Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3359. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
104.888
Cevap
123
Favori
3.775.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33573358335933603361
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hadi bakalım şimdi kim imPARAtor, kim şişirilmiş balon çıkacak ortaya. Merak ettiğim şey şu, terim başaramayınca ne yapacaklar? Hani winner takımlar ya, yersen(!) tabi. Para komidinin üstünde dediğinize bin pişman olacaksınız, Allahın sopası yok. Hannibal Lecter hocamın son kurbanı imPARAtor terim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: N3DV3D11

quote:

Orijinalden alıntı: tekkral34

quote:

Orijinalden alıntı: Fantasticoo

yanlış bimiyorsam lig devam ederken hoca değiştiren hiç bir klup şampiyon olamamış.

mustafa denizli ve beşiktaş hariç.

ayrıca bu terim kaç defa gönderilip kaç defa geri çağrılacak merak ediyorum. dünyada örneği olduğunu sanmıyorum. yakında terim istifa sesleri yükselirse şaşırmam. :) ilk haftalarda tudor a methiyeler dizip adamı zorla gönderenler terim e de aynısını yapar. ki yaptılar geçmişte..

Hamza Hamzaoğlu sezon ortasi geldi Prandelli'nin yerine.

Lig sampiyonlugu Turkiye Kupası ve Super Kupa yi kazandi.

Riekerink sezon ortasinda geldi Hamza Hamzaoglu yerine.

Turkiye Kupasi ni Fenerden Super Kupa yi Besiktas in elinden aldi.

O zamanki rakiplerinin ligde durumu önemli Süper kupayı da maalesef son şansları değerlendiremediğinden kaybetti Beşiktaş maçta üstün olan bizdik ama maç penaltılara gidince kaybedileceği belliydi.Çünkü kalemizde kova vardı.Kimsede zaten güvenmiyordu.

11. hafta takımın başında Taffarel 12. hafta Hamzaoğlu vardı.

Prandelli 10. hafta sonunda kovuldu.
    Puan Durumu:
    1. Beşiktaş 20
    2. Fenerbahçe 20
    3. Galatasaray 19

Galatasaray - Beşiktaş derbisi oynanmadan önce yani 33. haftaye girerken puan durumu:
    1. Galatasaray 73
    2. Fenerbahçe 70
    3. Beşiktaş 66

Son haftaya kadar 3 takım da iddialı girdi. Yani öyle Sivas Başakşehir falan değildi rakipler
    Süper Kupa maçında ise maç penaltılara da gitmeden bitecekti orada ters vuruş yapılmasa

• Yarın maç maalesef 16:30'da, haberiniz olsun.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: N3DV3D11

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Fantasticoo

yanlış bimiyorsam lig devam ederken hoca değiştiren hiç bir klup şampiyon olamamış.

mustafa denizli ve beşiktaş hariç.

ayrıca bu terim kaç defa gönderilip kaç defa geri çağrılacak merak ediyorum. dünyada örneği olduğunu sanmıyorum. yakında terim istifa sesleri yükselirse şaşırmam. :) ilk haftalarda tudor a methiyeler dizip adamı zorla gönderenler terim e de aynısını yapar. ki yaptılar geçmişte..

Hamza Hamzaoğlu sezon ortasi geldi Prandelli'nin yerine.

Lig sampiyonlugu Turkiye Kupası ve Super Kupa yi kazandi.

Riekerink sezon ortasinda geldi Hamza Hamzaoglu yerine.

Turkiye Kupasi ni Fenerden Super Kupa yi Besiktas in elinden aldi.

O zamanki rakiplerinin ligde durumu önemli Süper kupayı da maalesef son şansları değerlendiremediğinden kaybetti Beşiktaş maçta üstün olan bizdik ama maç penaltılara gidince kaybedileceği belliydi.Çünkü kalemizde kova vardı.Kimsede zaten güvenmiyordu.

11. hafta takımın başında Taffarel 12. hafta Hamzaoğlu vardı.

Prandelli 10. hafta sonunda kovuldu.
    Puan Durumu:
    1. Beşiktaş 20
    2. Fenerbahçe 20
    3. Galatasaray 19

Galatasaray - Beşiktaş derbisi oynanmadan önce yani 33. haftaye girerken puan durumu:
    1. Galatasaray 73
    2. Fenerbahçe 70
    3. Beşiktaş 66

Son haftaya kadar 3 takım da iddialı girdi. Yani öyle Sivas Başakşehir falan değildi rakipler
    Süper Kupa maçında ise maç penaltılara da gitmeden bitecekti orada ters vuruş yapılmasa

O sezon bilic yerine yılmaz vural olsa dahi şampiyonluğu size vermezdik hocam. Bilic gördüğüm en loser hoca olabilir, son haftalara lider girip 7 puan fark yemeyi bi bilic başarabilirdi sağolsun başardı.

