Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3346. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
104.888
Cevap
123
Favori
3.775.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33443345334633473348
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Hocanın bu demeci ile bu anlamı çıkartmak için art niyetli olman lazım.
  • Bir Pepe'ye bakıyorsun bir Q7'ye

Pepe sanki 10 yıl real madridde oynamamış gibi,3 kere şampiyonlar ligi şampiyonu olmamış gibi,sanki 40 yıldır Beşiktaş'ta oynuyormuş gibi davranıyor.Q7ye bakıyorsun.Sanki dünyanın en iyi futbolcusu gibi davranıyor.Bununda en büyük sebebi Şenol Güneş'in şuna bulunmaz hint kumaşı muamelesi yapmasından kaynaklanıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cenk haricinde Tosic'e de teklif olduğunu söylemiş hoca, Vida da geleceğine göre 19 Ocak'ta 33 yaşına girecek bir oyuncudan para kazanabilmek fena olmaz bence. Vaktinde Ersan'ı satıp üstüne Rhodolfo'nun uzun süreli sakatlığında bile defans bu haldeyken (Tolga ve İsmail gibi oyuncularla beraber) şampiyonluk almış takımız, zaten bu sene için asıl sıkıntımızın defansta olmadığı da malum. İyi bir teklif söz konusuysa ve para getirecekse hiç düşünmesinler, yoksa bir şey diyemem elbette, kalsın tabi.

Cenk için ise bence sezon sonu beklenmeli, FFP durumunun ne olacağı belli olmaz, bonservisli oyuncu için satış yapma kuralı geçen seneki gibi "FFP kurallarına kısmen uyumsuzluk" gibi bir sorun yüzünden devam ederse Cenk'in satışının elzem olacağı ortada açıkçası.Yaz döneminde böyle bir paraya ihtiyacımız olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khan_1903 -- 21 Aralık 2017; 16:14:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: khan_1903

Cenk haricinde Tosic'e de teklif olduğunu söylemiş hoca, Vida da geleceğine göre 19 Ocak'ta 33 yaşına girecek bir oyuncudan para kazanabilmek fena olmaz bence. Vaktinde Ersan'ı satıp üstüne Rhodolfo'nun uzun süreli sakatlığında bile defans bu haldeyken (Tolga ve İsmail gibi oyuncularla beraber) şampiyonluk almış takımız, zaten bu sene için asıl sıkıntımızın defansta olmadığı da malum. İyi bir teklif söz konusuysa ve para getirecekse hiç düşünmesinler, yoksa bir şey diyemem elbette, kalsın tabi.

Cenk için ise bence sezon sonu beklenmeli, FFP durumunun ne olacağı belli olmaz, bonservisli oyuncu için satış yapma kuralı geçen seneki gibi "FFP kurallarına kısmen uyumsuzluk" gibi bir sorun yüzünden devam ederse Cenk'in satışının elzem olacağı ortada açıkçası.Yaz döneminde böyle bir paraya ihtiyacımız olabilir.

Kesinlikle katılıyorum. Özellikle Tosic'in performansı devamlı değil. Yanında Pepe'de olunca bir gelişim gösterdi fakat 33 yaşında, her maç bu şekilde oynayamaz. En fazla 1 yıl bize katkı sağlayabilecek bir oyuncu için 3-5 milyon euro bile verseler iyidir. Sonuçta bedava gelmiş bir oyuncu. O yüzden Tosic'in teklif varsa direk satılması gerektiğini düşünüyorum. Vida gibi bir oyuncunun en kötü performansı Tosic'in yaptığı hatalar kadar olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: MrBlackEagle

quote:

Orijinalden alıntı: khan_1903

Cenk haricinde Tosic'e de teklif olduğunu söylemiş hoca, Vida da geleceğine göre 19 Ocak'ta 33 yaşına girecek bir oyuncudan para kazanabilmek fena olmaz bence. Vaktinde Ersan'ı satıp üstüne Rhodolfo'nun uzun süreli sakatlığında bile defans bu haldeyken (Tolga ve İsmail gibi oyuncularla beraber) şampiyonluk almış takımız, zaten bu sene için asıl sıkıntımızın defansta olmadığı da malum. İyi bir teklif söz konusuysa ve para getirecekse hiç düşünmesinler, yoksa bir şey diyemem elbette, kalsın tabi.

