Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3357. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104.888
Cevap
123
Favori
3.775.871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33553356335733583359
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Exnuc

quote:

Orijinalden alıntı: CavaLieR-G

quote:

Arda'yı Beşiktaş'ta görmek asla istemem ama Şenol hoca var bu takımın başında. Adamda eder bu çocuğu madam da..

Balotelli'den daha riskli bir transfer bana göre Ama Arda da kafasını tümüyle futbola verip kaprisini şımarıklığı bir kenara koyup biraz da forma girerse Şenol hocayla iyi bir çıkış yakalar . Yine de keşke devre arasında biri Sosa'yı ikna etse

Balotelli ile Arda arasında bir seçim yapın deseler %99,9 herkes Arda der. Balotelli bambaşka bir vaka. Allah muhafaza..

Ben balotelli derdim, en azından cümlelerine ben öyle delikanlıyım ben böyle delikanlıyım diye başlamıyodur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aldigi paranin hakkini sonuna kadar veren isimlerden Babel

• ilas İ kullanıcısına yanıt
    Çok iyi
  • Fatih Terimin gelmesine çok sevindim. Nedeni ise tamamen bizle alakalı. Kimin büyük hoca olduğu tartışmalarına girmiyorum fakat Fatih Terim sayesinde Şenol Hocamda lig analizi ve lige gerçekten konsantre olarak kendini hazırlaması açısında muazzam oldu. Beşiktaş artık kolay denilen maçlarda asla puan kaybetmez bakın söylüyorum. Malatya,Akhisar kazaları olmaz. İlla ki hocamızda,futbolcumuzda Fatih Terim den kaynaklı baskı olmuştur. Ve bu bizi şampiyon yapacak!

• quote:

Orijinalden alıntı: bursadan gol haber1

karşılarında Samet Aybaba yok tersten saplamak için muazzam bi fırsat.Kim büyük şimdi görelim

20 mi daha büyük 15 mi?
  • HABER1903’ün edindiği bilgiye göre; 32 yaşındaki Sırp oyuncuya Hamburg’dan menajerler aracılığıyla 2,5 milyon Euro’luk bir teklif yapıldığı öğrenildi.

Başkan Fikret Orman’ın ise bu teklifi reddettiği belirtildi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: helluri

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CavaLieR-G

quote:

Arda'yı Beşiktaş'ta görmek asla istemem ama Şenol hoca var bu takımın başında. Adamda eder bu çocuğu madam da..

Balotelli'den daha riskli bir transfer bana göre Ama Arda da kafasını tümüyle futbola verip kaprisini şımarıklığı bir kenara koyup biraz da forma girerse Şenol hocayla iyi bir çıkış yakalar . Yine de keşke devre arasında biri Sosa'yı ikna etse

Balotelli ile Arda arasında bir seçim yapın deseler %99,9 herkes Arda der. Balotelli bambaşka bir vaka. Allah muhafaza..

Ben balotelli derdim, en azından cümlelerine ben öyle delikanlıyım ben böyle delikanlıyım diye başlamıyodur

%0,01 ihtimal sizler için zaten.

• ya bu ne 2 saattir her kanalda fatih terim fatih terim adam öldü de geri mi dirildi ne oldu alti ustu bi anlasma saglandi anlamadim gitti. hayir ilk kez geldigi bi yer de degik 4. kez geliyor yani. baska bisey izleyemez olduk yemin ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lawagolem -- 22 Aralık 2017; 17:9:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: belverus

Beni korkutan terim değil. Oynayacağımız Bayern, fener, trabzon, bayern, başak fikstürü.

Sonunda biri uyandi

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arda uyuz mıy mıy futbolunu başka takımda oynasın. Bize top ayağına gelmeden nereye atacağına karar vermiş adam lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Herman_Wolff

quote:

Orijinalden alıntı: bursadan gol haber1

karşılarında Samet Aybaba yok tersten saplamak için muazzam bi fırsat.Kim büyük şimdi görelim

20 mi daha büyük 15 mi?

