Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3223. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
104.888
Cevap
123
Favori
3.775.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32213222322332243225
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TMoE

Tamam da Almancası değil mi o? Biz Bavyera diyoruz bildiğim kadarıyla? Yanlışsam cahilliğime verin ancak bu mantıkla da Münih'e Münich dememiz lazım

Neyse daha fazla bu konu için gereksiz tartışmayı uzatmak istemiyorum, hatalıysam affola diyeyim kapatayım konuyu

Maça gelirsek daha çok zaman var. O zamana kadar belki sakatlıklar olacak belki başka bir şeyler olacak bilemeyiz. O gün durum daha net görülür. Şu an görülen Bayern'in bir adım daha önde olduğu ve kuradan çok memnun olduklarını düşünüyorum.

Munich değil Munchen

• quote:

Orijinalden alıntı: tuğs@n

Hayaller basel gerçekler bayern

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Ayıptır ya adam böyle çekilir mi ama fena güldüm

• quote:

Orijinalden alıntı: Muhafız.

Ben şansları edit görüyorum. Beşiktaş daha da üzerine koyacaktır.

Ben de şansları edit görüyorum. Hatta büdütte görüyorum. Geçmiş olsun. :D
  • SAKİN OLUN BEYLER

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu [Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu [Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu [Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

• quote:

Orijinalden alıntı: FernandaoGS

https://twitter.com/FCBayern

Güzel makara dönüyor, takip...

Sevindiler yazik :)

Insallah fazla atmazlar sonra ulkecek rezil oluyoruz :/

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • PSG - RM enteresan kura oldu. Bu turda RM, Juve ve BM'i favoriler ile eşleştirmezler diyordum ama bir sebepten PSG'ye bilenmiş mi neyse artık UEFA.
  • Eleyeceksen böyle takımları eleyeceksin yapacak bir şey yok %90 Bayern geçer ama yapacak bir şey yok mücadele edeceğiz
  • beyler dalga geçenlere kızmayın. Bırakın geçsinler, futbolun içinde olan şeyler. Küfür hakaret olmadıkça makarayı yapacaklar.

Ama hakkaten bayern nedir

Grup 2. si falan bitiririz bayern çıkar anlarım da, biz 1. onlar 2.

Şimdiye kadar hep B klasmanlarıyla savaştık. Bakalım futbolcular nasıl hazırlanacak.
  • Bu sezonun faciasıda bu olacak galiba valla Beşiktaş adamı kanser etmekten beter ediyorsun ligde de umut vermiyorsun şimdi devre arası bari on numara alınsa bir şey olsa yoksa bu sene toptan biteceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorkemchem

quote:

Orijinalden alıntı: PlayforFun

quote:

Orijinalden alıntı: gorkemchem

quote:

Orijinalden alıntı: Sirrüs

Eşleşmenin tek handikapı Bayern'in Alman takımı olması. Bayern ve Alman Milli Takımını bilirsiniz. Acımaları olmayan bir ekola sahipler.

Bu takım acınacak hale düşmez sen orasını merak etme.

Besiktas mi yoksa bu sezonki kadro mu?

Bu BJK düşmez kardeşim.

Umarim..

Bayern cocuklugumdan beri destekledigim takim ama umarim Besiktas guzel bir oyun sergiler ve kazanir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Maçlar 11 e 11 oynanıyor sonuçta her şey olabilir

• Liepzig abisini çağırdı beyler kaçın
  • Bu yılki CL maceramız buraya kadar.Çok sevindirip gururlandırdı takımımız ve hocamız. Hocaya ve oyunculara teşekkür ederim. Bu heyecanı artık devamlı yaşamalıyız. Bunun için artık lige asılma zamanıdır. Ligde 1 yada 2 olmalıyız, heyecan CL de..
  • O değilde rakiplerin nasil cildirdigini goruyomusunuz ? 2 side yazın mahalle takimina elenmis Bayern Munih çikti diye utanmasalar göbek atıcaklar belkide atiyolardir..

Cok Buyuksun BEŞIKTAŞ !!

• Beşiktaş=Arsenal

ikiside namağlup şampiyon olmuş takım liginde vay be kadere bak.Ulan bari Real geleydi be güzel biteydi.
  • Bjk güzel maçlar çıkarır gol atar goller yer sonuçları bilemem ama turu bayern geçeceği %100 malesef

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • alonso nun elini s... hicmi baska top bulamadin

• Wellcome to CL

• quote:

Orijinalden alıntı: iPhoneX

Liepzig abisini çağırdı beyler kaçın

Ne abisi Leipzig para güdümlü(Red Bull) olduğu için sevilmeyen bir ekip Dortmund desen neyse derdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 11 Aralık 2017; 14:43:54 >
  • Makara yapıyorlarda bir elersek efsane olur. En azından maç yapıcamız için eleme şansımız var. Bu takımlarla hazırlık maçı bile yapamayanlar düşünsün.

• 
Sayfa: önceki 32213222322332243225
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.