Kesinlikle katılıyorum. Özellikle Tosic'in performansı devamlı değil. Yanında Pepe'de olunca bir gelişim gösterdi fakat 33 yaşında, her maç bu şekilde oynayamaz. En fazla 1 yıl bize katkı sağlayabilecek bir oyuncu için 3-5 milyon euro bile verseler iyidir. Sonuçta bedava gelmiş bir oyuncu. O yüzden Tosic'in teklif varsa direk satılması gerektiğini düşünüyorum. Vida gibi bir oyuncunun en kötü performansı Tosic'in yaptığı hatalar kadar olur.

kesinlikle öyle olmalı.marcelo içinde aynısı söylendi. defansta şu anda pepe denilen bi deha var.yanında vida olmuycaksa bile mitroviç e razıyım. ama tosic e bu yaşta iyi bi teklif varsa.bence değerlendirilmeli

• quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Kesinlikle.Reklam medya olarak biraz sınıfta kalıyoruz.Türkiye standartlarında iyiyiz ama burada artık hiç birşey yok o yüzden Türkiye içinde iyi olmak fayda etmiyor.Eğer büyüyeceksek bu konuda da yardım almalıyız.Profesyonel olmak şart her anlamda.

Buna katılıyorum ben de.Yurtdışına Çin Katar Amerika falan buralara gideceksek profesyonel danışman şart.Hem oyuncular için hem medya için.

elbette bu tür çalışmaların profesyonellerce yapılması gerekir. Tabi her sene CL'de oynamalısın ki uluslararası platformda bu girişimlerin bir karşılığı oluşsun. Sürdürülebilir başarı olmazsa, dünya kulübü olmak zor.
  • Yıllarca atiba gidince ne yapıcaz diye mızmızlanırken Yüce Rabbim bize medeli yolladı. Bize verdiğin bütün kaliteli futbolcular için şükürler olsun Allahım.

• Hocanın bugünkü açıklamalarından anladığım kadarıyla Medel'i 8 numarada kullanacak ve Atiba'yı yine kesmeyecek. Neyse bari Atiba-Medel çiftinde hücum çok rahat kalır en azından.

Devre arası T10 gitmezse herhalde onu da kesmez, atiba-medel-t10 devam ederiz gibi anladım ben hocanın söylemesinden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AA3437

quote:

Kesinlikle.Reklam medya olarak biraz sınıfta kalıyoruz.Türkiye standartlarında iyiyiz ama burada artık hiç birşey yok o yüzden Türkiye içinde iyi olmak fayda etmiyor.Eğer büyüyeceksek bu konuda da yardım almalıyız.Profesyonel olmak şart her anlamda.

Buna katılıyorum ben de.Yurtdışına Çin Katar Amerika falan buralara gideceksek profesyonel danışman şart.Hem oyuncular için hem medya için.

elbette bu tür çalışmaların profesyonellerce yapılması gerekir. Tabi her sene CL'de oynamalısın ki uluslararası platformda bu girişimlerin bir karşılığı oluşsun. Sürdürülebilir başarı olmazsa, dünya kulübü olmak zor.

Bizim çapımızdaki bir takımın dünya takımı olması imkansız.Klübün satılması borçlarının sıfırlanması liginin kalitesinin muazzam artması gerek yoksa kendi çöplüğünde ötmekten başka bir şey olmaz anca bu şekil underdog takım olarak mücadele ederiz 1-2 sene var sonra pusu.

• quote:

Orijinalden alıntı: N3DV3D11

quote:

quote:

Bizim çapımızdaki bir takımın dünya takımı olması imkansız.Klübün satılması borçlarının sıfırlanması liginin kalitesinin muazzam artması gerek yoksa kendi çöplüğünde ötmekten başka bir şey olmaz anca bu şekil underdog takım olarak mücadele ederiz 1-2 sene var sonra pusu.