Kebapçı Selahattin daha büyük hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

feylesof olmak bunu gerektirir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fantasticoo

yanlış bimiyorsam lig devam ederken hoca değiştiren hiç bir klup şampiyon olamamış.

mustafa denizli ve beşiktaş hariç.

ayrıca bu terim kaç defa gönderilip kaç defa geri çağrılacak merak ediyorum. dünyada örneği olduğunu sanmıyorum. yakında terim istifa sesleri yükselirse şaşırmam. :) ilk haftalarda tudor a methiyeler dizip adamı zorla gönderenler terim e de aynısını yapar. ki yaptılar geçmişte..

Hamza Hamzaoğlu sezon ortasi geldi Prandelli'nin yerine.

Lig sampiyonlugu Turkiye Kupası ve Super Kupa yi kazandi.

Riekerink sezon ortasinda geldi Hamza Hamzaoglu yerine.

Turkiye Kupasi ni Fenerden Super Kupa yi Besiktas in elinden aldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: tekkral34

quote:

Orijinalden alıntı: Fantasticoo

yanlış bimiyorsam lig devam ederken hoca değiştiren hiç bir klup şampiyon olamamış.

mustafa denizli ve beşiktaş hariç.

ayrıca bu terim kaç defa gönderilip kaç defa geri çağrılacak merak ediyorum. dünyada örneği olduğunu sanmıyorum. yakında terim istifa sesleri yükselirse şaşırmam. :) ilk haftalarda tudor a methiyeler dizip adamı zorla gönderenler terim e de aynısını yapar. ki yaptılar geçmişte..

Hamza Hamzaoğlu sezon ortasi geldi Prandelli'nin yerine.

Lig sampiyonlugu Turkiye Kupası ve Super Kupa yi kazandi.

Riekerink sezon ortasinda geldi Hamza Hamzaoglu yerine.

Turkiye Kupasi ni Fenerden Super Kupa yi Besiktas in elinden aldi.

O zamanki rakiplerinin ligde durumu önemli Süper kupayı da maalesef son şansları değerlendiremediğinden kaybetti Beşiktaş maçta üstün olan bizdik ama maç penaltılara gidince kaybedileceği belliydi.Çünkü kalemizde kova vardı.Kimsede zaten güvenmiyordu.

• şunu diyeyim arda gelirse ligin tozunu attırır hele terim e karşı

sadece ara kampı iyi geçirmesi lazım
  • Tosic'e 2.5 teklif var. Başkan 4 istiyor.

• arda niye gelsin bize ya?

caner zaten yaptığı hareketlerle formamızın içine yakışmıyor. arda'yı da alalım, sonra isterseniz emre belözoğlu ve volkan demirel'i de alalım. Bir de melo'yu falan transfer edersek, tüm antipatik adamları takımda toplamış oluruz.

arda gelip şampiyon olacaksak, olmayalım. Gazeteci döven adamlara ihtiyacımız yok bizim. Şerefli 2.likleri her zaman tercih ederiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arizona Dream

Tosic'e 2.5 teklif var. Başkan 4 istiyor.

3,5 a biter.

Vida gelirse satmak için diretmezler 32 yaşında adam için.

• quote:

Orijinalden alıntı: hllnsl

arda niye gelsin bize ya?

caner zaten yaptığı hareketlerle formamızın içine yakışmıyor. arda'yı da alalım, sonra isterseniz emre belözoğlu ve volkan demirel'i de alalım. Bir de melo'yu falan transfer edersek, tüm antipatik adamları takımda toplamış oluruz.

arda gelip şampiyon olacaksak, olmayalım. Gazeteci döven adamlara ihtiyacımız yok bizim. Şerefli 2.likleri her zaman tercih ederiz.

Ya bırakın bu efendi ayaklarını efendi ayağına buragi istemediniz Burak gelse şuan min 5 puan fazla vardı.Arda gelsin takir takir oynar topunu.

• 
Sayfa: önceki 33553356335733583359
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.