standart.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Am@deus -- 23 Aralık 2017; 19:20:5 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: selates

Hoca, Cenk'in hareketliliğinden yararlanıp, Talisca'ya pozisyon buldurmak için Negredo'yu çıkardım dedi.

Hmmm Osmanli macinda Babel'e alan acan kimdi acaba?

Senol Gunes'in kafasi karismis cok net.

|
    |

niye olacak quaresmaya adam gibi oyna dedi diye aldı oyundan. alsın şaklabanını nereye istiyorsa gitsin.
    |
    |
    Ckmz17 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

1- q7 topu gereksiz kaptirir

2- fabrinin net hatasi 35 metreden topu sektordi mac sonu kendide soyledi benim hatam dedi

3-talisca cikmali cenk girmeliydi

4- q7 cikip lens alinmaliydi

bunlar baslica sebeb ve hatalr

|
    |
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by_efendy34 -- 23 Aralık 2017; 19:19:1 >
    |
    |
    şenolu kovarsanız yeni teknik direktör tudor olabilir, bence bazıları sevinir de. buralarda ''tudor terimden daha iyi hoca, yediniz adamı'' diyenler vardı. çağırın tudor dehasını da gazcı terimi paralasın biraz
    |
    |
    En son kim 2 sene üst üste şampiyon yapmış takımı bir bakın? Bu sene şampiyon olmazsak kredisi nasıl tükeniyor? Yerine gelen kim olursa olsun şampiyon yapma garantisi var mı?

Bence olma garantisini bırak başka hocanın bizi şampiyon yapamayacağının garantisini verebilirim.

Şenol Güneş'in arkasında durmalıyız. Hocaya veryansın edenler nankörlükten başka bir şey etmiyor.

Hoca gönderilirse bizde g.tmüz sıkıştığında Gs gibi 2. Şenol dönemi, 3. Şenol dönemi diye saymaya başlarız.

Nankörlük etmeyin sabredin. Hoca bunu herkesten fazla hakediyor.

Orijinalden alıntı: qlobaLww

Vincent Aboubakar ne kadar ileri görüşlü bi adamdı. Ah abuş ah kaçırmayacaktık seni.

Bu arada Şenol hocayı istifaya davet edenler aklını başına alsın. Şu puan kayıplarında en az sorumlu Şenol hocadır.

Yönetim her sene kalasları verip Şenol hocadan yontmasını bekliyor.

Talisca oyun sistemini bozan oyuncuların başında geliyor. Şenol hocanın Talisca'yı asla istediğini sanmıyorum. Hocaya bugün teknik modern bir ortasaha getircez ama Talisca gönderilcek deseler "hemen gönderin talisca'yı" der.

ŞENOL GUNES ISTIFA
    Illusions

quote:

Orijinalden alıntı: Aykan19o3

Senol Gunes'in performansinin dusmesinde milli takim soylentilerinin etkisi cok fazla bana gore.

Yildirim Demiroren denen sahis bir sekilde zarar veriyor kulube.

Yıldırım eski BJK başkanı değil mi niye zarar versin kulübe.
    |
    |
    Intel Core i7 4790 / Asus H81M-D R2.0 / Zotac GTX 1660 6 GB / Kingston Hyperx 2x8 GB DDR3 1600 MHZ / FSP Hyper 700W / Seagate BarraCuda 2TB ST2000DM008 / Kingston Hyperx Fury 120 GB SSD / Dark Freezer X120RD
  • Yüzbaşı
    571 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ckmz17

macin ozeti

1- q7 topu gereksiz kaptirir

2- fabrinin net hatasi 35 metreden topu sektordi mac sonu kendide soyledi benim hatam dedi

3-talisca cikmali cenk girmeliydi

4- q7 cikip lens alinmaliydi

bunlar baslica sebeb ve hatalr

Fabri de insan adam sezon başından beri ilk defa hata yaptı.Ne kadar çok hata olursa olsun sen penaltı olmadan gol atamıyorsan istifa edeceksin.Samet Aybaba'ya versen bu kadroyu şampiyon yapar ya bıktım Quaresma'nın ortalarıyla şansa gol bulmaktan.
    |
    |

Fikirler Ölmez....
  • Teğmen
    140 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ne diyorum

Tudor hocam olsa beşiktaşın başında açık ara liderdi beşiktaş çok açık. Bizimkiler adamı yedi.

+1903
Media Sözlük
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,984
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.