• Beşiktaş'ın Sivasspor maçında muhtemel 11'i: Fabri - Gökhan, Pepe, Tosic, Adriano - Atiba, Medel, Oğuzhan, Quaresma, Babel - Negredo. (NTV Spor)

• quote:

Orijinalden alıntı: Herman_Wolff

quote:

Orijinalden alıntı: quzman

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bursadan gol haber1

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bursadan gol haber1

karşılarında Samet Aybaba yok tersten saplamak için muazzam bi fırsat.Kim büyük şimdi görelim

20 mi daha büyük 15 mi?

Kebapçı Selahattin daha büyük hocam

Söyleyin Selahattin'e o farkı eşitlesin. Çünkü sizin böyle bir şeyi başarabilmeniz imkansız.

Son maçımızda neredeyse attığınız ile yediğinizi eşitleyecektik.

Neyse FT'yi ilk fırsatta kuyruğuna teneke bağlayıp gönderdiğinizde daha sesli güleriz de en azından espriniz boşa gitmez.

Son maçta attığınız her golü bir şampiyonluk saysak bile iki şampiyonluk öndeyiz hocam. Size hayatta başarılar hocam

" Cümle sonuna hocam koyayım da troll olduğum anlaşılmasın "

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Şu kadro Oğuzhan'a haydi kaptanlığını yap o aldığın numaranın hakkını ver demektir. Doğru hamle. Artık fazlasıyla sorumluluk almalı, geldiği günlerdeki çömez Oğuzhan yok artık, bunu göstermeli.

Negredo'ya 1 gol artırmasını bekliyorum bu maçta.

• Gs sozluk göztepe mac basligindan alinti

u çapsız yönetim mi yapar, duayenler mi el atar bilmiyorum ama bu maça galatasaray efsaneleri olarak tanımlayabileceğimiz tüm isimler davet edilmelidir.

başkan'ı hala istemiyoruz, ahımız var diyene de, aslolan galatasaray'dır diyene de bu camianın bu sinerjiyi yaratma borcu var, dilerim gerçekleşir.

Siradan bir lig macinda medet umduklari seylere bak yazık üzüldüm valla. Özgüvensiz olduklarini biliyordum bu kadar ayaklarinin titredigini bilmiyordum. Bu kadar kirilgan bir camia sampiyon olamaz. Mac basligindaki diger yazilan seyler de genelde gaz ve motivasyon uzerine. Tamamiyle soyut ve ölçülebilir olmayan şeyler yani taktik namina hic bir beklenti/analiz yok. Ama artik geride kaldi o bam bam bam gunleri. Tek bir bam var o da gs balonu patladigi zaman cikacak ses olan 'bam'

• quote:

Orijinalden alıntı: Papa Het

Gs sozluk göztepe mac basligindan alinti

u çapsız yönetim mi yapar, duayenler mi el atar bilmiyorum ama bu maça galatasaray efsaneleri olarak tanımlayabileceğimiz tüm isimler davet edilmelidir.

başkan'ı hala istemiyoruz, ahımız var diyene de, aslolan galatasaray'dır diyene de bu camianın bu sinerjiyi yaratma borcu var, dilerim gerçekleşir.

Siradan bir lig macinda medet umduklari seylere bak yazık üzüldüm valla. Özgüvensiz olduklarini biliyordum bu kadar ayaklarinin titredigini bilmiyordum. Bu kadar kirilgan bir camia sampiyon olamaz. Mac basligindaki diger yazilan seyler de genelde gaz ve motivasyon uzerine. Tamamiyle soyut ve ölçülebilir olmayan şeyler yani taktik namina hic bir beklenti/analiz yok. Ama artik geride kaldi o bam bam bam gunleri. Tek bir bam var o da gs balonu patladigi zaman cikacak ses olan 'bam'

Abi adamlar bitti artık. Fatih Terim ile de olmayacağını biliyorlar ama son sans onu da denediler. Bu sene de bitti artık onlar için :) tabi ki böyle isteyecekler

• Vardır beklediği bir şey. Şahsen ben Q7'den şikayetçi değilim. Ama onun üzerine yıktığı orta açmaya dayalı oyun planından ve bunun dışında alternatifi olmamasından şikayetçiyim. Çünkü bir oyuncuya ne kadar görev verirseniz o kadar da göz önünde tutarsınız. Bunlar robot değil, her şeyi her zaman programlanmışçasına en iyi şekilde yapamazsınız.

Futbol top ayağındayken anlık kararlar verilen bir spor, bu halı sahada bile böyle. Q7 ise bu duygularını çok yoğun yaşıyor. Hoca onu çözmüş durumda gayet iyi de idare ediyor fakat oyun planını değiştirip çeşitlendirse yani rakibe göre aksiyon alabilsek işte o zaman durdurulamaz oluruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arizona Dream -- 22 Aralık 2017; 20:6:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kepler Laveran

Yarın maç maalesef 16:30'da, haberiniz olsun.

