Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3399. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
104.888
Cevap
123
Favori
3.775.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33973398339934003401
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 11e 11 .sakat degilsin .mis gibi sivasin kuru sogugu .ozy pasa girdi ne yapti ????ben soylim Hic bisi daha burda ozy ovup kendinizi gulunc duruma dusurmeyin size yazik bide 10numaraya falan yazanlar var muhahah .lensden bi cacik olmaz psv kiraya verilsin hic olmassa macindan falan kurutuluz.orkan buna bin cakar .negrodo iyi degil tamamda niye cikti sanki kenarda manzukic oturuyo . Atibanin cikmasi zaten rezillik ozetle hoca bugun maci eliyle verdi gecmisnolsun .bu mac 2. Viyena kusatmasiydi .gecmis olsun .bir ortasa bir forvet alinmazsa bjk 4.olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nassın uşağum eyi misin?

Mutlu musun laz yüzünden, şaklaban yüzünden maç kaybetmemize? Kaç gündür laf edip duruyordun bana!?

#NefretimsinŞAKLABAN

#NefretimsinLAZ

• quote:

Orijinalden alıntı: su55

Ben dahil bazılarımız şg gitsin istiyoruz. Tamam gitsin.

Yerine kim ?

Yılmaz Vural

• Leş oğlu leş talisca. Geçen hafta yaptığımız ortalar yerini buldu bu hafta olmadı atamadık bi türlü ama farklı bir taktik de yok sürekli kanatlar adam gibi bi 10 numara olsa en az 7-8 puan fazlamız olurdu. Bide Fikret başkan taliscayı alalım diyor bu taliscayı üstüne para verseler alma başkan git adam gibi sosa tarzı oyuncu bulun.

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sene şenol hocanın lig performansı çok kötü sürekli kanat futbolu; ver topu şaklabana orta açsın belki gol olur... Tamam 10 numaran yok ama klasik 4-4-2 oynayan fener de 10 numarasız sürekli merkezden atak yapabiliyor yani demek ki isteyince oluyor. Son 16 turunda da büyük ihtimal eleneceğiz, geç olmadan teşekkür edilip gönderilmesi hayırlı olmaz mı sizce de?
  • Bazı kendini bilmez iyi gün taraftarları Şenol Güneş'in gitmesini istiyormuş. Eğer bir suçlu varsa futbolculardır. UCl'de mücadelenin yarısı sahaya yansısa ezer geçeriz. Özellikle 2. yarıdaki durağan oyun beni öldürdü. Her oyuncu ayağına istiyor...
    Taraftarı zaten hiç anlayamıyorum... Q7'yi eleştirip Lens'i istiyorlar. Gençler ister kabullenin ister kabullenmeyin ama Lens bu sene yerdiğimiz en büyük kazaıklardan bir tanesi. Eğer Q7 çıkacaksa oyuna girmesi gereken kişi Orkan'dır. Lens ne yazık ki tam bir hayal kırıklığı. Olumlu yönü yok denecek kadar az. OYsa Orkan hem genç hem de bugüne kadar yaptıklarıyla beni heyecanlandırıyor.

Ayrıca Şenol Güneş'i istemeyen saf arkadaşlara tavsiyemdir... Açsınlar baksınlar 2 sene önceye kadar kaç yıl beklemişiz şampiyonluk için. FFP de iyi idare ettik ama oyuncular artık yaşlandı ve çoğu kendini UCL'ye saklıyor. Bu sene FFP kalkacağı için genç, potansiyelli ve en önemlisi başarıya aç oyuncuları toplamak lazım.

• Arkadaş ilk 45 dakikaya bak son 45 dakikaya bak. Bu zamana kadar hep ŞG yi savundum ama bu maçta negredo yu çıkararak maçı katletti. q7 yi kenara almaya otoritesi yetmedi negredoyu aldı ve maç o anda bitti. Geçmiş olsun ŞG gitmeden bu takımdan artık iyi futbol beklenemez.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jst1907

quote:

Orijinalden alıntı: GATIRCAN

Puan kaybı yaşadığımız maçların hepsinde de ezici üstünlük sağladık. Topa sahip olma hep %60 lardaydı, bir sürü pozisyonlar bulduk ama skor üretemedik.

Top bu kadar bizim kontrolümüzde olunca rakip iyice gömülüyor, rakibi açmak zor oluyor. Arada rakibin de oynamasına izin vererek açılmalarını sağlamak lazım.