Olur neden olmasın ama çok istikrar lazım.

Yıllık parlamalar ile olmaz.

Beşiktaş'ı ele alalım.

Geçen sene

Şampiyonlar ligi gruplar, ardı uefa çeyrek final,

Bu sene

Şampiyonlar ligi gruptan çıkma.

Uefa kupası maddi olarak zorlamakta kulüplerimizi.

Büyümek için para da lazım. İstikrarlı büyüme de.

Ligimizden gelen para yetersiz.

Ne yapmamız lazım.

Her yılı en kötü ikinci kapatıp şampiyonlar ligine katılman lazım.

Şampiyonlar liginde sürekli grupta 1. 2. Olup çıkman gerekli, gerekirse 2. Turda elen.

4. 5. Yılında hem isim olarak hemde ekonomik olarak çok büyük bir büyüme sağlamış olursun.

Kulüp kadro bütçeside 220 milyon eurolara dayanmış olur.

Önümizdeki yılda kesinlikle şampiyonlar liginde olmalıyız.

Şampiyonluk muhim değil, 2. Olup gruplara kalsak yeterli.

Marka ve ekonomik büyüme avrupada olmadan olmaz.

Türkiyede 100 kere şampiyon ol çok büyük bir manası yok. Türkiye ligi o seviyelere geldikten sonra ziraat kupasından fazla mana ifade etmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gecem1903 -- 21 Aralık 2017; 18:20:37 >

• Juve cenk icin 15 M Euro teklif ettigi söyleniyor. Ben inanmıyorum acikcasi.

Bombos topculara 50-60 M Euro para veriyorlar. Cenke 35-40 M Euro teklif gelmeden fikret orman satmaz..

Kalmasi daha hayırlı olur..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pyp -- 21 Aralık 2017; 18:27:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gecem1903

quote:

Orijinalden alıntı: N3DV3D11

quote:

quote:

Olur neden olmasın ama çok istikrar lazım.

Yıllık parlamalar ile olmaz.

Beşiktaş'ı ele alalım.

Geçen sene

Şampiyonlar ligi gruplar, ardı uefa çeyrek final,

Bu sene

Şampiyonlar ligi gruptan çıkma.

Uefa kupası maddi olarak zorlamakta kulüplerimizi.

Büyümek için para da lazım. İstikrarlı büyüme de.

Ligimizden gelen para yetersiz.

Ne yapmamız lazım.

Her yılı en kötü ikinci kapatıp şampiyonlar ligine katılman lazım.

Şampiyonlar liginde sürekli grupta 1. 2. Olup çıkman gerekli, gerekirse 2. Turda elen.

4. 5. Yılında hem isim olarak hemde ekonomik olarak çok büyük bir büyüme sağlamış olursun.

Kulüp kadro bütçeside 220 milyon eurolara dayanmış olur.

Önümizdeki yılda kesinlikle şampiyonlar liginde olmalıyız.

Şampiyonluk muhim değil, 2. Olup gruplara kalsak yeterli.

Marka ve ekonomik büyüme avrupada olmadan olmaz.

Türkiyede 100 kere şampiyon ol çok büyük bir manası yok. Türkiye ligi o seviyelere geldikten sonra ziraat kupasından fazla mana ifade etmez.

Bizim bir avrupa kupamız yok avrupa süper kupamız ayrıca bu na istinaden her sene varlık göstermemiz lazım her sene unutulmamak lazım bunu sağlamak zor borçların sıfırlanmalı bizim gibi bir klüp için her klübün borcu var amenna Barcelona Real ManU ama bizim bu saydığım takımlar gibi bir gelirimiz yok global olarak ileride de bu mümkün değil.Bugün a b sorunu derken 5 sene sonra gene buhran dönemine girebiliriz kim bilebilir bu işin garantisi yok.Yani uçmamak lazım ha dernek statüsünden çıkar klüp özverili başarılı bir katar olur yada başka bir şey sermaye sahibi alır ve klübü ileri taşırsa amenna yoksa bir halt olmaz hatta şuanki sürer başarı devam etmezse de ayrıca burnumuz boktan çıkmaz deyim ilk önce bu noktalara da dikkat edelim borç batağındayız bunu devamlı en başta yazıyorum.

