Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3317. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
104.888
Cevap
123
Favori
3.775.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33153316331733183319
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ali Ece: "Ya Beşiktaş devre arasında Cenk Tosun'u 20 milyon Euro'ya satıp bedavaya Mario Gomez'i kiralarsa?"

Ali Ece: "Talisca için Çin'den Benfica'ya teklif var, 25 milyon Euro'luk."

https://twitter.com/kartaldurusu/status/942486854032642053

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: selates

Ali Ece: "Ya Beşiktaş devre arasında Cenk Tosun'u 20 milyon Euro'ya satıp bedavaya Mario Gomez'i kiralarsa?"

Şu Talisca'yı alsalar da bizde 4m€ paramıza baksak güzel olacak. Yerine adam bakmışızdır çoktan, Benfica'nın hareketi belirleyici olacaktır sanırım.

• norton772 kullanıcısına yanıt
    Seçmece güzel golleri de var ama keşke Sevilla kariyerindeki gibi olsa gollerini izlesek bu adamın yaşı 32'ye gelmiş bize çokta faydalı olabilek bir oyuncu olduğunu sanmıyorum, en azından Cenk'i kesebilecek kadar değil, bir Mario Gomez falan değil yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

quote:

Orijinalden alıntı: selates

Ali Ece: "Ya Beşiktaş devre arasında Cenk Tosun'u 20 milyon Euro'ya satıp bedavaya Mario Gomez'i kiralarsa?"

Şu Talisca'yı alsalar da bizde 4m€ paramıza baksak güzel olacak. Yerine adam bakmışızdır çoktan, Benfica'nın hareketi belirleyici olacaktır sanırım.

trabzon ocakta 3,5 milyon bedeli verip almaz asla sosa'yı, hiç başka bişeyle uğraşmadan tutup getirelim valla ben isim düşünüyorum düşünüyorum hiç biri tutmuyo aklımda, tutanları da devre arası alman imkansız.

• Cenkle Negredo kiyaslamasi yanlis.Ikiside farkli tarzda oyuncular Cenk kapanan defansta veya saglam stoper olan takimlarda hayalet oluyor.Negredo oyle degil yaptigi kosular defansi rahatsiz ediyor fizik olarakta üstün.Şu bi gercek ikisininde bitiriciligi düsük cok kaciriyorlar bu adamlardan bi Mario Gomez bitiriciligi beklemeyin.Cenkte mesela bana gore avrupa dahil olmak uzere en iyi hamle oyuncularindan birisi sonradan girdigi cogu macta takim katki sagliyor gol atiyor.

Uzun lafin kisasi Negredo - Cenk kiyaslamasi mantikli degil bi kere tecrube ve kariyer konusunda daglar kadar fark var..

• Talisca nereye gıderse gıtsın Bayern maçı ıcın lazım yazmıstım ama o maçta bır halta yaramaz artık.Bu nedir ya !

Ayrıca Bayern maçlarında orta saha şart Medel. Atıba olmalı hoca da sanırım bunu düşünür.Zaten devre arası yaklaştı radıkal kararlar yakındır

Hoca birilierini yıne bozacak ama olsun o kadar

• Ya bu adamı nasıl beğenmiyorsunuz?

https://streamable.com/nx4sk
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

quote:

Orijinalden alıntı: VioLee

Git artik kanserli hücre

26 top kaybı ne ya Lens bir maçta bu kadar top kaybetse sezon sonu yolcuydu. Ama Q7 olunca 65-70 dakika sabrediliyor.

Bu kafada taraftarlar oldugu surece bu adam ayni sekilde oynamaya devam eder.10 numaramiz zaten hayalet bi kanatlardan gidebiliyoruz onda da yapilan top kaybina bakarmisin yok boyle bisey

• Ekşi de Twiter da şaka gibi yorumlar var
    Tıpkı Fabri gibi bu sefer de Medel’i takıma monte ettik bız yazmasak hocanın yapacağı yoktu diyenler var.

