Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3361. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
104.888
Cevap
123
Favori
3.775.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33593360336133623363
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cenk satılırsa Negredo arkasına Miguel Borja.
  • Murat Özen@Muratozen1903
    Devre arasında çok bir şey beklemiyorum. Vida, Dubai’de. Gelmesi bekleniyor.Cenk satılırsa ortalık kıpırdar ve Borja için kapı çalınır. Başkan 30 dan aşağı satmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 23 Aralık 2017; 0:15:15 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Medel Atiba defansif dedik osmanlı kadrosu açıklandığında ben dahil çoğu kişi Josef Topal bu Fenere döndük dedi. Ama Medel dinamizmi ve öne oynama istediği sandımızdan farklı oldu şimdi Oğuzhan önlerinde nasıl eğer istedimiz Oğuzhan olursa çok farklı bir Bjk görürüz gibi geliyor bana...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurss222

Medel Atiba defansif dedik osmanlı kadrosu açıklandığında ben dahil çoğu kişi Josef Topal bu Fenere döndük dedi. Ama Medel dinamizmi ve öne oynama istediği sandımızdan farklı oldu şimdi Oğuzhan önlerinde nasıl eğer istedimiz Oğuzhan olursa çok farklı bir Bjk görürüz gibi geliyor bana...

medel gerçekten formayı aldı bence de ama oğuzhan hala bir soru işareti. tabi ki taliscadan çok daha faydalı ancak bizim şampiyon olmamıza yetecek performansta değil. şenol güneşe güvenmekten başka çaremiz yok umarım doğru seçimi yapar.
  • Medel Atiba aslında sandığınız kadar defansif olmayacaklar arkadaşlar kağıt üstünde öyle belki ama uygulamada farklı olacak

Ayrıca devre arasında bence bır sağ bek isteyecek hoca

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle03

Yalnız yarın yendiğimiz anda lideriz

Aldiginiz takdirde o liderlik anca 2 saat surer yiğenim

• Cenk ve talisca bence devre arasında yolcu, hadi talisca neyse ama şenol hoca cenki bu kadar hızlı şekilde kestiyse vardır bi sebebi. Başkanın ve Ahmet nur çebinin devre arasında satmayı düşünmüyoruz demesinin tek sebebi fiyat arttırma, cenk ve talisca gidici gibi görünüyor.

• beyler, şu video izleyerek futbolcu monte etmeyin artık.. Geçen gün teneke bağlayıp gönderdiğimiz miloseviç bjk ye imza attığı zaman videolar havada uçuşuyordu. Ben de izlemiştim ve yok artık demiştim :D futbolcu değil pepenin xavi ayaklısı diyorduk.. Adam patates çıktı.

Aklıma sabrinin videosu geldi. Bale ile karşılaştırmışlar ve hakkaten sabri daha iyi duruyor

Biz çok düştük bu hatalara, siz siz olun, youtubeden futbolcuyu görerek karar vermeyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeepImpact.

quote:

oq

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackEagle03 -- 23 Aralık 2017; 1:19:47 >
  • BlackEagle03 kullanıcısına yanıt
    Vida zayıflamış mı ne olmuş ya, sanki daha iri kıyım gibi hatırlıyorum
  • Transfer bitmiş galiba ho . Bu adam ciddi alkolikti bakalım İstanbul gecelerine kapılacak mı
  • Bizim kıllı kezbanlar görsün elin adami bile sizden daha güzel

• Vidalandınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeepImpact.

quote:

belli olmaz
  • Babel Tolgay Lens

Atiba - Medel

Bu hafta böyle çıksak.

Şu atiba medel tolgay üçlüsünü çok merak ediyorum.

Lens bence formayı hakediyor. Hocanın q7 ısrarınıda anlamıyorum.

• Medel Fellaini
    Adriano Vida Pepe GG

Barcelona real madrid psg bayern karmasından gol yemez bu altılı
  • Kaç yıldır defans sorunu yaşarken şimdi ne hale geldik şaka gibi lan. Vida hayırlı olsun. Son 2 sezon ki performansın ve yüreğini ortaya koyuşun ile seni özleyeceğiz Tosic reyiz.
  • Adriano-vida-pepe-GG. Allahım biz bugünleri görmeyi hak edecek ne yaptık Yarabbim.

• Matkap Beşiktaşımıza yakışan bir transfer
  • 
Sayfa: önceki 33593360336133623363
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.