Sivas 15 dakikadır tek kale oynuyor yahu siz futbol falan izlemeyin

10 Kişi Kayseri'ye, Akhisar'a şut çekemedin, Yeni Malatya, Alanya iyi mi top oynadın bunlarda

İstatistikleri incele.

Oynadığımız son 6-7 maçın tamamında ezici üstünlük kurduk rakibe. Topa sahip olma çoğunda %60lardaydı. Hangi maç hatırlamıyorum arada sadece bir maçınta pozisyon kıtlığı yaşadık ama onda da topa sahip olma oranımız yüksekti. Diğerlerinde pozisyonlarımız da çoktu ama sonuç alamadık.

Benim fikrim rakibin gömülmesini istemiyorsan topu vereceksin biraz oynayacaklar.

• Yönetimin şu çapsız için kurduğu kadroya yazık.

İSTİFA ET!!!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

su bizim eslestigimiz zamanlardaki stoke city'den ne farkimiz var su an ? bi tek delap gibi tac kullanan oyuncumuz eksik.

Bir de Crouch
    Stoke City nereden aklına geldi ya
  • Deplasman maçlarına bakın. kasımpaşa gençlerbirliği fenerbahçe malatya kayseri sivas

6 maçtan 3 puan almış kayıp 15 puan.. hadi köyüne hoca.

kendi sahamızda kendi taraftarımız önünde sen olmasanda maç kazanılır. o taraftar maçı zaten aldırıyor. sana ihtiyaç yok..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

Her deplasman her puan kaybı hocanın,taktiğin ne senin acaba? Quaresma atiba cenk her türlü nasıl oynuyor?

Negredo nasıl çıkar ya ? Adam gayet iyiydi ?

• Evet bu maç Şenol Güneş'in hatası ama yapacak birşey yok. Sanki Mourinho, Pep Guardiola, Şenol Güneş'i gönderin acil beni getirin takımın başına diyor. Ne yapalım elimizdeki malzeme bu Şenol Güneş'i gönderip kimi alacaksınız. O adamın sayesinde Şampiyonlar Liginde grup 1.cisi çıktık. Manchester United, 1 maç kaybedince Sir Alex Ferguson'u kovsaydı Ferguson efsane olabilir miydi bu yıl şampiyon olamasak bile Şenol hocamızın arkasındayız!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trabzona bile almazlar seni riza hoca varken. İstifa et anadolu takimi yonet evlatlarini yanina alip. Negredo, lens sana buyuk geldi git volkan senle burak yilmazla oyna anca.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç şenol a bahane bulmayın.Kadronuz çöpler+dedelerden oluşuyor.Bu maçın suçlusu cüneyt çakır.1 penaltı yerine 3 penaltı verseydi maç sizdeydi.

• speedymaster S kullanıcısına yanıt
    Dostum tabii ki Şenol Güneş sorumlu olacak, oynamayan adamı oynatan biz değiliz Şenol Güneş. Taliscanın yerine necip oynasa daha fazla iş yapar, hırsıyla top kapar en azından.

• Fırat Günayer@firatgunayer

Beşiktaş yeniliyor, taraftarı üzülüyor, onları teselli için tribüne sadece 2 futbolcu gidiyorsa, sorun sırf sahada değildir..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kairros. kullanıcısına yanıt
    froce1903 kullanıcısına yanıt
    Beşiktaş tarihinin en iyi kadrosu falan değil bu. Tamamen 2015-2016 vitor feneri gibi bir ilüzyon yaratıldı.

Şu takımda bir GERÇEK MODERN BİR 10 NUMARA olsaydı şuan 6 puan farkla liderdik.

@froce1903

Noldu koçum bidon94'ün alabildi mi maçı? Sen gibiler yüzünden bu vasıfsız bidon başımıza ilah kesildi.

ULAN KOCA TAKIMIN HÜCUM PLANI YOK LAN YOOOK. ANLAYIN ŞUNU BU TAKIM BU OYUNLA MAÇ FALAN KAZANAMAZ.

BU TAKIM BU SEZON TALİSCA İLE ŞAMPİYON OLSUN KENDİMİ BANLARIM.

YETER ARTIK AÇIN GÖZÜNÜZÜ

DEVRE ARASINDA BU TAKIMA GERÇEK BİR 10 NUMARA GELMEZSE ŞAMPİYONLUK DEĞİL 2.LİK BİLE GELMEZ.
  • 
Sayfa: önceki 33973398339934003401
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.