• Aslında Sosa'yı alabilsek hiç bir sorun kalmayacak, devre arası da Vida gelirse harika bir kadromuz olur, bugün ki gibi bol gollü maçları sezon sonuna kadar izleyebiliriz

---------Fabri---------
    GG - Pepe - Vida -Adriano
    ----Tolgay - Medel-----
    Lens ----Sosa---- Babel
    ---------Cenk-------------
  • quote:

Git artik kanserli hücre

21 orta ne bak küfredecem şimdi 21 orta ne yav 21 orta 21 mahvedilen hücum.Top kaybı da 26 defansa yardım sıfır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 17 Aralık 2017; 23:45:48 >
  • quote:

Cenkle Negredo kiyaslamasi yanlis.Ikiside farkli tarzda oyuncular Cenk kapanan defansta veya saglam stoper olan takimlarda hayalet oluyor.Negredo oyle degil yaptigi kosular defansi rahatsiz ediyor fizik olarakta üstün.Şu bi gercek ikisininde bitiriciligi düsük cok kaciriyorlar bu adamlardan bi Mario Gomez bitiriciligi beklemeyin.Cenkte mesela bana gore avrupa dahil olmak uzere en iyi hamle oyuncularindan birisi sonradan girdigi cogu macta takim katki sagliyor gol atiyor.

Uzun lafin kisasi Negredo - Cenk kiyaslamasi mantikli degil bi kere tecrube ve kariyer konusunda daglar kadar fark var..

Buna bende katılıyorum. Olması gereken oynanan rakibe ve savunma şekline uyan forvet oyuncusu ile oynanması gerekir. Kapalı savunmalar karşısında Cenk kayboluyor maalesef. Çok açık alanda da mesela Cenk iyi değil. Daha böyle alan olan ama oyun üstünlüğünün de bizde olduğu maçlarda etkili bir forvet Cenk. Bize bir tane hızlı, adam geçebilen ve kontra oyunda da iş yapabilecek bir forvet tipi lazım, Rodallega tarzı. Oyunun sonuna doğru takım maçtan düştüğünde topu alıp gidebilecek tarzda bir oyuncu lazım. Mesela o tarz oyunlarda Lens oyuna alınmadı neredeyse hiç ki asıl etkisini gösterebuleceği oyun tarzı bu.

• Ercan Taner'den Medel yorumu:

1-Kardeşim, bir nefes al, fenalık geçireceksin...
    2-Her kritik pozisyon öncesinde vardı bu akşam...
    3-Sadece defansif değil, ofansif anlamda ders verdi...
    4-Atiba’nın, aylar sonra, şarjı ilk defa bitmedi...
    5-Galatasaray maçında, oyuna girdikten sonra yine orta sahanın patronu olmuştu...
    6-Bence, formayı haftalar önce kapmalıydı...
    7-Bu maçtaki istatistikleri ile, notu pekiyi diye yazılacak karnesine...
    8-Atiba ile Medel, bu ligin oyununa göre garanti oyuncular...
    9-Şenol Güneş bunu iyi düşünmüş madem, mücadele, bazan boğuşma, sert futbol derken,
    10-Buyrun dedi Atiba-Medel orta sahası...
    11-Bizim ligde böyle oynanıyorsa bu oyun, bu ikili vazgeçilmez olur, Şenol Güneş’in kadrosunda...
    12-Defans ağırlıklı orta saha oyuncuları, bu ligin vazgeçilmezleridir... Hele biraz hücum yapıyorlar ise, kazanırsın çoğu maçı...
    13-Futbol oynama değil, oynatmama kuralı bizim ligin kaderi oldu...
    14-Şenol Güneş, oyunun kuralına göre düşündü ve 5 gol attı...

http://www.ntvspor.net/yazar/ercan-taner/medel-5a36d146f684d939d4efdd91

• quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

Negredo sezon başından beri oynasaydı basit maçlarda puan kaybetmezdik. Adam ben forvetim diye bağırıyor resmen. Attığı golde Taliscaya kafa pası gücüyle rakibine üstünlük grup asist yapıyor dönen topu forvet gibi tamamlıyor. Orada Cenk olsa ne olurdu? 2li mücadeleyi kazanamazdı hadi diyelim kazandı kaleciden dönen topu takip etmezdi.