Param bitti,Karım Gittiye döner iş yoksa.Nasıl ki klüpler batıyor oyuncuları boşa çıkıyor yada küme düşüyor aynı sonuç Türk klüplerinde belli bir disiplin yok belli bir uzun vadeli planlama yok.Bundan 5 sene sonra ne olacağını kimse tahmin edemez.Belki 5 sene sonra işte biz şu tarihte şöyle şeyler yaptık ah ah diye dövünürüz ki bu çok oldu fb de gs de bizde aynı yolun yolcusuyuz Türkiye'de yönetim dönemsel bir batar bir çıkar devamlı üstüne koyan kendini geliştiren bir sistemleşme yok devamlı yap boz devamlı yap boz.

• Arkadaşlar bu Ali Ece olayı nedir neden Hürriyetten çıkarıldı?

• Sivasspor Maçının hakemi

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeSuRKaRTaL

Bir Pepe'ye bakıyorsun bir Q7'ye

Pepe sanki 10 yıl real madridde oynamamış gibi,3 kere şampiyonlar ligi şampiyonu olmamış gibi,sanki 40 yıldır Beşiktaş'ta oynuyormuş gibi davranıyor.Q7ye bakıyorsun.Sanki dünyanın en iyi futbolcusu gibi davranıyor.Bununda en büyük sebebi Şenol Güneş'in şuna bulunmaz hint kumaşı muamelesi yapmasından kaynaklanıyor.

Q7 için nereden bu kanıya vardın acaba ? Kendini en iyi hissetiğini nasıl düşündürmüş sana ?

Ayrıca Q7 hep böyle.Onun normal tavrı bu.Q7 böyle bir oyuncu Pepe başka Q7 başka Ronaldo başka .Zaten Q7 böyle olduğu için şu anda first class takımlarda değil.Ve eğer Şenol hoca daha fazla sert çıksa inatçılık yapsaydı Q7 şu ana kadar çoktan gitmişti takımdan.Her şey görüldüğü gibi değil arkadaşlar.Oynayacak durumda olan oynuyor zaten.Yeter yani.Lens yeterli değil ki oynamıyor.Oyuncu formayı alır teknik adam vermez.Normali budur.Beşiktaş da olan da budur.

Mahalle takımınızı yönetmiyorlar arkadaş burada.Halı saha maçlarına çıkmıyor bu takım.Öyle oyuncudan korkma falan olamaz böyle bir şey.

• eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Adam kaç yıldır Türkiye'de oynuyor hep aynı muhabbetler. Dediğin gibi Q7'nin mental problemleri olmasa Beşiktaş'ta işi ne? En kötü Chelsea seviyesinde takılırdı.
  • quote:

Her oyundan alınışında triplere girmesi hasta ediyor beni. Her duran topa atlaması da ayrı hasta ediyor. Bir tane duran toptan, kornerden asisti yok. Bir an önce Lens o bölgeye monte edilmeli artık bıktık!

• quote:

Orijinalden alıntı: hawk1903

quote:

Her oyundan alınışında triplere girmesi hasta ediyor beni. Her duran topa atlaması da ayrı hasta ediyor. Bir tane duran toptan, kornerden asisti yok. Bir an önce Lens o bölgeye monte edilmeli artık bıktık!

Kolundaki bandajları bile oyundan çıkarken trip atarım diye taktığını düşünüyorum ben :)

• Sivas macinda cenk 11 deymis. Kafadan ilk yari gitti tamamdir .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nier -- 21 Aralık 2017; 19:22:3 >
  • Vida ile son duyum nedir?Geliyor mu şimdi.Çünkü kendi kulübü ile anlaştı falan haberleri çıkmıştı 2 gün önce.Gerçi haberi yapan fanatikti ne kadar itibar edilir orası ayrı.
  • 
Sayfa: önceki 33443345334633473348
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.