Harbiden öyleymiş ya hiç dikkat etmedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beşiktaş'ın Sivasspor maçında muhtemel 11'i: Fabri - Gökhan, Pepe, Tosic, Adriano - Atiba, Medel, Oğuzhan, Quaresma, Babel - Negredo. (NTV Spor)

Yavaş yavaş Medel-Oğuzhan'a dönüş maçı olabilir bence. Önlerine de aradığımız 10 numara olursa tadından yenmez.

Şöyle yine 3-4 atsak da iyice moralli girsek araya.

• Bu da gelecek sene 11im.

Fabri
    Gökhan - Pepe - Vida - Adri
    Medel - Fellaini
    Lens - Junuzovic - Babel
    Negredo

• quote:

Orijinalden alıntı: Tou Meijin

Maşallah, bu sene her alanda başarılıyız.

Her alanda derken

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Maşallah efsane olur olursa

• Şu kebapçı selahattin paylaşımını gördüm Fikret başkan facebook paylaşımında

O an aklıma geldi, şu kebapçıyı gs maçında tribüne çağırmak lazım diye, görebileceği bir yere,,

Derken aklıma hangi takımlı diye soru geldi google da bakarken şu haberi gördüm, süper ya

https://www.google.com.tr/amp/m.turkiyegazetesi.com.tr/amp/spor/529793.aspx

• quote:

Orijinalden alıntı: mAtes52

Bu da gelecek sene 11im.

Fabri
    Gökhan - Pepe - Vida - Adri
    Medel - Fellaini
    Lens - Junuzovic - Babel
    Negredo

Bu ortasahayi bütün uzuvları eksiksiz şekilde gecemez kimse. Ama babel ve lens de varken uretimde cok zorlaniriz bence biraz düz takim. Junuzovic olacak ben merkezde oguzhani izlemek isterim yine. Ligde cok fark yaratiyor. Son iki senedeki basarimizda en kilit isim bence. Cunku o ve atiba disinda son iki sezonda duzenli oynayan baska oyuncu yok gibi. O yuzden medel de varken fellainiyi gereksiz buluyorum ben. Tolgayla da sozlesme imzalandi. Tolgay-Oguzhan-Junuzovic bile zaaf yaşamaz savunma anlaminda. Ama diger yandan Medel-Fellaini-Junuzovic sampiyonlar liginde hic bir takima ezilmeyecek tipte ve kalite bir ortasaha üçlüsü. Yarim sezonu medel tolgay oguzhanla gecirirsek 2018'in sonunda fernandes boşa cikacak misal. Onun icin beklenebilir. Medel-Tolgay-Oguzhan-Fernandes-Junuzovic ortasahada iki farkli pozisyonda oynayabilecek oyuncular hepsi. Ligde ve avrupada dengeli olmak ve oyun standartini saglamak icin boyle bir rotasyon gerekli. Suan talisca yuzunden sampiyonlar ligi ve lig arasinda cok fark var. Bunu ortadan kaldirmak lazim.

• son leipzig maçında medel-oğuzhan-talisca oynadı orta saha delik deşik oldu. ben beğenmedim. atiba-medel, tolgay-medel oynamalı önlerinde talisca veya oğuzhan.
  • Ben en cok medel tolgay oguzhani izlemek istiyorum suan. Atiba bile besiktas kariyerindeki en cok hucuma katki verdigi maci oynadi neredeyse. Onunde talisca olmasina ragmen hem de. Ceza sahasi cevresinde atiba yerine tolgayi tercih ederim tehlike yaratma ihtimali cok daha fazla. Hic bir sey yapmasa bile rakip savunmayi tedirgin ederek dengesini bozar. Ama sivasspor deplasmani icin medel atiba oguzhan en uygun tercih. Donenleri alip atak surekliligi saglamak üzerine bir planla 60'a kadar mutlaka en az 1 gol buluruz. Ama talisca yokken quaresmanin farkli bir oyun oynamasi gerek. Daha fazla iceri drive etmeli kayseri ve gs maclarindaki gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

quote:

Orijinalden alıntı: Arizona Dream

Beşiktaş'ın Sivasspor maçında muhtemel 11'i: Fabri - Gökhan, Pepe, Tosic, Adriano - Atiba, Medel, Oğuzhan, Quaresma, Babel - Negredo. (NTV Spor)

Herkes değişiyor, Q7 hep orada deplasmanlarda Lens, iç sahada Q7 ile dönüşümlü sahaya çıksak keşke.

Demek ki sorun Lens.Başka açıklaması yok

Artık Ozi oyna arkadaş.Bak hoca gayet yerinde hamleler yapıyor.Top sizde artık hoca daha ne desin yani.Talisca kesildi Ozi oyna da kap formayı.

• 
Sayfa: önceki 33573358335933603361
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.