Cenk kaleyi dümdüz görecek anca öyle gol atıyor.

Hocam sende ve birkaç kişide cenke karşı acayip gereksiz bir kin var. Çocuk bedavaya oynayıp CL de şov yaptı. Hala gömmeye çalışıyorsunuz. Negredo gayet klas bir adam her türlü iş yapar. Fakat Cenk hala önde...
  • Yine baslamis futbol ulemalari oyuncu göndermeye. Bjk hangi oyuncunun gidip hangisinin gelecegine futboldan anlamayan yeni yetmeler karar vermiyor. Talisca gitsin sosa gelsin diyen var ya cidden git su balesi izle. Trabzonda yusuf yazicinin yedegi bile olmayi haketmeyen adam gelecek bjk oynayacak yani. Milamda antremana ciksin. Buyuk ihtimal cok sevdigi arjantinine doner. Cidden komik. Talisca gitsin diyen ciddi anlamda futbol ozurludur. Bu kadar net. Talisca bu takimi yine sampiyon yapacak ve bayern maclarinda da takimin en buyuk silahi olacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• talisca'nın yerine gelse aynı caner'den sonra adriano'yu izlemenin verdiği tatmini yaşarız o mevkide.

ekleme: talisca gitsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lawagolem -- 17 Aralık 2017; 23:50:45 >

• Bugun stattaydim ciplak gozle medeli izledim. Gercekten harikaydi

Ayni sekilde tosic te kotuydu. Canli seyredince daha da iyi anliyorsun her topta panik yapiyor. Hatta bir pozisyonda fabri yi sakatliyordu

• Topu direk yuvarlasa %100 gol olacaktı. İlla şaklabanlık yapacak ya topu çekip rabona denedi. Lens'i monte etmeden bu sorunlar çözülmeyecek. Her maç 30 orta deneyen adam 1 asistinde göz ardı ediliyor. 1 asist yapıp 30 top kaybı yapacaksa o kanat boş kalsın aynı şey.

• quote:

Orijinalden alıntı: junis

Cenk kaleyi dümdüz mü görecek? Cenk'in attığı golü Negredo kariyeri boyunca denese atamaz, o kadar zor ve açıyı kaybetmiş pozisyonda boru gibi topu iğne deliğinden gerçirdi. Negredo boş kaleye gol attı destan yazmışsınız yok Talisca'ya asist yaptı falan. Negredo beleşçi ancak kale dibinde etkili olabilecek bir oyuncu . Ha şurasıda var Negredo biraz daha ikili mücadele bir tık üstün gibi ama şutları berbat, zaten şut çektiği yok, ya dönen topu tamamlayacak ya da iyi bir orta açılırsa kafaya çıkacak başka bir üstünlüğü yok. Cenk'in birde Porto'ya attığı bir gol var Negredo bu tip goller atabilecek bir santrafor değil.

Negredonun şanssızlığı Cenkin evrim geçirmesi. Cenki ingiltere kulüpleri dahil tek beğenmeyen şu forundaki 3-5 futbol uleması. Verkaç yapamazmış top takip edemezmiş. Biz başka adam izliyoruz galiba sahada. Mesela kritik CL maçındaki aşağıdaki video da 10. saniyede başlayan asisti Cenk yapmadı.

https://www.youtube.com/watch?v=bPs0XO0nbuk

• 
Sayfa: önceki 33153316331733183319
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.